|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Problemi sa stolicom kod djeteta
2.10.2012 18:12:00   
hatepsut
Beba 2mj (samo doji) u stolici sam primjetila sluz a na toj sluzi tragove svjeze krvi,kao sukrvica.znaci stolca je zlatno zuta ali u ovoj zadnjoj je bilo te sluzi.danas dok sam mu cistila nosic i izvlacila sekret bilo je takodje tragova krvi vjerovatno od puknuca nekog kapilara.predpostavljam kako ne umije da iskaslje da izislo na stolicu.e sad jel'' se nekom slicno desavalo ''Pedijatar vec ne radi,ako ga odnesm na hitno uputit ce nas u bolnic a gore nam je onda ostanak zagarantovan user posted image inace beba je vesela,guci,smije se,doji...

< Poruku je uredio maja78 RR -- 20.3.2013 13:57:29 >


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 76
   Problemi sa stolicom kod djeteta
2.10.2012 18:16:49   
Skvo RR
hato..ne znam koliko ti neko moze savjet dati..meni se to kod ume desilo...i dan danas se sjecam u jednoj stolici..kao koncas_to u tragu krv..ne znam ni ja objasniti...user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 20.3.2013 13:57:22 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 77
   Problemi sa stolicom kod djeteta
2.10.2012 18:19:44   
hatepsut
E bas tako skvo,kontam ako se ponovi nosit cu ga sta cu user posted image ma, da bar oni urade neke nalaze i ono ides kuci nego te ostave u bolnici ,a uslovi katastrofa.ja sam u maramicu izdvojila taj "kriticni" dio jer se bas taj slajm moze izdvojiti s pelene a sukrvica je u slajmu user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 20.3.2013 13:57:13 >


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Problemi sa stolicom kod djeteta
20.3.2013 14:01:15   
maja78 RR
Prenos posta:


IZVORNA PORUKA: Eli

Imam djecaka od 15 mjeseci i on ima 3-4-5 stolica dnevno zavisno koliko puno je jeo u toku dana. Imam osjecaj svaki put kad se dobro najede kaki. Prosle sedmice je jedan dan 5 puta kakio pa sam se nesto zabrinula, cak razmisljala da ga odvedem doktoru. Inace je jedna vrlo hiperaktivna beba.


IZVORNA PORUKA: makana

pozdrav
sve je individualno i ni za šta se ne može reći da je mimo svih ostalih
ako je tvoj braco veseo, igra se, ne plače, ne žali se da ga nešto boli, mislim ne primijetiš ti da ga nešto boli, ponaša se drugačije nego inače - onda nemaš razloga za brigu
eto ako je normalno da bebe nemaju stolicu danimaaaaa onda je sigurno i obrnuto
uglavnom, prati malenog i po njegovom ponašanju ćeš skontati i ako budeš imala bilo kakvih sumnji odvedi ga pedijatru
sretno user posted image


IZVORNA PORUKA: budućamama

Od moje prijateljice sin kojem će za mjesec dana 2 godine također ima stolicu do 5 puta dnevno i valjda je to normalno. Bitno je da je stolica normalne konzistencije i da nema krvi u stolici, ali eto, ostaviću i drugim forumašicama da daju svoj zrno mudrosti...
Vjerovatno će znati bolje od mene. Pusa


IZVORNA PORUKA: Suncica*

Draga Eli,
moja Lorena je isto toliko kakila u tom dobu i ja sam je vodila kod lekara. Doktorka je rekla da je sve dobro i da beba ima dobar metabolizam i da joj nije jasno zasto sam uopste dosla.
Rekla je da sledeci put dodjem ako beba ne daj Boze ima zatvor po par dana, slatko se ismejala i poslala nas kuci:)



IZVORNA PORUKA: pitalica

draga moja to što tvoja beba kaki toliko znači da ima jako dobar metabolizam,a i vjerovatno da dobro ručki...Nema potrebe da je vodiš pedijatru,niti da se brineš..eto toliko..


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

lajlina pedijatrica mi je kazala da za malu bebu 7 puta dnevno ili u sedam dana jednom je sve normalno, dok se organizam očisti i navikne, ja sam bila u panici jer mi je lajla u prvih nekoliko mjeseci znala po 7 ili 8 puta da ima stolicu i onda sam se smirila nakon što sam je odvela dr. koja mi je kazala ovo


IZVORNA PORUKA: BINKA

drage mame imam isti slucaj sa svojom malom sad ce joj godinu i u zadnjih par dan ima stolicu kad god je presvuce
prva dva puta ujutru bude proliv a kasnije "normalna " ali kaki i po noci ...
isla sam doktoru i kaze doktoprica da je od vrucine ..a rastu joj i zubi ...
tako da sam se malo opustila ...valjda one nesto znaju...
al kako pricam sa opstalim mamama i one isto to kazu od vrucine ........
izvini te zbog greški mama kuca zajedno sa mnom
pusa




IZVORNA PORUKA: mamina princeza

hajde d ane otvaram novu temu evo cu malo podici ovu staru prastaru:))))

Moja curica inace je kakila svaki dan jednom ili vise puta ali obicno nije bilo vise od 4 puta. U zadnje vrijeme otkako koristimo tuto to se svelo na ujutro i polsijepodne i ponekad ako je "prevari" u pelenu tokom dana.
al evo ima dva dana otkako kaki bas dosta .Prekjuce je kakila 7 puta, juce je kaikla 5-6 puta ,nekad malo ali je dosta obilnih stolica.

Nema proljev, ali vidim da stolica postaje polako sve rjedjavaljda kako sve izbaci iz sebe. Inace jede dosta manje nego je prije jela pa mi je i neobicno. Pije dosta tecnosti - uglavnom flasiranu vodu i kamilicu (sad nezasladjenu da ne bibilo jos gore).
Inace sad su joj krenuli zubi. Dosta su kasnili imala je samo dva a sad su krenuli gornje jedinice a cini mi se i dvice....
Moguce da je sve samo od zubica? Ili....Ne znamd ali da je vodim dr...sve nesto cekam posto nema proljev a mozda bih i trebala.





IZVORNA PORUKA: mišur

Ne znam šta bih ti rekla, sem da sačekaš još malo prije nego što je odvedeš dr i pošto nema proljeva, mislim da nema ni razloga za brigu...
Moguće je i da je to od zubića, mada sam ja čitala da proljev ima veze sa tim..
Moj Luka kaki najviše tri puta na dan, nekada dva nekada jednom, a znalo se desiti i nijednom..
Tada mu sljedeći dan bude baš tvrda stolica i vidim da se pati kad kaki...
Ne znam šta jede, možda je protjera nešto od hrane...Ali opet ne bi svaki dan...
Znam kakva sam ja po tom pitanju,odmah se nasekiram kad Luka ne kaki..
Svaki put kad zovem kući sa posla, obavezno pitam jeli kakiouser posted image


IZVORNA PORUKA: acudesa

i meni treba pomoć, moj dječak ima jako tvrdu stolicu, muči se kad kaki, zna mu izostati i po tri dana
to se dešava odkako ga navikavam na tutu, do tada je i po 5 puta kakio na dan
skoro su mu 3 god


IZVORNA PORUKA: ketrin2

cao,oblik i karakteristicnost stolice je vezana uz prehranu,pokusaj koji dan samo laganu kuhanu hranu da se malo zeludac navikne,ako vidis da se muci i da ne moze kakit,imaju oni gl icerinski cepici kod zatvora pa pokusaj jedan stavit,trebo bi se odmah ukakitpozzz



IZVORNA PORUKA: nanika

I kod nas isti slucaj, dr kaze da je od zubica jer mu rastu petice. Ja mu pravim rizu, ne dajem mu mlijeko i supice. I ja mu dajem linex ujutro i navece. Dr mi je rekao ako bude ucestalo da mu dam enterofuril sirup za djecu


IZVORNA PORUKA: Anais

IZVORNA PORUKA: acudesa

i meni treba pomoć, moj dječak ima jako tvrdu stolicu, muči se kad kaki, zna mu izostati i po tri dana
to se dešava odkako ga navikavam na tutu, do tada je i po 5 puta kakio na dan
skoro su mu 3 god


mi smo takodjer imali taj problem, curici je isto 3g., problem je vjerovatno psiholoske prirode, kod vas se vjerovatno moze povezati sa navikavanjem na tutu, trpe pa stolica postaje tvrda nakon 2-3 dana i onda ih je strah kakiti, mi smo muku mucili iako je curica naviknuta vec pola godine na wc, nikada nismo imali problema ali odjednom ju je bilo strah kakiti jer ju je bolilo kada je tvrda stolica, pa onda trpi namjerno .... ne mozes nista puno uraditi, ne treba puno dramu praviti, ne treba ga tjerati da ide na wc, on mora sam skontati da je normalno da ide na wc i da to ne povezuje sa nekom boli .. mi smo koristili Portalac sirup za omeksavanje stolice, on bi se trebao malo duze koristiti, to ga natjera da ide svaki dan na wc i vremenom ce zaboraviti kao i nasa curica, sada ej opet sve ok ... sretno!




_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Problemi sa stolicom kod djeteta
20.3.2013 14:04:18   
maja78 RR
Prenos posta:


IZVORNA PORUKA: MELLI

Imam kćerku od dvije godine, koja već nekoliko dana ima sluzavu stolicu. Jede prilično zdrave obroke, tako da ne vjerujem da je zbog hrane. Njeno ponašanje je sasvim normalno (aktivna, raspoložena, nema povišenu temperaturu i dobro spava), ali mene ta sluz u stolici jako zabrinjava. U zadnja dva mjeseca nije bila čak ni prehlađena, tako da i prehladu isključujem kao razlog. Da li je neko od vas imao sličnih problema? Ne vodi mi se dijete odmah pedijatru, jer se bojim da ne pokupi neki virus u bolnici.


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Kikica je imala prije nekoliko mjeseci takođe malo sluzi u stolici, koja je inače bila sasvim normalna (boje, mirisa i izgleda). Takođe nije bilo niti prehlade, niti bilo koje druge psiho-fizičke promjene na njenom ponašanju.
Prevencije radi dali smo "kaku" na pregled na pedijatriju, i hvala Bogu ništa nije pronađeno. Kao objašnjenje doktorice, bilo je da to može biti od čvrste stolice, koja s vremena na vrijeme (ovisno o sezoni i sezonskoj prehrani) može biti takva.
Malo smo više uveli sokića u prehranu (negoli što je to normalno), tako da je sluz sama od sebe prestala.
A ima još nešto što sam primijetila što se tiče "kakanja" - kikica često trpi stolicu (malo je polijena otići u WC), tako da se "nakupi" kake, koja naravno bude kompatibilnija, negoli što bi bila da redovno kaki. Mada i to trpljenje ne bude često, ali eto - omakne se.

Mada ja bih, ako se sluz nastavi MELLI, ipak odnijela stolicu na pregled. Možeš ti sama uzeti onu posudicu kod doktora, i odnijeti istu, a da ne vodiš bebu na pregled, ako se plašiš virusa.


IZVORNA PORUKA: stella

Moja maca je imala sluzavu stolicu kad je imala astro virus.A sada ima isto sluzavu stolicu od virusa gripe.ja bih ti ipak savjetovala kao M.Amina da odneses stolicu na pregled za svaki slucaj.a i bices mirna.I nemoras malenu voditi.



IZVORNA PORUKA: mama_debeljuca

Moj dječak ima sluzavu stolicu, evo već dva dana. Žali se ponekad da ga boli stomak, uglavnom kad će kakit, stolica je onako kašasta nije proljev i nije česta, oko 3-4 dnevno. Nisam ga vodila doktoru, dajem mu čaj nanu i šipak i probiotik, nije mu još uvijek prošlo. Baš me zabrinjava, ako ne bude bolje sutra ga vodim u dz. Hoće li mi neko objasnit, šta je astro virus


IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Drage... Moja malena danas ima sluzavu stolicu... Kaze da hoce piskit i vec dva puta se kao pokaki, ali to je neka sluz, slicna onoj kao kod mene u vrijeme ovulacije...
Ja se pravo prepala, nikad prije to nije imala.... Sta vi mislite sta bi moglo biti????



IZVORNA PORUKA: Hannan

Sporti, imam isti taj problem.M. je jucer 4x kakio, nije uopste tvrda, ali ima sluzi, pored toga iako vec godinu ne nosi pelenu, jucer je cijeli dan , svako malo imao mokre gacice, valjda ga prevari, plus sinoc se upiskio u snu...ja sam ubijedjena da se prehladio, jer ovo ludo vrijeme nije ni cudo.
Zaboravih napisati, i kod njega je mokracu pratila stolica.


IZVORNA PORUKA: Hannan

Ja sam kod svog primijetila, i ono u maju kad je bilo zahladjenje isto je bilo...dijete ko dijete sjede svugdje...skine jaknicu, uleti u baricu...nadam se da nije nista ozbiljno :)



_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Problemi sa stolicom kod djeteta
20.3.2013 14:07:04   
maja78 RR
Prenos posta:


IZVORNA PORUKA: ena23

ja padobranac ali moram: je li vam dijete imalo ikada svijetlo sivu stolicu?

Emir mi bolestan vec pet dana, prvo povracao, pa imao proliv, zadnja dva dana vristi na tuti i govori boli ga guza i ima ovakvu stolicu?

UPOMOOOOOOC

moj divni doktor se citav dan ne javlja na telefon... ljepota


IZVORNA PORUKA: Super Beba


IZVORNA PORUKA: ena23

ja padobranac ali moram: je li vam dijete imalo ikada svijetlo sivu stolicu?

Emir mi bolestan vec pet dana, prvo povracao, pa imao proliv, zadnja dva dana vristi na tuti i govori boli ga guza i ima ovakvu stolicu?

UPOMOOOOOOC

moj divni doktor se citav dan ne javlja na telefon... ljepota


meni dr. google reče da siva stolica ne znači ništa i da kod djece obično prođe od 7 do 10 dana...

U svakom slučaju, želim da vam što prije dođe smeđa i da maleni ozdravi!


IZVORNA PORUKA: ena23

hvala na odgovorima. dobih i ja konacno doktora, kaze da je sve to normalno i da ako ne prodje do petka u petak opet nazovemo.


ovdje je uvjek sve normalno i djecij sistem bi uvje sam trebo da se izbori sa bolescu user posted image
lijepa nasa Bosna, do sad bi ga garant stavili na 4-5 lijekova da djetu olaksaju...



_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Problemi sa stolicom kod djeteta
21.5.2013 13:54:20   
Apotekarka
Help...Al se ja sad nasikirah,raspremila malu i hoce kakiti,vidim nateze se bas ispocetka tvrda stolica,kasnije mekse i u tom meksem kao trag krvi 2 tackice,svjeza crvena....Bas sam se prepala,mislite li da je od natezanja,imam li razloga za paniku ili da pricekam iduce stolice...user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Problemi sa stolicom kod djeteta
21.5.2013 14:04:45   
Lejla Ka
Taj je tvrdi dio sigurno ogrebao nježnu kožicu. Naravno da ćeš pratiti, ali mjesta panici nema. Sveža krv je uvijek znak neke svježe povrede.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Problemi sa stolicom kod djeteta
21.5.2013 14:07:04   
Apotekarka
A cesto ima problem ispocetka joj tvrdja stolica a kasnije mekse,prvo izlazi tvrdje pa omekne...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Problemi sa stolicom kod djeteta
21.5.2013 14:09:10   
Lejla Ka
Kako često ima stolicu?

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Problemi sa stolicom kod djeteta
21.5.2013 14:13:16   
Apotekarka
Svaki dan nekad triput,nekad cetiri put a desavalo se ponekad da ima jednu ,obicno jedna bude tvrda,ostale ok,zuta je i blago zelenkasto bude cesto ali pije i komoraca ne vjerujem da je gladna jer dnevno popije 800 ml

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Problemi sa stolicom kod djeteta
21.5.2013 14:28:12   
Lejla Ka
Ne mislim u opće da je gladna. Vi ste na AD-u? Nije ta krv često, to je samo sad?

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Problemi sa stolicom kod djeteta
21.5.2013 14:31:05   
Apotekarka
Ovo je prvi put da sam primjetila,pije jedino jos Coli baby sirup protiv grceva

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Problemi sa stolicom kod djeteta
21.5.2013 14:35:30   
Apotekarka
Jesmo na ad mlijeku

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Problemi sa stolicom kod djeteta
21.5.2013 15:39:04   
Lejla Ka
Ma nemoj brinuti. Ako je to samo sad, a sve ostalo je uobičajeno onda je to vjerovatno samo usamljeni incident.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Problemi sa stolicom kod djeteta
21.5.2013 15:55:46   
Apotekarka
Hvala na savjetima,obratit cu paznju na ostale stolice ,posto je grcici muce i nateze se i malo vise grci ovih dana vjerujem da je od toga...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Problemi sa stolicom kod djeteta
21.5.2013 16:07:20   
bebaa
izvini što upadam jesi li probala promjeniti AD možda mu ta vrsta koju koristiš ili njoj sorry ne znam pol,ne odgovara....ima novo AD mlijeko NAN sensitive mi dobili u ambulanti i dajemo malom a velika beba i nema nikakvih problema sa stolicom al eto da se proba...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Problemi sa stolicom kod djeteta
21.5.2013 16:23:00   
Apotekarka
Dok je dojio nazalost 20-ak dana stolice su bile ceste i skroz mekane,mene bilo strah da nije proliv,sad kako koji dan nekad tvrdje nekad mekse,humanu su nam dali u bolnici dok mlijeko nije bilo nadoslo pa nisam mijenjala.dAnas i jucer je grcevi bas muce ne znam moze li od toga sve to biti jer crveni se,stiska i prdi bas

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Problemi sa stolicom kod djeteta
21.5.2013 16:26:47   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Dok je dojio nazalost 20-ak dana stolice su bile ceste i skroz mekane,mene bilo strah da nije proliv,sad kako koji dan nekad tvrdje nekad mekse,humanu su nam dali u bolnici dok mlijeko nije bilo nadoslo pa nisam mijenjala.dAnas i jucer je grcevi bas muce ne znam moze li od toga sve to biti jer crveni se,stiska i prdi bas

bogami probaj promijeniti hranu...moja rodica devera s tim pravo i sad se vtek regilisalo s nekom posebnom hranom...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Problemi sa stolicom kod djeteta
21.5.2013 22:04:15   
Apotekarka
Evo dijete mi kakilo i bas joj opet tvrda stolica,samo hb nije bilo nikakvih tragova krvi,kakica zuta prosarana zelenim...Ali danas joj bas tvrda,mdavala sam joj komorac da probam kamilicu mozda...Je li moguca tvrda stolica od grceva

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Problemi sa stolicom kod djeteta
27.11.2013 13:02:03   
Hannica
Helou.user posted image
Imam pitanje vezano za stolicu,nije tvrda,ni rijetka,ni ucestala nego neprokuhana.Ne znam ni da li je to problem,ali mi izgleda prav cudno i bev odavno je takva. Radi se o Umi,ona bas voli svijeze voce i povrce,al svaki put kad jede izadje skoro u istom obliku u kakvom je uslo.Sinoc jela nar i mandarine,jutros kad je kakila jasno se vide sjemenke nara i komadici mandarina,ako jede kupus jasno se vidi,tresnje,kivi,komadici jabuke,paradajz. Bas mi cudno to.user posted image
Kod ostale djece nije takav slucaj,da li je to ok,ili joj,mozda,zeludac ne radi kako treba?

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Problemi sa stolicom kod djeteta
27.11.2013 14:43:43   
koka i po
najvjerovatnije ne prozvace hranu dovoljno.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Problemi sa stolicom kod djeteta
27.11.2013 15:19:06   
Hannica

IZVORNA PORUKA: koka i po

najvjerovatnije ne prozvace hranu dovoljno.

Moguce.user posted image Ona je bas poguzija,trpa sta stigne. Nema nikakvih problema,napreduje fino,stolica redovna,sami cudna,kao da samo prodje kroz nju,ostalu hranu normalno vari,samo voce i povrce nikako.
Jos kad bih je mogla natjerati da zvace,ona jadnica pozuri da joj ne bi oteli.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 98
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Zakacile ste se
amaniamanic

Bas ste se na mrtvo ime zakacile s osobom bitnom vasem muzu njegovom mamom(svekrvom)..Svasta ste rekle jedna drugoj... Da li se pomiriti ili ne? A pri tome niste vi krivi zbog toga.

DA (30%)

NE (42%)

htjele ili ne morate (7%)

Bilo bi lijepo (16%)

Ni govora (5%)


Broj svih glasova: 148

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *