|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
4.10.2010 8:49:08   
w.pooh
Mene zanima leg magic/master ako neko ima kako je zadovoljan?
I ima li neko Konzumov katalog bio je u katalogu ovaj master ja mislim al sad se ne mogu sjetiti jel to to i do kad je akcija?

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
4.10.2010 9:07:18   
ziki
Imam ja, kad rdaiš na njemu super je , kad skuplja prašinu ništa ne valjauser posted image ja sam sd u akciji i lijpo ga na sred dnevnog razvukla i svako malo ccc 30 ti dam ti dam ti dam. Nedelju dana radim nadam se uskoro rezultatima

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
4.10.2010 9:14:35   
w.pooh
ziki a gdje si ga kupila i koliko je bio?

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
4.10.2010 9:24:27   
ziki
u konzumu mislim prošle godine bio oko 50 km, do prolog vikenda je skupljo prašinu na balkonu.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
4.10.2010 9:40:13   
w.pooh
Hvala user posted image
Ma ja mislim da vidjeh na letku Konzuma da je 65 al sad ne znam jel to to i do kad je akcija user posted image Mi u Tuzli nemamo Konzum, morala bih ići u Lukavac.

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
4.10.2010 11:36:19   
ziki
Haha, dođi u Gračanicu na druženje mi imamo konzumuser posted image ne znam do kad traje akcija probaj na netu konzumov sajt da nađeš

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
4.10.2010 11:40:15   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: w.pooh

Mene zanima leg magic/master ako neko ima kako je zadovoljan?
I ima li neko Konzumov katalog bio je u katalogu ovaj master ja mislim al sad se ne mogu sjetiti jel to to i do kad je akcija?


ja ga imam...to je najbolja sprava koju sam kupila...ja samo imam problem sto ne mogu na njemu vjezbati zbog asje... vjezba se 15 minuta uz dvd... na kraju se bas preznojsi   a nakon prvog puta dobijes i finu upalicu... odlicno za guzu, stomacic i butinice...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
4.10.2010 11:47:10   
ziki
biće da ja ne radim kako treba, ja niti imam upale niti kondicije koja bi je preduprijedilauser posted image
meni nije nikakav dvd došaouser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
4.10.2010 11:47:22   
w.pooh

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

odlicno za guzu, stomacic i butinice...


e to se traži user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
23.2.2011 13:05:08   
M kao Mama
Žene, koje se bave kolačima, one modlice i ostale zezancije z akolače, torte, fondant i slično, na akciji ko naruči preko interneta, oko 33 KM, snižene za 16 km

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
16.4.2011 11:06:37   
Meri29

Je li ko probao, kupio, vidio kako radi ovaj Čistač na paru H2O MOP X5 sto ga reklamiraju na tv-u. Mene straaaasno, al strasno privlaci da ga kupim ako je barem pola ucinkovit kao sto kazu

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
16.4.2011 11:13:11   
palachinken
Ja dobila na poklon onaj njihov masažer Relax nešto, mnogo hvaljen.
Međutim u uputstvu piše da se ne smije korisiti u trudnoći user posted image pa ne bih baš izazivala, a da mi ga je testirati!
Mislim da će mi poslije poroda dobro doći, da kožu učvrstim.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
16.4.2011 11:15:55   
Meri29
Moja ujna i kuma ga imaju i kazu da su zadovoljne... nije bas da ga hvale kao ona teta sa tv-a, ali ...user posted image user posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
16.4.2011 14:21:26   
R&T@
Mene interesuje i onaj kompresor za bojenjeuser posted image

Sto bih ja zidove sarala kad bi to cudo stvarno radilo kao sto reklamirajuuser posted image user posted image user posted image

Puno mi platiti 120 KM za eksperimentuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
16.4.2011 14:35:41   
bojana86

IZVORNA PORUKA: Meri29


Je li ko probao, kupio, vidio kako radi ovaj Čistač na paru H2O MOP X5 sto ga reklamiraju na tv-u. Mene straaaasno, al strasno privlaci da ga kupim ako je barem pola ucinkovit kao sto kazu


Ajoj i mene ovo zanima... ja nemam nikakav usisavac a ovaj me bas privlaci,a jos u jednom trznom centru kod nas ima neki isti je fazon kao taj samo druga marka i kosta 100km... bojim se uzeti a da bude bezvrijedanuser posted image user posted image ... citajuci po forumima bome nemaju neke rijeci hvale za ovaj cistacuser posted image

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
19.5.2011 15:13:29   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: bojana86


IZVORNA PORUKA: Meri29


Je li ko probao, kupio, vidio kako radi ovaj Čistač na paru H2O MOP X5 sto ga reklamiraju na tv-u. Mene straaaasno, al strasno privlaci da ga kupim ako je barem pola ucinkovit kao sto kazu


Ajoj i mene ovo zanima... ja nemam nikakav usisavac a ovaj me bas privlaci,a jos u jednom trznom centru kod nas ima neki isti je fazon kao taj samo druga marka i kosta 100km... bojim se uzeti a da bude bezvrijedanuser posted image user posted image ... citajuci po forumima bome nemaju neke rijeci hvale za ovaj cistacuser posted image



od juce se reklamira i kod nas...a ja sam zagrijana za njega...jel iko kupio, isprobao!?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bojana86)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
19.5.2011 20:02:43   
leona81
i ja sam zainteresovana za ovo, izgleda super..

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
19.5.2011 22:22:58   
N_N
A da li je neko koristio Paint zoom kompresor za bojenje? mm i ja smo zainteresovani da kupimo i probamo okrečiti s njim user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
21.5.2011 0:44:01   
Dida79

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: bojana86


IZVORNA PORUKA: Meri29


Je li ko probao, kupio, vidio kako radi ovaj Čistač na paru H2O MOP X5 sto ga reklamiraju na tv-u. Mene straaaasno, al strasno privlaci da ga kupim ako je barem pola ucinkovit kao sto kazu


Ajoj i mene ovo zanima... ja nemam nikakav usisavac a ovaj me bas privlaci,a jos u jednom trznom centru kod nas ima neki isti je fazon kao taj samo druga marka i kosta 100km... bojim se uzeti a da bude bezvrijedanuser posted image user posted image ... citajuci po forumima bome nemaju neke rijeci hvale za ovaj cistacuser posted image



od juce se reklamira i kod nas...a ja sam zagrijana za njega...jel iko kupio, isprobao!?


Aj pa zar niko probao nijeuser posted image
Nesto ne vidjeh jel ima i kod njih kao i za dormeo proba 30dana pa ako ne valja vrnem gauser posted image user posted image
Jesam namazana user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
21.5.2011 0:46:30   
N_N
Dida ima user posted image , evo ti ispod slike, sa desne strane.

http://www.topshop.ba/minisites_template/medical_templete/index.asp?tn=medical_page&c=49314&pid=214318

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
21.5.2011 0:48:35   
Dida79

IZVORNA PORUKA: N_N

Dida ima user posted image , evo ti ispod slike, sa desne strane.

http://www.topshop.ba/minisites_template/medical_templete/index.asp?tn=medical_page&c=49314&pid=214318


E moja N_N jel im vjerovati user posted image
Biti ili ne biti pitanje je saduser posted image user posted image

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
21.5.2011 0:50:17   
N_N
Mi danas kupili kompresor za bojenje. Ne bude li valjao, ja odoh dole user posted image  A valjda vraćaju, baš bi bilo neozbiljno da ne poštuju izjavljeno.....

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
21.5.2011 0:52:53   
Dida79
N_N bas me interesuje jel tako kako prikazuju...hajde probaj na brzinu jedan zid okreciti pa nam javni utiskeuser posted image

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
21.5.2011 0:54:39   
N_N
Ne mogu sad user posted image  bučan je, kao usisivač. Gdje ću u ovo doba da mi ko zovne policiju ili da ljudi moraju salijevat stravu user posted image user posted image  Ujutro u 7 startamo user posted image  Svakako ću javiti.


_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
21.5.2011 0:55:49   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Dida79

N_N bas me interesuje jel tako kako prikazuju...hajde probaj na brzinu jedan zid okreciti pa nam javni utiskeuser posted image

user posted image user posted image user posted image
jel sad da probauser posted image

e žene ako slažu..nema frke...prijava udurženju potrošačauser posted image
a mislim d ane lažu...

mene zanima ovaj usisivač...kontam za fuge i kermaičke djelove i sve pločice po kući ljepotauser posted image
hajde dido probaj pa javiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *