|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koju školu odabrati?
15.11.2013 8:52:33   
dambolina
Ma ne odgovaraju mi te smjene ni medjusmjene, zato trazim neku skolu koja radi samo prvu - ta mi je smjena idealna, druga smjena je takav gubitak vremena.

IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: dambolina

zna li neko ima li na podrucju opstine Novo Sarajevo skola koja radi iskljucivo prvu smjenu?

Ja mislim da Hrasno ima medjusmjenu u 1 i 2 razredu osnovne i samo djaci idu u tom terminu a ostali razredi su u smjenama.



_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: koju školu odabrati?
18.11.2013 0:32:36   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: dambolina

Ma ne odgovaraju mi te smjene ni medjusmjene, zato trazim neku skolu koja radi samo prvu - ta mi je smjena idealna, druga smjena je takav gubitak vremena.

IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: dambolina

zna li neko ima li na podrucju opstine Novo Sarajevo skola koja radi iskljucivo prvu smjenu?

Ja mislim da Hrasno ima medjusmjenu u 1 i 2 razredu osnovne i samo djaci idu u tom terminu a ostali razredi su u smjenama.




OS Cengic Vila 1 ima samo prvu smjenu za djecu od prvog do cetvrtog razreda.
Peti je medjusmjena od 11.00
Ne znam kako je u starijim razredima.

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: koju školu odabrati?
3.1.2014 13:46:09   
Dalila Sa
Pozdrav
Potrebna mi je informacija za predškolsko da li ima u KŠC Stup , jer bih dijete htjela upisati u tu školu,pa kontam da tu krene u predškolsko i nastavi školovanje,jer nam je to trenutno najbliža škola.
A da i ako neko zna da li ima produženi boravak.
Trebala bih par informacija


_____________________________

06.01.2009.god. Ajnur

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: koju školu odabrati?
21.5.2014 23:09:34   
djudji
Pozdrav svima,
nova sam na forumu i treba mi pomoć. Upisala sam dijete u o.š. skender kulenović i u produženi boravak u udruženju djeca. Danas sam dobila informaciju da ovo udruženje ukida produženi boravak. Da li neko zna neku drugu varijantu privatnog produženog boravka za ovu školu, pošto ga u samoj školi nema?

(odgovor članu Dalila Sa)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: koju školu odabrati?
22.5.2014 11:37:49   
mama75

IZVORNA PORUKA: hanabanana


IZVORNA PORUKA: dambolina

Ma ne odgovaraju mi te smjene ni medjusmjene, zato trazim neku skolu koja radi samo prvu - ta mi je smjena idealna, druga smjena je takav gubitak vremena.

IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: dambolina

zna li neko ima li na podrucju opstine Novo Sarajevo skola koja radi iskljucivo prvu smjenu?

Ja mislim da Hrasno ima medjusmjenu u 1 i 2 razredu osnovne i samo djaci idu u tom terminu a ostali razredi su u smjenama.




OS Cengic Vila 1 ima samo prvu smjenu za djecu od prvog do cetvrtog razreda.
Peti je medjusmjena od 11.00
Ne znam kako je u starijim razredima.


OS Vladislav Skaric na Skenderiji ima samo 1. smjenu. Nije N. Sarajevo, ali skoro je na granici user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: koju školu odabrati?
22.5.2014 11:43:20   
salmana

IZVORNA PORUKA: djudji

Pozdrav svima,
nova sam na forumu i treba mi pomoć. Upisala sam dijete u o.š. skender kulenović i u produženi boravak u udruženju djeca. Danas sam dobila informaciju da ovo udruženje ukida produženi boravak. Da li neko zna neku drugu varijantu privatnog produženog boravka za ovu školu, pošto ga u samoj školi nema?



Koja je to skola, u Dobrinji kod Merkatora?

Pitaj u skoli gdje idu djeca u najblizi produzeni boravak, uciteljice moraju znati.

(odgovor članu djudji)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: koju školu odabrati?
22.5.2014 11:49:36   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: salmana


IZVORNA PORUKA: djudji

Pozdrav svima,
nova sam na forumu i treba mi pomoć. Upisala sam dijete u o.š. skender kulenović i u produženi boravak u udruženju djeca. Danas sam dobila informaciju da ovo udruženje ukida produženi boravak. Da li neko zna neku drugu varijantu privatnog produženog boravka za ovu školu, pošto ga u samoj školi nema?



Koja je to skola, u Dobrinji kod Merkatora?

Pitaj u skoli gdje idu djeca u najblizi produzeni boravak, uciteljice moraju znati.



moje dvije drugarice mislim baš u tu školu da djeca idu jel to ona kod azela i adazala, ako je ta ima produženi privatni tete ih vode i odvode ako te zanima piši pa ti javim

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: koju školu odabrati?
22.5.2014 12:00:50   
djudji
Ova škola je kod mercatora na dobrinji, ta kod adazala je, ja mislim, ćamil sijarić

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: koju školu odabrati?
22.5.2014 20:24:36   
magbi
cc u vogosci ni jedna skola nema produzeni ima privatni u wogolinu ali kazu da stela treba za upis uh ja ne znam sta cu kad moj djecak krene abd

(odgovor članu djudji)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: koju školu odabrati?
23.5.2014 16:50:20   
dambolina
a sto ne uises dijete u Osman Nuri Hadzic na Dobrinji? oni imaju produzeni a stola je, po meni licno, bolja od druge dvije na dobrinji.

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: koju školu odabrati?
23.5.2014 18:01:41   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: magbi

cc u vogosci ni jedna skola nema produzeni ima privatni u wogolinu ali kazu da stela treba za upis uh ja ne znam sta cu kad moj djecak krene abd



pa, bona ja sam ti štela, joj, joj pa znaš da je moja dole godinama, hahahaha, samo si ti meni javi kad bude trebaalo, a oni vode samo u mirsad prnjavorac školu, ja sam se zbog produženog opredjelila za ovu školu, al sam se debelo zahebala, od 2 do 6 uvijek su druga smjena i to mi je van pameti, iskreno čak razmišljam da je prebacim u Zahid Baručija, jer su tamo smjene normalne

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: koju školu odabrati?
30.7.2014 23:58:46   
mamma mumi
Pozdrav, stara sam forumašica, ali koja je dugo odsustovala sa foruma. Moj dječak je tako brzo narastao, kao da sam juce razmjenjivala sadrzaj o bebama sa vama, helem sad ce u septembru u prvi razred. Moje pitanje je da li neka od vas zivi na Soukbunaru i da li vam djeca idu u Oš. Hasan Kaimija? Interesuje me kakva je škola? Ono što me brine jeste da izgleda nece biti produženog boravka, a meni to treba, jer radim, smjena je u školi od 9 h -12h. Lično sam želila ga upisati na Grabavici u oš ( neznam naziv škole), jer imaju produženi boravak, ali je mm želio ov školu, jer kao neće znati raju iz mahale , a imam opciju nana čuvanja poslije, što opet meni lično ne odgovara, a iz prostog razloga, jer je moj sin jako hiperaktivan, pametan, i bojim se da ako sa starta ne stekne radne navike ( a sa nanom mislim da neće) da će biti problem. Dakle molim za informacije o školi na Soukbunaru i Grabvici , ako neko ima da podijeli sa mnom. Hvala.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: koju školu odabrati?
1.8.2014 10:59:25   
mama75

IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Pozdrav, stara sam forumašica, ali koja je dugo odsustovala sa foruma. Moj dječak je tako brzo narastao, kao da sam juce razmjenjivala sadrzaj o bebama sa vama, helem sad ce u septembru u prvi razred. Moje pitanje je da li neka od vas zivi na Soukbunaru i da li vam djeca idu u Oš. Hasan Kaimija? Interesuje me kakva je škola? Ono što me brine jeste da izgleda nece biti produženog boravka, a meni to treba, jer radim, smjena je u školi od 9 h -12h. Lično sam želila ga upisati na Grabavici u oš ( neznam naziv škole), jer imaju produženi boravak, ali je mm želio ov školu, jer kao neće znati raju iz mahale , a imam opciju nana čuvanja poslije, što opet meni lično ne odgovara, a iz prostog razloga, jer je moj sin jako hiperaktivan, pametan, i bojim se da ako sa starta ne stekne radne navike ( a sa nanom mislim da neće) da će biti problem. Dakle molim za informacije o školi na Soukbunaru i Grabvici , ako neko ima da podijeli sa mnom. Hvala.

Ne znam nista o toj skoli, ali samo savjet majke cije dijete zavrslio 3 razred: poslusaj muza i upisi ga u skolu u mahali user posted image Produzeni boravak nije mjesto gdje ce steci radne navike. Dijete ce ti u tom slucaju provoditi 8-17h u skoli, od toga 2h na nastavi u 1. razredu. U produzenom boravku, ma kako oni to predstavljali, djeca uglavnom imaju "skolske aktivnosti" - zadaca, citanje, pisanje... Dijete u 17h bude premoreno. I ovo govorim iz licnog iskustva, jer je moja mala isla prva 2 razreda u produzeni boravak. Od 3. razreda ona ostaje sama kuci i ide u skolu, jer nam je skola blizu, ide zajedno sa drugaricama, sama radi zadacu... dijete se preporodilo. Varijanta nana koje uskoce ti je super. A za radne navike je najbolje da mu ti pomognes oko toga. Sto manje radis s djetetom, prije ce se osamostaliti. Npr. moja malena je od 1. razreda sama pakovala stvari u ruxak. JA sam svaku noc kada ona legne provjeravala da li je spakovala sve sto treba, ali ona to naravno nije znala. Sigurna sam da ima nacina da ti sama sa svojim djetetom i nanom rijesis, bez da patis i sebe i njega dugackom voznjom do skole. user posted image

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: koju školu odabrati?
1.8.2014 11:04:07   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama75


IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Pozdrav, stara sam forumašica, ali koja je dugo odsustovala sa foruma. Moj dječak je tako brzo narastao, kao da sam juce razmjenjivala sadrzaj o bebama sa vama, helem sad ce u septembru u prvi razred. Moje pitanje je da li neka od vas zivi na Soukbunaru i da li vam djeca idu u Oš. Hasan Kaimija? Interesuje me kakva je škola? Ono što me brine jeste da izgleda nece biti produženog boravka, a meni to treba, jer radim, smjena je u školi od 9 h -12h. Lično sam želila ga upisati na Grabavici u oš ( neznam naziv škole), jer imaju produženi boravak, ali je mm želio ov školu, jer kao neće znati raju iz mahale , a imam opciju nana čuvanja poslije, što opet meni lično ne odgovara, a iz prostog razloga, jer je moj sin jako hiperaktivan, pametan, i bojim se da ako sa starta ne stekne radne navike ( a sa nanom mislim da neće) da će biti problem. Dakle molim za informacije o školi na Soukbunaru i Grabvici , ako neko ima da podijeli sa mnom. Hvala.

Ne znam nista o toj skoli, ali samo savjet majke cije dijete zavrslio 3 razred: poslusaj muza i upisi ga u skolu u mahali user posted image Produzeni boravak nije mjesto gdje ce steci radne navike. Dijete ce ti u tom slucaju provoditi 8-17h u skoli, od toga 2h na nastavi u 1. razredu. U produzenom boravku, ma kako oni to predstavljali, djeca uglavnom imaju "skolske aktivnosti" - zadaca, citanje, pisanje... Dijete u 17h bude premoreno. I ovo govorim iz licnog iskustva, jer je moja mala isla prva 2 razreda u produzeni boravak. Od 3. razreda ona ostaje sama kuci i ide u skolu, jer nam je skola blizu, ide zajedno sa drugaricama, sama radi zadacu... dijete se preporodilo. Varijanta nana koje uskoce ti je super. A za radne navike je najbolje da mu ti pomognes oko toga. Sto manje radis s djetetom, prije ce se osamostaliti. Npr. moja malena je od 1. razreda sama pakovala stvari u ruxak. JA sam svaku noc kada ona legne provjeravala da li je spakovala sve sto treba, ali ona to naravno nije znala. Sigurna sam da ima nacina da ti sama sa svojim djetetom i nanom rijesis, bez da patis i sebe i njega dugackom voznjom do skole. user posted image

moje dijete je durgi razred završilo ali bih do riječi do riječi potpisala post mame75 iz našega isksutva i iskustva naših bližnjih koji su otišli dalje do ''mahale'' tj svog stana

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: koju školu odabrati?
1.8.2014 11:21:25   
R&T@
Mi idemo dalje od mahale, i uopce mi nije zao...

Spomenuta skola nam je mnogo bliza od odabrane, ali ja je nikada ne bih izabrala iz mnogo razloga...
Iako sam zavrsila tu istu...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: koju školu odabrati?
20.8.2014 12:34:39   
aldi
Ima li iko informaciju o školama u Hrasnici?

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: koju školu odabrati?
23.11.2014 21:15:12   
shejla
Iscitah sve postove i niko ne spomenu skolu Silvije Strahimir Kranjcevic, na Mejtasu?
Ima li iko dijete u ovoj skoli?

:)

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: koju školu odabrati?
25.2.2015 10:11:46   
mamich
Moj djecak treba da krene u skolu u septembru tako da sam u velikoj dilemi izmedju skola "Camil Sijaric " i "Skender Kulenovic " pa ako neko ima iskustva sa istim bila bih jako zahvalana na svakoj info... Unaprijed hvala

_____________________________

Sin srece i radosti u nas zivot stigao 07.10.2008.
Jos jedan mamin princ upotpunio nasu srecu 05.08.2012.

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: koju školu odabrati?
25.5.2015 12:02:33   
Visnja RR
http://www.avaz.ba/clanak/179102/hadzibajric-necemo-dozvoliti-da-ukinu-nase-skole

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamich)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: koju školu odabrati?
25.5.2015 12:55:24   
Blue rose RR
Ne razumijem nastupe ovog novog Ministra...prvo što će da radi je da reže troškove??
Zar nije u interesu svima da se prvo uoče gdje su problemi koji se tiče djece i NPP-ma? A broj škola ... realno govoreći potrebe su i veće, ukoliko ostanu pri tome da razredi broje 20-25 učenika.
Sjećam se da u je u mom prvom razredu bilo 33 učenika, i svi su dobijali mnogo više znanja nego što je to danas slučaj, kada se učitelji bune da im je previše 25 učenika po razredu.
Iskreno mislim da se, kao i u svemu kod nas, i obrazovanju pristupa stihijski...

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: koju školu odabrati?
26.5.2015 10:56:13   
Hanady RR
Nažalost ali ministartsvo je protočni bojler škola...
Škole koliko imaju djece toliko im novaca iz budžeta ide...
Jedna grejna sezona svake do tih škola košta jako mnogo novaca koje škola troši koliko god ona učenika da ima...
Najveća je tuga što ljudi koji podmlađuju stari grad svoju djecu vode u škole u centru, žele da su im djeca aman zaman nešto posbena pa da ne idu u seljačke škole...
i onda kada se smao 11 prvačića prijavi u neku školu, a sadašnji standard i normativ zakonski kaže najmanje 18 je jedna razred , belaj...škola nema učenika...a relano imala bi da se poštuje Zakon...'' škola najbliža mjestu stanovanja'' no naš narod je počeo toliko grešaka da radi da je to haos...i sad belaj...
Načelnik zna da se rađa u starom gradu, načelnik ima podtake od ''800'' prvačića ove godine...a u škole na komlet starom gradu smao njih ''200'' predalo papire...gdje su ostali ??? u drugim školama i tamo se odmah pojača budžet ...
Možemo mi špričati šta hoćemo ali ovo je fakat....

A što se tiče NPP iozmjene id opune istoga su u toku...
Novi ministar je to pokrenuo odmah...i mnogo sztavri paralelno se rješava...
Čovjek je sam šokiran zašto su nam djeca preopterećena Natsvanim programima, stalnim ponavljanjem nepotrebnih gradiva itd...
I oko externe mature predložio super izmjene...
To ono što znam sa sastanka na kojem sam bila i u što sma upućena...


No mnogo toga je o odlučio dovesti u red...
I ja ne kažem da su mu sve ideje super...al da je bilo i da ima javašluka po školama i od kadrova raznih i roditelja u naseljima bogami ima...a on je odlučio da poboljša uvjete djeci koja se školuju na kantonu , to das uradi mora imati novce...a novce da ima mora sabrati gdje se gube...jer htjeli mi priznati ili ne gube se i našom krivicom.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: koju školu odabrati?
26.5.2015 15:41:30   
veeseelaa
molila bi za info o školi Isa beg Ishaković, bivša Risala
svaka info dobro došla
upisani smo, imali smo odredjene preporuke al svaka info je dodatno dobro došla

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: koju školu odabrati?
26.5.2015 16:52:32   
R&T@
http://www.skolegijum.ba/tekst/index/668

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: koju školu odabrati?
11.8.2015 14:51:31   
fartar
Drage forumašice,
Nedavno smo doselili u Sarajevo i cijenila bih svaku pomoć i savjet jer zaista ne znam koju školu odabrati. Ove godine upisujem prvačića, ali i starije dijete koje će ići u istu školu, a imamo dilemu oko dvije škole Grbavica I i Grbavica II. Obje su podjednako udaljene, imaju produženi boravak što nam je važno zbog prvačića, ali više od toga ne znamo. Kakva su vaša iskustva, dobra i loša? Ako bi ste bile voljne podijeliti ih učinile bi mi veliku uslugu a zanima nas sve, od nastavnog kadra, odnosa da učenicima ali i sa roditeljima, opremljenosti, dodatne nastave, smjena i bilo šta što vama padne na pamet a moglo bi pomoći. Hvala puno!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: koju školu odabrati?
11.8.2015 15:06:37   
dambolina

IZVORNA PORUKA: fartar

Drage forumašice,
Nedavno smo doselili u Sarajevo i cijenila bih svaku pomoć i savjet jer zaista ne znam koju školu odabrati. Ove godine upisujem prvačića, ali i starije dijete koje će ići u istu školu, a imamo dilemu oko dvije škole Grbavica I i Grbavica II. Obje su podjednako udaljene, imaju produženi boravak što nam je važno zbog prvačića, ali više od toga ne znamo. Kakva su vaša iskustva, dobra i loša? Ako bi ste bile voljne podijeliti ih učinile bi mi veliku uslugu a zanima nas sve, od nastavnog kadra, odnosa da učenicima ali i sa roditeljima, opremljenosti, dodatne nastave, smjena i bilo šta što vama padne na pamet a moglo bi pomoći. Hvala puno!


Moji su upisani u Grbavica I - kcerka ce sada u prvi, a sin ce u sedmi razred. Prvi razredi su na nastavi od 11.30 do 13.30, a od drugog do petog se mijenjaju prva/druga smjena. Od sestog razreda su samo u prvoj smjeni. Produzeni ima, lijepo je uredjeno, imaju super igraonicu, domacu kuhinju i ono sto je meni bilo bitno - mogucnost poludnevnog boravka. Sa uciteljicom sam bila zadovoljna, sa ostalim nastavnicima takodjer. Informacije su sa razrednim starjesinom svaki drugi utorak, kada se moze doci na kosultacije i kod drugih predmetnih nastavnika. To je ono sto je vezano za Grbavicu I, o Grbavici II ne znam nista. Imaju dosta sekcija, sve zavisi od interesa djeteta. Takodjer mi se svidja sto u redovnoj nastavi nude engleski jezik od prvog razreda.

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu fartar)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *