|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 11:52:30   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Nana84

Vidim ovu temu pa bih postavila jedno pitanje svim zenama user posted image interesuje me vaše mišljenje: žena i muž u braku godinu i po, muž izlazi radnim danima makar 3x sa svojim prijateljicama (3 cure, bez momka i on) sam, a vikendom se zna desiti da bude samo jedna prijateljica pa izađe s njom i bude do 1 ujutro na pivi. Prije braka je izlazio s njima sam ali tada ih je bilo više (10ak i on sam- društvo se raspalo vremenom), žena je to trpjela do braka mislila da će se u braku to promijeniti, ali nije. Čak se zadesi da umjesto sa ženom koja želi da izađe (trudna žena), on izađe sa prijateljicom sam a ženu kod kuće ostavi samu ili da ide sama prošetat po gradu.
Šta vi mislite o ovome?


mislim da će mi pozliti od ovoga...user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Nana84)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 11:55:52   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: Nana84

Vidim ovu temu pa bih postavila jedno pitanje svim zenama user posted image interesuje me vaše mišljenje: žena i muž u braku godinu i po, muž izlazi radnim danima makar 3x sa svojim prijateljicama (3 cure, bez momka i on) sam, a vikendom se zna desiti da bude samo jedna prijateljica pa izađe s njom i bude do 1 ujutro na pivi. Prije braka je izlazio s njima sam ali tada ih je bilo više (10ak i on sam- društvo se raspalo vremenom), žena je to trpjela do braka mislila da će se u braku to promijeniti, ali nije. Čak se zadesi da umjesto sa ženom koja želi da izađe (trudna žena), on izađe sa prijateljicom sam a ženu kod kuće ostavi samu ili da ide sama prošetat po gradu.
Šta vi mislite o ovome?


mislim da će mi pozliti od ovoga...user posted image


i meni ce pozliti i od njega a i od zene koja to trpi ma kada bih prosila nebi ovo trpila , ovo je ponizavanje u svakom smislu ojjj nedao BOg nikome , ko god da ti je ova osoba svajetuj je za Razvod , a tim prijateljicama nek je na dusu a bice i one ZENE , MAJKE sram ih bilo.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 11:57:15   
MinaMM
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: koka i po

Bez komentarauser posted image user posted image user posted image


Moj jedini komentar je da bi on ostao napolju da spava tu noc kad bi pored mene izasao sa "prijateljicom" do jedan hahahhaah


potpisujem


_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 128
   [Obrisana poruka]
15.5.2010 11:58:25   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu MinaMM)
  Neposredna veza do poruke: 129
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 12:00:21   
fatimica09
sta misliti.....muz momkuje, zena fol ,,sad nesto konta"user posted image


meni ovo lici na dva para koja poznajem:
par br.1 - on lafac zaista, ali iz prosjecne, gradjanske porodice, ozenio ,,tatinu kci" a ruznu i poglupu do bola....eh u cemu je problem, nakon 1g. brakauser posted image user posted image

par br.2 - ljepotica, malo vise naivna, da ne kazem poglupa (opetuser posted image ), poletila za slatkim rijecima i jos sladjim novcanikom,malo starijeg, imucnijeg i do bola namazanog frajera...koji jos uvijek nazalost pati za ,,nekim prije nje" i ne odustaje od ,,zivota" ...a cilj je ispunio (citaj, normu.....ozenio se, beba dosla...zena suti, nesto ceka)user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 12:01:21   
jasmin

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: Nana84

Vidim ovu temu pa bih postavila jedno pitanje svim zenama user posted image interesuje me vaše mišljenje: žena i muž u braku godinu i po, muž izlazi radnim danima makar 3x sa svojim prijateljicama (3 cure, bez momka i on) sam, a vikendom se zna desiti da bude samo jedna prijateljica pa izađe s njom i bude do 1 ujutro na pivi. Prije braka je izlazio s njima sam ali tada ih je bilo više (10ak i on sam- društvo se raspalo vremenom), žena je to trpjela do braka mislila da će se u braku to promijeniti, ali nije. Čak se zadesi da umjesto sa ženom koja želi da izađe (trudna žena), on izađe sa prijateljicom sam a ženu kod kuće ostavi samu ili da ide sama prošetat po gradu.
Šta vi mislite o ovome?


mislim da će mi pozliti od ovoga...user posted image


I meni kad oci ne ispadose.Draga moja ovo se zove patnja i nijedna zena na svijetu ne treba da je trpi!!!

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 12:02:04   
acudesa
acudesa RR, fatimica09, marijanna, buba29, Ben 10, Nejrica, malena27 RR, tekja

eto nas, nana...sad je gotovuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 12:02:44   
Nana84
Da proširim još malo:
kad sam rekla da je mislila da će se promijeniti u braku, mislila sam na to da joj je on govorio da jedva čeka da se uzmu pa da provode zajedno što više vremena i time je mislila da će prestati izlasci s prijateljicama. Moram još reći da to nisu nikakve prijateljice, jer su mnogo bezobrazne i stalno ga zovu i šalju poruke da idu na kafu itd. žena je pokušala da se uključi u to društvo ali te cure nemaju momka a kamoli muza te ne razumiju pola toga što brak nosi (njima je smiješno kad im ispričaš da si bio na pijaci, skuhao ručak itd.) em je primjetila da i kad je ona tu i kad nije se ponašaju dosta slobodno prema njemu- "pipaju ga"=oslone se na ruku, na rame i tome slično. Kad je žena reagovala, čitaj glasno se obratila mužu u njihovom društvu da je čuju da joj je to odvratno, jedna od njih je počela namjerno da je provocira s "pipanjem". Kad je mužu rekla za to, on se samo nasmijao i rekao da pretjeruje, oni su prijatelji bla bla blauser posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 12:02:59   
fatimica09
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

acudesa RR, fatimica09, marijanna, buba29, Ben 10, Nejrica, malena27 RR, tekja

eto nas, nana...sad je gotovuser posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 12:03:18   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

acudesa RR, fatimica09, marijanna, buba29, Ben 10, Nejrica, malena27 RR, tekja

eto nas, nana...sad je gotovuser posted image
Korisnici na ovoj temi: Ilhana RR, Ben 10, fatimica09, acudesa RR, jasmin, buba29, Nejrica, malena27 RR, tekja


kod mene nas ima vise :P
Korisnici na ovoj temi: Ilhana RR, Ben 10, fatimica09, acudesa RR, jasmin, buba29, Nejrica, malena27 RR, tekja

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 12:03:19   
Nana84
Ovo vam je situacija kod moje najbolje prijateljice, šta reći user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nana84)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 12:03:22   
dinaa
Ma koje prijateljice i izlasci vikendom,a zena trudna sama da seta???Ja nemam komentar na ovo!



_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 12:04:03   
Anoniman
strasno,ma prestrasno, ne mogu vjerovat sto sve žene trpe..

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 138
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 12:06:39   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: acudesa RR

acudesa RR, fatimica09, marijanna, buba29, Ben 10, Nejrica, malena27 RR, tekja

eto nas, nana...sad je gotovuser posted image
Korisnici na ovoj temi: Ilhana RR, Ben 10, fatimica09, acudesa RR, jasmin, buba29, Nejrica, malena27 RR, tekja


kod mene nas ima vise :P
Korisnici na ovoj temi: Ilhana RR, Ben 10, fatimica09, acudesa RR, jasmin, buba29, Nejrica, malena27 RR, tekja

kad rr-ovke stanu u borbene radove....samljet će gauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 139
   [Obrisana poruka]
15.5.2010 12:06:53   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Nana84)
  Neposredna veza do poruke: 140
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 12:07:08   
Ilhana RR
Ona treba sa njim ozbiljno da poprica jer to nije podnosljivo... treba mu postaviti ultimatum ili ona ona ili one... mislim ako je se ozenio ipak je izabrao zivot sa njom a ne sa njima...

Fakat nerazumijem takve muskarce...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 141
   [Obrisana poruka]
15.5.2010 12:08:20   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 142
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 12:09:22   
fatimica09
IZVORNA PORUKA: marijanna

strasno,ma prestrasno, ne mogu vjerovat sto sve žene trpe..


ma trpe ludjakinje.....tako je i moju bas prisnu prijateljicu, levat uhvatio, ma da ne povjerujes....cura bas bila raja, drzala do sebe, imala stav i to jos kakav.....al ovaj je bas nasuko, kad je glupaca....mah i dijete i sve.....i sad ona kao nesto ceka...bice...ahaaaa kako da ne....Samo mu jednom pusti da te zajase, nikad se ti vise ne izvera gore! A gore je bas lijepouser posted image

Ma ja bas ne osudjujem, necu da ulazim u razloge.....ali ako vec trpis onda suti! A ako ti smeta...ma mrsni djubre, pa onda laj na sav glas.....a najgore mi je ono...srat pa lizat...pih

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 12:11:19   
fatimica09
IZVORNA PORUKA: buba29

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: acudesa RR

acudesa RR, fatimica09, marijanna, buba29, Ben 10, Nejrica, malena27 RR, tekja

eto nas, nana...sad je gotovuser posted image
Korisnici na ovoj temi: Ilhana RR, Ben 10, fatimica09, acudesa RR, jasmin, buba29, Nejrica, malena27 RR, tekja


kod mene nas ima vise :P
Korisnici na ovoj temi: Ilhana RR, Ben 10, fatimica09, acudesa RR, jasmin, buba29, Nejrica, malena27 RR, tekja

kad rr-ovke stanu u borbene radove....samljet će gauser posted image user posted image user posted image


ja ću doći s bagerom iz firme da ga pregazim-KRETENČINA ODVRATNA


ja nosim lisice i palicu!user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 12:11:46   
acudesa
baš je kreten, hodalčinauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 12:12:32   
acudesa
IZVORNA PORUKA: fatimica09

IZVORNA PORUKA: buba29

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: acudesa RR

acudesa RR, fatimica09, marijanna, buba29, Ben 10, Nejrica, malena27 RR, tekja

eto nas, nana...sad je gotovuser posted image
Korisnici na ovoj temi: Ilhana RR, Ben 10, fatimica09, acudesa RR, jasmin, buba29, Nejrica, malena27 RR, tekja


kod mene nas ima vise :P
Korisnici na ovoj temi: Ilhana RR, Ben 10, fatimica09, acudesa RR, jasmin, buba29, Nejrica, malena27 RR, tekja

kad rr-ovke stanu u borbene radove....samljet će gauser posted image user posted image user posted image


ja ću doći s bagerom iz firme da ga pregazim-KRETENČINA ODVRATNA


ja nosim lisice i palicu!user posted image


tavu, punu makaronauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 146
   [Obrisana poruka]
15.5.2010 12:13:04   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu fatimica09)
  Neposredna veza do poruke: 147
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 12:14:03   
Ilhana RR
da ne citiram... ja nosim serpu sa vrelom kasom od zoba ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 12:15:19   
fatimica09
user posted image user posted image user posted image  a palica...hmmm...mozda zatreba, bar za prijateljice user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 12:16:21   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: fatimica09

user posted image user posted image user posted image  a palica...hmmm...mozda zatreba, bar za prijateljice user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Hajmo sad malo ozbiljnije postati, moderatorice ovog PDFa ce nas ruziti hahaha

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *