|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?


DA
  75% (244)
NE
  24% (79)


Ukupno glasova: 323


(Posljednji glas : 27.5.2015 23:59:43)
(Glasanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
26.5.2009 20:11:10   
aazra
IZVORNA PORUKA: Shee

dojenje-da, bilo gdje bilo kada... naravno na diskretan način.


OVO POTPISUJEM U POTPUNOSTI!!!
Za ovih sedam mjeseci nikad ama bas nikad nisam imala problema niti kompleksa u vezi toga. A dojili smo svugdje najvise po kaficima i kod pedijatra jer je bilo hladno za vani s obzirom da sam se porodila u jesen.
Ali naravno izbjegam prenapunjena mjesta gdje bi to bas privuklo paznju.
Recimo da sam dojila u "Palmi", "Centralu"..
Sad sto bi rekla Aminad mozda mi je vise neprijatno pred nekim mojim nego u javnosti ali i to opet ovisi o situaciji, da li su muskarci koji su prisutni mladji, stariji..
Recimo pred sinom od prijateljice koji je vec u pubertetu sigurno necu dojiti vec cu otici u drugu sobu.

A sto se tice ostalih javnih mjesta odgovorite mi samo na jedno pitanje - ako homoseksualci imaju svoja prava zasto ih ne bi imale i mi koje dojimo? I to bi trebalo pitati vlasnika onog restorana, mislim da je to jedan obican muski sovinista i ne bi bilo lose fino reci o kojem se restoranu radi pa bar da ga mi dojilje izbjegavamo!!user posted image

_____________________________








(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
4.6.2009 13:26:47   
Alma 2009
Evo ja sam se vec jednom javila i javljam se opet. Rekla sam NE, ali sam objasnila da to ne zelim raditi u javnosti , sto ne znaci da necu nikako (ukoliko ne budem u toj situaciji imala izdojeno , naravno da cu dojiti ). Isto tako sam rekla da nikad ne bih dopustila da beba bude gladna(kao sto ne vjerujem da bi ijedna mama ili trudnica).

Sigurna da bebi nece nista biti ukoliko joj u takvim situacijama ( koje ce se desiti mozda 3-4 puta ) dam SVOJE izdojeno mlijeko. Mislim da ce joj puno vise stetiti pusenje u trudnoci i u blizini bebe , farbanje i slicne stvari.(Ja sam licno bila pusac 10 godina i odmah prestala , bez ikakve dileme ). Mene smatraju ''frikom'' , na sto sve gledam u trudnoci i strasno se nerviram na rijeci tipa : ''Hajde ba , nece mu nista biti ...'' ili '' I mi smo to i to , pa nam nije nista bilo, nemoj pretjerivati ...''

Za mene je dojenje jedan intimni trenutak , koji mama i bebica dijele, koji treba da je oslobodjen nervoze i stresa. Buljenje u meni izaziva taj osjecaj i licno mislim da je to stetnije nego u vise od 1000 dojenja u prvih 6 mjeseci , dati 3-4 puta svoje mijeko iz flasice. Bebe osjecaju nasu nervozu.

A za mene ce to biti i odredjeno prilagodjavanje djeteta na flasicu , zbog sokica koji se kasnije pocnu davati, svakako bi joj pokusala dati par puta , da vidim kakom reaguje na oblik dudice.

Nismo svi isti u odredjenim situacijama. Covjeka treba posmatrati kao cjelovitu licnost i tek tada dati ocjenu njegovoga kvaliteta.


Također, glasala sam za NE i potpisujem sve što je Rosi navela !!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
4.6.2009 13:36:19   
Anoniman

Uvijek sam dojila i uvijek cu, narano diskretno. I nisam nikad imala problem s tim.

A sta ako beba nece piti iz flasice???
Moja djeca nece flasicu, pa da je ne znam sta u njoj.
A na ovakvim vrucinama, ja se ne bih usudila dati bebi mlijeko iz flasice, pa te flasice uvijek moras serilisat, da ne nabrajam...
Ovako uvijek ide s tobom, uvijek svjeze i ugrijano, i odma spremno za papati, plus sto j eosjecaj neopisiv, da ga ne mogu mijenjati niti sa jednom flasicom pa makar privremeno.

(odgovor članu Alma 2009)
  Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
4.6.2009 23:00:54   
boogy woogy
IZVORNA PORUKA: Alma 2009


Sigurna da bebi nece nista biti ukoliko joj u takvim situacijama ( koje ce se desiti mozda 3-4 puta ) dam SVOJE izdojeno mlijeko. Mislim da ce joj puno vise stetiti pusenje u trudnoci i u blizini bebe , farbanje i slicne stvari.(Ja sam licno bila pusac 10 godina i odmah prestala , bez ikakve dileme ). Mene smatraju ''frikom'' , na sto sve gledam u trudnoci i strasno se nerviram na rijeci tipa : ''Hajde ba , nece mu nista biti ...'' ili '' I mi smo to i to , pa nam nije nista bilo, nemoj pretjerivati ...''

Za mene je dojenje jedan intimni trenutak , koji mama i bebica dijele, koji treba da je oslobodjen nervoze i stresa. Buljenje u meni izaziva taj osjecaj i licno mislim da je to stetnije nego u vise od 1000 dojenja u prvih 6 mjeseci , dati 3-4 puta svoje mijeko iz flasice. Bebe osjecaju nasu nervozu.

A za mene ce to biti i odredjeno prilagodjavanje djeteta na flasicu , zbog sokica koji se kasnije pocnu davati, svakako bi joj pokusala dati par puta , da vidim kakom reaguje na oblik dudice.



Ja sam ZA dojenje (elegantno i diskretno) na javnom mjestu. Ranije sam pisala na koje nacine se to sve moze garderobom "prikriti" na javnom mjestu. Naravno svaka majka odlucuje za sebe i svoju bebu. Ja samo zelim da ukazem novopecenim mama dojiljama da se ne ustrucavaju i da su sa dojenjem bebe puno slobodnije u kretanju. Za mene to nisu bile situacije "3-4 puta", jer sam od rodjenja svoga sina bila izuzetno pokretna. Cak sam isla i na sluzbeni put avionom u Englesku sa svojim tad 9 mjesecnim sinom koji je dojio u avionu, na aerodromu, u autobusu itd. itd. Nikad nisam osjecala vecu slobodu i povezanost sa svojim djetetom nego kada dojim bilo kad i bilo gdje. Sa dojkom sam uvijek sigurna. Uostalom, dojenje je bebama vise od hrane. Kad padnu i udare se - dojenje je tu. Kad dobiju vakcinu i placu - sika je tu. Kad avion polijece i zacepe mu se usi - hop sika rjesava sve. Bilo kuda, sika svudauser posted image user posted image

P.S. Sto se tice flasice, moje iskustvo je pokazalo da dojenje i flasice/dude nisu bas najbolji "jarani" jer vecina problema i strajkova dojenja su uglavnom izazvani tzv. "konfuzijom bradavica". Takodjer, smatram da sokici nisu potrebni bebama. Mozda sam freak u ocima nekih ljudi, ali moj sin ne pije sokice (pije vodu, jogurt i doji) i jede svaki dan 2-3 vocke.

(odgovor članu Alma 2009)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
4.6.2009 23:16:47   
ziki
IZVORNA PORUKA: boogy woogy

Bilo kuda, sika svudauser posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
4.6.2009 23:36:04   
Anushka
aazra, molim te kakve veze imaju dojilje i homoseksualci??? ne svidja mi se poredjenje jer insinuira da je dojenje nesto seksualno perverzno isl.
inace nisam protiv dojenja na javnom mjestu, ali sto se mene tice vrlo diskretno dojenje. Definitivno ne bi sjedila u kaficu i dojila, ali bi otisla do auta i podojila dijete, ili u neku prostoriju gdje cemo biti u miru i sami, ili na izolovanu klupu u parku ili nesto slicno. Meni je dojenje nesto izmedju mene i djeteta i ni meni se ne svidja ni buka ni galama a ni razmisljanje o manijacima oko nas i da li ce nekome drugome biti neugodno. Iskreno, dok nisam dobila svoje dijete bilo mi je malo neugodno gledati i prisustvovati dojenju a i danas smatram da je to intima koja treba ostati intima i iako mi danas ne smeta kada su bliske osobe prisutne, ne bi dojila na javnom mjestu. Osim sto prvih par mjeseci nismo dugo izbivali iz kuce, poslije ponesem vocnu kasicu i kasikicu i rijesen problem, a nismo imali konfuziju bradavica pa je flasica takodje rjesavala problem.
naravno svako svoj zivot zivi po svojim odlukama i to postujem.



(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
5.6.2009 17:47:49   
teta berta
Mislim da Azra nije imala namjeru napraviti poređenje između dojilja i homoseksualaca, samo je željela reći da vlasnik restorana u tom objektu ne dopušta dojenje (koje je zdravo) a dopušta okupljanje homoseksualaca (što je po meni totalno nezdravo - bolest društva)... Inače ja sam glasala za NE iako nemam ništa protiv onih koje to čine. Za mene je to intima i da dojim to bih činila u drugoj sobi ako je netko kod nas i samo pred mužem( nebi ni pred kim više)... Šta ću takva samuser posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
5.6.2009 17:50:31   
chicco mama
Ja sam istog mišljenja kao i ti ni pred kim drugim nego muzem ili mama ,sestra mislim na ženske to je u redu protiv sam dojenja na javnim mjestima nekako mi je to neugledno.

_____________________________

mamina ljubav ubrzo slavi 1.rođendan:)))))05.01.2010.g.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
8.7.2009 23:35:01   
škorpija
ja sam nedavno imala neugodnu situaciju u jednom kafiću na grbavici i baš sam se ružno osjećala, a ništa se nije vidjelo jer je beba bila pokrivena dekicom, ali gazda je reagirao i sigurno tamo više neću ićiuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu chicco mama)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
8.7.2009 23:38:39   
boogy woogy
Koji je to kafic Skorpijo da i mi ne idemo tamo?

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
8.7.2009 23:39:54   
škorpija
capuccino

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
8.7.2009 23:41:08   
lely
Skorpio bas mi je zao sto si dozivila tu neugodnost,mah... svakakvih ljudi imauser posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
8.7.2009 23:42:47   
boogy woogy
Naravno. Kod nas je pusenje "nacionalni sport" a dojilje su "persona non grata". Takvo smo mi drustvo.user posted image user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
8.7.2009 23:46:50   
škorpija
Ma gore mi je bilo što su svi gosti buljili u nas, a posebno neugodno mi je bilo zbog prijateljica koja je bila sa mnom i koja je samo tužno rekla:pa dobro mogli smo u park otići,

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
8.7.2009 23:51:29   
mynxlee
Naravno da cu dojiti na javnom mjestu ukoliko je beba gladna. Isto tako s malom bebom ne idem po kaficima i ako odem u neki restoran ili u trgovacki centar, znam otprilike koliko cu se zadrzati i dojenje uvijek obavimo prije izlaska iz stana. Kazem, ako se desi da je gladan i trazi, ma izvadila bi sisu na po trga, jer teze je gledati dijete gladno i koje place i muci se, nego sto bi me bila sramota zbog izvaljene sise. Kome smeta neka ne gleda, ali uvijek ima ljudi koji vole vidjeti tu bliskost izmedju majke i djeteta ma gdje ona bila. Znaci, da li na javnom mjestu ili u nekoj intimnoj atmosferi. Licno najvise volim da dojim svoje dijete u prostoriji gdje smo samo nas dvoje, ali ako su prilike drugacije, sve cu sama istrpiti samo da mi dijete nije gladno.

To je moj stav!

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
8.7.2009 23:55:58   
malena_t
IZVORNA PORUKA: mynxlee

Naravno da cu dojiti na javnom mjestu ukoliko je beba gladna. Isto tako s malom bebom ne idem po kaficima i ako odem u neki restoran ili u trgovacki centar, znam otprilike koliko cu se zadrzati i dojenje uvijek obavimo prije izlaska iz stana. Kazem, ako se desi da je gladan i trazi, ma izvadila bi sisu na po trga, jer teze je gledati dijete gladno i koje place i muci se, nego sto bi me bila sramota zbog izvaljene sise. Kome smeta neka ne gleda, ali uvijek ima ljudi koji vole vidjeti tu bliskost izmedju majke i djeteta ma gdje ona bila. Znaci, da li na javnom mjestu ili u nekoj intimnoj atmosferi. Licno najvise volim da dojim svoje dijete u prostoriji gdje smo samo nas dvoje, ali ako su prilike drugacije, sve cu sama istrpiti samo da mi dijete nije gladno.

To je moj stav!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
8.7.2009 23:57:14   
slono
IZVORNA PORUKA: škorpija

ja sam nedavno imala neugodnu situaciju u jednom kafiću na grbavici i baš sam se ružno osjećala, a ništa se nije vidjelo jer je beba bila pokrivena dekicom, ali gazda je reagirao i sigurno tamo više neću ićiuser posted image


Primitivac pravi!!!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
8.7.2009 23:59:52   
slono
IZVORNA PORUKA: mynxlee

Naravno da cu dojiti na javnom mjestu ukoliko je beba gladna. Isto tako s malom bebom ne idem po kaficima i ako odem u neki restoran ili u trgovacki centar, znam otprilike koliko cu se zadrzati i dojenje uvijek obavimo prije izlaska iz stana. 

Licno najvise volim da dojim svoje dijete u prostoriji gdje smo samo nas dvoje, ali ako su prilike drugacije, sve cu sama istrpiti samo da mi dijete nije gladno.

To je moj stav!


Potpisujem u potpunosti!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
9.7.2009 0:17:56   
Lulu_

IZVORNA PORUKA: chicco mama

Ja sam istog mišljenja kao i ti ni pred kim drugim nego muzem ili mama ,sestra mislim na ženske to je u redu protiv sam dojenja na javnim mjestima nekako mi je to neugledno.


nemam rjeci za ovakve mameuser posted image
meni je to katastrofa
mene bi bilo stid udariti svoje dijete javno(kao sto me je bilo kad sam je pucnula nekoc) ali DOJIT
sta je sa vama zene???
kakv stid vi imate kada su u pitanju vasa djeca???????????
vasa djeca koja su gladna??????????
ne mogu da vjerujem
pisala sam o tome vec
i takoder mislim da je to mamina i bebina intima ali ako mi je djete gladno ma na pod cu da sjednem i da dojim nasred grad
MOJE DJETE PA ONDA SVI OSTALI PA CAK I MOJ STID

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu chicco mama)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
9.7.2009 9:34:50   
new mama
IZVORNA PORUKA: škorpija

ja sam nedavno imala neugodnu situaciju u jednom kafiću na grbavici i baš sam se ružno osjećala, a ništa se nije vidjelo jer je beba bila pokrivena dekicom, ali gazda je reagirao i sigurno tamo više neću ićiuser posted image

Primitivci pravi,a to je tako kod nas sve moze,a za dojenje svi se nadju u cudu kad zena doji,user posted image
Ja sam apsolutno ZA dojenje na javnom mjestu,ne bih nikad dozvolila da mi je dijete gladno,zato sto je mene stid da ga podojim ili sto ce me neko gledati,naravno uvijek postoji diskretnost prekrijem se pelenom mada Ajna to skida sad kada je veca ne voli nista na glavi ,ali Boze moj,nek gledaju ,to je nesto najljepse i najprirodnije tako da sam uvijek ZAuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
9.7.2009 10:18:20   
Suzana
IZVORNA PORUKA: slono

IZVORNA PORUKA: škorpija

ja sam nedavno imala neugodnu situaciju u jednom kafiću na grbavici i baš sam se ružno osjećala, a ništa se nije vidjelo jer je beba bila pokrivena dekicom, ali gazda je reagirao i sigurno tamo više neću ićiuser posted image


Primitivac pravi!!!!! user posted image user posted image user posted image


FUJ! user posted image

Jedne prilike sam dojila baš u Cappuccinu, ali se potrefilo da smo bili za onim skroz zavučenim stolovima, tako da me gazda vjerovatno nije vidio!
A šta ti je rekao, prišao ti u po' dojenja ili?



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
9.7.2009 10:22:15   
Anoniman
ma stvarno mi to nema smisla.user posted image
Nije mi se još desilo... A ti slj. put s prijateljicom samo iza ćoška u torte, oni su skroz dojilja/roditelji/bebe frendly.user posted image

(odgovor članu Suzana)
  Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
9.7.2009 11:09:44   
škorpija
Da prišao mi je u sred dojenja i rekao mi nimalo ljubazno da nema smisla i da treba da uđem unutra ( bila sam u bašti) u salu gdje nema nikoga, a pošto je beba već počela da doji nisam htjela, a iskreno bilo mi je i mrsko jer je bilo baš lijepo napolju, a bebcu je trbalo samo nekoliko minuta da povuće i da zaspi.
Prekinula sam dojenje i rekla prijalteljici da idemo.

a neku noć smo bili u Happyju na Trgu heroja, u bašti je sjedilo nekoliko žena sa malim bebecima, neke su i dojile a niko ih stvarno nije ni pogledao,(osim meneuser posted image , jer mi je to tako lijepo)

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
9.7.2009 11:12:49   
LUNA4
ako ce se mlade  majke ogranicavati gdje smiju dojit a gdje ne...bit ce ih sve manje jel ce svakoj bit lakše uzeti bocicu i dati bebi samo da izbjegne neugodnosti...

_____________________________

mama i tata imaju dva Anđela kraj sebe i najsetniji su na svijetu!!!!
LUNA 18.6.2004.
ANTEA 2.9.2009.
nase najvece bogatsvo su nase dvije prekrasne princeze!!!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?
9.7.2009 11:15:34   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: škorpija

Da prišao mi je u sred dojenja i rekao mi nimalo ljubazno da nema smisla i da treba da uđem unutra ( bila sam u bašti) u salu gdje nema nikoga, a pošto je beba već počela da doji nisam htjela, a iskreno bilo mi je i mrsko jer je bilo baš lijepo napolju, a bebcu je trbalo samo nekoliko minuta da povuće i da zaspi.
Prekinula sam dojenje i rekla prijalteljici da idemo.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *