|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
21.11.2012 13:49:51   
biba26
mene ovdje zanima, je li imala neka od vas iskustvo s biokemijskom trudnoćom (rani spontani), ili izvanmaterničnom? Molim Vas da napišete nešto o tome ako koja je. Test mi je početkom ovog mjeseca bio pozitivan, no, u petak sam prokrvarila i otišla na hitnu, beta je bila 574, na uzv se ništa nije vidjelo, apsolutno ništa, doktorica nije znala je li to spontani ili izvanmaternična, u subotu ujutro sam opet došla jer sam jače krvarila, opet ništa, beta je pala na 320. sad čekam četvrtak da idem svom ginekologu da me detaljno pregleda i objasni. meni je sve izgledalo kao obična menstruacija, doduše s pozitivnim testom, betom koja dokazuje da sam bila trudna i kašnjenjem menge 14 dana. Ako je bilo koja imala slično, nek se javi, please!!

(odgovor članu emina.)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
29.11.2012 20:52:26   
Mrvica_83
Draga Eminauser posted image .. Prije svega žao mi je zbog gubitka bebice .. I ja sam imala istu dijagnozu u prošlom mjesecu u 12 sedmici trudnoće ..Bebica se samo prestala razvijati negdje u 8 ili 9 sedmici ali nisam imala nikakve simptome prije redovne kontrole .. Možda si i čitala na drugim podforumima jer sam o tome pisala ... Uglavnom rekli su da čekamo tri mjeseca i da nakon toga odmah pokušamo ponovno .. ali ja sam odlučna da uradim neke preglede testove i da budem sigurna da nemamo neku bakteriju i sl.Prva menstruacija mi je već prošla user posted image user posted image tako da imamo još dva mjeseca čekanja i da krenemo u akciju user posted image Tebi želim sve najbolje i da se čujemo na trudničkim temama aBd .. Šaljem ti veliki user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu emina.)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
30.11.2012 18:52:55   
grozđe
Emina pozdrav...
imala sam takodjer missed.a u 9 sedmici trudnoce ( dobila sam neku upalu jaku s krvi u mokraci, rekli su upala mokracnih kanala )...al ko to vise zna sta je bilo.... cini mi se da je bilo nekako naopako od pocetka..
krvarila svega jedan dan, ni bolova, kontrolni pregled uredan...terapiju 10 dana pila...
moja menstruacija jos nije stigla, ocekujem je svaki dan....
ja sam psihicki spremna, nadam se da je i tijelo...

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
16.12.2012 16:02:07   
emina.
hvala vam drage moje mrvica_83 i grodje :) sto ste mi odgovorile, da znam da nisam jedina, koja je prolazila kroz sve to. Ja sam juce dobila prvu mengu, nalazi su mi svi uredni, cak mi je i moja doktorica rekla da ne moram cekati odredjeno vrijeme za ponovno zacece :) nadam se abd da cu u sto skorije vrijeme opet zanijeti bebicu uz nadu da ce biti sve ok :) zelim vam puno srece drage moje ljubim vas

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
16.12.2012 22:08:53   
Mrvica_83
Emina draga nema na čemu za odgovor .. Mi smo tu da pomognemo jedna drugoj user posted image Ima nas mnogo - i previše zenica kojima se dogodio gubitak trudnoće ali idemo dalje i aBd sve ćemo ugledati naš user posted image
Tebi želim da što prije ostvariš urednu , školsku trudnoću i da nam se javneš sa dobrim vijestima user posted image user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu emina.)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
21.3.2013 9:02:09   
malena27 RR

IZVORNA PORUKA: Edita91

Pozdrav,drage moje user posted image
Ja sam nova clanica,pa se nadam lijepom i ugodnom druzenju!
Prosle godine sam morala raditi abortus.Naime radilo se o trudnoci 3 mjeseca (prva trudnoca).Mojoj bebi je prestalo kucati srce sto me jako pogodilo kao i mog supruga.Ipak,neizmjerno smo cekali taj trenutak,kada cemo postati roditelji.Ali nazalost,desilo se to sto jest.Doktor mi je rekao da se cuvam 6 mj,sto i jesam.Medjutim veliki strah osjecam da ostanem Ako Bog da opet trudna.Ishod o novoj trudnoci me plasi.Sve sam nalaze uradila,i sve je u dobrom stanju.No,uvijek postoji ono ALI !

Iiiii sada sam "mozda" user posted image ,jer mi user posted image kasni 15 dana user posted image ! Sto nikada nije,test jos nisam radila.Pa se nadam user posted image .
Jeeedan veeeeeliki pozz za vas sve.



_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
21.3.2013 9:02:23   
malena27 RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Pokušaj ne razmišljati negativno... skoro da ne znam ženu kojoj se nije desilo slično...
I meni se isto desilo s drugom trudnoćom...prestalo kucati srce.... ali ne brii..
zato mi je trudnoća sa mojom šmizlom bila školski uredna...

Samo probaj da budeš opuštena i da razmišljaš pozitivno... ako si trudna želim ti jednu ružičastu bebicuuser posted image



_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
21.9.2013 12:32:41   
Ajsa1
Zdravo

Citam ove postove i vidim da nisam sama u ovim problemima.Naime,ja sam poslije 2 god. braka ostala trudna mada su nam rekli da necemo moci imati bebu prirodnim putem ali eto Bog dragi dao i ostala sam trudna prirodno u martu,mozete misliti nase radosti i iznenadjenja jer smo vec poceli pripremati dokum.za vjestacku oplodnju.Trudnoca OK,sve ok,moji nalazi,beba se razvijala normalno,radila TRpl test,privatno imala ljecnika,nista nisam htjela prepustiti slucaju,svi pregledi na vrijeme ,aminosintezu radila u 17 sedmici i ona u redu ali moj dok.vidi neku izraslinu na licu,mozete misliti soka i onda 4D sam uradila i tu se vidjela nek deformacija lica,tragedija,sok,nevjerica...slali smo nalaz specijalisi u njemacku i potvrdio je neki rijedak virus koji se desi 100000000:1 i eto moja beba ga imala,zahvata zdrileo,zeldac,nos...!Prijedlog,pobacaj,prijevremeni porod...a te traume i poroda...o tome ne zelim ni pricati,ko je prosao to zna o cemu pricam.E sve je to bilo prije nesto vise od mjesec dana i zanima me isto tako dali bas trebam cekati 6 mjeseci kako predlaze doktor ili mogu i prije. D anapomenem da i ja i mu imamo 35 god. i da ja nema bas puno vremena a opet nije bio spontani nego bas nesto rijetko.Mislim da bi me samo nova trudnoca vratila u normalu jer je ovo tako tesko,strasno user posted image
Pozdrav svima i nadam se da neko ima neke savjete.
Hvala

(odgovor članu ADA)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
22.9.2013 15:52:05   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: Ajsa1

Zdravo

Citam ove postove i vidim da nisam sama u ovim problemima.Naime,ja sam poslije 2 god. braka ostala trudna mada su nam rekli da necemo moci imati bebu prirodnim putem ali eto Bog dragi dao i ostala sam trudna prirodno u martu,mozete misliti nase radosti i iznenadjenja jer smo vec poceli pripremati dokum.za vjestacku oplodnju.Trudnoca OK,sve ok,moji nalazi,beba se razvijala normalno,radila TRpl test,privatno imala ljecnika,nista nisam htjela prepustiti slucaju,svi pregledi na vrijeme ,aminosintezu radila u 17 sedmici i ona u redu ali moj dok.vidi neku izraslinu na licu,mozete misliti soka i onda 4D sam uradila i tu se vidjela nek deformacija lica,tragedija,sok,nevjerica...slali smo nalaz specijalisi u njemacku i potvrdio je neki rijedak virus koji se desi 100000000:1 i eto moja beba ga imala,zahvata zdrileo,zeldac,nos...!Prijedlog,pobacaj,prijevremeni porod...a te traume i poroda...o tome ne zelim ni pricati,ko je prosao to zna o cemu pricam.E sve je to bilo prije nesto vise od mjesec dana i zanima me isto tako dali bas trebam cekati 6 mjeseci kako predlaze doktor ili mogu i prije. D anapomenem da i ja i mu imamo 35 god. i da ja nema bas puno vremena a opet nije bio spontani nego bas nesto rijetko.Mislim da bi me samo nova trudnoca vratila u normalu jer je ovo tako tesko,strasno user posted image
Pozdrav svima i nadam se da neko ima neke savjete.
Hvala

v svima i nadam se da neko



Draga Ajsa 1 meni je jsako zao citati ovu tvoju pricu i znam da ti je tesko i da nije lako.... Citajuci tvoju pricu pronalazim sebe....

Ja sam isto dozivila u Aprilu ... Samo u 20 seedmici a porodila se u 22+4 odnosno u 6 mj .... Curicu koja je bila jako deformisana, imala je puno mana ne samo na licu :-( Bila je bolesna i zato sam odlucila roditi ju i spasiti muka :-( Sahranila sam ju jer je bila ziva pri porodu pa je dostojno sahranjena.

E sad meni je moj doktor reko 3 mj i mogu opet, ja se nisam usudila radi svih nalaza i u meni je veliki strah da se ovo sve ne ponovi... Naravno to je sve bilo na pocetku sada smo dlucili ici dalje, proslo je 5 i pol mjeseci i od sljedeceg mj krecemo, vjeruj ad ti kazu 6 mj brzo prodju tih 6 mj i ni ne okrenes se ... Nemoj puno razmisljati o vremenu, daj sebi i tijelu vremena da prebolite nije lako i nije mala stvar.... Moj savjet, kad budes psihicki spremna baci se u akciju a tjelo ako je spremno prihvatit ce bebija...

Od srca ti zelim sve najbolje

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Ajsa1)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
22.9.2013 15:54:09   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: Ajsa1

Zdravo

Citam ove postove i vidim da nisam sama u ovim problemima.Naime,ja sam poslije 2 god. braka ostala trudna mada su nam rekli da necemo moci imati bebu prirodnim putem ali eto Bog dragi dao i ostala sam trudna prirodno u martu,mozete misliti nase radosti i iznenadjenja jer smo vec poceli pripremati dokum.za vjestacku oplodnju.Trudnoca OK,sve ok,moji nalazi,beba se razvijala normalno,radila TRpl test,privatno imala ljecnika,nista nisam htjela prepustiti slucaju,svi pregledi na vrijeme ,aminosintezu radila u 17 sedmici i ona u redu ali moj dok.vidi neku izraslinu na licu,mozete misliti soka i onda 4D sam uradila i tu se vidjela nek deformacija lica,tragedija,sok,nevjerica...slali smo nalaz specijalisi u njemacku i potvrdio je neki rijedak virus koji se desi 100000000:1 i eto moja beba ga imala,zahvata zdrileo,zeldac,nos...!Prijedlog,pobacaj,prijevremeni porod...a te traume i poroda...o tome ne zelim ni pricati,ko je prosao to zna o cemu pricam.E sve je to bilo prije nesto vise od mjesec dana i zanima me isto tako dali bas trebam cekati 6 mjeseci kako predlaze doktor ili mogu i prije. D anapomenem da i ja i mu imamo 35 god. i da ja nema bas puno vremena a opet nije bio spontani nego bas nesto rijetko.Mislim da bi me samo nova trudnoca vratila u normalu jer je ovo tako tesko,strasno user posted image
Pozdrav svima i nadam se da neko ima neke savjete.
Hvala



A sto se tice godina nikad nije kasno, eno od mog muza sestricina 40 i trudna tek sada 1 put :-)user posted image


_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Ajsa1)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
22.9.2013 16:31:30   
animagical

IZVORNA PORUKA: Ajsa1

Zdravo

Citam ove postove i vidim da nisam sama u ovim problemima.Naime,ja sam poslije 2 god. braka ostala trudna mada su nam rekli da necemo moci imati bebu prirodnim putem ali eto Bog dragi dao i ostala sam trudna prirodno u martu,mozete misliti nase radosti i iznenadjenja jer smo vec poceli pripremati dokum.za vjestacku oplodnju.Trudnoca OK,sve ok,moji nalazi,beba se razvijala normalno,radila TRpl test,privatno imala ljecnika,nista nisam htjela prepustiti slucaju,svi pregledi na vrijeme ,aminosintezu radila u 17 sedmici i ona u redu ali moj dok.vidi neku izraslinu na licu,mozete misliti soka i onda 4D sam uradila i tu se vidjela nek deformacija lica,tragedija,sok,nevjerica...slali smo nalaz specijalisi u njemacku i potvrdio je neki rijedak virus koji se desi 100000000:1 i eto moja beba ga imala,zahvata zdrileo,zeldac,nos...!Prijedlog,pobacaj,prijevremeni porod...a te traume i poroda...o tome ne zelim ni pricati,ko je prosao to zna o cemu pricam.E sve je to bilo prije nesto vise od mjesec dana i zanima me isto tako dali bas trebam cekati 6 mjeseci kako predlaze doktor ili mogu i prije. D anapomenem da i ja i mu imamo 35 god. i da ja nema bas puno vremena a opet nije bio spontani nego bas nesto rijetko.Mislim da bi me samo nova trudnoca vratila u normalu jer je ovo tako tesko,strasno user posted image
Pozdrav svima i nadam se da neko ima neke savjete.
Hvala

trebas uraditi tacno onako kako ej doktor rekao... tijelu ej tesko podnijeti trudnocu, porod, pa novu trudnocu ublizu, pa te iduce trudnoce koje se dese brzo nakon poroda su cesto rizicne... tijelu treba da se vrati na svoje da moze to sve podnijeti...

(odgovor članu Ajsa1)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
10.10.2013 11:21:23   
Vanne
pozdrav drage zenice user posted image

nakon koliko ciklusa pokusavanja ste vi uspjele ostvariti trudnocu ( nakon pobacaja ) ? prosla su mi 3 ciklusa nakon misseda i ovo mi je prvi ciklus da opet pokusavam da zatrudnim...za prvu trudnocu mi je trebalo 10 mjeseci pokusavanja, a kazu da je lako zatrudniti nakon uradjene kiretaze jer je maternica ociscena... nemam strpljenja da opet cekam 10 mjeseci, voljela bih kad bi se desilo cudo i ovaj mjesec da ostanem trudna... user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
10.10.2013 11:28:49   
grozđe

IZVORNA PORUKA: Vanne

pozdrav drage zenice user posted image

nakon koliko ciklusa pokusavanja ste vi uspjele ostvariti trudnocu ( nakon pobacaja ) ? prosla su mi 3 ciklusa nakon misseda i ovo mi je prvi ciklus da opet pokusavam da zatrudnim...za prvu trudnocu mi je trebalo 10 mjeseci pokusavanja, a kazu da je lako zatrudniti nakon uradjene kiretaze jer je maternica ociscena... nemam strpljenja da opet cekam 10 mjeseci, voljela bih kad bi se desilo cudo i ovaj mjesec da ostanem trudna... user posted image


Vanne pozdrav...

ja sam nakon dva ili tri ciklusa ponovo zatrudnila, vise se ne sjecam... znam da sam bila pod velikim stresom taj period poslije misseda ( prosle godine).... sada sam trudna 29.sedmica i sve je dobro hvala Bogu...tebi sve najbolje zelim....

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
10.10.2013 15:49:54   
BebeLina
Ja nisam imala nijedan ciklus :) Spontani sam imala prije tri mjeseca i vec sam ponovo trudna :) Doktor mi je preporucio da sacekam dvije menstruacije, ali Onaj gore je imao druge planove i hvala Mu :)

_____________________________

11.07.2013. godine - missed ab (16. sedmica)
2.11.2013. godine - spontani (8. sedmica)


(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
10.10.2013 17:43:08   
Vanne

IZVORNA PORUKA: BebeLina

Ja nisam imala nijedan ciklus :) Spontani sam imala prije tri mjeseca i vec sam ponovo trudna :) Doktor mi je preporucio da sacekam dvije menstruacije, ali Onaj gore je imao druge planove i hvala Mu :)

tebe sam negdje upratila na ovom forumu i tvoj slucaj... razmisljala sam o tebi i kontam u sebi sto i ja budala nisam poslije prve menstruacije odmah u akciju user posted image jer mi je trudnoca bila skroz mala,stalo sa razvojem u 6 sedmici, bila sam dobrog zdravlja nakon toga i nalazi uredni ali eto... cuvaj svoju malu mrvicu i puno srece ti zelim user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu BebeLina)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
10.10.2013 17:56:52   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: Vanne


IZVORNA PORUKA: BebeLina

Ja nisam imala nijedan ciklus :) Spontani sam imala prije tri mjeseca i vec sam ponovo trudna :) Doktor mi je preporucio da sacekam dvije menstruacije, ali Onaj gore je imao druge planove i hvala Mu :)

tebe sam negdje upratila na ovom forumu i tvoj slucaj... razmisljala sam o tebi i kontam u sebi sto i ja budala nisam poslije prve menstruacije odmah u akciju user posted image jer mi je trudnoca bila skroz mala,stalo sa razvojem u 6 sedmici, bila sam dobrog zdravlja nakon toga i nalazi uredni ali eto... cuvaj svoju malu mrvicu i puno srece ti zelim user posted image

i meni se ovako desilo, i nisam imala kiretazu, kad sam pitala za narednu trunocu ostala sam paf jer je dr rekla "Odmah"-pa sretno tiuser posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
13.1.2014 11:27:30   
bz2008
pozdrav svima...nova sam na forumu, i nazalost prosla sam nedavno kroz to grozno iskustvo...kiretaža u 11.sedmici, srčana disfunkcija...stres, strah, razocarenje...ovo mi je bila druga trudnoća, fala Bogu imam sina od 5.g..
prošlo je 15 dana od toga, ja još malo krvarim uglavnom tamno-smeđe..user posted image ...dr je rekao nakon 2-3 mj možemo opet pokusat
koje nalaze ste radili nakon prve menstruacije, dr mi je rekao samo cervikalne briseve...da li je potrebno još nesto??
ima li neko od forumaša ko je nedavno zatrudnio nakon kiretaže....nakon koliko ste opet uspjeli?? samo pozitivna iskustva...to me držiuser posted image ....hvala svima

_____________________________

Mala maca 20.11.2008.

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
13.1.2014 11:42:40   
Lejla Ka
bz2008 ako se radi prvi put o kiretaži nema potrebe da se posebno brineš za buduće pokušaje, napravi uobičajene testove koji su ti preporučeni, sačekaj tih par ciklusa da se tijelo vrati u normalu i probajte opet.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu bz2008)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
13.1.2014 12:19:10   
bz2008
Draga Lejla Ka, jeste u pitanju je prva kiretaža...hvala puno na odgovoru...user posted image

_____________________________

Mala maca 20.11.2008.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
13.1.2014 19:59:19   
Mrvica_83
Draga zao mi je zbog gubitka koji si prezivjela ;-((( I nama se desio u oktobru prosle godine u 12.nedjelji trudnoce ;-(( Uradili smo osnovne pretrage , sacekali 3 ciklusa i opet poceli rad na bebici ..Zatrudnila sam 2 mjesec pokusavanja i evo sad gledam svoju princezu kako spava ;-) glavu gore / procitaj podforum Neophodne pretrage i kreni dalje ..Sigurna sam da ces uskoro opet ugledati plusic i imati sasvim urednu trudnocu aBd ;-).Veliki zagrljaj podrske saljem !!


_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu bz2008)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
14.1.2014 14:05:18   
bz2008
hvala puno....čini mi se da ću se duže psihički oporavljati...sad imam takve promjene raspoloženja...mogu uvjek zaplakat...jasno mi je da je to i do hormona i dok se to ne stabilizuje...samo da prođe ovaj period...
još uvjek krvarim, proslo je 16 dana od kiretaže, al to je kao smeđe-tamna gusta krvuser posted image , bila sam nakon 7 dana na kontroli dr je rekao da je sve ok....nemam nikakvih bolova...valjda će i ovo uskoro prestatiuser posted image

_____________________________

Mala maca 20.11.2008.

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
22.1.2014 11:02:39   
bz2008
pozdrav svima...imam jedno pitanje...prije 3 dana na lijevoj dojci mi se pojavilo crvenilo (kao nepravilne 2 tačke) na areoli i na dojci. malo je svrbilo. odmah sam otišla dermatologu i rekla mi je da nije nista strasno da je to i suviše mali ekcem i dala kortikosteroidu kremu da mažem i obloge od kamilice. rekla sam joj da sam imala spontani i ona je to povezala s hormonalnim promjenama koje nastaju nakon spontanog?? malo me zadnja dva dana žigne u toj dojci.....da li je neko od vas imao ista slično nakon spontanog??? da li ste imali bilo kakve promjene na dojkama nakon spontanog?user posted image kontam možda cu ubrzo i dobiti prvu menstruaciju posle spont (proslo je 25 dana) pa da nisu zbog tog ti žigoviuser posted image
malo sam zabrinutauser posted image hvala puno...

_____________________________

Mala maca 20.11.2008.

(odgovor članu bz2008)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
11.3.2014 12:36:21   
malena27 RR
IZVORNA PORUKA: janaj
Pozz drage moje...ovako poce cu ispocetka...10.10.2013 sam imala pobacaj u 23tjednu.Dr mi je rekao da se moramo paziti narednih 6mj.e sad tu nastaje problem nama se 'omaklo'nismo pazili.zadnja menstr je biöa 8.2.2014.danas me cjeli dan stomak boli kao pred menzis inace me ne boli tako prerano samo onaj dan kad trebam dobit.jako se bojim user posted image da li je moguce ostat tridan iz prve? Da li znak ovi nolova da se nesto drsava?napominjem cjeli dan imam osjecaj da cu dobit al nista...:/


IZVORNA PORUKA: veeseelaa
sve je moguće
i meni je u prvoj trudnoći bolio stomak kao da ću dobiti, poslije se ispostavilo da sam trudna
s narednim trudnoćama nije bilo tog bolickanja u stomaku


IZVORNA PORUKA: Crnkica
Ne mora značiti da si trudna,možda si dobila upalu poslije kiretaže,na mjestu gdje su ti radili....jesi li pila antibiotike poslije pobačaja i koliko vremena...
lezi na leđa i pritisni malo jače na mjestu maternice,ono kao što ginekolog radi,ako osjetiš jaču bol to je došlo do upalnog procesa.


IZVORNA PORUKA: Crnkica
Ako je trudnoća,za 10 dana bi mogla znati pomoću testa..



IZVORNA PORUKA: vjestica
ne znam koliko ti traje ciklus, ali test možeš uraditi na dan očekivane menstruacije
i drugi put ozbiljnije shvati kontracepciju ako te je toliko strah
stomak može boliti zbog raznih razloga,a mi ovdje samomože nagađati zbog čega



IZVORNA PORUKA: janaj

Drage moje hvala vam na odgovorima nisam pila nikakve antibiotike..imala sam prirodni porodzaj nisu mi radili kiretazu sve je bilo brzo i cisto..ciklus mi traje 28dana...i danasme stomak bocka ali vjestice nemaaaa...:/jesli rano radit test 3. ?




IZVORNA PORUKA: Mirkica
ma i da bude ne plasise se , doktor kaze ne treba 6 mjeseci a to ti je vise da se malo opustits smiris , i ako si trudna vjeruj nema tu nista lose , niti straha, ne znam zasto bi cekala 6 mjeseci , mnogi odmah idu u ofanzivu, nek je sretno kako god.



IZVORNA PORUKA: janaj

Evo mene opet vjestica je dosla NISAM TRUDNA neznam osjecaji su razliciti i drago mi i ima neki osjecaj tezine iako sam se bojala...hvala svima na odg.






_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu bz2008)
Neposredna veza do poruke: 98
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *