|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:23:25   
SailorMoon
U pravu su forumasice kada kazu, da mi zene mnogo sta trpimo iz ljubavi.
ALI treba dobro vagati, vrjedili to trpljene. Evo ja licno trpim svoju vjesticu sveki ali trpim je zato sto je mm kako treba,. sto slusa, sto je uz mene i ako nekad nasije na njenu politiku opet ja to vratim kako treba, jer je ona nenormalna zena.
Znaci, ako je on vrijedan tebe, onda se nesta moze i trpiti, ali takvog majmuna ja nebi ni dana trpila.
Znam od mnogih kolegica da su se i njihovi muzevi neku prvu godnu braka tako ponasali, dok nisu skontali da sad imaju porodicu. A sve sto ide dalje, a posebno sa djetetom: Nogu u guzicu i preko vrata!
Tvoj stan, tvoje pare, tvoje djete, a on nek ide materi!!!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:24:16   
taurus

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ma odmah večeras ga deložiraj, kad krene vani reci mu hoćeš li odmah i stvari da nosiš il da te čekaju ispred zgrade kasnije da ih pokupiš


ja bih zovnula oca ili brata ako ga imas kao zastitu, ne znamo na sta je taj spreman. mozda ce biti agresivan kad ga izbaci!


Tačno user posted image user posted image user posted image treba na sve misliti

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:25:02   
aicha
Ma Mirkice, lahko je nama ostalima traziti rjesenja i pricati a to dozivjeti je sacuvao nas Allah

sigurna sam da zena ne trpi iz ljubavi, mozda vise zbog djeteta ili da eto pokusa ovo, ono...ili trazi sto je do nje da popravi pa misli mozda se nesto promijeni...ali dzaba je...

sigurno i ona kao i mi sve ima mahana i sigurno joj on te spominje (npr zagledanjem kuce, cistoce i slicno) pa ona u sebi trazi krivicu sto je pogresno. Tek kad ga napusti i kad se sve slegne vidjece sa kakvom je budalom zivjela.

Naravno lahko je pricati ljudima koji ne prolaze razvod ali razvod je poslije smrti clana porodice najstresnija stvar u zivotu. Tako nejsonka razumijem te...znam da je tesko ali se presaberi da li vrijedi zdravlje gubiti na njega. Kako je krenulo kad tad ti slijedi razvod ali je bolje sto prije, cim si se i nama javila sa onakvim postom mislim da si sama svjesna toga.

Zelim ti sve naj i da se brzo oporavis

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:25:05   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ma odmah večeras ga deložiraj, kad krene vani reci mu hoćeš li odmah i stvari da nosiš il da te čekaju ispred zgrade kasnije da ih pokupiš


ja bih zovnula oca ili brata ako ga imas kao zastitu, ne znamo na sta je taj spreman. mozda ce biti agresivan kad ga izbaci!


kad krene s vrata nek mu to dobaci da se više ne vraća a bravu nek promijeni a toplo preporučujem oklagiju za ne daj Bože kad ga jednom fikne njom neće mu na pamet past da se vraća
A brata i oca ne bi uvlačila u ovaj problem, znaš kakvi su muškarci, ne daj Bože najgoreg

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:27:21   
malena27 RR
moj savjet za delozaciju, pripremi stvari i suti, ni slucajno ne govori da ces ga delozirati, a u medjuvremenu dok je on vani i zabavlja se, neka ti dodje tata i promijeni bravu user posted image i neka bude s tobom dok ti muz ne pokupi stvari ispred vrata. 

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:27:46   
Anoniman
Izgleda da si dala sve od sebe da vas brak uspije, dala mu drugu sansu, tvoji roditelji vas pomogli da zivite sami i da budete rahat...a on opet gnjida. On se vuca po kahanama i nista ti ne pmaze, a trazi ti da sve blista iako radis i imas dijete o kojemu se brines.
Roditelji su uz tebe i stan je na tvom ocu.---To su sve fakti zbog kojih bh bila sigurna da on ne zasluzuje da bude sa mnom. Istjerala b ih gnjidu iz stana iste sec.
Zeno, imaj malo samopostovanja!
Sretno!user posted image

(odgovor članu fatimica09)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:29:35   
salmy
Ipak teba razmisliti dobro! zene drage bez sile! to je kabadahija gluho bilo! nekakav namcor zahebani!
Sta mislis da popricas sa njim,na fin nacin.Lako je silu upotrijebiti prvo probaj normalno razgovarati i reci da se zelis razvesti i nastaviti zivjeti bez njega!
pa vidi reakciju ako bude bezobrazan lako ti je zovnut brata i oca ili policiju!
U svakom slucaju dobro razmisli!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:30:18   
aicha
Veeseelaa simpatican mi je tvoj postuser posted image  ALI toj zeni sad najmanje trebaju neke scene.

Skontace ona koji je najbolji nacin. Neka pozove njegove i svoje i fino, CVRSTO, bez oklijevanja tako je i tako..evo na civilizovan nacin, reci mu pred svima "pokupi najosnovnije stvari (licnu,dokumente, kesu stvari) i idi smjesta iz ovog stana a ostalo ces imati spremljeno za 2 dana i bice pred vratima, bices obavijesten" i tako

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:30:52   
teacher75

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

moj savjet za delozaciju, pripremi stvari i suti, ni slucajno ne govori da ces ga delozirati, a u medjuvremenu dok je on vani i zabavlja se, neka ti dodje tata i promijeni bravu user posted image i neka bude s tobom dok ti muz ne pokupi stvari ispred vrata. 

ovo je najpametnije!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:32:58   
fatimica09
Znas, ja ne bih imala vremena ni da trazim savjet od prijatelja ili svojih drugarica na rr da imam sa takvim STVROROM posla! I mene je vala bas potreslo ovo, ma skrsila bih mu sve po spisku i mrsnula ga, pa onda vama ovdje pricala STA BI!

Znam da ti nije lako, ali sama odluci i odmah reaguj, ne cekaj da se nesto prpomijeni, jer ko se jos mijenja.....bar tako naglo i u tolikoj mjeri! Nemoj zamjeriti ali tvoj muz nije covjek, a kad to do sada nije postao, nece nikada i dzaba tu prica, dijete....nego ti cuvaj svoje zivce i ne trosi zivot na bezvrijedne ljude! Pun je svijet muskaraca! A nije bas strasno ni bez njih u kuci....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:33:27   
Mirkica
Ja ne znam gdej zivis ali ako zivis slucajno u De, at, Ch tu znam da moze i na ovaj nacin pozoves lijepo policiju oni  dodju bravu svakako promjenis , i dok ti njega uputis da budu oni tu znaci spremi stavri da on ne zna pozovi policiju da on ne zna i kada dodje nista ima pravo samo da poljubi vrata u slucaju nasilja ide s policajcima zabranu prilazka tebi dobija i tako.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:34:26   
anidla
uh...teska situacija...ma zapravo i nije kad razmislim....ti sve vec znas, samo trebas da pocnes reagovati i reci mu pa-pa user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:35:52   
ziki
nejsonka pamet u glavu, isčitaj slične teme ima napisano kakva je procedura - savjetovalište, socijalna služba zbog djeteta treba da se obavjesti... da ja sad ne nabrajam jer nisam sigurna kako tačno ide.  Ako postoji šansa da bude agresivan obavezno neka bude tu neko od tvojih ili socijalni radnik.Kako kažu u Kumu  "pripremi madrace". Želim ti puno sreće i uskoro temu sad sam sretna i zadovoljna žena.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:36:33   
nejsonka
E moji ljudi istjerala sam ja njega bila, ali 15 dana je plakao kao cuko i molio me da se vrati, a ja reko hajd biće bolje... Ma biče bolje..

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:37:33   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: aicha

Veeseelaa simpatican mi je tvoj postuser posted image  ALI toj zeni sad najmanje trebaju neke scene.

Skontace ona koji je najbolji nacin. Neka pozove njegove i svoje i fino, CVRSTO, bez oklijevanja tako je i tako..evo na civilizovan nacin, reci mu pred svima "pokupi najosnovnije stvari (licnu,dokumente, kesu stvari) i idi smjesta iz ovog stana a ostalo ces imati spremljeno za 2 dana i bice pred vratima, bices obavijesten" i tako


to nisu po meni scene, po meni je scena oca uključiti u belaj
Ja sam da sama sve riješi a ako treba ima i policija
Mada ja ne vjerujem da će se on agresivno ponašati, vidiš da mu je svejedno
Na stan nema pravo, svjestan je toga tako da......

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:38:05   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: nejsonka

E moji ljudi istjerala sam ja njega bila, ali 15 dana je plakao kao cuko i molio me da se vrati, a ja reko hajd biće bolje... Ma biče bolje..


evo vivite da nije agresivan, on je ustvari p****

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu nejsonka)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:38:29   
fatimica09
pa dokle zeno draga vise, onda....hoces li cijeli zivot protraciti tako....
nek ti je sa srecom, sama najbolje znas kako ti je, sta trpis i za sta imas snage....nek ti je Bog na pomoci!

(odgovor članu nejsonka)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:38:43   
malena27 RR
to neka ti bude napomena u slucaju da pokusa ponovo da te vrati... mila, dok si jos pri zdravoj pameti reaguj i ne vracaj se na staro...ne zasluzuje te! 

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu nejsonka)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:39:37   
aicha
HALO ZENE, SMIRITE STRASTI???

OVA RJESENJA KAO U SAPUNICAMA...halo??? On je ipak otac njenog djeteta i nije kao u sapunici da ga ona izbaci i zavrsila zauvijek sa njim, nije nazalost.

Ne treba u svemu u zivotu zaboraviti velikodusnost, pa i pri razvodu. Zovni jos ljudi (tvoje i njegove), ispeci kahvu. Reci da je nemoguce i da je neminovno, da ne zelis ni pregovora ni kompromisa (ovo ce te kostati puno zivaca ali tako ti je najljepse), reci da postujes da tvoje dijete ima oca i da neces stajati na tom putu i da ima i drugu nanu i dedu i da cete se dogovoriti oko vidjanja. Njemu lijepo otvoreno reci da ne zelis sa njim, da je imao sansu i slicno i da te ispostuje...itd itd

lijepo to rijesite, ipak ti ga valja gledati i suradjivati sa njim dok dijete ne odraste

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:40:50   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: nejsonka

E moji ljudi istjerala sam ja njega bila, ali 15 dana je plakao kao cuko i molio me da se vrati, a ja reko hajd biće bolje... Ma biče bolje..


Ma pusti se ti tih mangupskih fora!!! svi oni znaju plakati, gore nego mi zene kad im zagusti!
On da je istinski plako promjenio bi se, a ne sve ista prica!
Kao onaj od jedne forumasice sto se svaki put plako kad je prevario, ona jadna oprosti, on opet, i opet u plac i sve ista prica!

(odgovor članu nejsonka)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:41:38   
ledy blue
Cak da je i ko bubica miran..ako medju vama nema vise ljubavi i jos vaznije postovanja..(on ga ocito nema ) brak nema smisla...zivot je prekratak da bi ga proveli sa nekim ko te nije vrijedan!!
sobzirom da imate dijete..ja bih ti savjetovala da ipak na korektan nacin okoncate tu veze..ako si to odlucila..jer htjela ti to ili ne on ce uvijek biti dijelom prisutan u tvom zivotu..pa mislim da je bolje da ste bar u bilo kakvom korektnom odnosu...
A samo jos jedan savjet..nemoj da zbog djeteta odlucis da ''sacuvas'' brak..vjeruj da nije vrijedno toga..veca je patnja za dijete nesretan brak roditelja..


_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:41:39   
vjestica
IZVORNA PORUKA: nejsonka

E moji ljudi istjerala sam ja njega bila, ali 15 dana je plakao kao cuko i molio me da se vrati, a ja reko hajd biće bolje... Ma biče bolje..

e ovakve izgovore imaju uvijek žene koje muževi tuku user posted image
i nikad ne bude, bolje, nego samo gore


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu nejsonka)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:42:59   
vjestica
i potpisujem lady blue na korektan način pokušaj to okončati

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:43:59   
sara.at

IZVORNA PORUKA: aicha

Veeseelaa simpatican mi je tvoj postuser posted image  ALI toj zeni sad najmanje trebaju neke scene.

Skontace ona koji je najbolji nacin. Neka pozove njegove i svoje i fino, CVRSTO, bez oklijevanja tako je i tako..evo na civilizovan nacin, reci mu pred svima "pokupi najosnovnije stvari (licnu,dokumente, kesu stvari) i idi smjesta iz ovog stana a ostalo ces imati spremljeno za 2 dana i bice pred vratima, bices obavijesten" i tako


ma sta ima zena zvati njegove da su normalna familija povukli bi tog smrada za usi i posadili ga pa mu provukli par stvari da zivi kod nje kao uljez a da je valjao i njegovi bi mu kupili nesto nebi zivio kod zene ma daj...
Draga zeno zovni ti lijepo nekog svog kad je ta gnjida kod kuce i lijepo reci izvoli prazan kofer pa sam pokupi svoje stvari da mu ja jos nebi i pakovala aaaaaa kupio bi on gace i carape ispred zgrade a kofer iz kuntejnera zvlacio, promjeni bravu i podnesi zahtijev za razvod jer ovaj tip nebije fizicki al ubija psihicki a ti su najgori ako neces zbog sebe uradi to zbog svog djeteta jer ono ionako nema nista od svog oca, nit joj pruza ljubav nit nista mursni to da gori citava mahala user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 12:00:56   
nejsonka
Sinoć sam razgovara ozbiljno sa njim, i rekla mu da ima fore 2 dana da odluči kakav život zeli da živi, ili bračni ili momački. U koliko se odluči za ovo drugo, stisnut ću zube i podnijeti zahtjava za razvod braka, pa da izvinete nek se .... Imam stan svoj, posao, djete i šta mi više treba.. Sad da dam oglas u novine da tražim muškarca, a imam svoj stan i posao javilo bi mi se 1000, da biram kojeg ću, plavog, smeđeg. Ja sam dobra osoba i pružila sam mu sve, bila mu prijatelj, žena sve, ali on to nije znao čuvati,. E sad kad me izgubi biće kasno.. user posted image

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *