|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  107 108 [109] 110 111   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zene sa Hidzabom
17.8.2012 0:11:07   
canim

IZVORNA PORUKA: doublemum

canim, canim...ja odavno hoću da kupim teksas suknju, ali mi se nešto ne dauser posted image Imam tuniku teksas, neka kombinacija sa svilom-extra je udobna!
A za puta-ja obučem svoj bijeli komplet(pamučni,poput indijskog platna)-lagan, a sada ga prodaju pod "komplet za hadža"user posted image Ima u još nekim bojama!

Ih moja ti, s mojom curom u krilu to dok bi dosla bilo bi bijelo s nedefinisanim dezenima user posted image bijelo otpada do daljnjeg user posted image sad samo tamno dolazi u obzir, da bar uljudno izgledam user posted image

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 2701
   RE: Zene sa Hidzabom
17.8.2012 11:47:59   
djoisa
IZVORNA PORUKA: zaha

selam zeneuser posted image
Veceras sam cula da je svako vrhnje za kolace puno tih nekih ne dozvoljenih E,da kod nas nema ni jedno "cisto",i ja sam se plaho nasekirala,jer bas dosta kolaca pravim sa istim,jeste li vi upoznate sa tim,i ako koristite,koje vrhnje koristiteuser posted image


vrhnje za slag koje nema aditiva je Dukat Brzo i fino - ali ono napravljeno od mlijeka!
Vrhnja za slag na bazi biljnih masti su puni aditiva a nisu ni zdravi..
bas sam gledala i kud nas su uglavnom ta vrhnja za slag na bazi biljnih masti..jedi koji sam nasla da je mlijecni je ovaj dukatov.. http://www.dukat.hr/hr/proizvodi/dukat/brzo--fino/vrhnje-za-slag#/brzo--fino-vrhnje-za-slag-36-500-g

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 2702
   RE: Zene sa Hidzabom
17.8.2012 14:19:31   
Dinkica

IZVORNA PORUKA: djoisa

IZVORNA PORUKA: zaha

selam zeneuser posted image
Veceras sam cula da je svako vrhnje za kolace puno tih nekih ne dozvoljenih E,da kod nas nema ni jedno "cisto",i ja sam se plaho nasekirala,jer bas dosta kolaca pravim sa istim,jeste li vi upoznate sa tim,i ako koristite,koje vrhnje koristiteuser posted image


vrhnje za slag koje nema aditiva je Dukat Brzo i fino - ali ono napravljeno od mlijeka!
Vrhnja za slag na bazi biljnih masti su puni aditiva a nisu ni zdravi..
bas sam gledala i kud nas su uglavnom ta vrhnja za slag na bazi biljnih masti..jedi koji sam nasla da je mlijecni je ovaj dukatov.. http://www.dukat.hr/hr/proizvodi/dukat/brzo--fino/vrhnje-za-slag#/brzo--fino-vrhnje-za-slag-36-500-g


Ja na ovom sajtu pročitah "Novost u Brzo & Fino asortimanu je vrhnje za šlag na bazi biljne masti" user posted image , ako se sjetiš da ipak ima neko na bazi mlijeka javi jer i sama puno koristim vrhnje za šlag, sad za sad Megle.

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 2703
   RE: Zene sa Hidzabom
17.8.2012 14:42:09   
djoisa
ako pazljivije procitas vidjet ces da pise ono sto sam i napisala da je njihovo vrhnje za slag na bazi mlijeka..i to ono sto je izdvojneo na slici sa strane na linku koji sam dala..
a novost medju njihovim proizvodima je to vrhnje na biljnoj bazi i to je samo usput spomenuto..

megle je na biljnoj bazi..ne znam jel halal..ali ima masu aditiva i nezdravo je..

< Poruku je uredio djoisa -- 17.8.2012 14:43:07 >

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 2704
   RE: Zene sa Hidzabom
17.8.2012 14:58:26   
Dinkica

IZVORNA PORUKA: djoisa

ako pazljivije procitas vidjet ces da pise ono sto sam i napisala da je njihovo vrhnje za slag na bazi mlijeka..i to ono sto je izdvojneo na slici sa strane na linku koji sam dala..
a novost medju njihovim proizvodima je to vrhnje na biljnoj bazi i to je samo usput spomenuto..

megle je na biljnoj bazi..ne znam jel halal..ali ima masu aditiva i nezdravo je..

jeste, upravu si, hvala za infouser posted image

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 2705
   RE: Zene sa Hidzabom
17.8.2012 22:24:36   
Miracle*3
Mogu li ja dobiti kontakt te tete za suknje teksas, volila bih sliku vidjeti, i posalji mi link molim te na te fb shopove isprobane.

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 2706
   [Obrisana poruka]
20.8.2012 15:04:29   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Miracle*3)
  Neposredna veza do poruke: 2707
   RE: Zene sa Hidzabom
20.8.2012 16:23:55   
jasmin
Nema nikakvo vjerodostojno utemeljenje o tom namazu,ljepotice.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2708
   RE: Zene sa Hidzabom
20.8.2012 18:09:22   
canim
Kaza namaz Turci zovu svaki propusteni namaz, recimo, propustio si da klanjas podne a vec se ucila ikindija i kad u tom vremenu klanjas propusteni namaz to ti je kaza namaz, ali bas mi je zanimljivo to tumacenje da se bas u odredjenom vremenskom periodu klanja kao taj poseban namaz za nadoknadjivanje propustenog user posted image pitam se odakle joj ta informacija.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 2709
   [Obrisana poruka]
20.8.2012 19:14:49   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu canim)
  Neposredna veza do poruke: 2710
   RE: Zene sa Hidzabom
20.8.2012 19:25:27   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Iman83

I ja znam taj termin 'kaza' za namaz koji propustim da klanjam u njegovom vaktu...ali ovo je baš poseban namaz, i ima hadis koji im je hodža rekao, da je poslanih s.a.w.s. na upit asahaba kako da nadoknade propuštene namaze, rekao da klanjaju ovaj namaz koji nadoknađuje propuštene namaze za (čini mi se) čak petsto godina. A onda ovi rekli: pa to je više nego čovjekov vijek...a onda poslanik uzvratio da se u tom slučaju prenosi i na članove porodice....ne citiram hadis očito...već ga prenosim kako sam zapamtila ako je nekome poznat...pa da nam podrobnije pojasni.

I meni je ovo čudno, pogotovo ovo zadnje jer namaz je obaveza svakoga, i ne može neko za drugog klanjati...niti nadoknaditi, jel?
Grješim li?






Namaz je stub vjere i ne moze niko za drugoga klanjati.I ovaj `hadis` je ocita izmisljotina,prosto da ne povjerujes do koje granice ljudi idu kada lazu na Allahovog Poslanika sallallahu alejhi we sellem,a on je rekao: "Zaista laž na mene, nije kao laž na nekog od vas, jer ko na mene namjerno slaže, neka sebi pripremi mjesto u vatri!" (Buhari i Muslim)


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2711
   RE: Zene sa Hidzabom
23.8.2012 22:23:53   
Vinetu
Drage moje, nedavno sam na poklon dobila privjesak za lančić Fatimina ruka (ili Hanumina ruka, kako sam čula da je još zovu). Nisam bila upućena u priču oko te ruke, tj. oko privjeska. Tek sam sad svašta nešto pročitala na internetu i totalno sam zbunjena. Naravno, ja ne mislim da me taj privjesak može zaštiti od zla ili ima neke moći, Bože sačuvaj... ali nisam sigurna da li da ga nosim, iako mi se dizajn privjeska veoma sviđa. Zna li neko nešto više o tome i smijem li nositi ovaj privjesak na lančiću? Ista stvar je i sa Plavim okom... imam veoma lijep privjesak za ključeve, ali ne znam da li da ga koristim.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 2712
   RE: Zene sa Hidzabom
24.8.2012 7:59:12   
tajcika

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Iman83

I ja znam taj termin 'kaza' za namaz koji propustim da klanjam u njegovom vaktu...ali ovo je baš poseban namaz, i ima hadis koji im je hodža rekao, da je poslanih s.a.w.s. na upit asahaba kako da nadoknade propuštene namaze, rekao da klanjaju ovaj namaz koji nadoknađuje propuštene namaze za (čini mi se) čak petsto godina. A onda ovi rekli: pa to je više nego čovjekov vijek...a onda poslanik uzvratio da se u tom slučaju prenosi i na članove porodice....ne citiram hadis očito...već ga prenosim kako sam zapamtila ako je nekome poznat...pa da nam podrobnije pojasni.

I meni je ovo čudno, pogotovo ovo zadnje jer namaz je obaveza svakoga, i ne može neko za drugog klanjati...niti nadoknaditi, jel?
Grješim li?






Namaz je stub vjere i ne moze niko za drugoga klanjati.I ovaj `hadis` je ocita izmisljotina,prosto da ne povjerujes do koje granice ljudi idu kada lazu na Allahovog Poslanika sallallahu alejhi we sellem,a on je rekao: "Zaista laž na mene, nije kao laž na nekog od vas, jer ko na mene namjerno slaže, neka sebi pripremi mjesto u vatri!" (Buhari i Muslim)




drage moje,hvala dragom Allahu dz.s. ja sam klanjala ovaj namaz nekoliko puta,nazalost zbog prisustva poslu ovaj petak u Ramazanu mi je prosao...i sve sto mogu reci draga Iman ako je ta tvoja prijateljica klanjala ovdje u Sa,u Starom gradu onda neka zna da je klanjala iza covjeka koji zna sve hadise i mnogo vise od toga...draga Jasmin ne treba odmah osudivati nekoga i reci da laze ako ne poznaj njegovo znanje,vrijeme koje je posvetio izucuvanju vjere....ima ko ce da sudi meni i ostalim...

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 2713
   RE: Zene sa Hidzabom
24.8.2012 8:49:53   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Vinetu

Drage moje, nedavno sam na poklon dobila privjesak za lančić Fatimina ruka (ili Hanumina ruka, kako sam čula da je još zovu). Nisam bila upućena u priču oko te ruke, tj. oko privjeska. Tek sam sad svašta nešto pročitala na internetu i totalno sam zbunjena. Naravno, ja ne mislim da me taj privjesak može zaštiti od zla ili ima neke moći, Bože sačuvaj... ali nisam sigurna da li da ga nosim, iako mi se dizajn privjeska veoma sviđa. Zna li neko nešto više o tome i smijem li nositi ovaj privjesak na lančiću? Ista stvar je i sa Plavim okom... imam veoma lijep privjesak za ključeve, ali ne znam da li da ga koristim.


Draga moja,vjerujem da ti se svidja,no bolje je da ga se `rijesis`.Plavo oko pogotovo,ja bih ga odmah bacila u smece,jer sto ti je udica za ribe,to su takve stvari za sejtane i dzine.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 2714
   RE: Zene sa Hidzabom
24.8.2012 8:57:42   
rerica

IZVORNA PORUKA: Vinetu

Drage moje, nedavno sam na poklon dobila privjesak za lančić Fatimina ruka (ili Hanumina ruka, kako sam čula da je još zovu). Nisam bila upućena u priču oko te ruke, tj. oko privjeska. Tek sam sad svašta nešto pročitala na internetu i totalno sam zbunjena. Naravno, ja ne mislim da me taj privjesak može zaštiti od zla ili ima neke moći, Bože sačuvaj... ali nisam sigurna da li da ga nosim, iako mi se dizajn privjeska veoma sviđa. Zna li neko nešto više o tome i smijem li nositi ovaj privjesak na lančiću? Ista stvar je i sa Plavim okom... imam veoma lijep privjesak za ključeve, ali ne znam da li da ga koristim.




Moje misljenje da to odmah bacis.....

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 2715
   [Obrisana poruka]
24.8.2012 10:27:31   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu tajcika)
  Neposredna veza do poruke: 2716
   RE: Zene sa Hidzabom
24.8.2012 10:56:58   
canim

IZVORNA PORUKA: tajcika


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Iman83

I ja znam taj termin 'kaza' za namaz koji propustim da klanjam u njegovom vaktu...ali ovo je baš poseban namaz, i ima hadis koji im je hodža rekao, da je poslanih s.a.w.s. na upit asahaba kako da nadoknade propuštene namaze, rekao da klanjaju ovaj namaz koji nadoknađuje propuštene namaze za (čini mi se) čak petsto godina. A onda ovi rekli: pa to je više nego čovjekov vijek...a onda poslanik uzvratio da se u tom slučaju prenosi i na članove porodice....ne citiram hadis očito...već ga prenosim kako sam zapamtila ako je nekome poznat...pa da nam podrobnije pojasni.

I meni je ovo čudno, pogotovo ovo zadnje jer namaz je obaveza svakoga, i ne može neko za drugog klanjati...niti nadoknaditi, jel?
Grješim li?






Namaz je stub vjere i ne moze niko za drugoga klanjati.I ovaj `hadis` je ocita izmisljotina,prosto da ne povjerujes do koje granice ljudi idu kada lazu na Allahovog Poslanika sallallahu alejhi we sellem,a on je rekao: "Zaista laž na mene, nije kao laž na nekog od vas, jer ko na mene namjerno slaže, neka sebi pripremi mjesto u vatri!" (Buhari i Muslim)




drage moje,hvala dragom Allahu dz.s. ja sam klanjala ovaj namaz nekoliko puta,nazalost zbog prisustva poslu ovaj petak u Ramazanu mi je prosao...i sve sto mogu reci draga Iman ako je ta tvoja prijateljica klanjala ovdje u Sa,u Starom gradu onda neka zna da je klanjala iza covjeka koji zna sve hadise i mnogo vise od toga...draga Jasmin ne treba odmah osudivati nekoga i reci da laze ako ne poznaj njegovo znanje,vrijeme koje je posvetio izucuvanju vjere....ima ko ce da sudi meni i ostalim...



Tajcicka jeli moze informacija o kome se radi ? Bas me interesuje, ja zivim u starom gradu a nisam cula za taj specijalni namaz user posted image

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 2717
   RE: Zene sa Hidzabom
24.8.2012 11:11:22   
tajcika
draga moja nije to nikakav specijalni namaz,ne spada u farze pa ga niko sem dobrovoljno nije ni duzan klanjati kao ni sve ostale nafile, klanjao se u tekiji na Vratniku iza imama kojeg duboko postujem sa svim njegovim savjetima i znanjem, i klanja se kako znam za sebe zajedno sa svim nafilama koje se klanjaju tokom godine (salatu tespih,100 rekijata u trećoj mubarek noci,....) nemojte me pogresno shvatiti svako ima pravo da nauci,radi kako mu njegovo srce nalaze, ja postujem svaciji izbor i znanje i prihvatim svaki savjet koji je dobronamjeran,ali isto tako mislim da ne treba sve shvatati bukvalno onako kao sto pise jer ima ljudi koji malo dublje zalaze od samog napisanog i nadju srz recenog...halalite ako sam unijela kakvu pometnju nije mi bila namjera

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 2718
   RE: Zene sa Hidzabom
24.8.2012 11:36:39   
jasmin
Ne bih da zvucim kao da se protivim svemu sto neko kaze i napise bez dokaza iz Kur`ana i hadisa...ali stvarno mi nije jasno da ima iko na ovom dunjaluku ko misli da ima ljudi koji mogu `dublje da misle,prodru,shvate` nesto od Muhammeda sallallahu alejhi we sellem?!Zar nije Allah za Svog Poslanika jos i Kur`anom potvrdio da je ovu vjeru usavrsio,da je pojasnjeno sto treba biti pojasnjeno i da se covjek kloni dodavanja i oduzimanja.Ako za bilo kakvu tvrdnju nema dokaza,zasto je onda sebi nametati,a nema dokaza ni za kaza,ni za tespih,ni slicne stvari.Ko ima vjerodostojan dokaz s lancem prenosioca koji tvrde da je vjerodostojan,pa ljudi moji,volim Allaha i Njegovog Poslanika vise od sebe,djece i cijelog dunjaluka,dajte ga donesite da ga svi slijedimo...ali drage moje...nema.I ne moze niko `zagaziti` duboko koliko je gazio Allahov miljenik Muhammed sallallahu alejhi we sellem,niti moze od njega neko vise znati,niti moze s ljubavlju preporuciti svom Ummetu.
Koja bi uopce svrha namaza za svakog ponaosob bila ako ja mogu da klanjam za svakog svog unuka,praunuka i unazad 500 g?Mislim...po toj logici,klanjace za nekih 500 g.neka od mojih cukun..................................nana i rijesen moj status namaza.Svaka cast svakom ucenom insanu,ali propis ovog namaza logicki moze shvatiti iole razuman insan i moze ga objasniti cak i onaj koji pojma o pojmu nema.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 2719
   RE: Zene sa Hidzabom
24.8.2012 11:42:54   
D_K

IZVORNA PORUKA: tajcika

draga moja nije to nikakav specijalni namaz,ne spada u farze pa ga niko sem dobrovoljno nije ni duzan klanjati kao ni sve ostale nafile, klanjao se u tekiji na Vratniku iza imama kojeg duboko postujem sa svim njegovim savjetima i znanjem, i klanja se kako znam za sebe zajedno sa svim nafilama koje se klanjaju tokom godine (salatu tespih,100 rekijata u trećoj mubarek noci,....) nemojte me pogresno shvatiti svako ima pravo da nauci,radi kako mu njegovo srce nalaze, ja postujem svaciji izbor i znanje i prihvatim svaki savjet koji je dobronamjeran,ali isto tako mislim da ne treba sve shvatati bukvalno onako kao sto pise jer ima ljudi koji malo dublje zalaze od samog napisanog i nadju srz recenog...halalite ako sam unijela kakvu pometnju nije mi bila namjera


ja taman htjedoh da pitam je li u nekoj tekiji pa vidjoh tvoj odgovor..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 2720
   RE: Zene sa Hidzabom
24.8.2012 14:25:36   
Hannan
Taj namaz se klanja i u Tuzli u Princevoj dzamiji, no ostalo bih potpisala JAsmin, mislim nema logike, jednom klanjas taj namaz i ti se opro za sva vremena. Puno hadisa koji nisu vjerodostojni nama su stari prenijeli kao vjerodostojne, tako da mi moramo uloziti puno truda u upoznavanju vjere, jer ipak mi zivimo 1400g iza Allahovog Poslanika a.s. i toliko daleko da je doslo do nekih provlacenje kroz hadise, ali imamo hvala Bogu danas mogucnost da puno toga lahko provjerimo.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 2721
   RE: Zene sa Hidzabom
24.8.2012 15:20:29   
Vinetu
IZVORNA PORUKA: jasmin
IZVORNA PORUKA: Vinetu
Drage moje, nedavno sam na poklon dobila privjesak za lančić Fatimina ruka (ili Hanumina ruka, kako sam čula da je još zovu). Nisam bila upućena u priču oko te ruke, tj. oko privjeska. Tek sam sad svašta nešto pročitala na internetu i totalno sam zbunjena. Naravno, ja ne mislim da me taj privjesak može zaštiti od zla ili ima neke moći, Bože sačuvaj... ali nisam sigurna da li da ga nosim, iako mi se dizajn privjeska veoma sviđa. Zna li neko nešto više o tome i smijem li nositi ovaj privjesak na lančiću? Ista stvar je i sa Plavim okom... imam veoma lijep privjesak za ključeve, ali ne znam da li da ga koristim.

Draga moja,vjerujem da ti se svidja,no bolje je da ga se `rijesis`.Plavo oko pogotovo,ja bih ga odmah bacila u smece,jer sto ti je udica za ribe,to su takve stvari za sejtane i dzine.

jasmin, rerica, user posted image , hvala

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 2722
   RE: Zene sa Hidzabom
25.8.2012 0:09:31   
klemzi
Es-selamu alejkum drage moje! Brat mi reče da vas pitam, zanima ga: Je li tačno da se ne može obaviti umra prije hadždža ?

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 2723
   RE: Zene sa Hidzabom
25.8.2012 0:13:00   
ananas_ze
moze, ja tako planiram aBd :)

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 2724
   RE: Zene sa Hidzabom
25.8.2012 4:11:33   
jasmin

IZVORNA PORUKA: ananas_ze

moze, ja tako planiram aBd :)


Da...
A i vecina ljudi obave umru prije hadza,jer je to svakako sastavni dio hadza temmetu`.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 2725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  107 108 [109] 110 111   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  107 108 [109] 110 111   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *