|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
12.6.2013 13:18:59   
bebana27
da li je ko probao koristiti delimano posudje da li je zadovoljan sa njim

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
13.8.2013 0:05:05   
milenium
zna li itko gdje ima kupiti onaj usisavač swewer sweper tako neštouser posted image vidjela sam reklamu na tv ali zaboravila je li top shop user posted image ,teži 1 kg i nema one šnjure,puni se i može 45 min usisavat.

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
13.8.2013 0:22:10   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: bebana27

da li je ko probao koristiti delimano posudje da li je zadovoljan sa njim


Prezadovoljna sam.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
13.8.2013 4:33:01   
Hannan

IZVORNA PORUKA: bebana27

da li je ko probao koristiti delimano posudje da li je zadovoljan sa njim

http://www.ringeraja.ba/forum/m_223127/mpage_4/key_/tm.htm

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
13.8.2013 7:57:49   
mum82
i ja sam kupila delimano tavu u mercatoru preko onih naljepnica.jeftinija bila s poklopcem...ne da sam razocarana nego nikom je ne bih pozeljela...sve se polijepilo, rucka isto otpala poslije par dana, nisam je ribala, nego cistila po uputstvu koje dodje s njom, i opet uzas,pozutila,pocrnila jedva mozes nesto ispecuser posted image ...i ja je fino odnesem u smece a kupim metalac tavu, obicnu i onu vecu s poklopcem okko 70KM, i sad sam rahatuser posted image ...mada ja sve nesto razmisljam da ovo i nije bio original taj delimano, nekako mi bezz da se tako brzo pokvarila,al jbg prodali su je pod delimano i dali mi i tu garanciju al nisam isla ganjat, nije mi bilo do toga, e ostao mi je poklopac stakleni,zauzima prostor al mi ga zao bacit, ipak sam ga platila 30-ak KMuser posted image

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
13.8.2013 8:24:04   
idana1812
IZVORNA PORUKA: Hannan


IZVORNA PORUKA: bebana27

da li je ko probao koristiti delimano posudje da li je zadovoljan sa njim

http://www.ringeraja.ba/forum/m_223127/mpage_4/key_/tm.htm


Moja snaha je kupila kompletan set_ posudja dellimano u topshopu prosle godine i prezadovoljna je s njim. Ja sam imala priliku da kuham u posudju kod nje i rekla bih da je ok. Takodjer je jedna prijateljica kupila tave i zadovoljna je...


_____________________________

Majke ruke svoje djece drže kratko, ali njihova srca zauvijek..

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
13.8.2013 8:30:46   
salmy

IZVORNA PORUKA: mum82

i ja sam kupila delimano tavu u mercatoru preko onih naljepnica.jeftinija bila s poklopcem...ne da sam razocarana nego nikom je ne bih pozeljela...sve se polijepilo, rucka isto otpala poslije par dana, nisam je ribala, nego cistila po uputstvu koje dodje s njom, i opet uzas,pozutila,pocrnila jedva mozes nesto ispecuser posted image ...i ja je fino odnesem u smece a kupim metalac tavu, obicnu i onu vecu s poklopcem okko 70KM, i sad sam rahatuser posted image ...mada ja sve nesto razmisljam da ovo i nije bio original taj delimano, nekako mi bezz da se tako brzo pokvarila,al jbg prodali su je pod delimano i dali mi i tu garanciju al nisam isla ganjat, nije mi bilo do toga, e ostao mi je poklopac stakleni,zauzima prostor al mi ga zao bacit, ipak sam ga platila 30-ak KMuser posted image

Isto sam razocarana u ove sto se kupuju u mercatoru..i meni se rucka shebala..poklopac puko davno...i nemoze se prziti bez puno ulja....to je suplja prica..ako stavim malo zagori...
kao sto prije rekoh delimano user posted image za druge ne znam,ali ove sto se kupuju po mercatoru su bezveze

(odgovor članu mum82)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
13.8.2013 9:35:58   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: milenium

zna li itko gdje ima kupiti onaj usisavač swewer sweper tako neštouser posted image vidjela sam reklamu na tv ali zaboravila je li top shop user posted image ,teži 1 kg i nema one šnjure,puni se i može 45 min usisavat.

http://www.topshop.ba/dom_vrt/ciscenje/swivel-sweeper-max-2013-05-17.html?search=swe

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
13.8.2013 11:02:41   
henna ze
ja imam delimano onu sa eurosonga...koristim je svaki dan..nikad joj nista..i palačinke u njoj pravim

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
13.8.2013 11:26:11   
Misty_mama
IZVORNA PORUKA: henna ze

ja imam delimano onu sa eurosonga...koristim je svaki dan..nikad joj nista..i palačinke u njoj pravim


isto... osim palačinki user posted image


_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
13.8.2013 11:33:51   
mum82
pa ja i kazem da mi je ova moja bila sumnjiva,nekako opet vjerujem onima iz top shopa da je delimano extrauser posted image

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
13.8.2013 11:43:49   
milenium

IZVORNA PORUKA: Pikapolonica


IZVORNA PORUKA: milenium

zna li itko gdje ima kupiti onaj usisavač swewer sweper tako neštouser posted image vidjela sam reklamu na tv ali zaboravila je li top shop user posted image ,teži 1 kg i nema one šnjure,puni se i može 45 min usisavat.

http://www.topshop.ba/dom_vrt/ciscenje/swivel-sweeper-max-2013-05-17.html?search=swe


to je to.sam sam se razočarala u cijeni. u hr nije ni 100 km a kod nas 116 i neštouser posted image a dostava još 10 km,pa nebi da ga šalju u indoneziju,čak je i preko e baya jeftinija dostava.nebi ga sad naručila da mi netko još i plati,fuj zgadio mi se ovaj top shopuser posted image .

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
13.8.2013 12:41:01   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: henna ze

ja imam delimano onu sa eurosonga...koristim je svaki dan..nikad joj nista..i palačinke u njoj pravim


Ja sam svoju tavu kupila, i bacila. Možda je i do mene, možda sam je prvi put previše zgrijala, ali od tad je zahtjevala toliko devera za čišćenje da mi se nije mililo ništa napraviti u njoj. Jedno pečenje palačinki, uz koje sam morala koristiti ulje (što ne radim na teflonu) bi me koštalo dva dana namakanja, kiseljenja u sirćetu, soli i raznim drugim sredstvima. I nikad nije bila više bijela. Ja sam se toliko razočarala da Delimanu ne prilazim.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
13.8.2013 12:51:59   
bebacha

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: henna ze

ja imam delimano onu sa eurosonga...koristim je svaki dan..nikad joj nista..i palačinke u njoj pravim


Ja sam svoju tavu kupila, i bacila. Možda je i do mene, možda sam je prvi put previše zgrijala, ali od tad je zahtjevala toliko devera za čišćenje da mi se nije mililo ništa napraviti u njoj. Jedno pečenje palačinki, uz koje sam morala koristiti ulje (što ne radim na teflonu) bi me koštalo dva dana namakanja, kiseljenja u sirćetu, soli i raznim drugim sredstvima. I nikad nije bila više bijela. Ja sam se toliko razočarala da Delimanu ne prilazim.


isto iskustvo imam

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
13.8.2013 14:35:41   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: henna ze

ja imam delimano onu sa eurosonga...koristim je svaki dan..nikad joj nista..i palačinke u njoj pravim



vala i moja je dobra, doduše ja joj ne prilazim svekrva je održava, ja sam pročitala upustvo i rekla ovo nije za mene

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
26.8.2013 10:23:20   
Misty_mama
Je li neko ima možda eliptično biciklo za vježbanje, ovaj neki Cross trainer?

http://www.topshop.ba/sport_i_fitness/crosstrainer-elipticno-biciklo.html

Imaju do kraja augusta besplatnu dostavu, pa ne znam vrijede li čemu...

_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 141
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *