|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kukovi bebe
22.11.2008 22:01:49   
juni
Mi smo kukove snimali u Vrazovoj, a narucili smo se tako sto smo otisli ali vjerovatno moze i telefonom. Bili su susretljivi, jer bebe puste prije sviju da puno ne cekaju u bolnici.

Nalazi su u redu iako nisam radila duboko previjanje jer se nigdje u svijetu ne radi, samo u nas.


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: kukovi bebe
22.11.2008 22:10:00   
najjda
mi smo najjdu odnijeli na snimanje kukova sa 4 mj snimanje je bilo u vojnoj jer  u vrazovoj su nas narucili tacno na dan bajrama pa smo mi preko stele otisli kod dr kozarica on je super  najjdi je sve uredu i nalaz odmah bude gotov cak nam je dao i slike ultra zvuka i rekao da dođemo kad napuni 6 mj opet na pregled , a cula sam  da  na  kosevu budu nalazi tek za 10 dana 

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: kukovi bebe
23.11.2008 11:45:33   
dacy
nama su rekli da dodjemo sa 2 mjeseca snimati kukove,to je iduci mjesec,a  to cu uraditi kod pedijatrice koja nas i vodi jer radi to i privatno, a od rodjenja ga povijam siroko, pampers, platnena i svedska

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: kukovi bebe
23.11.2008 13:52:13   
nely
BAS SE CUDIM STO OVDJE NE SNIMAJU KUKOVEuser posted image user posted image user posted image
ONI TO SAMO GOLIM OKOM PREGLEDAJU...ZASTO...NEMAM POJMAuser posted image

_____________________________

...edvin...15/6/o8

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: kukovi bebe
24.11.2008 11:53:14   
dana3
u svedi svake sedmice bebe idu na vaganje,mjerenje duzine i obima glave.uskoro ce i na ljekarski pregled.pitala sam za kukove jos u bolinici kad sam bila i dok rece da pampers je sasvim dovoljan i da ne trebam da oko toga razbijam glavu.pregledaju kukove tako da bebu stave na stomak i gledaju kako puze i koliko snazno se opiru od povsine na kojoj su.eto kao sve u redu.hvala bogu mali lijepo napreduje i snazan je iako se rodio mjesec prije termina pa praticemo dalje

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu nely)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: kukovi bebe
27.1.2009 18:45:32   
abh
Moze li mi neko reci koliko kosta privatno UZ kukova u Sarajevu? Hvala...

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: kukovi bebe
27.1.2009 18:51:36   
tweety
Ja sina nisam povijala ali je sve hB bilo ok.Curicu povijam i na UZV ćemo aBd za mjesec dana tj. kad bude imala 3,5-4mj.I nama su rekli da može od 2mj ali mislim da je suviše rano.Radimo i vježbe za svaki slučaj.

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: kukovi bebe
29.1.2009 22:09:07   
mamabb
Mi smo juče bil na kontroli za kukiće i radili UZ i sve je hB uredu. Nismo stavljali tetra pelenu preko pampersa a čika nam je i kazao da to nije potrebno, da je za to dovoljan pampers i da se to smatra širokim povijanjem. Važno je da je sve OK.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: kukovi bebe
29.1.2009 22:14:13   
Crvena
IZVORNA PORUKA: abh

Moze li mi neko reci koliko kosta privatno UZ kukova u Sarajevu? Hvala...

Ja sam u poliklinici FM platila 50 KM


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: kukovi bebe
29.1.2009 22:53:48   
MELLI
IZVORNA PORUKA: Crvena

IZVORNA PORUKA: abh

Moze li mi neko reci koliko kosta privatno UZ kukova u Sarajevu? Hvala...

Ja sam u poliklinici FM platila 50 KM


Bože sačuvaj!!!!!!
Koliko je u D.Z.?Mislim da je to malo previšeuser posted image ,ovdje je u D.Z  10KM, a mislim da je privatno 20KM.
Je li to obični UZ?

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: kukovi bebe
29.1.2009 22:58:14   
Crvena
IZVORNA PORUKA: MELLI

IZVORNA PORUKA: Crvena

IZVORNA PORUKA: abh

Moze li mi neko reci koliko kosta privatno UZ kukova u Sarajevu? Hvala...

Ja sam u poliklinici FM platila 50 KM


Bože sačuvaj!!!!!!
Koliko je u D.Z.?Mislim da je to malo previšeuser posted image ,ovdje je u D.Z  10KM, a mislim da je privatno 20KM.
Je li to obični UZ?


Nisam sigurna, ali mislim da se u DZ ne placa. Ali privatno obicni UZ kukova kosta 50 KM.



_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: kukovi bebe
30.1.2009 0:43:34   
Golubica
Mojoj bebi je UZ kukova radjen sa nekih desetak dana nakon rodjenja ( U AUGUSTU 08. ).Kontrola je bila u novembru i sve je hB dobro. Pored UZ koji je radjen privatno doktorica je i u DZ pregledala svaki put kukove i sve je OK. Navodno da djeca koja su rodjena na CR spadaju u rizicnu skupinu kada su kukovi u pitanju. To mi je rekao dr pedijatar.


_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: kukovi bebe
30.1.2009 11:39:17   
mamabb
Ja sam sa svojom bebom išla u privatnu ordinaciju da radimo UZ kukova i platili smo 35 KM.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: kukovi bebe
28.4.2009 8:02:41   
tap3ah
Trebala bi mi cijena UZ u Zenici u privatnim ordinacijama???

Nama su predlagali Sunce ili Primu.

_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: kukovi bebe
6.5.2009 15:38:28   
Butterfly
Mi smo jucer isli na snimanje kukova. U Travniku se to radi privatno i kosta 30 KM.
Uglavnom, doktorice su prezadovoljne jer su se bebi iako ima samo 2 mjeseca vec formirale i jezgre i receno nam je da ne trebamo vise dolaziti na kontrole..
Niko nam nikad nista nije spominjao za siroko povijanje ni vjezbe.
Koristimo smo Pampers sleep & play.

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: kukovi bebe
7.5.2009 21:21:08   
žana o8
U Zenici, u poliklinici Sunce je 30, 00 Km UZ kukova kod dr. Šabića.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Butterfly)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: kukovi bebe
7.5.2009 23:46:09   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Butterfly

Mi smo jucer isli na snimanje kukova. U Travniku se to radi privatno i kosta 30 KM.
Uglavnom, doktorice su prezadovoljne jer su se bebi iako ima samo 2 mjeseca vec formirale i jezgre i receno nam je da ne trebamo vise dolaziti na kontrole..
Niko nam nikad nista nije spominjao za siroko povijanje ni vjezbe.
Koristimo smo Pampers sleep & play.



nakon te kontrole ja sam Asji prestala sa sirkom povijanjem... ionako je ono nepotrebno... a vjezbe su odavno zabranjene...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Butterfly)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: kukovi bebe
7.5.2009 23:47:35   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Butterfly

Mi smo jucer isli na snimanje kukova. U Travniku se to radi privatno i kosta 30 KM.
Uglavnom, doktorice su prezadovoljne jer su se bebi iako ima samo 2 mjeseca vec formirale i jezgre i receno nam je da ne trebamo vise dolaziti na kontrole..
Niko nam nikad nista nije spominjao za siroko povijanje ni vjezbe.
Koristimo smo Pampers sleep & play.



nakon te kontrole ja sam Asji prestala sa sirkom povijanjem... ionako je ono nepotrebno... a vjezbe su odavno zabranjene...


isto

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: kukovi bebe
22.5.2009 16:40:23   
belmac
mi pokušavamo da se naručimo u poliklinici FM ali nam se niko ne javlja na ovaj broj s njihovog sajta. pokušat ćemo ujutro opet. 

_____________________________

Aiša, mamina velika princeza - 1997.
Harun, mamin momak - 2000.
Amna, mala guzara - 21.3.2009.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: kukovi bebe
2.6.2009 13:30:08   
white
 Ja zivim u Svedskoj i u februaru sam rodila drugo dijete. Naravno redovno idem kod babice na kontrole i nikada niko nije spomenuo da se toliko  paznje treba posvecivati kukovima. Koristim obicne Pampers pelene i nikad nisam cula za to siroko povijanje i ovdje niko ne ide da slika kukove. Malo me to zbunjuje zeljela bih znati kad se beba moze stavljati u sjedeci polozaj? Prvi put sam na ovom forumu pa me zanima kako dole kod nas sve to funkcionise 

(odgovor članu elda)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: kukovi bebe
3.6.2009 14:32:45   
chicco mama
Ovamo se preporucuje slikanje kukova čim beba ima 2 ili 3 mjeseca.Ja sam vodila Dinu i onda kad na kontrolu poneseš pedijatru nalaz da vidi.

_____________________________

mamina ljubav ubrzo slavi 1.rođendan:)))))05.01.2010.g.

(odgovor članu white)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: kukovi bebe
17.6.2009 22:46:36   
gvendolina
Drage mamice sa koliko ste vi vodile bebice na snimanje  kukova i gdje?Citala sam da u Opcoj naruce snimanje kukova nakon poroda.Ja sam se porodila na kosevu i nije mi nista napisano na otpusnici.Da li oni to gore rade?Mozete li mi reci gdje mogu da se narucim i kako,koliko se ceka?Da li znate gdje se privatno moze raditi snimanje kukova i koliko kosta?
Hvala unaprijed


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu chicco mama)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: kukovi bebe
17.6.2009 23:59:06   
Chuchi
Gvendolina trazi od dr uputnicu za snimanje kukova djetetu! Kod nas u Tuzli ti vec na prvom pregledu bebe
dadnu uputnicu i onda ides kod ortopeda i narucis se, samo sto se kod nas ceka po 4 mj. da dodjes na red.


_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: kukovi bebe
18.6.2009 0:04:03   
Anoniman
gvendolina, gdje vodis bebu na preglede, od te pedijatrice trazi uputnicu za snimanje, sad zavisi koja si opcina, meni je dala za vrazovu, a ima i na kosevu, i nemoj ici privatno, nema potrebe da placas
kad ti da uputnicu treba neko otici u tu ustanovu(vrazova ili kosevo) i naruciti termin

pozdrav

(odgovor članu gvendolina)
  Neposredna veza do poruke: 124
   RE: kukovi bebe
18.6.2009 0:09:21   
Anoniman
Da vas pitam, za široko povijanje. Teta sa vježbica nam je rekla da ne treba stavljati bebi široko povijanje osim ako patronažna sestra to ne preporuči. Patronažna nam nije ništa rekla a ja je zaboravila pitati user posted image  Sari sam stavljala.... Da li bi trebala i sad, stavljate li vi vašim bebicama??

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *