|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
21.5.2011 0:57:02   
Dida79
Hahhahahah sad se sama sebi smijem kako sam ti napisalauser posted image user posted image
Ma nisam kontala sad nego sutra....idem ja spavati gotova samuser posted image user posted image

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
21.5.2011 0:57:55   
milenium
IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: bojana86


IZVORNA PORUKA: Meri29


Je li ko probao, kupio, vidio kako radi ovaj Čistač na paru H2O MOP X5 sto ga reklamiraju na tv-u. Mene straaaasno, al strasno privlaci da ga kupim ako je barem pola ucinkovit kao sto kazu


Ajoj i mene ovo zanima... ja nemam nikakav usisavac a ovaj me bas privlaci,a jos u jednom trznom centru kod nas ima neki isti je fazon kao taj samo druga marka i kosta 100km... bojim se uzeti a da bude bezvrijedanuser posted image user posted image ... citajuci po forumima bome nemaju neke rijeci hvale za ovaj cistacuser posted image



od juce se reklamira i kod nas...a ja sam zagrijana za njega...jel iko kupio, isprobao!?


Aj pa zar niko probao nijeuser posted image



možda se javi netko za par dana,pričekajteuser posted image user posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
21.5.2011 0:58:41   
N_N
IZVORNA PORUKA: Dida79

Hahhahahah sad se sama sebi smijem kako sam ti napisalauser posted image user posted image
Ma nisam kontala sad nego sutra....idem ja spavati gotova samuser posted image user posted image



user posted image user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
21.5.2011 0:59:10   
Dida79

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Dida79

N_N bas me interesuje jel tako kako prikazuju...hajde probaj na brzinu jedan zid okreciti pa nam javni utiskeuser posted image

user posted image user posted image user posted image
jel sad da probauser posted image

e žene ako slažu..nema frke...prijava udurženju potrošačauser posted image
a mislim d ane lažu...

mene zanima ovaj usisivač...kontam za fuge i kermaičke djelove i sve pločice po kući ljepotauser posted image
hajde dido probaj pa javiuser posted image


Hajde ti ti si advokat ako ne bude valjao ti ces bolje da im bukvicu ocitas ako ne budu htjeli lovu da vrateuser posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
21.5.2011 1:02:46   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Dida79

N_N bas me interesuje jel tako kako prikazuju...hajde probaj na brzinu jedan zid okreciti pa nam javni utiskeuser posted image

user posted image user posted image user posted image
jel sad da probauser posted image

e žene ako slažu..nema frke...prijava udurženju potrošačauser posted image
a mislim d ane lažu...

mene zanima ovaj usisivač...kontam za fuge i kermaičke djelove i sve pločice po kući ljepotauser posted image
hajde dido probaj pa javiuser posted image


Hajde ti ti si advokat ako ne bude valjao ti ces bolje da im bukvicu ocitas ako ne budu htjeli lovu da vrateuser posted image user posted image

može....user posted image
naruči da ekperimetnišeš ako ne bude valjao vraćaj u roku do 15 dana ja sam tu da pratim ...ako bude valjao navlit ćemo sveuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
21.5.2011 1:05:20   
N_N
Sačekajte koji dan, evo vidite da će milenium kupiti user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
21.5.2011 1:05:21   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: N_N

Dida ima user posted image , evo ti ispod slike, sa desne strane.

http://www.topshop.ba/minisites_template/medical_templete/index.asp?tn=medical_page&c=49314&pid=214318


E moja N_N jel im vjerovati user posted image
Biti ili ne biti pitanje je saduser posted image user posted image


obzirom da su nam klijenti i razgovarala sam s njima pa znam...oni zaista vrate ako ti nesto nije ok

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
21.5.2011 1:06:43   
Visnja RR
i , ko je pokusni kunic? user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
21.5.2011 1:07:01   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: N_N

Sačekajte koji dan, evo vidite da će milenium kupiti user posted image

a sad vijdeh...
milenum jesi to već naručila...user posted image

uh javljaj odmah...lakše ćemi biti održavati ovo čudo od kuće ...jesam je sredila ma sve mi blista ko novo majkemi...ovaj bi mi uisivač baš dobro došaouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
21.5.2011 1:09:36   
Visnja RR
ko budali samar user posted image  i ja cekam odgovor

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
21.5.2011 8:23:18   
Dida79

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

i , ko je pokusni kunic? user posted image


Milenium user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
21.5.2011 22:34:15   
Sizif
http://www.topshop.ba/minisites_template/medical_templete/index.asp?tn=medical&pid=93577
Da li je neko probao Paint Zoom - kompresor za bojenje?

< Poruku je uredio Visnja RR -- 21.5.2011 22:38:02 >


_____________________________

"Ko zna da ne zna - najveći je."

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
21.5.2011 23:56:59   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Sizif

http://www.topshop.ba/minisites_template/medical_templete/index.asp?tn=medical&pid=93577
Da li je neko probao Paint Zoom - kompresor za bojenje?


Jeste, N_Nuser posted image

Samo jos ne javlja utiskeuser posted image

Ili je pregorio motor ili ona danasuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Sizif)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
22.5.2011 0:14:17   
malena27 RR
ja cekam milenium da javi utiske, pa da se zadam u kupovinu, odavno mi se svidja ovaj cistac na paru, ali nisam dobro prosla sa super kreckom pa me strah kupovati ponovo user posted image user posted image

eh sad, pitanje je da li je garancija 15 dana od dana narudzbe ili od dana preuzimanja? jer ne stigne u roku od 15 dana....bar do zenice nije....

< Poruku je uredio malena27 RR -- 22.5.2011 0:15:51 >


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
22.5.2011 3:19:54   
N_N

IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: Sizif

http://www.topshop.ba/minisites_template/medical_templete/index.asp?tn=medical&pid=93577
Da li je neko probao Paint Zoom - kompresor za bojenje?


Jeste, N_Nuser posted image

Samo jos ne javlja utiskeuser posted image

Ili je pregorio motor ili ona danasuser posted image user posted image user posted image user posted image



Evo me, sve gotovo user posted image user posted image
Eh ovako: mi smo pravo zadovoljni sa kompresorom user posted image Sa krećenjem stana smo krenuli (odnosno mm) oko 12 a završili oko 19h. Super je ispalo, bez fule.
Pozitivno: krećenje stana je punoooooo lakše (fizički), puno brže, prekriva isto kao i kada se kreći sa "mačkom".
Mane: spremnik zauzima samo 1 lit. tako da se često mora puniti, u stanu se sve mora ili iznijeti iz prostorije koja se kreči ili dobro zaštiti jer prska. To su zaista jako male tačkice ali su prisutne.
Mi smo namještaj zaštitili prozirnim folijama, a utičnice, prekidače i lajsne ljepljivom trakom koja je namjenjena za to. Imali smo punooo manje posla oko čišćenja nego prethodnih godina user posted image
Sve u svemu mi smo zadovoljni i ja ga preporučujem user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
22.5.2011 9:01:11   
palachinken
IZVORNA PORUKA: malena27 RR

ja cekam milenium da javi utiske, pa da se zadam u kupovinu, odavno mi se svidja ovaj cistac na paru, ali nisam dobro prosla sa super kreckom pa me strah kupovati ponovo user posted image user posted image

eh sad, pitanje je da li je garancija 15 dana od dana narudzbe ili od dana preuzimanja? jer ne stigne u roku od 15 dana....bar do zenice nije....


Imaš u Masarikovoj top shop prodavnicu, tako da ne moras narucivati.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
22.5.2011 9:15:53   
malena27 RR
palachinken, medjutim pitanje je vezano za garanciju, da li bi stvarno vratili novac ako ne budem zadovoljna proizvodom.... ili neko drugi ko ne moze direktno iz prodavnice preuzeti proizvod....
nema veze, valjda se javi neko sa iskustvom sa ovim H20 cistacem, prije nego se porodim user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
22.5.2011 10:36:20   
Sizif

Evo me, sve gotovo user posted image user posted image
Eh ovako: mi smo pravo zadovoljni sa kompresorom user posted image Sa krećenjem stana smo krenuli (odnosno mm) oko 12 a završili oko 19h. Super je ispalo, bez fule.
Pozitivno: krećenje stana je punoooooo lakše (fizički), puno brže, prekriva isto kao i kada se kreći sa "mačkom".
Mane: spremnik zauzima samo 1 lit. tako da se često mora puniti, u stanu se sve mora ili iznijeti iz prostorije koja se kreči ili dobro zaštiti jer prska. To su zaista jako male tačkice ali su prisutne.
Mi smo namještaj zaštitili prozirnim folijama, a utičnice, prekidače i lajsne ljepljivom trakom koja je namjenjena za to. Imali smo punooo manje posla oko čišćenja nego prethodnih godina user posted image
Sve u svemu mi smo zadovoljni i ja ga preporučujem user posted image



Da li je mnogo bucan. Moze li se s njim raditi nocu, dok klinci spavaju.

Ni ja nemam dobro iskustvo sa super kreckom. Od sve reklame jedino mi nije kapalo.


_____________________________

"Ko zna da ne zna - najveći je."

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
22.5.2011 16:49:47   
N_N
Bučan je, kao npr. usisivač na vodu. Ja ga ne bih mogla koristiti navečer, sigurno bi probudili djecu.

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Sizif)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
23.5.2011 0:54:13   
milenium

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

eh sad, pitanje je da li je garancija 15 dana od dana narudzbe ili od dana preuzimanja? jer ne stigne u roku od 15 dana....bar do zenice nije....


rekli su da vraćaju novac.ja mislim da se ta garancija od 15 dana računa od dana preuzimanja,jer ako se računa od dana narudžbe onda je naša daaaaavno istekla s obzirom da čekamo više od mjesec dana da stigneuser posted image user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
23.5.2011 1:04:42   
malena27 RR
znaci nije jos stigao? user posted image user posted image user posted image katastrofa... de molim te samo kad probas javi ovdje na temu da znam da li da uzimam, krecicu brzo, a nema mi ko pomoci da ocistim, pa kontam makar podove s njim da sredim i radijatore...

hvala puno

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
23.5.2011 1:07:53   
milenium
no frksuser posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
27.5.2011 18:14:02   
Anoniman
ja bas dosla da vidim je li iko ovo cudo nabavio, kad svi milenium cekajuuser posted image user posted image user posted image
haj milenium...pritisni to malo...vidis kakoje N_N za dva dana dobila molerauser posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
28.5.2011 1:17:10   
N_N
Ma šta za 2 dana, za par sati user posted image user posted image  Iako su nam rekli da nema na lageru i da bi trebali čekati 15-tak dana, mm je to nekako uspio dobiti jedan user posted image  I mi smo otišli po njega user posted image  

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Top shop ..jel` iko probao?
28.5.2011 1:20:02   
milenium
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

obzirom da su nam klijenti i razgovarala sam s njima pa znam...oni zaista vrate ako ti nesto nije ok


višnja imaš pp

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *