|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koju školu odabrati?
24.7.2013 12:27:33   
veeseelaa
Nema te, ali kad dodjes, osvjezis.


ma ne da osvježi, šmrkom nas zalije user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: koju školu odabrati?
24.7.2013 12:32:53   
hanabanana
Ja sam davno rekla da moj jedini zadatak jeste da odgojim sretnu djecu.
Odgojiti sretno dijete je pola uradjenog posla.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: koju školu odabrati?
24.7.2013 12:33:59   
snijeg
IZVORNA PORUKA: hanabanana


user posted image
Nema te, ali kad dodjes, osvjezis.


user posted image  hvala
Nema me, ali tu sam....ima i bilo je svega, nažalost malo pozitivnog...iskušenja ka jačem stanju duha i tijela su postali moja svakodnevnica...i ipak život je vrijedan i kad nije lagodan i ugodan, čak štaviše svaka sitnica ti znači mnogo više i još je ljepše jer sačuvaš lijepu riječ i nečiji osmijeh malo dublje u svom srcu i malo duže u svojim mislima user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: koju školu odabrati?
24.7.2013 12:34:25   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ja sam davno rekla da moj jedini zadatak jeste da odgojim sretnu djecu.
Odgojiti sretno dijete je pola uradjenog posla.




user posted image baš tako
no sreća neće ovisi samo o nama, roditeljima, neko se jednostavno rodi sklon sreći
pričam li ja gluposti? :D

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: koju školu odabrati?
24.7.2013 12:39:30   
hanabanana
Istina je da postoji izreka: Rodi me mati sretnog, pa me baci u rijeku.

Kao i ona malo prostija: Ko je sretan, ni u hali nije gledan.....

Ipak, mislim lično da je sreća stvar izbora.
Recimo, nakon nekih stvari koje sam lično preživjela ja sam odlučila da je sreća stvar izbora.
Tako ja svako jutro kad ustanem, kažem sebi dobro jutro, i odlučim biti sretna.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: koju školu odabrati?
24.7.2013 12:45:26   
veeseelaa
baš tako
ja se uvijek bojim da ne postanem čangrizava, nezadovoljna i mrgudna
i stalno Ajši pokazujem na okolnim primjerima kako je to smarno i za one sa takvim osobinama i za one u njihovoj okolini
i zaista mi puno srce kad svako jutro ugledam odmah po budjenju osmijeh na licu mog djeteta

odosmo ot al eto ....

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: koju školu odabrati?
24.7.2013 12:45:49   
EEDITH

IZVORNA PORUKA: snijeg

IZVORNA PORUKA: hanabanana


user posted image
Nema te, ali kad dodjes, osvjezis.


user posted image  hvala
Nema me, ali tu sam....ima i bilo je svega, nažalost malo pozitivnog...iskušenja ka jačem stanju duha i tijela su postali moja svakodnevnica...i ipak život je vrijedan i kad nije lagodan i ugodan, čak štaviše svaka sitnica ti znači mnogo više i još je ljepše jer sačuvaš lijepu riječ i nečiji osmijeh malo dublje u svom srcu i malo duže u svojim mislima user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: koju školu odabrati?
24.7.2013 12:47:13   
EEDITH

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

baš tako
ja se uvijek bojim da ne postanem čangrizava, nezadovoljna i mrgudna
i stalno Ajši pokazujem na okolnim primjerima kako je to smarno i za one sa takvim osobinama i za one u njihovoj okolini
i zaista mi puno srce kad svako jutro ugledam odmah po budjenju osmijeh na licu mog djeteta

odosmo ot al eto ....

nema ništa ljepše od razdragane i vesele djece

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: koju školu odabrati?
24.7.2013 13:01:16   
Hanady RR
Moj imperativ u odabiru škole je bila misao kako će mi dijete porvesti vrijeme nakon škole...
sa ovim ''malim'' razredima...ja bih na Mars je vozila i dvodila...al kada mi bude ''stariji''razred i krenemo u borbu sa ''ja sam velika, pusti me'' tada dok ona ode do Marsa pa izađe sa rajom sa Marsa mama će da poludi ( ako već luda do tada nije)user posted image

ja uopšte nemam velike planove za svoju djecu u smislu da će završiti u nekoj srednjoj školi po mom izboru ili akultetu po mom izboru...
ako želi biti ''slikarica'' ako sada kaže...neka bude...
Moje je da joj pokažem šta je život i da ga živi punim plućima...
Ima mene za primjer, svoga oca za primjer i mnogo onih drugačijim manje i više dobrih oko nas...pa neka bira...
ja ću da pružim mogućnosti...onoga što je vrijedno a ona nije toga svjesna...jezici, umjetnost, knjiga i visoka škola van naše zemlje itd ali da je silim to neću nikada

Sa izborom škole najbliže domu za sada ja se pokajala nisam...
uvijek imama izlaz u slučaju da se pokaže drugačije...drugi razred, drugo odjljenje u krajnjoj liniji i druga škola ako će tamo sretnija biti...pa ćemo se u hodu boriti sa ''odlaskom na Mars''....

Učiteljica zanimala me nije...
izabrala sam školu, upoznala direktoricu i shavtila da njen izbor ( školin i menaždmenat) kadra je tuđi posao a ne moj...
Ne kajem se sekunde...

Upoznala sam učiteljicu prvi dan škole...ništa o njoj znala nisam...
i sada znam smao ono što je bitno za moje dijete...odnosno ono što bi bilo od značaja u segemntu obrazovanja, prenošenja znanja i usvajanje istoga, postizanja autoriteta i poštivanja postulata etike vezanih za moje dijete....
meni dosta.


Poprilično sma parnoična mama, komlikovana do bola...
i trudila sam se maksimalno što i dalje radim da tu svoju osobinu na djecu en prensem...
nisam komlicirala oko škole, izbora, maštala na veliko...

imala sam sreću da nam školu otvore 200 m od kuće u kojoj živimo...i tada sma plakala od sreće...
jer blizu doma sa ekipom iz mahale dok mi je na oku...meni je nabolje izboriti se sa svojom paranojomuser posted image
egositično znam...al ja sam je rodila a sa 6 godina da njoj nudim to u izbor bilo bi smješno...

Želim joj moju ''sudbinu'' u najmanju ruku...
iz škole sa periferije grada ( tada nikako cjenjena) do srednje škole i univertzitetske diplome koji su dokazali da nije bitno koja je škola nego lično zalaganje pojedinca...
pa neka se zalaže...na pladnju neće dobiti ništa bez obzira koliko ih volim...svaki trud u životu i izbor je njen jer kad mene ne bude valja joj živjeti sa sobom.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: koju školu odabrati?
24.7.2013 15:23:47   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Želim joj moju ''sudbinu'' u najmanju ruku...
iz škole sa periferije grada ( tada nikako cjenjena) do srednje škole i univertzitetske diplome koji su dokazali da nije bitno koja je škola nego lično zalaganje pojedinca...


Upravo ovako, a pogotovu danas, kad je mali broj roditelja (na žalost) koji fakat žele i imaju nijet da im djeca se potrude za svoje "mjesto na Dunjaluku", a ne da im sve serviramo i da u neka doba počnu lupati glavom o zid, neznajući da postoji i druga vrsta "burgije".





_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: koju školu odabrati?
24.7.2013 15:38:34   
Lejla Ka
Po mom i iskustvu bliže okoline odgovor na pitanje teme je: najbližu. I to je to. Jedino ako je škola neka katastrofa i delinkventna. Većina školskih obaveza i dešavanja je Bogme spala na roditeljska leđa.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: koju školu odabrati?
24.7.2013 15:57:28   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: minja_

Sta kaze Babic,sta je pravilno, smJer ili smIJer, nadjoh i ovo na skolskoj stranici.
Ja ucila da je ovo prvo pravilno.


Smjer, definitivno.

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: koju školu odabrati?
26.8.2013 17:28:03   
Amrino
Ima li ovdje iko da mu dijete/ca pohađaju O.Š Safet-beg Bašagić, da me malo "uputi"? user posted image
Školu smo izabrali...nakon dugog dumanja, vijećanja i kontanja. Živimo na Dobrinji i nekako mi se podrazumijevalo da će dijete ići u jednu od dvije škole koje se nalaze u našoj blizini, međutim sve je palo u vodu kada smo saznali da ni jedna nema produženi boravak. Za privatne varijante produženog nisam tako da smo se odlučili za školu koja je najbliža našim radim mjestima i trolejbusu user posted image . Razmišljali smo i o O.Š Č.V1 jer mi tamo radi jako dobar prijatelj ali mi nikako nije usput.
Da li smo dobro skontali- vrijeme će pokazati. O školi se nisam posebno raspitivala- mada je ono i što sam čula uglavnom pozitivno. Produženi nije bajan ali je sasvim regularan i po njihovoj priči imaju u produženom dosta akticnosti i da se redovno rade zadaće što mi je, valjda, najbitnije.
Eto- ukoliko neko ima nekih uputa ili informacija bila bih zahvalna user posted image .

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: koju školu odabrati?
26.8.2013 19:18:37   
new mama

IZVORNA PORUKA: Amrino

Ima li ovdje iko da mu dijete/ca pohađaju O.Š Safet-beg Bašagić, da me malo "uputi"? user posted image
Školu smo izabrali...nakon dugog dumanja, vijećanja i kontanja. Živimo na Dobrinji i nekako mi se podrazumijevalo da će dijete ići u jednu od dvije škole koje se nalaze u našoj blizini, međutim sve je palo u vodu kada smo saznali da ni jedna nema produženi boravak. Za privatne varijante produženog nisam tako da smo se odlučili za školu koja je najbliža našim radim mjestima i trolejbusu user posted image . Razmišljali smo i o O.Š Č.V1 jer mi tamo radi jako dobar prijatelj ali mi nikako nije usput.
Da li smo dobro skontali- vrijeme će pokazati. O školi se nisam posebno raspitivala- mada je ono i što sam čula uglavnom pozitivno. Produženi nije bajan ali je sasvim regularan i po njihovoj priči imaju u produženom dosta akticnosti i da se redovno rade zadaće što mi je, valjda, najbitnije.
Eto- ukoliko neko ima nekih uputa ili informacija bila bih zahvalna user posted image .

Prvo stetno prvacicuuser posted image ,a jesi li gledala u Skender Kulenovic skoli za produzeni boravak,imas tamo,moja drugarica radi ,a imas i kod nas na Mojmilu u skoli gdje je vrtic,pripada Aleksi Santic,skoli,a ono je do 4-og razreda....
Sretno u svakom slucaju sta god odlucite,nas ceka to za godinu dana aBd.user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: koju školu odabrati?
26.8.2013 22:06:39   
mama75

IZVORNA PORUKA: Amrino

Ima li ovdje iko da mu dijete/ca pohađaju O.Š Safet-beg Bašagić, da me malo "uputi"? user posted image
Školu smo izabrali...nakon dugog dumanja, vijećanja i kontanja. Živimo na Dobrinji i nekako mi se podrazumijevalo da će dijete ići u jednu od dvije škole koje se nalaze u našoj blizini, međutim sve je palo u vodu kada smo saznali da ni jedna nema produženi boravak. Za privatne varijante produženog nisam tako da smo se odlučili za školu koja je najbliža našim radim mjestima i trolejbusu user posted image . Razmišljali smo i o O.Š Č.V1 jer mi tamo radi jako dobar prijatelj ali mi nikako nije usput.
Da li smo dobro skontali- vrijeme će pokazati. O školi se nisam posebno raspitivala- mada je ono i što sam čula uglavnom pozitivno. Produženi nije bajan ali je sasvim regularan i po njihovoj priči imaju u produženom dosta akticnosti i da se redovno rade zadaće što mi je, valjda, najbitnije.
Eto- ukoliko neko ima nekih uputa ili informacija bila bih zahvalna user posted image .

Skola je super i boravak im je jedan od boljih u gradu (po skolama). Curica od Miracle3 ide u tu skolu pa ti na moze nesto vise reci. To je relativno mala skola i kao da se svi jedjusobno poznaju. Prvacicu sretno, steta sto mu ue skola tako daleko od kuce, ali uvijek ga mozes u 4. ili 5. raxredu prebaciti u skolu koja vam je bkizu.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: koju školu odabrati?
2.10.2013 21:28:07   
mama i nora
škola kao škola nije toliko važna, najvažniji je učitelj...on/ona ima uticaj na dijete, a ne zidovi škole, dekoracije ili 50 različitih vannastavnih aktivnosti...roditelji odličnih učenika u zvijezde okivaju i učitelja i školu, oni drugi...znate već...bitno je pronaći "čovjeka" koji će djeci pružiti ljubav, razumijevanje, uzor, olakšati učenje, dati "sebe" do kraja djeci i njihovim potrebama,pa ako treba i u nekoj šupi...sve ostalo ide spontano i usput...nema djeteta koje nije savladalo većinski dio NPP-a. po meni je to važno, znači učitelj/ica-kraj priče!!! u savršenoj školi,loš učitelj-tj.loš čovjek, upropastiće generacije djece, vjerujte, znam šta pričam! i da, ne slušajte savjete drugih roditelja, nego u školu i upoznajte učitelje, ne direktore, nego učitelje!

_____________________________

N O R A... se riješila peleneeee....nanananana...
NOVA BEBA dolazi uskoro...

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: koju školu odabrati?
2.10.2013 21:31:16   
R&T@
mama i nora, kao da sam ja ovo pisalauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mama i nora)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: koju školu odabrati?
2.10.2013 22:37:41   
mama i nora
garant iz iskustva hehehehe...

_____________________________

N O R A... se riješila peleneeee....nanananana...
NOVA BEBA dolazi uskoro...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: koju školu odabrati?
4.10.2013 12:35:27   
škorpija

IZVORNA PORUKA: mama i nora

škola kao škola nije toliko važna, najvažniji je učitelj...on/ona ima uticaj na dijete, a ne zidovi škole, dekoracije ili 50 različitih vannastavnih aktivnosti...roditelji odličnih učenika u zvijezde okivaju i učitelja i školu, oni drugi...znate već...bitno je pronaći "čovjeka" koji će djeci pružiti ljubav, razumijevanje, uzor, olakšati učenje, dati "sebe" do kraja djeci i njihovim potrebama,pa ako treba i u nekoj šupi...sve ostalo ide spontano i usput...nema djeteta koje nije savladalo većinski dio NPP-a. po meni je to važno, znači učitelj/ica-kraj priče!!! u savršenoj školi,loš učitelj-tj.loš čovjek, upropastiće generacije djece, vjerujte, znam šta pričam! i da, ne slušajte savjete drugih roditelja, nego u školu i upoznajte učitelje, ne direktore, nego učitelje!

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mama i nora)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: koju školu odabrati?
14.11.2013 10:24:41   
mamina princeza
opet razmisljanja o skoli ... polako se blizi vrijeme kad moramo odabrati skolu . dakle imam u vidu dvije skole - jedna nam je jako blizu 200 m od kuce( edhem mulabdic) , druga nam je jednu trolebusku stanicu i jos malo do kuce... nije ni to daleko pjeske 5-10 minuta.(safvet beg basagic)
Mana ove blize skole je sto je nastavni kadar u onim kasnijeim razredima puno losiji sto je za mene minus jer recimo ako je nastavnica matematike u 7 razredu jako losa puno se to moze odraziti na moje djete kasnije. Ova bliza skola funkcionise na principu da do 5 razreda ide u jednu zgradu a od 6 u drugu zzgradu, obje su mi blizu al zbog tih nekih drugih okolnosti razmisljala sam da mozda ide 5 godina u ovu lizu pa je onda prebacujem . Al kolio je to dobr o za nju.... mozda onda bolje da ide u ovu drugu skolu od pocetkasvakako cu je ja voditi i odvoditi. obje skole imaju produzeni boravak .....

Jedna od ovih skola je isto Safvet beg Basagic kao sto je neko navodio u zadnjim postovima. amrino ? pa sam htejal zamoliti amrino ako je djecak krenuo u ovu skolu da mi da informacije o produzenom boravku . ili bilo ko ako zna informacije o prosuzenom boravku? Miracle mi je dala druge informacije al posto njena curic an ekoristi produzeni boravak nema te informacije.

U svakom slucaju mislila sam u ovih narednih 2-3 mjeseca obici obje skole dogovoriti posjetu i pitati na licu mjesta par informacija. D ali je to izvodivo sta vi mislite? user posted image

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: koju školu odabrati?
14.11.2013 10:58:38   
M kao Mama
Amrino nisam znala da ste H. upisali u gras u školu, da smo se prije čule mogla sam ti dati nekoliko info o produženim na tom području, ali dobro, sretno bilo,

Pišeš ne bi u privatni produženi, vjeruj mi ja ne bih L dala u državni kad vidim kako im je predobro u njihovom produženom (ona ide u privatni), samo je iz vrtića prešla u produženi, jako puno rade sa njima, ima odličnu hranu iz svoje kuhinje, čisto im, je lijepo, baš, baš sam zadovolja

mamina princezo, SFB uvijek prije nego EM, nije neka razlika u metrima,a kasnije će se isplatitiu,

ja sam L upisal au školu u koju ne pripada po mjestu stanovanja, samo zbog učiteljice, dobila sam sve najbolje preporuke za tu njenu učiteljicu i lijepo sam na prijemno zamolila ako bi mola da bude kod te učiteljice i zaista im je učiteljica za svaku pohvalu, a pogotovo kad je hvale njene koleginice učiteljice, mislim da je to zaistaonda tako

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: koju školu odabrati?
14.11.2013 12:13:51   
dambolina
zna li neko ima li na podrucju opstine Novo Sarajevo skola koja radi iskljucivo prvu smjenu?

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: koju školu odabrati?
14.11.2013 19:12:34   
R&T@

IZVORNA PORUKA: dambolina

zna li neko ima li na podrucju opstine Novo Sarajevo skola koja radi iskljucivo prvu smjenu?


Moze li "na granici" druge opcine?user posted image

OŠ V. Skaric (izmedju Vrbanje i Skenderije) ima samo prvu smjenu i produzeni boravak...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: koju školu odabrati?
14.11.2013 19:50:17   
canim

IZVORNA PORUKA: dambolina

zna li neko ima li na podrucju opstine Novo Sarajevo skola koja radi iskljucivo prvu smjenu?

Ja mislim da Hrasno ima medjusmjenu u 1 i 2 razredu osnovne i samo djaci idu u tom terminu a ostali razredi su u smjenama.

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: koju školu odabrati?
15.11.2013 8:51:23   
dambolina
Moze, moze i na granici :) Znaci ima ova skola, hvala na informaciji.

IZVORNA PORUKA: R&T@


IZVORNA PORUKA: dambolina

zna li neko ima li na podrucju opstine Novo Sarajevo skola koja radi iskljucivo prvu smjenu?


Moze li "na granici" druge opcine?user posted image

OŠ V. Skaric (izmedju Vrbanje i Skenderije) ima samo prvu smjenu i produzeni boravak...



_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *