|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koju školu odabrati?
29.3.2016 10:34:25   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: ladyblue RR


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Zanimaju me iskustva sa
O.S."Hrasno"??


moje kolegica je jedan završio a drugi je 9. razred. ona je zadovoljna.


ja prezadovoljna, a znam i dosta roditelja starijih razreda isto zadovoljni


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: koju školu odabrati?
29.3.2016 10:39:03   
irenaSA

IZVORNA PORUKA: ladyblue RR


IZVORNA PORUKA: irenaSA

Da li neko zna učiteljice/učitelje u OŠ "Meša Selimović"...preporuka, pohvala ili kritika...su dobrodošleuser posted image


ja se malo raspitivala i svi su mi rekli da je u Meša Selimović mnogo bolji nastavni kadar od Reis Dž.Č. pa eto ako sam ti pomogla šta. jeste da ova druga ima produženi ali izgleda da su im djeca "tanka" kada u srednju krenu.
mislim, u istoj smo dilemi....samo što ja neću žuriti i ove godine je upisivati. barem sam još uvijek tog stava.


Hvala...vidim da imaju tri učiteljice...u biti...nije bitno...da se to u hodu prepoznati, kvalitet, pedagogija, rad i co...ali rekoh da nema kakvih ekstrema...

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: koju školu odabrati?
29.3.2016 10:40:23   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Zanimaju me iskustva sa
O.S."Hrasno"??


moje kolegica je jedan završio a drugi je 9. razred. ona je zadovoljna.


ja prezadovoljna, a znam i dosta roditelja starijih razreda isto zadovoljni



ok. puno hvala...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: koju školu odabrati?
29.3.2016 10:40:47   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: irenaSA


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR


IZVORNA PORUKA: irenaSA

Da li neko zna učiteljice/učitelje u OŠ "Meša Selimović"...preporuka, pohvala ili kritika...su dobrodošleuser posted image


ja se malo raspitivala i svi su mi rekli da je u Meša Selimović mnogo bolji nastavni kadar od Reis Dž.Č. pa eto ako sam ti pomogla šta. jeste da ova druga ima produženi ali izgleda da su im djeca "tanka" kada u srednju krenu.
mislim, u istoj smo dilemi....samo što ja neću žuriti i ove godine je upisivati. barem sam još uvijek tog stava.


Hvala...vidim da imaju tri učiteljice...u biti...nije bitno...da se to u hodu prepoznati, kvalitet, pedagogija, rad i co...ali rekoh da nema kakvih ekstrema...



kod mene je sin završio i mi zaista nismo imali nikakvih problema...doduše, on je završio prije 5 godina pa ne znam je li se šta promijenilo od tada.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 529
   RE: koju školu odabrati?
29.3.2016 10:44:50   
irenaSA
Mislim da je isti to kadar..čak ima nekih kada sam i ja išla od 3-5 razreda u tu školu...
Neke prijateljice su mi u drugim školama već tražile da se djeca stave u razred određene učiteljice...

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 530
   RE: koju školu odabrati?
29.3.2016 10:46:12   
anidla

IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Zanimaju me iskustva sa
O.S."Hrasno"??


moje kolegica je jedan završio a drugi je 9. razred. ona je zadovoljna.


ja prezadovoljna, a znam i dosta roditelja starijih razreda isto zadovoljni




Majo, jel vi koristite produzeni? Da li znas da li su roditelji zadovoljni? Mi planiramo izabrati ovu skolu user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: koju školu odabrati?
29.3.2016 10:47:57   
dambolina

IZVORNA PORUKA: aya 05

Ima li neko neke informacije o Grbavica II skoli?Nastavni kadar, produženi i sl...


nekoliko djece iz mog komsiluka ide u tu skolu i poznajem jednu zenu cija je kcerka isla u tu skolu, pa ti mogu reci da ona licno nije bila posebno zadovoljna. doduse, tada joj je kcerka bila u nizim razredima i nije mi bas rekla pojedinosti osim da je nezadovoljna...

(odgovor članu aya 05)
Neposredna veza do poruke: 532
   RE: koju školu odabrati?
29.3.2016 11:13:26   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: anidla


IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Zanimaju me iskustva sa
O.S."Hrasno"??


moje kolegica je jedan završio a drugi je 9. razred. ona je zadovoljna.


ja prezadovoljna, a znam i dosta roditelja starijih razreda isto zadovoljni




Majo, jel vi koristite produzeni? Da li znas da li su roditelji zadovoljni? Mi planiramo izabrati ovu skolu user posted image



ne koristimo, ali isto ima bas par djece iz vrtica cije roditelje srecem i kazu da su prezadovoljni, a pitaj i Mihnu da je Ajdin htio ici kad je probao par dana

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 533
   RE: koju školu odabrati?
29.3.2016 16:40:56   
teacher75

IZVORNA PORUKA: dambolina


IZVORNA PORUKA: aya 05

Ima li neko neke informacije o Grbavica II skoli?Nastavni kadar, produženi i sl...


nekoliko djece iz mog komsiluka ide u tu skolu i poznajem jednu zenu cija je kcerka isla u tu skolu, pa ti mogu reci da ona licno nije bila posebno zadovoljna. doduse, tada joj je kcerka bila u nizim razredima i nije mi bas rekla pojedinosti osim da je nezadovoljna...

od nekoliko mojih prijatelja su djeca krenula prosle god.i oni su za sad zadovoljni i skolom i produzenim boravkom


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 534
   RE: koju školu odabrati?
29.3.2016 20:43:52   
aya 05
Hvala vam na odgovorima.Jos se dvoumimo između dvije škole pa se raspitujemo.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 535
   RE: koju školu odabrati?
1.4.2016 9:21:47   
anidla
Mi danas idemo predati papire user posted image user posted image [sm=bravo.gif

Svima mnogooo sreceee! user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu aya 05)
Neposredna veza do poruke: 536
   RE: koju školu odabrati?
1.4.2016 9:23:24   
Blue rose RR
Sretno sa odlukama i sretno prvačićima :)

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 537
   RE: koju školu odabrati?
20.4.2016 10:31:29   
delfin

IZVORNA PORUKA: irenaSA


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR


IZVORNA PORUKA: irenaSA

Da li neko zna učiteljice/učitelje u OŠ "Meša Selimović"...preporuka, pohvala ili kritika...su dobrodošleuser posted image


ja se malo raspitivala i svi su mi rekli da je u Meša Selimović mnogo bolji nastavni kadar od Reis Dž.Č. pa eto ako sam ti pomogla šta. jeste da ova druga ima produženi ali izgleda da su im djeca "tanka" kada u srednju krenu.
mislim, u istoj smo dilemi....samo što ja neću žuriti i ove godine je upisivati. barem sam još uvijek tog stava.


Hvala...vidim da imaju tri učiteljice...u biti...nije bitno...da se to u hodu prepoznati, kvalitet, pedagogija, rad i co...ali rekoh da nema kakvih ekstrema...


ja sam to isto čula, ali obrnuto, da iz Meša Selimović izlaze sa lošijim znanjem a dobrim ocjenama. a nisam ni dobila baš pozitivan dojam o kadru škole Meša Selimović u odnosu na ovu drugu.
Uglavnom mi smo se upisali u 1. razred user posted image u Dz. Čaušević, svidjela mi se prezentacija škole (bar su se potrudili) , svidjela mi se škola, i dosta drugara iz vrtića će biti tamo

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 538
   RE: koju školu odabrati?
23.8.2016 14:32:20   
ladyblue RR
dosta raje iz njihove grupe je otišlo u R.DŽ. Čaušević. vjerovarno zbog produženog.
ja još nisam na čisto ali nije mi žurba.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 539
   RE: koju školu odabrati?
15.9.2016 11:01:34   
sabinos
Mi smo krenuli u Aleksa Šantić i super nam je.
Imamo školu ispred zgrade ali smo izabrali ovu jer nam raja iz vrtića ide pa smo baš zadovoljni.

Učiteljica Edina user posted image

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 540
   RE: koju školu odabrati?
9.6.2017 9:17:14   
NIna_N2
Pozdrav,

nova sam na forumu i trenutno se nalazim u dilemi u koju skolu upisat dijete. Odnosno,vec sam upisala bila u maju. I tada sam dugo dugo razmislajala i vagala i naposlijetku se odlucila i upislala dijete i smtrala to time zavrsenim. Medutimm sad dobivam dopis da nazalost ipak moram trazit drugu skolu , da oni nemaju kapaciteta , da moraju zakonski primit svu djecu koja tom podrucju pripadaju, a s'obzirom da mi ne pripadamo da se obratimo skoli kojoj pripadamo. To od starta nisam zelila i ne zelim ni sad, al sad mi je prosao vec prvi upisni rok. Mislim ogorcena sam da su se sad sjetlili da nemaju kapacitete. Kad smo bili na testiranju krajem maja rekli su nam da je sve super i da je s’tim i upisan, da cemo dobiti papire nekad u septembru postom i sad ovo user posted image user posted image user posted image
Sad evo opet "jovo na novo“. Pisala sam vec i na temi privatne skole jer sam zaiteresovana i za njih, ali nije da odbijam drzavne, samo ne zelim dijete upisat u prvu koja mi se ponudi. E sad znaima me ako mi neko moze reci koje su to OS (Novi Grad, Novo Sarajevo, Centar) u kojima se nastava pohadja iskljucivo u prvoj smjenei, znaci da nema mijenjanja smijena.
Hvala unaprijed na odgovorima.

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 541
   RE: koju školu odabrati?
9.6.2017 9:27:50   
Visnja RR
KŠC u Centru ima samo prvu smjenu

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu NIna_N2)
Neposredna veza do poruke: 542
   RE: koju školu odabrati?
9.6.2017 9:40:15   
NIna_N2
a da znam za KSS, sve privatne i znam da ona skola na gorici takodje ima samo prvu smjenu, ima li jos skola u gradu koje imaju smao prvu smjenu

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 543
   RE: koju školu odabrati?
9.6.2017 9:54:42   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: NIna_N2

a da znam za KSS, sve privatne i znam da ona skola na gorici takodje ima samo prvu smjenu, ima li jos skola u gradu koje imaju smao prvu smjenu

OS Fatima Gunic (Alipasino Polje)

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu NIna_N2)
Neposredna veza do poruke: 544
   RE: koju školu odabrati?
9.6.2017 11:41:22   
NIna_N2
a da i za nju znam user posted image
kakva je situacija sa ovim u gradu ili grbavica

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 545
   RE: koju školu odabrati?
9.6.2017 12:15:06   
teacher75
Mi smo zavrsili prvi razred u Grbavici 1 i zaista sam prezadovoljna. Nemam nikakve zalbe na uslove, produzeni boravak, osoblje... uciteljica je divna, djeca za sad ok. Isli 2 puta na izlet u toku skolske godine, obisli par objekata, isli 2 puta u pozoriste, u produzenom ih redovno izvode vani, imaju lijep skolski park i dvoriste. Hrana kuhana u produzenom. Za sad sve super, da kucnem da ne ureknem user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu NIna_N2)
Neposredna veza do poruke: 546
   RE: koju školu odabrati?
17.4.2018 14:34:58   
Visnja RR
Da li više nema biranja ??

kod nas sve nakaradno...donose Zakone kako im odgovara a to što mnogi nemaju gdje djecu ostaviti to nikog briga

http://www.ringeraja.ba/clanak/prvacicima-zakon-odreduje-skolu_3005.html

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 547
   RE: koju školu odabrati?
17.4.2018 14:58:12   
salmy
Ja se slažem sa ovim zakonom
U našu školu se upisivala djeca sa alipasinog čitav buča potok ovdje....Ja koja živim uz školu sam ubačena u to 5 zadnje odjeljenje jer je bilo prebukirani od djece sa strane....
Ujutru ne možeš proc od auta....Djecu dovoze po sat vremena prije početka nastave
....Zato postoje škole u svakom kvartu namjenski za djecu koja tu žive...
Zašto birati školu?Zašto ganjati prestiž jer eto ova moja gdje živim je "seljačka" pa čim ti tu živiš i ti si seljak ili??
Ne kontam stvarno....A serivs deda i nama je svakako na usluzi...Sta fali da prosetaju i dovedu djete u školu?
Ili živjeti u Ferhadiji i sva blizu....
Ovaj zakon je super po meni...
U našem razredu sad roditelji koji su mogli prije upisivati djecu gdje hoće imaju problem.krece drugo dijete u prvi razred a ne može po ovom zakonu jer ne pripada toj školi...
Sta sad?Imala sam pitanja da se prijave kod mene na adresu samo da ga upisu...
Jel to rješenje ??

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 548
   RE: koju školu odabrati?
17.4.2018 15:04:53   
Visnja RR
A šta s djecom koja moraju ići u produženi boravak a mnoge škole ga nemaju?
ako im jedan brat ili sestra već idu u tu neku škol koja nije u naselju...neće dvoje djece voditi na različite strane...
šta ako neko želi u privatnu školu... doduse sve se sem jedne plaćaju niko ne može zabraniti


da je to tako bilo otopočetka kao i uvijek ok...al ne može se preko noći na pogešan način nešto ispraviti...
neka svakoj školi obezbjede produženi boravak i vidjećeš kako će sve škole biti pune

< Poruku je uredio Visnja RR -- 17.4.2018 15:07:39 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 549
   RE: koju školu odabrati?
17.4.2018 15:11:13   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: salmy

Ja se slažem sa ovim zakonom
U našu školu se upisivala djeca sa alipasinog čitav buča potok ovdje....Ja koja živim uz školu sam ubačena u to 5 zadnje odjeljenje jer je bilo prebukirani od djece sa strane....
Ujutru ne možeš proc od auta....Djecu dovoze po sat vremena prije početka nastave
....Zato postoje škole u svakom kvartu namjenski za djecu koja tu žive...
Zašto birati školu?Zašto ganjati prestiž jer eto ova moja gdje živim je "seljačka" pa čim ti tu živiš i ti si seljak ili??
Ne kontam stvarno....A serivs deda i nama je svakako na usluzi...Sta fali da prosetaju i dovedu djete u školu?
Ili živjeti u Ferhadiji i sva blizu....
Ovaj zakon je super po meni...
U našem razredu sad roditelji koji su mogli prije upisivati djecu gdje hoće imaju problem.krece drugo dijete u prvi razred a ne može po ovom zakonu jer ne pripada toj školi...
Sta sad?Imala sam pitanja da se prijave kod mene na adresu samo da ga upisu...
Jel to rješenje ??

salmy nemaju svi roditelje koji moraju uskociti a sem toga to nije obaveza nana i deda, da vodaju djecu u skoli. sistem treba da obezbjedi za svu djecu iste uslove, da se roditelji ne stresiraju zato sto rade pa su jos i kaznjeni da skola u komsiluku nema produzeni pa moraju vukljati djecu blize poslu.
ja mislim da se ne mogu stvari raditi neplanski, da ti ne mozes donjeti zakon a da nemas podlogu za taj isti zakon.

zakon je super za majke koje ne rade pa mogu otici po svoje dijete, odvesti ga i dovesti, roditelji koji rade imaju problem sa skolama u blizini koje nemaju produzeni. znas koliko ljudi znam koji su iosudjeni tako upisivati po grbavici i po malti samo zato sto im je ta skola blizu posla i ima produizeni pa mogu pokupiti dijete u 5 sati. mislis li da su ti roditelji sredni sto su im djeca u produzenom umjesto da su kuci s nekim.
nakaradno, kao i vecina stvari u ovoj drzavi

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *