|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 12:09:33   
Hanady RR
e moja nejsonka..očito je to ono što ti je bogom dano da trpiš...pa ja ovom tvom neib dala roka ni 2 minute a kamoli 2 dana. a opet kad rszmislim napisla si dugos te bili zajedno, znala si da voli da akšamluči neznam samo šta ti bi draga da se udaš i sa djetetom od 32 ga ostavljaš. sa takvim se porodica ne gradi...on će vazda vazda isti biti. sad imaš djete...dobro razmisli...kad si ga 10 godina kao cura trpila neznam što sad da kod žica oca djete siročetom praviš. uz najbolju volju znala si kakav je i trebala si prije razmišljati...sada je malo dijete najvažnije.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu nejsonka)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 12:11:33   
Srculence
Bome nejsonka ja bih da sam na tvom mjestu odmah podnijela zahtjev za razvod braka...Sama si rekla da vuk dlaku mjenja ali čud nikada...zato stisni zube pa lijepo zahtjev podnesi...šta te briga imaš posao, svoj stan,dijete...ne treba ti ništa...
On nije vrijedan tvoje pažnje to je sigurno...mlada si i nije on jedini muškarac na svijetu...
Nek gospodin živi ko momak..al zato mu natovari alementaciju..da ima manje za kafane..ehehehheh.
Držim ti fige!!!


_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu nejsonka)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 12:14:17   
salmy

IZVORNA PORUKA: nejsonka

Sinoć sam razgovara ozbiljno sa njim, i rekla mu da ima fore 2 dana da odluči kakav život zeli da živi, ili bračni ili momački. U koliko se odluči za ovo drugo, stisnut ću zube i podnijeti zahtjava za razvod braka, pa da izvinete nek se .... Imam stan svoj, posao, djete i šta mi više treba.. Sad da dam oglas u novine da tražim muškarca, a imam svoj stan i posao javilo bi mi se 1000, da biram kojeg ću, plavog, smeđeg. Ja sam dobra osoba i pružila sam mu sve, bila mu prijatelj, žena sve, ali on to nije znao čuvati,. E sad kad me izgubi biće kasno.. user posted image

sto bi englezi rekli:kasno Marko na Kosovo stize!! gledaj sebe ebes njega! ima ih vala i ljubicastih ako hoces! ebet gauser posted image

(odgovor članu nejsonka)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 12:15:18   
fatimica09
user posted image user posted image user posted image

nekad budu i zelenkaste boje user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 12:17:24   
salmy

IZVORNA PORUKA: fatimica09

user posted image user posted image user posted image

nekad budu i zelenkaste boje user posted image

malo bacaju na lila!

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 12:21:08   
fatimica09
moj juce pozelenio user posted image ....racun za telefon dodje...studira covjek listing....kaze ,, tebi je najbolje da nakacis mamu na skajp.....pa da se i gledate po vas dan" user posted image

poLILIT ce kad dodje racun za plin user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 12:23:34   
salmy

IZVORNA PORUKA: fatimica09

moj juce pozelenio user posted image ....racun za telefon dodje...studira covjek listing....kaze ,, tebi je najbolje da nakacis mamu na skajp.....pa da se i gledate po vas dan" user posted image

poLILIT ce kad dodje racun za plin user posted image

Ma neka zelene Bog ih je izgleda dao samo za touser posted image user posted image user posted image jos moj ecc,pa vrag odnio salu user posted image user posted image zelenimo i mi user posted image ja nekad pozutim malo vise odem na tamno zutu! pa MM se zabrine! odosmo mi OTuser posted image

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 12:25:18   
fatimica09
user posted image user posted image user posted image user posted image necemo vise....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 13:46:25   
nejsonka
Mi smo bili zajedno 7 mjeseci. Nisam ja znala da je on takav, meni izlaz bio do 10:30, mene dovuće kući, i on nastavi hodati, a ja sam mislila da ide kući.
HVALA VAM SURKE MOJE NA SVEMU... VELIKU PUSU VAM ŠALJEM

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 13:59:39   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: nejsonka

Mi smo bili zajedno 7 mjeseci. Nisam ja znala da je on takav, meni izlaz bio do 10:30, mene dovuće kući, i on nastavi hodati, a ja sam mislila da ide kući.
HVALA VAM SURKE MOJE NA SVEMU... VELIKU PUSU VAM ŠALJEM


Izvini, ali koliko ti godina imas? I zasto si se posle samo 7 mjeseci udala? A ocigledno je da ga nisi poznavala?

(odgovor članu nejsonka)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 14:02:35   
salmy

IZVORNA PORUKA: SailorMoon

IZVORNA PORUKA: nejsonka

Mi smo bili zajedno 7 mjeseci. Nisam ja znala da je on takav, meni izlaz bio do 10:30, mene dovuće kući, i on nastavi hodati, a ja sam mislila da ide kući.
HVALA VAM SURKE MOJE NA SVEMU... VELIKU PUSU VAM ŠALJEM


Izvini, ali koliko ti godina imas? I zasto si se posle samo 7 mjeseci udala? A ocigledno je da ga nisi poznavala?

Ašcare starkelja pokupio puterauser posted image user posted image

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 14:05:00   
Tidzi
Ebo te zivot, ja tako ne bih mogla zivljeti. Sa takvom atmosferom bi poludila na cisto.
Necu da ti dodajem jos neke rijeci tipa da si ga i prije znala, sta je i kakav je i sto ga prije nisi ostavila, jer svi mi imamo svoje greske, tezimo ka boljem sutra i nadamo se boljem. Reci cu ti samo, da ti i ovako zivis bez muza. Znaci, radis, kuhas, cistis, peres, peglas, brines se o djetetu, dok on obilazi nocne klubove, kafice, restorane i uziva, a ti vehnes ko cvijet cekajuci ga kad ce doci. Iskreno, pitanje je i da li ti je vjeran, a iskreno sumnjam. Covijek koji tako nocu lota, meni nije ni malo cist na tom polju.
Zivis u stanu koju si ti tvoji kupili, radis i nemas sta da se premisljas... Bitno je samo da ne moras da mislis gdje ces zivljeti i kako ces prezivljeti. Imas podrsku i svojih i sta ti vise treba. Takav covijek nije tebe vrijedan, jer da se htio promijeniti, promijenio bi se bar kada se rodila beba. Njemu ocito nije stalo ni do tebe, ni do dijeta, ni do zajednickog zivota. Zgazi tog crva jednom nogom i zivi zeno svoj zivot sa svojim dijetom. Bices mnogo srecnija i mirnija. A uvijek dodje neko bolji, a vjeruj da jos ima ljudi koji su spremni na zajednicki zivot i koji se zbog familije odreknu mnogih poroka
.

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 14:51:21   
nejsonka
Imala sam 24 godine kada sam se udala, a sad mi je 27, nemam još. Bila sam previše zaljubljena u njega... Mladost, ludost.

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 14:57:17   
fatimica09
Neces biti ni prva, ni posljednja koja je sebi dala drugu sansu....ako se naravno odlucis za to! Dovoljno si mlada da sve uradis iz pocetka! user posted image

Naravno, s nekim ko te zasluzuje!

(odgovor članu nejsonka)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 15:07:51   
Mirkica
tebi zeno svaka cast ja njega nebih trpila da mu je kruna na glavi akamoli sto nema nigdje nista pa jos se pravi dasa na tvoj racun i plakao kad si ga rvi put izbacila "znas sto je plakao?" nije imao gdje da ide ,eto zato zeno glavu gore .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 15:19:07   
emma.L
Nejsonka, mislim da je to što ti je mati dala podršku kad si iznijela namjeru o razvodu dovoljan znak. Vidi žena kako joj je njenom djetetu. A podrška majke je najbitnija. Ipak, i ove naše razmjene mišljenja mogu biti konstruktivne. Pa ne možemo sve valjda biti rospije i sve da kažemo da to ne bismo trpjele. A kometare imaš. Neću ti govoriti da je ovakav ili onakav jer je tvoj i probrala si ga. Svi se možemo zaj...., ali srećom zdrav čovjek može odlučiti kako želi živjeti. I što je još važnije, kakav život i primjer želi dati svome djetetu. Ja bih se ubila prije nego bih dozvolila da imam brak kao moji roditelji, jer niti jedno dijete ne treba doživjeti ružne riječi koje mama i tata razmjenjuju ili šutnju koja traje danima. Toliko.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 15:43:37   
Nedi
Nejsonka evo sve čitam i divim se tvom strpljenju i pragu tolerancije koji je jaaako visok. Da sam ja u takvoj situaciji, ON bi već odavno bio BIVŠI, i jos usputuser posted image user posted image malo s noge na nogu.
U svakom slučaju želim ti mnogo sreće šta god da odlučiš.




_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 15:48:03   
milenium
kolko sam ja skontala čitajuć ovo sve tebi je 27 a njemu 37(ako je 10 god sta"iji)''''i još željan hodanja pa za" se nije nahodao dosad????ako dosad nije bilo dosta neće mu ni dalje bit''''nego ti njega lipo u kantu''''

< Poruku je uredio milenium -- 14.4.2010 15:50:00 >

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 15:54:42   
SailorMoon
Mene samo zanima, sto se onda zenio. Pa nije on balavac da se kaze mladost-ludost. Ozenio se sa 34, pa pobogu znao je valjda sta radi. A da sa 34 nije stego neki stan sebi pred zenidbu, pa makar kao podstanar - sve o njemu govori.
Zato ti ovako,user posted image  da bi on ovakouser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 15:58:47   
milenium
IZVORNA PORUKA: SailorMoon

A da sa 34 nije stego neki stan sebi pred zenidbu, pa makar kao podstanar - sve o njemu govori.


user posted image user posted image

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 16:08:05   
abh
Ja imam sljedeći stav, ako cu ja zaradjivati, i onda kad dodjem kuci sve sama po kuci raditi, brinuti se oko djeteta sama, sta jede, kad spava, presvlaciti ga i jos uz to kuhati, servirati, prati ves muzu, a da on nista ne pomaze, i jos da izlazi, znaci da mogu u zivotu i sama sa svojim djetetom i samo bi sa sebe skinula obavezu kuhanja, serviranja i pranja vesa muzu da mi bude lakse. Ja bih se razvela.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 16:11:48   
milenium
tako je abh!
moj je od mene stariji 10god ali on je se nahodao,nahodao,nahodao...i dodijalo mu više.sad neće ni sa mnom da izađe iz kuće a kamoli samuser posted image

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 16:13:53   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: nejsonka

Sinoć sam razgovara ozbiljno sa njim, i rekla mu da ima fore 2 dana da odluči kakav život zeli da živi, ili bračni ili momački. U koliko se odluči za ovo drugo, stisnut ću zube i podnijeti zahtjava za razvod braka, pa da izvinete nek se .... Imam stan svoj, posao, djete i šta mi više treba.. Sad da dam oglas u novine da tražim muškarca, a imam svoj stan i posao javilo bi mi se 1000, da biram kojeg ću, plavog, smeđeg. Ja sam dobra osoba i pružila sam mu sve, bila mu prijatelj, žena sve, ali on to nije znao čuvati,. E sad kad me izgubi biće kasno.. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Veliko bravo za tebe..Kiss


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu nejsonka)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 16:18:33   
nejsonka
To sam mu i ja isto rekla, da ako nije bio spreman da završi sa hodanjem i izlaženjem, nije se treba ni ženiti. A on kaže pa nisam. Ja sam prije bila vesela, nasmijana i uvijek raspoložena djevojka, a on je ubio u meni smisao za humor, osmjeh, sve ono lijepo što sam imala. Postala sam neraspoloženje i tužna osoba, kojoj sad sve smeta. Najviše me boli kad vidim dvoje kako šetaju ispred njih trči djeta. A u mom slučaju ja šetam sama sa sobom, a ispred mene dijete user posted image .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 16:22:50   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: nejsonka

To sam mu i ja isto rekla, da ako nije bio spreman da završi sa hodanjem i izlaženjem, nije se treba ni ženiti. A on kaže pa nisam. Ja sam prije bila vesela, nasmijana i uvijek raspoložena djevojka, a on je ubio u meni smisao za humor, osmjeh, sve ono lijepo što sam imala. Postala sam neraspoloženje i tužna osoba, kojoj sad sve smeta. Najviše me boli kad vidim dvoje kako šetaju ispred njih trči djeta. A u mom slučaju ja šetam sama sa sobom, a ispred mene dijete user posted image .


Jesam li ovo tacno razumila. Kada si ti rekla nisi se trebo zeniti, on je reko, pa i nisam se trebo zeniti?
Ili ja malo nekontam?

(odgovor članu nejsonka)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *