|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koju školu odabrati?
11.8.2015 15:30:18   
fartar
dambolina hvala puno na odgovoru!!! Sada već znam više no prije, ovo je baš teško, novi grad, nova okolina, nikoga ne znaš i nemaš pitati. Hvala!

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: koju školu odabrati?
3.2.2016 22:37:01   
Maslackicaaa
Drage forumasice, u zadnje vrijeme dosta razmisljam o kvalitetu skoli u koje bih mogla upisati dijete, pa bih voljela da cujem vasa iskustva/misljenja... Sta znate o OS Mehmedalija Mak Dizdar? Osman Nakas ili Cengvic Vila 1. Kakvi su ucitelji/nastavnici, odnos prema roditeljima, odnosi prema ucenicima, da li je kvalitetna nastava, ima li produzeni boravak u skoli (ako ne, ima li neko drugo mjesto u blizini gjde dijete moze ici u produzeni)? Kakva su vasa iskustva? Znam da sad nije period upisa, ali ja u zadnje vrijeme bas razmisljam kakve su skole koje se nalaze u blizini... Sjecam se da kad sam ja isla u skolu da su razlike u skolama bile ogromne, da petice u nekim skolama su odgovarle trici u mojoj i da smo se svi iz moje skole super snasli u gimnaziji... Tako zeljela bih da mi dijete ide u skolu u kojoj se ozbiljno uci, rad vrednuje, ali da nije ni izvor nepotrebnog stresa i frustracija... A voljela bih svakako da je skola blizu radi prijateljstva koja se u skoli sticu...

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: koju školu odabrati?
4.2.2016 10:05:07   
delfin
i meni treba pomoć, stiglo vrijeme i nama za školu. Nekako je logično da ide dijete u najbližu školu mjesta stanovanja da bi kasnije moglo ići i samo.Mada bi ja Tako da su realno u opciji 2 škole , pa je svaka sugestija i iskustvo o tim školama dobro došla
Meša Selimović - C faza i Džemaludin Čaušević - Švrakino?

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu Maslackicaaa)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: koju školu odabrati?
4.2.2016 10:18:48   
irenaSA

IZVORNA PORUKA: delfin

i meni treba pomoć, stiglo vrijeme i nama za školu. Nekako je logično da ide dijete u najbližu školu mjesta stanovanja da bi kasnije moglo ići i samo.Mada bi ja Tako da su realno u opciji 2 škole , pa je svaka sugestija i iskustvo o tim školama dobro došla
Meša Selimović - C faza i Džemaludin Čaušević - Švrakino?


Delfin i mi imamo istu opciju samo što nama niti jedna nije prema mjestu stanovanja već moranjauser posted image
Naime, mama mi je blizu pa će biti školski servis..mi nemamo opciju da ide oš prema mjestu stanovanja jer nema je ko odvoditi i dovoditi a kući ne može biti sama...tako da smo se odlučili za Meša Selimović tj. nekadašnju Andrija Rašouser posted image
Ja sam išla u Pavle Goranin tj. Džemaludin Čaušević...situacija i u jednoj i u drugoj je otprilike ista...
Mada sam planirala da svratim jedan dan sa listom pitanja do obije škole...

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: koju školu odabrati?
4.2.2016 10:20:24   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: delfin

i meni treba pomoć, stiglo vrijeme i nama za školu. Nekako je logično da ide dijete u najbližu školu mjesta stanovanja da bi kasnije moglo ići i samo.Mada bi ja Tako da su realno u opciji 2 škole , pa je svaka sugestija i iskustvo o tim školama dobro došla
Meša Selimović - C faza i Džemaludin Čaušević - Švrakino?


ista dilema samo tek sljedeće godine user posted image

Meša Selimović nema produženi koji je meni neophodan a škola je ok. Mi sa starijim nismo nikada imali nikakvih problema kada je išao u osnovnu.

Ova u Švrakinom je super, renovirana, ima produženi pa mi je to bliža opcija.

Čekat ću vas da se upišete pa da mi javite iz prve ruke user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: koju školu odabrati?
4.2.2016 22:28:44   
delfin
Lady blue . Znaci starija raja probija leduser posted image
Valjda se još neko javi iz bliže okoline sa kojim iskustvom. Znam to za produženi. Imaju li o.s. dan otvorenih vrata?
IrenaSa ako pribavis koju info javi pls.


_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 481
   RE: koju školu odabrati?
4.2.2016 22:31:11   
irenaSA
Naravno...imam korpus pitanja od upisa do wc-auser posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: koju školu odabrati?
9.2.2016 14:03:47   
irenaSA
Eh, bila jučer u Meša Selimović, školi..
Upoznala sekretara i pedagoga...divne dvije žene...
Konkurs sa potrebnom dkumentacijom izlazi krajem marta...i obično bude oglašen na vratima škole..no rečeno mi je da od papira treba: rodni list, potvrda iz vrtića ili pohađanja obaveznog predškolskog te ljekarsko uvjerenje.
Nakon toga papiri za upis se mogu predati u dva roka april ili avgust. Upis nije problematičan, primaju sve prvačiće...ne treba vezauser posted image
Škola je čista, prozračna i ugodnog enterijera jedino što me brine jesu čučavci u toaletu...oni ih kako kažu drže radi higijene ali mislim da ćemo mi imati problem odlaska u toalet...user posted image Vježbat ćemo da ne daj Bože ne upadnemo u rupu...
Prvačići su obično u međusmjeni od 12 do 2...nema produženog boravka...
Eh, eto onoga bitnog iz razgovorauser posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 483
   RE: koju školu odabrati?
11.2.2016 10:23:03   
delfin

IZVORNA PORUKA: irenaSA

Eh, bila jučer u Meša Selimović, školi..
Upoznala sekretara i pedagoga...divne dvije žene...
Konkurs sa potrebnom dkumentacijom izlazi krajem marta...i obično bude oglašen na vratima škole..no rečeno mi je da od papira treba: rodni list, potvrda iz vrtića ili pohađanja obaveznog predškolskog te ljekarsko uvjerenje.
Nakon toga papiri za upis se mogu predati u dva roka april ili avgust. Upis nije problematičan, primaju sve prvačiće...ne treba vezauser posted image
Škola je čista, prozračna i ugodnog enterijera jedino što me brine jesu čučavci u toaletu...oni ih kako kažu drže radi higijene ali mislim da ćemo mi imati problem odlaska u toalet...user posted image Vježbat ćemo da ne daj Bože ne upadnemo u rupu...
Prvačići su obično u međusmjeni od 12 do 2...nema produženog boravka...
Eh, eto onoga bitnog iz razgovorauser posted image


havala za info. Da li to znači da si već odlučila? imaš li namjeru ići i u dzemaludin causevic? user posted image

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 484
   RE: koju školu odabrati?
11.2.2016 10:51:59   
irenaSA
Svratit ću slijedeće sedmice i u nju...reda radi..mada mislim da ćemo ipak u MSuser posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: koju školu odabrati?
11.2.2016 11:08:48   
Lady26

L ce najvjerovatnije aBd u Dzemaludina user posted image
Al nisam/smo jos 100% nacisto...
Mada nema vremena jos puno user posted image user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 11.2.2016 11:10:14 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: koju školu odabrati?
13.2.2016 10:50:37   
anidla

IZVORNA PORUKA: Lady26


L ce najvjerovatnije aBd u Dzemaludina user posted image
Al nisam/smo jos 100% nacisto...
Mada nema vremena jos puno user posted image user posted image



Lady26, kad se vadi ljekarski? sta nam je prvi korak? joj, ja nista se nisam raspitivala....

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 487
   RE: koju školu odabrati?
13.2.2016 10:55:34   
Lady26
U nasen DZ poceli od 01.02. ljekarskim...
Prvi korak, odlucis u koju ce skolu user posted image
Salim se, nemam pojma?! Valjda ljekarsko, jer njega predajes sa.ostalim papirima za upis...
Moram otici do skole ovih dana, da vidim ima li obavijest kakva...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 488
   RE: koju školu odabrati?
13.2.2016 11:10:04   
anidla
Znaci moram se i ja angazovati, cim je ljekarski poceo....

Hvala ti :)

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: koju školu odabrati?
13.2.2016 11:28:50   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: Lady26


L ce najvjerovatnije aBd u Dzemaludina user posted image
Al nisam/smo jos 100% nacisto...
Mada nema vremena jos puno user posted image user posted image


tamo imaš produženi i tete iz vrtića su mi rekle da je ta škola trenutno bolja od Meše Selimović

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: koju školu odabrati?
16.2.2016 14:38:10   
ada033
Pozdrav svima! Ima li iko nešto svježije informacije o OŠ Osman Nuri Hadžić na Dobrinji? Čujem da je tamo od prošle godine u funkciji produženi boravak, pa ako neko ima iskustvo bila bih zahvalna. Također i bilo šta drugo o školi što može zanimati mamu prvačića :) Hvala!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: koju školu odabrati?
16.2.2016 17:30:23   
teacher75
Mi cemo abd u grbavicu 1 user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ada033)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: koju školu odabrati?
16.2.2016 17:31:31   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

Mi cemo abd u grbavicu 1 user posted image


jel to ex Boriša Kovačević ili Bane Šurbat?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: koju školu odabrati?
16.2.2016 17:35:36   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

Mi cemo abd u grbavicu 1 user posted image


jel to ex Boriša Kovačević ili Bane Šurbat?

Borisa kovacevic. Bane surbat je sad kovacici

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 494
   RE: koju školu odabrati?
16.2.2016 17:36:37   
teacher75
To nam je najbliza skola, 2 minute od zgrade. Ima i produzeni boravak sto je najvaznije, roditelji su zadovoljni istimuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 495
   RE: koju školu odabrati?
16.2.2016 19:16:17   
MicoTico
Tiki, mm je išao u tu školu.

Moja M ide u najbližu, a i T će aBd. Tako sam i ja i svi moji, tako i mm...
Ima produženac, što mi puno znači, na glasu je kao veoma dobra škola, nama dosta.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 496
   RE: koju školu odabrati?
16.2.2016 19:19:45   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

To nam je najbliza skola, 2 minute od zgrade. Ima i produzeni boravak sto je najvaznije, roditelji su zadovoljni istimuser posted image


Da i ja sam čula .. jednake pohvale za nju kao i skolu koja je vizuelno ista ex Ivan Goran Kovačić.... sad je Hrasno valjda

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 497
   RE: koju školu odabrati?
11.3.2016 13:48:38   
greeneyes
Drage moje, i nama je doslo vrijeme za upis u skolu user posted image
Ja se troumim user posted image i vec me panika hvata. Prva škola je S.B.Basagic, cula sam sve pohvale za skolu,
ne baš i za produzeni, ali koliko sam cula u blizini ima privatni produzeni boravak, pa sam mislila svakako otici da vidim.
Druga je OŠ Silvije Strahimir Kranjcevic, i ona mi je blizu, znam samo da je malo ucenika u razredu pa je atmosfera malo intimnija,
i nista drugo ne znam pa vas molim ako neko ima iskustva da mi napise, mnogo bi mi znacilo user posted image
Treca opcija je M.C.Catic, ta jeste malo dalje ali sam pohvale i za nju cula.
Nadam se da će me vasi savjeti bar malo usmjeriti. Ljubiiiim user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 498
   RE: koju školu odabrati?
11.3.2016 15:21:39   
dambolina
IZVORNA PORUKA: ada033

Pozdrav svima! Ima li iko nešto svježije informacije o OŠ Osman Nuri Hadžić na Dobrinji? Čujem da je tamo od prošle godine u funkciji produženi boravak, pa ako neko ima iskustvo bila bih zahvalna. Također i bilo šta drugo o školi što može zanimati mamu prvačića :) Hvala!


to je meni skola br. 1. da mi nije daleko i da sam imala opciju prevoza, moja bi djeca sigurno tamo nastavila skolovanje. bili smo u toj skoli od prvog do cetvrtog razreda i ja sam bila prezadovoljna. od toga da je skola sredjena, uredna, cista, osoblje ljubazno, dvoriste zakljucano itd, pa nadalje. svakome ko je na dobrinji preporucujem tu skolu. mi smo preselili pa nam je sad daleko, tako da su moja djeca u skoli grbavica 1. i da, sestrin sin je sad u osman nuri hadzic peti razred i ona je i dalje zadovoljna kao sto sam i ja bila.
Grbavica 1 je isto super skola, direktor se maksimalno trudi, ucionice su fino opremljene i sto je najvaznije imamo e skolu. sad nam je to uvedeno jednom mjesecno i mislim da je odlicna stvar posebno za djecu koja recimo budu bolesna pa onda fakticki nista ne gube jer se materijali sa nastave mogu naci na e skoli. voljela bih da je dvoriste malo uredjenije, ali sta je tu je. imamo odlican video nadzor, super produzeni boravak, dobre uciteljice i nastavnike i et.

(odgovor članu ada033)
Neposredna veza do poruke: 499
   RE: koju školu odabrati?
11.3.2016 16:15:21   
teacher75
bas si me obradovala jer mo abd planiramo ove god.u grbavicu 1 user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *