|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prostirke za presvlačenje beba
24.3.2010 15:29:29   
lirio
drage moje, zanima me na čemu vi presvlačite svoje bebice kad idete npr.ljekaru ili kad ste u gostima? zna li možda neko gdje se mogu kupiti ove prostirke za presvlačenje što se smotaju u torbicu? djeluju mi jako lijepo i praktično i rado bih si nabavila ovako što...

user posted image

ja koristim višekratne DM-ove babylove prostirke ali ove su mi još praktičnije...

< Poruku je uredio Hanady RR -- 21.4.2010 22:27:00 >


_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 1
   RE: prostirke za presvlačenje beba
24.3.2010 15:31:09   
škorpija
ja sam dobila u bubu ruksaku prostirku za presvlačenje, ali sad nam je premala pa ga presvlačim na njegovoj dekici, to mi je najpraktičnije

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: prostirke za presvlačenje beba
24.3.2010 16:17:24   
bebano
Ja isto koristim te Babylove i one su mi super. Posto ih ne korisim cesto, nego upravo tako kada idemo ljekaru ili negdje na izlet, ono pakovanje mi bas dugo traje.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: prostirke za presvlačenje beba
24.3.2010 16:27:07   
teacher75
meni su se babylove prostirke super pokazale. kad idemo kod dr ili u goste, pa posto dojim lezeci koristim ih svugdje, i kad presvlacim bebu. kad sam kod kuce onda izrezem prostirku na 4 dijela pa mi traju jos duze, podmecem lani pod glavicu kad doji ili pod guzu kad je presvlacim. super stvar

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: prostirke za presvlačenje beba
25.3.2010 9:47:42   
snijeg
Meni je dosla prostirka uz torb''''cu '''' kol''''ca, nju kor''''st''''m kad smo van'''', a kup''''la sam u TL '''' one nepropusne plahte koje kor''''st''''m kad smo kuc'''', men'''' su bas prakticne to je najb''''tn''''je ne propustaju jer moja pahulj''''ca ''''ma nav''''ku, potrebu ''''lli sta vec da skoro svak'''' put naprav'''' mal'''' belaj kad je presvlacim <''''mg src="http://www.r''''ngeraja.ba/forum/sm''''leys/sm''''ley36.g''''f"> <''''mg src="http://www.r''''ngeraja.ba/forum/sm''''leys/sm''''ley36.g''''f"> <''''mg src="http://www.r''''ngeraja.ba/forum/sm''''leys/sm''''ley36.g''''f">

< Poruku je uredio snijeg -- 25.3.2010 9:50:00 >


_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: prostirke za presvlačenje beba
25.3.2010 9:49:48   
salmy
uglavnom ga presvlacim na njegovoj dekici,a ta prostirka mi se svidja izgleda prakticnouser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: prostirke za presvlačenje beba
25.3.2010 9:52:06   
snijeg
OT:
Zene, jel vi mozete procitati moju poruku, meni sve nekakvi hijeroglifi na ekranu, jel do mene ili user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: prostirke za presvlačenje beba
25.3.2010 9:52:32   
MinaMM
'''' s''o dob''l'' prost''rku uz kol''ca '' odl''cna je. A je skoro 70 c'' dug '' jos uv''jek ''u n''je ''ala prost''rka. a koje su to babylove prost''rke jer '''' je to super rjesenje kad negdje ode''o jer '' ja doj'''' lezec'' pa uv''jek nos'''' dek''cu. 

_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: prostirke za presvlačenje beba
25.3.2010 9:52:52   
veeseelaa
prostirka je super user posted image  javite gdje ima kupiti
ja inače nosim tetra pelenu kad idem kod dr i na njoj malenu prevučem, ba sam neinforiranauser posted image user posted image user posted image  ja kontaka to je plafon za presvlacenje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: prostirke za presvlačenje beba
25.3.2010 9:54:20   
MinaMM
neuser posted image ali pogledaj mojuuser posted image . ja se vratila da stavim upitnik i vidi sta uradihuser posted image

_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: prostirke za presvlačenje beba
25.3.2010 9:57:17   
salmy
"quo'e]IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pros''rka je super <'mg src="h''p://www.r'ngeraja.ba/forum/sm'leys/bravo.g'f">  jav''e gdje 'ma kup'''
ja 'nače nos'm 'e'ra pelenu kad 'dem kod dr ' na njoj malenu prevučem, ba sam ne'nfor'rana<'mg src="h''p://www.r'ngeraja.ba/forum/sm'leys/sm'ley13.g'f"> <'mg src="h''p://www.r'ngeraja.ba/forum/sm'leys/sm'ley13.g'f"> <'mg src="h''p://www.r'ngeraja.ba/forum/sm'leys/sm'ley13.g'f">  ja kon'aka 'o je plafon za presvlacenje <'mg src="h''p://www.r'ngeraja.ba/forum/sm'leys/sm'ley36.g'f"> <'mg src="h''p://www.r'ngeraja.ba/forum/sm'leys/sm'ley36.g'f"> <'mg src="h''p://www.r'ngeraja.ba/forum/sm'leys/sm'ley36.g'f">
"/quo'e] draga Veselice pa tvoja Ajsa je velika curauser posted image user posted image user posted image  zar je jos uvijek presvlacis??? meni izgleda na slikama velika masallah......ili sam ja pobrkala mjesecoveuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: prostirke za presvlačenje beba
25.3.2010 10:07:21   
mama75
Presvlacimo se na pamucnoj peleni (tetra) koja je super prakticna jer ne zauzima puno prostora u maminoj tasni, zajedno sa 3 rezervne Pampers pelene, bodijem i stramplicama ( za svaki slucaj nek se nadje). Dakle, sve one dzidze, slatke i fine samo nas mame da trosimo pare, a onda shvatimo da nam zauzmu pola torbe. user posted image


(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: prostirke za presvlačenje beba
25.3.2010 10:21:17   
veeseelaa
kako mislis velika, po godinama il visiniuser posted image user posted image user posted image ? pa koristimo pelene jo uvijek, Aja ima 14 mjeseciuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: prostirke za presvlačenje beba
25.3.2010 10:54:43   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kako mislis velika, po godinama il visiniuser posted image user posted image user posted image ? pa koristimo pelene jo uvijek, Aja ima 14 mjeseciuser posted image


veeseelaa jesi li uzimala babylove prostirke jednokratne? meni je to super, jer kad se isprlja bacim, ne moram prati. ne zauzima puno prostora i bas je prakticno

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: prostirke za presvlačenje beba
25.3.2010 10:58:53   
Skvo RR
Bile su u Robotu prostirke za presvlacenje...sa super motivima...kada se slozi prostirka, zauzima prostor cca kao jedna pelena...nema propustanja i slicno...ja sam ih prala i u masini...samo kada se izvade...ravno se sloze i super se osuse, bez mjenjanja oblika. Cijena je bila oko 3 KM.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: prostirke za presvlačenje beba
25.3.2010 11:19:29   
R&T@
Ja Rinu ne mogu da uhvatim na ćilimu da je presvučem, a kamoli na prostirci.
user posted image
Ali u onom Amko marketu na Mojmilu smo kupili arenu prostirku, postavljena je nepromočivim platnom s donje strane i kota 2 marke. Moete je prati i praktična je za male bebe, nepuzace koji nece pobjeci...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: prostirke za presvlačenje beba
25.3.2010 11:32:10   
megi
mi smo u TL kupili podlogu za presvlacenje sa nepromocivim platnom sa jedne strane prali smo je u masini i super nam je koristila, pogotovo kod dr jer ima obicaj da se piski dok se presvlaci,

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: prostirke za presvlačenje beba
25.3.2010 15:06:35   
gvendolina
Mi smo koristili prostirke od Pcelice maje, ima ih kupiti u Amku i u robotu.Nepromocive su sa jedne strane a sa druge je platno,mogu se prati u masini.Bile su nam super dok smo bili manji.Sad se presvlacimo gdje ga stignemo uhvatiti user posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: prostirke za presvlačenje beba
25.3.2010 15:18:31   
faris06
Super prostirka za presvlacenje dodje u niveinom ruksaku za bebe, ima svoj pretinac u kom stoji. Nije losa stvar.

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: prostirke za presvlačenje beba
25.3.2010 15:22:00   
M kao Mama
I ja potpisujem Pčelica maja prostirke, super su praktične, ja sam ih čak i odkuhavala i nita im nije bilo. Cijena im je do 4 KM najvie, i ba su onako i povelike, a ba su praktične.

(odgovor članu faris06)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: prostirke za presvlačenje beba
25.3.2010 15:24:19   
Nedi
Imam dvije, jedna dosla gratis uz prenatal i jos jednu sam dobila od rodice, obe su extra, peru se u maini na 30 stepeni, i neproputaju. A ponekad nosim i malu pampers dekicu (bilo gratis uz pelene), ne zazuzima puno prostora i Nedi je voli jer je mekana.
Jedna prostirka sada koristi da se stavi između tute i tepihauser posted image


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu faris06)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: prostirke za presvlačenje beba
25.3.2010 20:01:14   
Mya_81 RR
Ja ni jednom nisam koristila prostirku koja je dosla u baby torbi. Uvijek koristim ili dekicu ili pamucnu pelenu...nekako mi je to uvijek bilo prakticnije, a zapravo i zaboravim da tu prostirku imam u torbi...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: prostirke za presvlačenje beba
25.3.2010 20:07:44   
teacher75
ja sam imala tu neku prostirku, odozdo nepropusni najlon a gore platno ko frotir nesto. koristila u pocetku kod kuce, nakon par pranja u masini se raspala. imam i jednu sto mi je dosla u baby torbici zara, plastificirana, narandzasta, nisam jos nikad nosila ni tu torbicu a ni prostirku. najbolje mi brate te jednokratne, kad se popiski ili isprlja fino bacim i uzmem drugu.smota se kao pelena, izgleda lijepo i cisto i sto je najbitnije ne propusta za razliku od pamucnih pelena

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: prostirke za presvlačenje beba
25.3.2010 20:20:12   
Visnja RR
Ima tih prostirki u Robotu u marketu ...dio za bebe... donji dio je nepropusni a gornji dio platno... ja ih imam 4 i evo Asji ce 2 g jos uvjek su citave... a cjena im bila marka-dvije

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: prostirke za presvlačenje beba
26.3.2010 0:54:24   
milenium
znam za te bebilove prostirke za presvlačenje al koto je mama 75 rekla ''samo nas mame da troimo pare''user posted image
i ja za to nedajem pare.u torbi za bebe mi je dola ona plastificirana podloga al je ne koristim.
koristim tetra pelenu kao i veselauser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *