|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zene sa Hidzabom
15.2.2010 16:50:23   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ovi su mi najmiliji, uvijek se rasplačemuser posted image user posted image user posted image

Naše obaveze prema roditeljima ne prestaju ni nakon njihove smrti. Ibn Malik, r.a, pripovijeda: "Sjedili smo jednom prilikom sa Allahovim poslanikom kada se pomoli covjek iz plemena Benu Seleme i rece: - Allahov poslanice, da li sam dužan ciniti neko dobrocinstvo roditeljima i poslije njihove smrti? – Jesi – rece mu Vjerovjesnik, s.a.v.s, i to: "Moliti Allaha da ih obaspe svojim blagodatima i da im primi njihova dobra djela. Moliti Ga da im oprosti njihove grijehe; izvršiti njihove oporuke (vasijjete) koje su odredili za života; iskazivati ljubav i ciniti dobro rodbini s kojom su i oni održavali vezu, te njegovati prijateljstvo s onima s kojima su se oni družili i pazili.»

U hadisu je posebno neglašeno ispunjenje opruka nakon njihove smrti. Ukoliko su one izvodljive i u granicama šerijata, nasljednicima je obaveza da ih ispoštuju. Allah, dž.š, je rekao: "A ko oporuku izmijeni (ili je uopce ne izvrši) nakon što ju je cuo, veliki grijeh pada na one koji je budu izmijenili. Allah sve cuje i sve zna.” Uz navedeno u drugim predajama spominju se još neka djela koja mogu i treba da se cine za umrle roditelje. Pored toga što stalno treba da molimo Allaha za oprost njihovih grijeha, poželjno je da dajemo sadaku odnosno cinimo dobra djela za njih, da postimo za njih, pa i da hadždž obavimo za njih ako smo u mogucnosti.
Isto tako, došao je covjek Vjerovjesniku, s.a.v.s, i rekao: “O Allahov poslanice, moja majka je preselila a ostao joj je mjesec neispoštenog posta, hocu li to ja za nju izvršiti. Poslanik, a.s, je rekao: - Da je tvoja majka ostala dužna nekome nešto, da li bi ti to odužio za svoju majku? Svakako – odgovorio je covjek. “Fe dejnullahi ehakku en jukda,” pa dug prema Allahu je preci.

user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Zene sa Hidzabom
15.2.2010 16:56:08   
dana3
lijepo mi je vidjeti pokrivenu zenu ali imam jedno pitanje:
Sta je hidzab-ovde zovu zenu potpuno pokrivenu znaci ono samo oci vire i ja za takvo pokrivanje nisam.
Ova moda danasnjih pokrivenih zena ne da je super nego sam odusevljena maramama, tunikama i kvalitetom platna, bojama.
Zato pitam za ono crno i sve pokrivveno

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Zene sa Hidzabom
15.2.2010 16:56:24   
veeseelaa
evo malo o Sudnjem danu

Slijed događaja u kome će nastupiti uništenje svega što postoji i usmrćenje svih živih bića nakon čega slijedi ponovno proživljenje a zatim suđenje ljudima i Džinima za djela koja su činili u toku života. Ništa neće biti izostavljeno, niti jedan atom dobra ili zla. Allah će svakom čovjeku pojedinačno apsolutno pravedno suditi. Oni koji su činili dobra djela ući će u Dženet, a oni koji budu činili zlo bit će kažnjeni Džehennemom.
Kur'an na mnogo mjesta govori o Sudnjem danu pa kaže da će tog dana doći do velikog zemljotresa, da će se čovjek čuditi govoreći "šta joj je", brda će se rastaviti i razliti kao rastopljen med, sunce će stati, a potamnjeli mjesec će se sa njim spojiti, zvijezde će pasti izgubivši svoj sjaj, brda će se razbiti u čestice, grobovi će se otvoriti, truba (rog) će odjeknuti i svaka duša će doći pred Stvoritelja, nevjernici će biti modri, izudarani, slijepi a vjernici sretni i radosni. Zatim će truba opet se začuti i svi će stajati pred svojim Gospodarom i dobit će knjigu svojih dijela...



"I vidjećeš sve narode kako na koljenima kleče; svaki narod biće prozvan prema svojoj Knjizi: "Danas ćete biti nagrađeni ili kažnjeni prema tome kako ste postupali!"


Subhanalah, mene strah uhvati
Ja često znam reći kad od nekog nešto tražim u smislu da se pomogne nekom "ajde bolan/bona nemoj da te na tom dunjaluku pitaju što to i to uradio nisi"


< Poruku je uredio veeseelaa -- 15.2.2010 16:58:58 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Zene sa Hidzabom
15.2.2010 17:01:44   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: dana3

lijepo mi je vidjeti pokrivenu zenu ali imam jedno pitanje:
Sta je hidzab-ovde zovu zenu potpuno pokrivenu znaci ono samo oci vire i ja za takvo pokrivanje nisam.
Ova moda danasnjih pokrivenih zena ne da je super nego sam odusevljena maramama, tunikama i kvalitetom platna, bojama.
Zato pitam za ono crno i sve pokrivveno


mila postoji hidžab to ti je normalno pokrivanje mislim vidi se lice

i postoji nikab a to ti je ovo
user posted image

Prema mišljenju većine islamskih pravnika, koje preferiramo, nikab nije farz (Allahova odredba). Nema jasne i nedvojbene naredbe u autentičnim zakonskim izvorima kojom se naređuje nošenje nikaba. U našim uslovima žene trebaju nositi hidžab, a ne nikab.
u pogledu pitanja nikaba islamski učenjaci imaju dva stava, da je to propisano, ali nije obaveza i da je to obaveza – vadžib.

Oni koji smatraju da ženama nije obaveza da pokriju lice, prakticirali to ili ne, ne treba da smatraju manje vrijednim one koji to prakticiraju niti da smatraju da su oni u dalaletu i zabludi.

Meðutim, oni koji to prakticiraju, treba da znaju da većina islamskih učenjaka nije smatrala obaveznim nošenje nikaba, i ne treba da im nošenje nikaba bude jedini parametar u vrednovanju ljudi. Jer, u svakodnevnom životu mnogo je sunneta koje oni ne prakticiraju, pa ako bi ih odbacili zbog toga, to bi definitivno bio pogrešan postupak.

Možda je u svemu tome najčudnije što mnogi ljudi – tradicionalni Bošnjaci imaju velike antipatije, odbojnost prema nikabu, koji po hanefijskom mezhebu nekada može biti i vadžib, a s druge strane tako žestoko reagiraju kada neko ostavlja sunnete koje oni prakticiraju. Zašto se tako čvrsto držimo jednog sunneta, a druge tako preziremo???

U biti postoje oni vjernici koji su ajet koji govori o propisima oblačenja žena kometirali na način da žena treba nositi nikab dok su pojedini učenjaci mišljenja da je hidžab da tako kažem sasvim dovoljan a Allah najbolje zna


< Poruku je uredio veeseelaa -- 15.2.2010 17:09:44 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Zene sa Hidzabom
15.2.2010 17:04:32   
mamin junacina
E kono moja,hvala na temi koju si otvorila.O islamu i zenama u hidzabu se ima toliko toga lijepog reci,mislim da ce biti najposjecenija temauser posted image .Znas i sama da nisam pokrivena,ali  praktikujem vjeru,obavljam ono sto je duznos svakog muslimana i muslimanke,i jako puno volim da slusam o vjeri i sticem nova znanjauser posted image

_____________________________

HARUN 22.6.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Zene sa Hidzabom
15.2.2010 17:05:27   
honey84
Ne svidja mi to pokrivanje ali zaista od sveg srca postujem zene koje su odlucne da na taj nacin unaprijede i sacuvaju svoju vjeru!
Ne bitno koja to bilauser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Zene sa Hidzabom
15.2.2010 17:10:33   
veeseelaa
uh svašta ja napisa na ovoj temiuser posted image   a nisam pokrivenauser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 15.2.2010 17:12:26 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu honey84)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Zene sa Hidzabom
15.2.2010 17:12:13   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: honey84

Ne svidja mi to pokrivanje ali zaista od sveg srca postujem zene koje su odlucne da na taj nacin unaprijede i sacuvaju svoju vjeru!
Ne bitno koja to bilauser posted image

za pokrivanje treba zena sama sa sobom da rascisti sta hoce i sta zeli pokrivanje mora da bude cist nijet i iskljucivo radi Allaha.dz.s., da bi se pokrile netreba da na nas utice niko drugi sem nase srce jer i ako se pokrijemo radi drugih,primjer da udovoljimo roditeljima,muzu,a nemamo iskren nijet onda nam ni takvo pokrivanje nista neznaci,a i pokrivanje radi imidza,znaci samo ono sto osjecate,jer Islam je cista vjera i tu nema prisi...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu honey84)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Zene sa Hidzabom
15.2.2010 17:12:21   
sara.at

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: dana3

lijepo mi je vidjeti pokrivenu zenu ali imam jedno pitanje:
Sta je hidzab-ovde zovu zenu potpuno pokrivenu znaci ono samo oci vire i ja za takvo pokrivanje nisam.
Ova moda danasnjih pokrivenih zena ne da je super nego sam odusevljena maramama, tunikama i kvalitetom platna, bojama.
Zato pitam za ono crno i sve pokrivveno


mila postoji hidžab to ti je normalno pokrivanje mislim vidi se lice

i postoji nikab a to ti je ovo
user posted image

Prema mišljenju većine islamskih pravnika, koje preferiramo, nikab nije farz (Allahova odredba). Nema jasne i nedvojbene naredbe u autentičnim zakonskim izvorima kojom se naređuje nošenje nikaba. U našim uslovima žene trebaju nositi hidžab, a ne nikab.


to nije propisano samo neke se previse unijele u vjeru. To su radile zene u Arabiji da zastite lice od vjetra i sunca a ne zbog vjere al nase odmah kao duznost sprovode. Ja sam ljetos vidjela u opcini kako jedna skroz pokrivena sa licem pokrivenima napade jednu koja je jako lijepo i propisno zavijena zasto se ona ruka islamu zasto nepokrije i lice pekareti se pred Bogom ja jadna ostala bez texta ja neznam koji kuran one citaju user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Zene sa Hidzabom
15.2.2010 17:13:30   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: sara.at


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: dana3

lijepo mi je vidjeti pokrivenu zenu ali imam jedno pitanje:
Sta je hidzab-ovde zovu zenu potpuno pokrivenu znaci ono samo oci vire i ja za takvo pokrivanje nisam.
Ova moda danasnjih pokrivenih zena ne da je super nego sam odusevljena maramama, tunikama i kvalitetom platna, bojama.
Zato pitam za ono crno i sve pokrivveno


mila postoji hidžab to ti je normalno pokrivanje mislim vidi se lice

i postoji nikab a to ti je ovo
user posted image

Prema mišljenju većine islamskih pravnika, koje preferiramo, nikab nije farz (Allahova odredba). Nema jasne i nedvojbene naredbe u autentičnim zakonskim izvorima kojom se naređuje nošenje nikaba. U našim uslovima žene trebaju nositi hidžab, a ne nikab.


to nije propisano samo neke se previse unijele u vjeru. To su radile zene u Arabiji da zastite lice od vjetra i sunca a ne zbog vjere al nase odmah kao duznost sprovode. Ja sam ljetos vidjela u opcini kako jedna skroz pokrivena sa licem pokrivenima napade jednu koja je jako lijepo i propisno zavijena zasto se ona ruka islamu zasto nepokrije i lice pekareti se pred Bogom ja jadna ostala bez texta ja neznam koji kuran one citaju user posted image


one čitaju isti Kur'an ali ga drugačije tumačeuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Zene sa Hidzabom
15.2.2010 17:15:28   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

uh svašta ja napisa na ovoj temiuser posted image   a nisam pokrivenauser posted image

nije svasta nego bas lijepo,poucno i korisno Allah.dz.s., da te nagradi za trud i vrijeme,iskustvo, koje si podjelila sa nama i uputi te na hairli put...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Zene sa Hidzabom
15.2.2010 17:16:24   
dana3
Hvala veeseella na odgovru
ali ja nisam za ovako pokrivanje-nit znas ko je iza ni sta -ja s emogu napricati svasta mislim komsinica a ono njen muz hihihihihi.
sala-ali stvarno kako ovoj osobi dati bilo koji posao.
ili u skoli-ko zna ko je tamo iza

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Zene sa Hidzabom
15.2.2010 17:18:42   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

uh svašta ja napisa na ovoj temiuser posted image   a nisam pokrivenauser posted image

nije svasta nego bas lijepo,poucno i korisno Allah.dz.s., da te nagradi za trud i vrijeme,iskustvo, koje si podjelila sa nama i uputi te na hairli put...


hvala mila

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Zene sa Hidzabom
15.2.2010 17:18:42   
honey84

IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: honey84

Ne svidja mi to pokrivanje ali zaista od sveg srca postujem zene koje su odlucne da na taj nacin unaprijede i sacuvaju svoju vjeru!
Ne bitno koja to bilauser posted image

za pokrivanje treba zena sama sa sobom da rascisti sta hoce i sta zeli pokrivanje mora da bude cist nijet i iskljucivo radi Allaha.dz.s., da bi se pokrile netreba da na nas utice niko drugi sem nase srce jer i ako se pokrijemo radi drugih,primjer da udovoljimo roditeljima,muzu,a nemamo iskren nijet onda nam ni takvo pokrivanje nista neznaci,a i pokrivanje radi imidza,znaci samo ono sto osjecate,jer Islam je cista vjera i tu nema prisi...

user posted image
Jako mi se svidja ovaj post! Ja sam srpkinja ali sam zaista fascinirana snagom i odlucnoscu zena koje su pokrivene!

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Zene sa Hidzabom
15.2.2010 17:21:33   
Lalana

mamine oci bravo za temuuser posted image

Evo i ja da se tuspasim na temu o hidzabu, user posted image , nosim hidzab vec skoro 7 godina, elhamdulillah.
Nisam stavila hidzab niti iz mode, niti me neko nedaj Boze prisilio, nego sam se odazvala Bozjoj naredbi i sunnetu Poslanika Muhameda s.a.w.s.
Cesto danas nailazimo i citamo o evropskim napadima na hidzab sto je zaista zalosno da se svakome neda njegovo pravo, pa kada ovako naidjem na nekoga ko to podrzava, jednostavno se obradujem a shvatit ce o cemu pricam upravo one koje nose hidzab i sigurno nekada naidju na neugodnosti.
veseelaa, nisam znala da ti meni tako svasta masallah znas o vjeriuser posted image bas mi je drago, molim Allaha da ti jos poveca znanje i da sto vise i sprovodis u djelo ako Bog da.user posted image
Sto se tice nikaba ili zara kao na ovoj gore slici, moramo uzeti uvijek u obzir da je on po nekim mezhebima obavezan, posebnu u vremenu kada vlada fitna i smutnja za zenu, tako da bolje da nista ruzno ne govorimo jer neki ucenjaci su shvatili upravo iz ajeta koji je vesela postavila da treba pokriti cijelo tijelo, drugi su shvatili sve osim lica i saka, tako da imamo u vidu da je to sve od Islama da ne bismo nedaj Boze grijeh zaradili pricajuci protiv Islamskih propisa.
Vjerujte drago mi je da se omladina zanima za vjeru, to je odlican znak, hvala Allahu jer nema bez vjere u Stvoritelja svega sto postoji ni rahatluka ni potpune srece. Cesto naidjem kada ljudi napisu Ja sam ateista ali moram priznati da kada sam zamalo izgubio zivot u saobracajnoj nesreci da sam se Bogu obratiocuser posted image uvijek se tome slatko nasmijem jer prirodnost covjeka i ono sto je u njemu usadjeno je da ima Bog, i da mu se on treba kad tad okrenuti.
Pisat cemo se jos
mamine oci i ostale ucesnice user posted image user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu honey84)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Zene sa Hidzabom
15.2.2010 17:21:56   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: dana3

Hvala veeseella na odgovru
ali ja nisam za ovako pokrivanje-nit znas ko je iza ni sta -ja s emogu napricati svasta mislim komsinica a ono njen muz hihihihihi.
sala-ali stvarno kako ovoj osobi dati bilo koji posao.
ili u skoli-ko zna ko je tamo iza


ajde što su skroz pokrivene nego i nose rukaviceuser posted image  al ko sam ja da sudim o tomeuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Zene sa Hidzabom
15.2.2010 17:25:43   
mamine oci
halalite mi samo ako u nekim mojim postovima ima visak ili manjak slova moj zvrk me uvjek ometa dok pisem ali znam da me sigurno razumjete sta sam htjelauser posted image reci,eto da ponovim recenicu gdje sam progutala koje slovuser posted image Islam je cista vjera i tu nema prisile,nadam se da sam sad dobro napisalauser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Zene sa Hidzabom
15.2.2010 17:26:59   
Lalana

IZVORNA PORUKA: dana3

Hvala veeseella na odgovru
ali ja nisam za ovako pokrivanje-nit znas ko je iza ni sta -ja s emogu napricati svasta mislim komsinica a ono njen muz hihihihihi.
sala-ali stvarno kako ovoj osobi dati bilo koji posao.
ili u skoli-ko zna ko je tamo iza

dano vjeruj imam priliku upoznati dosta takvih sa rukavicama i vjeruj iza svake se krije licnost kao i svaka druga licnost na svijetu, nista nakaradno, kao sto svi misle, normalna osoba.
eh sad i ja sam vise puta bila prisutna kada napada zenu zbog ovoga ili onoga medjutim to niposto ne treba pripisati ISLAMU nego upravo toj individui i njenom odgoju.

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Zene sa Hidzabom
15.2.2010 17:31:04   
mamine oci
evo jedan mali spisak pokrivenih zena na rr mislim trenutno na ovoj temi koje su napisale da su pokrivene,a licno znam da nas ima jos i siguro ce se javiti i pridruzit spisku:
migule
Hannan
Lalana
mudrost
mamine oči

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Zene sa Hidzabom
15.2.2010 17:34:01   
dana3
znam ja to ali vjeruj da se ne osjecam ugodno da sa takvim osobama pricam kao npr sa nekom koja je normalno zavijena , cak maramu i ne primjetim.ali crnilo i jos sve pokriveno ne odaje povjerenje

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Zene sa Hidzabom
15.2.2010 17:36:04   
dana3
IZVORNA PORUKA: mamine oci

evo jedan mali spisak pokrivenih zena na rr mislim trenutno na ovoj temi koje su napisale da su pokrivene,a licno znam da nas ima jos i siguro ce se javiti i pridruzit spisku:
migule
Hannan
Lalana
mudrost
mamine oči






Je li i Majda RR isto?
Nju sam vijdjela na tv

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Zene sa Hidzabom
15.2.2010 17:40:02   
Lalana
Pa moze biti da nemas povjerenja ali vjeruj da se odbojnost javlja zbog toga sto su i one dosta odbacene od drustva, gdje god se pojave u centru su negativne paznje, i onda se vjerovatno i kod njih stvori neka odbojnost, prosle godine su jednoj u tramvaju skinuli veo sa lica, to vec nije u redu stvar, svako ima pravo pa makar se neko ne slagao.

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Zene sa Hidzabom
15.2.2010 17:40:43   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: dana3

IZVORNA PORUKA: mamine oci

evo jedan mali spisak pokrivenih zena na rr mislim trenutno na ovoj temi koje su napisale da su pokrivene,a licno znam da nas ima jos i siguro ce se javiti i pridruzit spisku:
migule
Hannan
Lalana
mudrost
mamine oči






Je li i Majda RR isto?
Nju sam vijdjela na tv

jeste i maida i remzy,i brzamala,my_little-baby,Animad,esma2010ali ja cekam da se same izjasne i jave na temi nebih nesto da se namecemuser posted image ima jos al trenutno se nemogu sjetit


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Zene sa Hidzabom
15.2.2010 17:44:23   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Lalana

Pa moze biti da nemas povjerenja ali vjeruj da se odbojnost javlja zbog toga sto su i one dosta odbacene od drustva, gdje god se pojave u centru su negativne paznje, i onda se vjerovatno i kod njih stvori neka odbojnost, prosle godine su jednoj u tramvaju skinuli veo sa lica, to vec nije u redu stvar, svako ima pravo pa makar se neko ne slagao.

ja sam sjedela u drustvu zena koje nose nikab i mogu reci da su to normalne zene drezoljubljive,fine znaju za salu smjeh,ali to je nihova odluka i ja to postujem,postujem i odluku casne sestrei bilo koju nedjelim ljude na taj nacin...druzim se i sa pokrivenim otkrivenim,zenama druge vjere,meni je bitno da je neko covjek a to ko je sta je nebitno Allah je taj koji ce da sudi a ne ja..

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Zene sa Hidzabom
15.2.2010 17:48:55   
Lalana
Vjeruj mamine oci i ja sam isto na poceetku mislila te zene sto su zavijene skroz Bog zna sta su i kakve su, i onda sam mogu reci dozivjela sok kada sam se uvjerila da su to zaista normalne zene, imaju sve i sto i ostali i psihicki i fizicki user posted image i uglavnom ih se boji i sa predrasudama gleda onaj ko nije imao priliku da udje u blizi kontakt sa njima, vjerujte znam jednu takvu kad god budem u njenom drustvu uljepsa mi dan prvo sto je veliki saljivdzija, a prava vjernica sa druge strane, a i brate kad sevdalinku zapjeva nema joj ravne user posted image user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *