|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koju školu odabrati?
13.5.2010 20:56:57   
mama75
I mi cemo u Safvet Beg Basagic, ali tek iduce godine aBd. O toj skoli sam cula bas same pohvale, pa iako mi nije bas blizu kuce misli da ce moje dijete ici tamo ( ako se muzu nesto ne promijeni sa poslom, jer on radi u blizini user posted image ). I ja sam cula da ce imati produzeni boravak u skoli sto je isto tako meni jako bitno, a vala i uciteljice kakve su. E dogodine aBd ce mi Maida moci dati i informacije iz prve ruke. Sretno svima!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: koju školu odabrati?
31.8.2010 10:00:13   
Lenka
zanima me KSC kao odabir ako Bog da za sljedecu godinu kad mi dijete postaje prvacic (kako se sve raznjezim na ovo), medjutim upravo gledam na portalu KSC-a da li je vjeronauk obvezan pa bi vam ovdje citiral recenicu da vidim kako je vi shvatate

"Odgojno-obrazovni rad u koli poglavito se odvija kroz redovitu nastavu, ali i kroz dodatnu, dopunsku, izbornu i nastavu vjeronauka/morala-etike-duhovnosti. Osim navedenih vidova nastave, odgojno-obrazovni rad u koli odvija se i kroz niz izvannastavnih aktivnosti, kao i kroz sate zajednice uenika i odgoja za demokraciju."
 
ja po ovome ne mislim da je obvezna ali molim vase misljenje

hvala

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: koju školu odabrati?
31.8.2010 10:23:45   
veeseelaa
pa ispade da je obavezna

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lenka)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: koju školu odabrati?
31.8.2010 10:42:27   
sporty mamaa
Lenka nije obavezan! Umjesto vjeronauka, dijete moze uciti etiku. Imam dosta prijatelja koji su isli u ksc u sarajevu..

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: koju školu odabrati?
25.3.2011 9:52:16   
amdi
Ne mogu nikako da se odlucim pa me posavjetujte vi koji ste objektivni. Treba mi dijete krenuti u skolu aBd ove godine, a nikako da se odlucim gdje. Prvo, imam dvije skole u okruzenju to su Fatima Gunić i Aleksa Šantić. Fatima Gunić nema produženi boravak koji je meni potreban, znaći otpada, dok Aleksa Šantić ima ali u područnom odjeljenju. Eh, sad ako upišem u Aleksa Šantić dijete bukvalno mora ići 4 godine u produzeni, jer ako ga ispisem iz istog recimo u trecem razredu i prebacim u maticnu skolu koja mi je bliza, onda dijete mijenja razred i uciteljicu sto mi se nikako ne svidja...sta vise razmisljam o 3.opciji a to je da ga upisam u skolu Malta ili Cengić vila1 jer sam cula da su to dobre skole, a imaju i produzeni, zapravo tu mi moze i mama uletiti ponekad jer zivi na Malti. Jeste li vi culi ista o tim skolama, kakve su? Znam da mi je u ovom periodu najvaznija uciteljica, ali isto tako mi je vazno da ne prebacujem dijete iz razreda u razred svako malo

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: koju školu odabrati?
29.6.2011 23:47:02   
mamilica
Niko ne pise o privatnim skolama. Kakva su vasa razmisljanja, ima li nekih iskustava? Pomalo se raspitujem i nemam formirano misljenje.

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: koju školu odabrati?
30.6.2011 8:48:31   
Blue rose RR
Iskreno, istresti ogromnu sumu novca, za količinu znanja koju približno dobiva i u državnim školama, za mene je suludo.
Bolje štediti taj novac za dobar fakultet ili studiranje negdje vani.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mamilica)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: koju školu odabrati?
30.6.2011 9:18:40   
taurus
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Iskreno, istresti ogromnu sumu novca, za količinu znanja koju približno dobiva i u državnim školama, za mene je suludo.
Bolje štediti taj novac za dobar fakultet ili studiranje negdje vani.


upravo tako

samo bih dodala da ne mislim da se u privatnim osnovnim školama dobiva bolje znanje
od mm brata djevojčica je išla u privatnu školu i u četvrtom razredu nije znala nabrojati godišnja doba a imala je sve peticeuser posted image
a odgovor je jednostavan, roditelji su platili i djeca moraju imati dobre ocjeneuser posted image

u razgovoru sa jednom starijom učiteljicom saznala sam da uvijek imaju problem sa djecom koja dođu iz takvih škola i da roditelji budu iznenađeni kako njihovo do tada odlično dijete u državnoj školi jedva dobije trojku (mada ne mislim ni da je ocjena mjerilo znanja)

i na kraju krajeva kako smo mi išli u "ovozemaljske" škole i učili tako može i moje dijete
neću da mu kupujem ocjene i znanje
a studiranje je već druga priča

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: koju školu odabrati?
30.6.2011 9:20:07   
Amani12
Taurus user posted image Potpis k'o kuca!

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: koju školu odabrati?
30.6.2011 9:21:02   
Anoniman
Privatne škole su segregacijske baš kao što su to i specijalne škole...odvojiti svoje dijete od ostalih, u ovom slučaju od siromašnih, prosječnih i staviti ga tako rano na viši stalež krajnje je bezobrazno...Poznajem lično osobe koje su upisale svoju djecu u privatnu školu samo zbog toga što u tu redovnu idu djeca iz doma user posted image .

Ja sam protiv bilo kakvog odvajanja, trudit ću se da moje dijete upozna i prihvata sve razlike i različitosti i da se ne stidi svoga JA.

< Poruku je uredio Breskva -- 30.6.2011 9:24:31 >

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 85
   RE: koju školu odabrati?
30.6.2011 9:42:15   
henna ze
ja svoje dijete nikad ne bih upisala u privatnu školu..nije to ni tako skupo..mogla bih..djeca su takva oni bi odmah skontali da su po nečemu bolji od drug djece dok idu u privatnu školu..
nema tih para koje bi mogla izdvojiti da moja hena dobije onakvu učiteljicu..usvoji onoliko znanja i finih stvari..posjete onoliko različitih mjesta...


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: koju školu odabrati?
30.6.2011 9:48:02   
InLove

IZVORNA PORUKA: Breskva

Privatne škole su segregacijske baš kao što su to i specijalne škole...odvojiti svoje dijete od ostalih, u ovom slučaju od siromašnih, prosječnih i staviti ga tako rano na viši stalež krajnje je bezobrazno...Poznajem lično osobe koje su upisale svoju djecu u privatnu školu samo zbog toga što u tu redovnu idu djeca iz doma user posted image .

Ja sam protiv bilo kakvog odvajanja, trudit ću se da moje dijete upozna i prihvata sve razlike i različitosti i da se ne stidi svoga JA.


Zalosnooo user posted image user posted image
Svi smo Boziji, bili lijepi ili ruzni!! Kazuu da nije sirota ko roditelja nema, vec ko pameti nema!! Jojj Boze kako me nerviraju osobe koje misle da su bolji od drugih! Svugdje postoje privatne skole, pa i kod nas, narod se otima da upise svoje djete samo zato sto ce biti "DRUGACIJE" od mnoge djece. Zalosnoo!! user posted image


_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: koju školu odabrati?
30.6.2011 14:33:08   
D_K
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Iskreno, istresti ogromnu sumu novca, za količinu znanja koju približno dobiva i u državnim školama, za mene je suludo.
Bolje štediti taj novac za dobar fakultet ili studiranje negdje vani.


potpis ko kuca..



_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: koju školu odabrati?
30.6.2011 14:52:45   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Breskva

Privatne škole su segregacijske baš kao što su to i specijalne škole...odvojiti svoje dijete od ostalih, u ovom slučaju od siromašnih, prosječnih i staviti ga tako rano na viši stalež krajnje je bezobrazno...Poznajem lično osobe koje su upisale svoju djecu u privatnu školu samo zbog toga što u tu redovnu idu djeca iz doma user posted image .

Ja sam protiv bilo kakvog odvajanja, trudit ću se da moje dijete upozna i prihvata sve razlike i različitosti i da se ne stidi svoga JA.


ovo što si navela si sasvim u pravu
al ja bi svje dijete u privatnu školu upisala čisto zbog dobivanja boljeg obrazovanja, zaštite i sl
jer mi se po tom pitanju "normalne" škole ne dopadaju

daleko od toga da bi djecu dijelila na bogate i siromašne i sl jer i sama ne potičem iz neke aman imućne porodice, snobove mrzim i nikada neću sebi dozvoliti da budem jedna od njih
kad su razlozi prirode kao što ja navedeoh u potpusnosti podržavam roditelje koji svoju djecu upisuju u privatne škole

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: koju školu odabrati?
30.6.2011 22:02:28   
amdi

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


ovo što si navela si sasvim u pravu
al ja bi svje dijete u privatnu školu upisala čisto zbog dobivanja boljeg obrazovanja, zaštite i sl
jer mi se po tom pitanju "normalne" škole ne dopadaju

daleko od toga da bi djecu dijelila na bogate i siromašne i sl jer i sama ne potičem iz neke aman imućne porodice, snobove mrzim i nikada neću sebi dozvoliti da budem jedna od njih
kad su razlozi prirode kao što ja navedeoh u potpusnosti podržavam roditelje koji svoju djecu upisuju u privatne škole


Radim u paralelnoj skoli koja nije obavezna i dolaze nam djeca iz jednih i iz drugih skola - moje iskustvo je da nista bolje znanje nemaju ni jedni ni drugi, ali se uocavaju druge razlike, tj.nesamostalnost, izostanak takmičarskog duha, ravnodušnost kod većine iz privatnih škola.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: koju školu odabrati?
30.6.2011 22:09:56   
veeseelaa
ja kako sam čula imaju osnovne škole u kojima se uči više jezika a predavanja su na engleskom, kako onda dijete iz državne škole može bolje poznavati jezike od djeteta koje sluša nastavu na engleskom?
a sposobnosti ... hm.... to je do roditelja, nešto se ne sjećam da je moja učiteljica radila na samostalnosti djece iz razreda.... svakakvih nas ima i ovakvih i onakvih.... sve što sam naučila, mislim na sport i neke druge aktivnosti utjecali su moji roditelji i druženje sa rajom iz mahale.... nemam šta prepisati učiteljici 

< Poruku je uredio veeseelaa -- 30.6.2011 22:11:51 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: koju školu odabrati?
1.7.2011 8:48:54   
Blue rose RR
Ne slažem se sa dijelom da će dijete u privatnoj školi imati veću sigusnot (budale upadaju i u privatne i u držane škole), takođe ni obrazovanje nije bolje ništa u privatnoj školi. Možda imaju bolje profesore za strani jezik koji se tamo preferira i to je to.

A što se tiče dijela u kojem stoji tvrdnja da su većinom roditelji zaslužni za obrazovanje djeteta, podržavam.
Uopšte ne polažem da je naš obrazovni sistem kvalitetan (osim što je obiman),  naravno čast izuzetnim profesorima, nastavnicim i učiteljima, ali većina je babinih sinova i kćeri koji su na guzove završili fakultete, dobili dobra radna mjesta u školama i misle da su popili svijetu svu pamet.
Ako ja kao roditelj ne budem radila sa djetetom i uzdala se u prosvjetu, imat ću sutra osobu koja neće imati tri čiste.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: koju školu odabrati?
1.7.2011 9:11:53   
snijeg
Žene drage, jel vi ubjeđujete same sebe ili??? Stanite na sekundu i razmislite da vam sad neko ponudi gdje će te upisati djete privatnu/javnu školu, gdje će te se liječiti privatna/javna ustanova....masu stvari će presuditi na privatno jer htjeli mi priznati ili ne privatne škole su bolje, a to što ih većina sebi ne može priuštiti je posebna priča. Higijenski uslovi, posvećenost djetetu, ciljani plan i program, pedagoški pristup, strani jezici, a Boga mi i sigurnost (slučajevi upada u privatne škole, nošenje noževa i pištolja od strane učenika u ovim školama je neznatan u odnosu na javne ustanove). I ne slažem se da je roditelj zaslužan za obrazovanje djeteta jer mi smo zemlja sa velikim procentom nepismenih ljudi i kako će takvi ili oni sa završenom osnovnom školom obrazovati svoje djete, a svi znamo kakva je obimnost nastave danas. Slažem se da roditelj može pomagati, podsticati i odgojnim mjerama uticati na volju i želju za boljim obrazovanjem, obezbjediti finansijske uslove za bolje obrazovanje, ali obrazovati NE. Ja npr. svom djetetu ne bi mogla pomoći ništa iz hemije - jer sam tuka na tom području i na kraju ako neko sebe smatra dovoljno sposobnim na svakom polju zašto uopće slati djete u škole, neka mu roditelj da svjedočanstvo o završenoj školi...bezveze user posted image  

< Poruku je uredio snijeg -- 1.7.2011 9:13:14 >


_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: koju školu odabrati?
1.7.2011 10:10:51   
Anoniman
Sve zavisi gdje zivite, uprincipu, slazem se s obje strane...ali kad malo bolje razmislim, ja moje dijete ne zelim dati u drzavnu skolu koja se nalazi u mom naselju...zasto...jednostavno...slika koju sam dobila, posmatrajuci ucenike na velikom odmoru, mi se nikako ne dopada...na prste se mogu izbrojati "normalna" djeca...ovo ostalo kao da je iz pecina izaslo.

U svemu tome je i problem narkomanije...i zicanja para...ili bolje receno zastrasivanja djece...a ja nesto ne bih da mm odlezi nekog...a poznavajuci njega, to bi se desilo u slucaju da neko od A. zatrazi pare ili tome sl. Da zivim u centr ili negdje barem blize centra...sigurno ne bih ni razmisljala, nego bih ga upisala u drzavnu skolu.

Ovako, jedina skola koja mi za sad zvuci primamljivo je" ksc"...mnogi je hvale...jest da mi ovo "k" vazda izazove mucninuu zelucu...al su me mnogiutjesili da tu skolu pohadjaju djeca svih vjeroispovjesti i NEvjeroispovjesti...znamdaje dobra skola...dadjeca izadju sa jakodobrim znanjem...daje zahtjevna...za ostale privatne skole ne znam...kodnasje josuvijek haos...skoleseotvaraju...zatvaraju...ne bih nesto da sutra ispadne da nije ni zavrsio skolu...tj.daje skolanepriznata...ne bih se usudila tako nesto napraviti

(odgovor članu snijeg)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: koju školu odabrati?
1.7.2011 10:18:47   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: snijeg

Žene drage, jel vi ubjeđujete same sebe ili??? Stanite na sekundu i razmislite da vam sad neko ponudi gdje će te upisati djete privatnu/javnu školu, gdje će te se liječiti privatna/javna ustanova....masu stvari će presuditi na privatno jer htjeli mi priznati ili ne privatne škole su bolje, a to što ih većina sebi ne može priuštiti je posebna priča. Higijenski uslovi, posvećenost djetetu, ciljani plan i program, pedagoški pristup, strani jezici, a Boga mi i sigurnost (slučajevi upada u privatne škole, nošenje noževa i pištolja od strane učenika u ovim školama je neznatan u odnosu na javne ustanove). I ne slažem se da je roditelj zaslužan za obrazovanje djeteta jer mi smo zemlja sa velikim procentom nepismenih ljudi i kako će takvi ili oni sa završenom osnovnom školom obrazovati svoje djete, a svi znamo kakva je obimnost nastave danas. Slažem se da roditelj može pomagati, podsticati i odgojnim mjerama uticati na volju i želju za boljim obrazovanjem, obezbjediti finansijske uslove za bolje obrazovanje, ali obrazovati NE. Ja npr. svom djetetu ne bi mogla pomoći ništa iz hemije - jer sam tuka na tom području i na kraju ako neko sebe smatra dovoljno sposobnim na svakom polju zašto uopće slati djete u škole, neka mu roditelj da svjedočanstvo o završenoj školi...bezveze user posted image  


potpisujem
Jel mi može neko dati info o nekoj provjereno dobroj privatnoj osnovnoj školi? koliko novca mjesečno ista košta? uvjete i sl?

< Poruku je uredio veeseelaa -- 1.7.2011 10:20:04 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: koju školu odabrati?
1.7.2011 10:24:54   
peky
ja jos imam vremena sa odabirom skole (hehehhe jos nekih 6 godina ;) ) ali sam sigurna da ako situacija ostane ovakva kakva je sad da cu je upisati u drzavnu skolu blizu stana. mislim da stvarno nema potrebe djecu upisivati u privatne skole, i ja sam isla u drzavnu i moje sestre i svi smo ostali "normalni". ne svidja mi se sto se vec narod poceo "razdvajati" na neke klase, ako nisi privatna skola onda nisi cool user posted image . nemojte misliti da ce vase dijete u privatnoj skoli biti ista sigurnije. bolje mi je sa tim novcem sto cu dati u privatnu sa dijetetom otici negdje na odmor.... jer sam ipak tog misljenja da odgoj dijeteta dolazi iz kuce a ne iz skole.....

_____________________________

26.10.2010. se rodila moja najveca sreca...... volimo te do neba

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: koju školu odabrati?
1.7.2011 10:25:02   
Hanady RR
baš me zanima o privatnim školama podatak...gdje s enalaze, koliko koštaju i koji je to kadar, projek godina učitelja, posebne diplome i gdje su ti učitelji završavali fakultete i sticali znanje ....
program rada tih škola...jel drugačiji nego u dražvnim...ako jeste kako ej to moguće da je odobreno od ministartsva user posted image
višejezičnost u školama uopšte me ne privlači jer mit o smanjuje mogućnost da djetetu dam u zadatak vanastavnu aktivnost jezičke opredjeljenosti nekoga kursa što me dođe jeftinije i svrsihodnije u oduzimanju slobodnog vremena djetetu user posted image

Ja nisma pobornik privatnih škola...
ja ih vežem za privatne fakultete u našoj zemlji...


ja lično znam ko je sve profesor na tim fakuleteima i za određene likove se ježim na pomen imena a kamoli lika istih, neko ko nebi mogao biti porfesor na redovnom fakultetu ....dali je tako i u privatnim školma pitanje je sad....


a sigurnoast...
da je bolja u privatnoj školi nego državnojuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: koju školu odabrati?
1.7.2011 10:28:00   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: taurus

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Iskreno, istresti ogromnu sumu novca, za količinu znanja koju približno dobiva i u državnim školama, za mene je suludo.
Bolje štediti taj novac za dobar fakultet ili studiranje negdje vani.


upravo tako

samo bih dodala da ne mislim da se u privatnim osnovnim školama dobiva bolje znanje
od mm brata djevojčica je išla u privatnu školu i u četvrtom razredu nije znala nabrojati godišnja doba a imala je sve peticeuser posted image
a odgovor je jednostavan, roditelji su platili i djeca moraju imati dobre ocjeneuser posted image

u razgovoru sa jednom starijom učiteljicom saznala sam da uvijek imaju problem sa djecom koja dođu iz takvih škola i da roditelji budu iznenađeni kako njihovo do tada odlično dijete u državnoj školi jedva dobije trojku (mada ne mislim ni da je ocjena mjerilo znanja)

i na kraju krajeva kako smo mi išli u "ovozemaljske" škole i učili tako može i moje dijete
neću da mu kupujem ocjene i znanje
a studiranje je već druga priča



apsolutno potpis i za jednu i za drugu,

te privatne škole su kod mene pod velikim upitnikom ko ih drži, ko su profesori i sve ostalo.

Pored toliko osnovnih škola državnih ne pada mi napamet da je upisujem u privatnu, ne volim klasificiranja bilo koje vrste.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: koju školu odabrati?
1.7.2011 10:31:21   
aya 05
Ja sam ipak misljenja da su drzavne skole bolje za djecu.Prvo-sigurno su vise na udaru ispekcija nego privatne koje parama sve nedostatke rjesavaju.Drugo-djeca sigurno imaju vece znanje jer je kriterij visi.U privatnim skolama su svejsni da ucenicima moraju dati dobre ocjene,jer od njih tj.njihovih para,zavisi im radno mjesto.Trece-djeca su sretnija.Nisu opterecena razno-raznim uniformama,pricama da ona idu u privatnu skolu, itd.Ja radim sa djecom,i dolaze mi djeca i iz privatnih i drzavnih skola,i kad ih vidim u hodniku da se prepoznati ko ide u koju skolu.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: koju školu odabrati?
1.7.2011 10:39:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: peky

ja jos imam vremena sa odabirom skole (hehehhe jos nekih 6 godina ;) ) ali sam sigurna da ako situacija ostane ovakva kakva je sad da cu je upisati u drzavnu skolu blizu stana. mislim da stvarno nema potrebe djecu upisivati u privatne skole, i ja sam isla u drzavnu i moje sestre i svi smo ostali "normalni". ne svidja mi se sto se vec narod poceo "razdvajati" na neke klase, ako nisi privatna skola onda nisi cool user posted image . nemojte misliti da ce vase dijete u privatnoj skoli biti ista sigurnije. bolje mi je sa tim novcem sto cu dati u privatnu sa dijetetom otici negdje na odmor.... jer sam ipak tog misljenja da odgoj dijeteta dolazi iz kuce a ne iz skole.....
ako ti je naselje ok...onda je to za mene ok odluka...no medjutim, ne mozes porediti situaciju prije 20-25 god.ne znam kad si pohadjala osnovnu...i danas...ovo moja skolaje nekad bila sasvim pristojna skola...dobra skola...solidna...danasuser posted image ...strava i uzas...barem ovo sto vidim

(odgovor članu peky)
  Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *