|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prostirke za presvlačenje beba
26.3.2010 1:01:06   
Lejla Ka
Mame mukića znaju da je nepropusna podloga neophodna user posted image
Mi trenutno koristimo jednokratne Babylove. Inače sam koristila podlogu iz bebi torbe, al sad je u upotrebi kod moje mame. Dobro ste me podsjetile, i ja imam nepropusnu prostirku, kupila u TL-u kad sam krenula E odvikavat od nočne pelene, moze i ona fino posluzit.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: prostirke za presvlačenje beba
26.3.2010 2:25:30   
malena sharena
I kod mene je muskic i ne mogu zamisliti da ga negdje presvucem bez prostirke,. Ja sam dobila na poklon jednu hippovu, debela je i nepromociva, perem je na 30 stepeni.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: prostirke za presvlačenje beba
26.3.2010 23:30:16   
anitaMO
nama je prostirka dola uz kolica .

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: prostirke za presvlačenje beba
27.3.2010 8:05:36   
frenkoza
ja imam dvije ove pcelica maja i to velike... jako su prakticne kad se sloze i zamotaju u torbi zauzimaju prostor kao i jedan pampers.... a koristim ih kad negdje odem jer se bojim ako se bebi popiski dok ga presvlacim, pa prodje na namjestaj, a u tudjoj kuci..... znate... prevencija je najbolji lijek user posted image

one se inace zovu jos i musemice za presvlacenje ili za dusek.... ja sam kontala kasnije kad se pocne navikavati na tutu i bez pelene da ih prostirem u krevetac....
perem ih isto u masini normalno na 40 stepeni....

evo pokusala sam ubaciti i sliku ali nesto nece da se otvori ova stranica za slike... pa kasnije ako proradi....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: prostirke za presvlačenje beba
27.3.2010 8:18:01   
frenkoza
user posted image

evo ovako izgledaju i meni su pravo super i prakticne.... a i kad se ukaki pa dok ga presvlacim vrti se... pa onda da se pelenski sadrzaj ne bi raznosio svukuda, ovo mi je najlakse


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *