|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako potaknuti porod
1.6.2012 20:24:04   
Mery i Haso
ehhh drage moje zene da vas pitam, ovo oko sexa..Od 3. mjeseca mi je doktor zabranio sex jer sam imala smedji iscjedak, primala progesteron i to..U 9 sam mjesecu, jos 15 dana imam..doktorica kaze sve je ok, imas ti jos puuno..visoko je beba..i evo sad sam procitala sve vace prijedloge o poticanju otvaranja..a Bogami ne bi bilo na odmet da se prisjetim kako je to sexsati se..hahha Pa ne znam smijem li ili ne, dok mi nista ne govori mozda misli da znam, a mene stid da pitam...Paaaa sta vi kazete....????? DA se IGRAM user posted image ILI NEuser posted image ....HAHAH user posted image KAKO BI BEBACA STO PRIJE IZLETILA, JER JEDVA CEKAM MADA NISAM PROTIV TOGA DA SVE DODJE SA BOZIJOM ODREDBOM, ALI KAD VEC CEKAM DA MALO I UZIVAM AKO NECU BEBI NASTETITI!!!

(odgovor članu Selminja)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kako potaknuti porod
1.6.2012 20:32:14   
d.dita
Bit će kako je zapisano!
A vala zaslužili ste sex posle 6mj! user posted image

(odgovor članu Mery i Haso)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kako potaknuti porod
1.6.2012 22:10:06   
Alma_27
ma opletite user posted image vi ali ne znam koliko pomaze. ja sve isprobala a bebe izadjose kad su htjele user posted image

(odgovor članu d.dita)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kako potaknuti porod
1.6.2012 22:14:27   
Selminja
Svaka čast svakoj ženi koja se uspije posexat u 9 mjesecu user posted image Ja nisam nosila nisko niti imala rizicnu trudnocu, ali sama pomisao da se namjestam me bacala u duboki san user posted image Ja bih radije nosila 12 mjeseci user posted image
Ko moze, nek proba, KAŽU da djeluje user posted image

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kako potaknuti porod
1.6.2012 22:17:18   
mamaajna
meni je odmah poslje odnosa pukao vodenjak,a beba ostala gore.Dali mi inf,da se otvorim,i otvorim se i imam trudove ali beba jos uvjek gore....moja preporuka.KAD SI CEKALA 6 MJESECI PRICEKAJ JOS 1 MJESEC V R I J E D

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kako potaknuti porod
1.6.2012 23:46:53   
veeseelaa
ja sam se stalno sexala u trudnoći a prenjela sam.... 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kako potaknuti porod
1.6.2012 23:48:32   
veeseelaa
Svaka čast svakoj ženi koja se uspije posexat u 9 mjesecu


a zašto? mislim to je normalno
ja sam prenijela trudnoću a sexala sam se veče prije poroda

sjećam se da mi je kolegica govorila da se ne sexam u 9 mjesecu trudnoće, a zašto nije mi znala objasniti




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Selminja)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kako potaknuti porod
10.9.2012 16:15:33   
bubamara_11

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: samedi

pozdrav Melisa,ono sto sam ja cula od drugih trudnica pokusacu ti prenijeti a ti vidi sta ti najbolje odgovara i sta mozes pokusati,a ne mora znaciti da se neces otvoriti do kraja 40. nedelje,evo nekih savjeta:

tusiranje krsta-ledja gotovo pa vrucom vodom,onoliko toplom koliko mozes izdrzati
sex
jesti hurme-datule
piti maslinovo ulje,ujutro na taste,po jednu supenu kasiku
sto vise kretanja i setnje

To je to sto sam ja cula,mozda ce se neko javiti ko zna jos neki savjet...sretno draga!




Drage moje ja uveliko primjenjujem setnju svaku noc po 45 min i to bgmi dosta se napjesacim sa svojim mm.Krecem se isto tako radim gotovo sve poslove bez ikakvih problema.Pocela sam od neki dan pit maslinovo ulje i masirat istim međicu jedino sto neznam za te hurme cula sam da se od njih brze otvaramo e sad ja sam otvorena jedan prst a prije dva dana usla u 9.mjesec jel mogu vec ih jest i koliko kako neznam il da sacekam kad mi se priblizi termin pa onda.Unaprijed hvala user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kako potaknuti porod
30.11.2012 16:54:02   
Marija13
Je li neka od vas pila caj od lista maline, da prenese utiske sa poroda? Da li je pomogao prilikom otvaranja?

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu bubamara_11)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kako potaknuti porod
30.11.2012 16:58:36   
Ramona11
I ja sam prenijela. Pokusavali i u bolnici bebu natjerati napolje i odustali user posted image Mali tvrdoglavac je odlucio izaci kad on hoce user posted image Pustili su me da cekam da prirodno krene jer svi njihovi napori su bili uzaludni user posted image

_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kako potaknuti porod
30.11.2012 17:17:14   
Marija13
Koliko si prenijela? Ma i nije mi mrsko cekati, ali sve kontam vise volim da mi je na oku user posted image a ne u ovom mraku.. Cime su ti poticali porod? Gelom ili..?

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kako potaknuti porod
30.11.2012 17:27:19   
ajla86
marija ocito je da neke bebe su tvrdglave i nece van kad mi hocemo....
ja 9 mj strogoooo mirovanje...nisam smjela kihnuti....
od 7 mj me poradzaju sve spremno za porod a ja prenjela 15 dana user posted image dosla na inducirani porod kazu dr da sam betonirana dole...niti se otvaram niti ista.....
a toliko se bojala prijevremenog....
samo se opsuti-kazu da krene akd se najmanje nadas i samo se sexajjj kazu da snosaj potice porod....neko pije maslinovo ulje...neko vruce kupke.....svasta zene rade...neznam sta jos ima od tih metoda jer nisam to deverala.....

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kako potaknuti porod
30.11.2012 17:29:32   
Ramona11

IZVORNA PORUKA: Marija13

Koliko si prenijela? Ma i nije mi mrsko cekati, ali sve kontam vise volim da mi je na oku user posted image a ne u ovom mraku.. Cime su ti poticali porod? Gelom ili..?


Prenijela 6 dana.
Inducirali gelom, ma kao da i nisu user posted image

_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kako potaknuti porod
30.11.2012 17:37:01   
Ramona11
Nicim nisam poticala. Ovo sto zene pricaju. Otvarala sam se polako i bez problema i bolova. Kad sam prvi bol dobila tad su me spengali u salu i porodila se za cas posla user posted image

_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kako potaknuti porod
30.11.2012 19:36:37   
MicoTico
Obe sam trudnoće prenijela. Sve pokušavala: sex, hurme, pomahnitalo pranje prozora, duge šetnje, maslinovo ulje natašte, ma ništa, ali baš ništa nije pomoglo. Naravno, izašli su kad su oni htjeli user posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 90
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *