|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiliste u Zenici
22.7.2012 13:26:21   
NikaViktorija
ako mi se zadesi neki arap porodit cu se u holu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 826
   RE: Porodiliste u Zenici
22.7.2012 13:29:49   
MaminaBeba
Palačinko a kako si ih pitala za prisustvo muža? Ja kad sam rađala malenog 2010 nije bilo govora da bude u holu bolnice, a kamo li samnom. user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 827
   RE: Porodiliste u Zenici
22.7.2012 13:36:10   
felix

IZVORNA PORUKA: NikaViktorija

ako mi se zadesi neki arap porodit cu se u holu user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

ima i takvi gore hahahah

(odgovor članu NikaViktorija)
Neposredna veza do poruke: 828
   RE: Porodiliste u Zenici
22.7.2012 13:44:50   
palachinken

IZVORNA PORUKA: MaminaBeba

Palačinko a kako si ih pitala za prisustvo muža? Ja kad sam rađala malenog 2010 nije bilo govora da bude u holu bolnice, a kamo li samnom. user posted image

Pitala u prijemnoj sobi kad su mi uzimali podatke. Onda je babica otisla po muza, dali mu sterilno odijelo i masku i kad sam posla u radjaonu, zovnuli ga. Poradjali su meu sporednoj sali,gdjeje sam ojedan krevet., to je praksa kad muzevi prisustvuju.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 829
   RE: Porodiliste u Zenici
22.7.2012 13:45:41   
palachinken

IZVORNA PORUKA: felix


IZVORNA PORUKA: NikaViktorija

ako mi se zadesi neki arap porodit cu se u holu user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

ima i takvi gore hahahah

user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 830
   RE: Porodiliste u Zenici
22.7.2012 13:52:04   
MaminaBeba
Ma ništa, ja bez svog sad ne idem. Dr. Sandra je grozna, grozna.. Ona me porađala sa malim, a majko moja šta mi se sve ta nagovorila dok sam rađala... Fuj fuj.. user posted image
Ko te porađao?

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 831
   RE: Porodiliste u Zenici
22.7.2012 14:01:55   
palachinken
Oni se dosta drugacije ponasaju kad je muz prisutan. Meni niko nije pola rijeci rekao, cak me sokolili, kao vidi kako se dobro napinjes, ko profesionalac hahaha dr granic me porodio, zacas.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 832
   RE: Porodiliste u Zenici
22.7.2012 20:56:08   
hatepsut
Mamina beba,a zasto se tako ponasala ?! Mene porodio prije 10g stari dr.Mehic koji mi se obracao sa "sine",toliko je bilo fin ,svaka mu cast.do mene je radjala jos jedna zenica i prema njoj su bili jako fini.Ja sam bila jedna mirnica koja nije izustila na "a" tokom citavog poroda!
Kako ce biti ovaj put,ostaje da se vidi user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 833
   RE: Porodiliste u Zenici
22.7.2012 22:39:50   
malen@89

IZVORNA PORUKA: Ivana1906

pozzz,

Upravo sam uradila test koji je pokazao da sam trudna :)))
Nova sam u Ze, pa me zanima ( prema vasim iskustvima) ,da mi netko da preporuku kojem privatnom gin. da odem na pregled, koji bi mi ujedno i vodio trudnocu.

unaprijed hvala!!!

dr.gvozdenovicuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ivana1906)
Neposredna veza do poruke: 834
   RE: Porodiliste u Zenici
22.7.2012 22:41:01   
MaminaBeba

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Mamina beba,a zasto se tako ponasala ?! Mene porodio prije 10g stari dr.Mehic koji mi se obracao sa "sine",toliko je bilo fin ,svaka mu cast.do mene je radjala jos jedna zenica i prema njoj su bili jako fini.Ja sam bila jedna mirnica koja nije izustila na "a" tokom citavog poroda!
Kako ce biti ovaj put,ostaje da se vidi user posted image




Hatepsut nisam se mogla "napeti", nije mi dolazilo da se "napnem", nije mi dolazilo da tiskam i onda je to nju strašno nerviralo. A napinjala sam se silom i gubila snagu i pri svakom naponu, beba je bježala "gore". Porađala sam se na krevetu koji nije imao ona postolja da dignem noge, tako da su mi se noge same savijale u koljenima, a ona meni "Glupaaaaaaaačoooo ne savijaj noge... "Uh kad se sjetim, odmah počnem da plačem... user posted image

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 835
   RE: Porodiliste u Zenici
22.7.2012 22:51:03   
MaminaBeba
I onda joj je bilo krivo jer je mm keš lovu dao drugom dr. ne znajući da me on ne porađa, on se igrom slučaja zadesio na odjelu, nije me ni vidio. I kad sam rodila, ona izašla da kaže mm da sam rodila, a on ne znajući pitao gdje je dr. koji je porodio suprugu i ona poludila, vratila se u salu, psovala, govorila mi kako sam bezobrazna, kako je mm bezobrazan, kao zar nije očito da se ona "mučila samnom", i na kraju vratila se i ušila me bez anestezije, tad sam stvarno plakala kao luda... Grozno iskustvo, bojim se, stvarno se bojim...

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 836
   RE: Porodiliste u Zenici
22.7.2012 22:52:23   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: MaminaBeba


IZVORNA PORUKA: hatepsut

Mamina beba,a zasto se tako ponasala ?! Mene porodio prije 10g stari dr.Mehic koji mi se obracao sa "sine",toliko je bilo fin ,svaka mu cast.do mene je radjala jos jedna zenica i prema njoj su bili jako fini.Ja sam bila jedna mirnica koja nije izustila na "a" tokom citavog poroda!
Kako ce biti ovaj put,ostaje da se vidi user posted image




Hatepsut nisam se mogla "napeti", nije mi dolazilo da se "napnem", nije mi dolazilo da tiskam i onda je to nju strašno nerviralo. A napinjala sam se silom i gubila snagu i pri svakom naponu, beba je bježala "gore". Porađala sam se na krevetu koji nije imao ona postolja da dignem noge, tako da su mi se noge same savijale u koljenima, a ona meni "Glupaaaaaaaačoooo ne savijaj noge... "Uh kad se sjetim, odmah počnem da plačem... user posted image



A jooj bas mi je zao user posted image prema meni je doktor imao razumjevanja ,znao je da sam prvorotka.kad sam se prvi put napela popucali mi kapilari po lici nisam znala,.na zalost tad nisam pohadjala skolu za trudnice(od srca preporucujem svakoj trudnici) i onda mi doktror ovako kaze "sine kad ti dodje napon to ti je ko kad trebas da kakis,nema veze sto ces ti nas pokakit i popiskit ti se samo napinji ko da imas tvrdu stolicu" tako i bilo iz 3. napona sam rodila.
Istina ,ne znam kako bi reagovala da sam bila na tvom mjestu,ne smijem se zaklet ali mislim da nebi odogovarala za postupke,vjerovatno bi moja "savijena" noga dosla do njenog lica taman kad me nebi ni porodili ili kad bi mi dosla kazna ko zna koliko.
Zelim ti srecu kad odes gore ponovo !

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 837
   RE: Porodiliste u Zenici
22.7.2012 22:57:52   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: MaminaBeba

I onda joj je bilo krivo jer je mm keš lovu dao drugom dr. ne znajući da me on ne porađa, on se igrom slučaja zadesio na odjelu, nije me ni vidio. I kad sam rodila, ona izašla da kaže mm da sam rodila, a on ne znajući pitao gdje je dr. koji je porodio suprugu i ona poludila, vratila se u salu, psovala, govorila mi kako sam bezobrazna, kako je mm bezobrazan, kao zar nije očito da se ona "mučila samnom", i na kraju vratila se i ušila me bez anestezije, tad sam stvarno plakala kao luda... Grozno iskustvo, bojim se, stvarno se bojim...



Uzas,ali realna slika naseg porodilista,imas pp

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 838
   RE: Porodiliste u Zenici
23.7.2012 10:22:11   
lana84

IZVORNA PORUKA: MaminaBeba

Palačinko a kako si ih pitala za prisustvo muža? Ja kad sam rađala malenog 2010 nije bilo govora da bude u holu bolnice, a kamo li samnom. user posted image


ja sam rodila 2008 godine i tada je MM bio samnom na porodu, bez problema. Samo smo doktoru rekli da to želimo kad je krenuo porod i tako je i bilo. U 9-tom mjesecu me čeka isto, znači i ovoga puta ide MM samnom. Trudnoću mi ovaj put vodi dr. Ribić, koji kaže da nije problem uopće da prisustvuje muž. :)

Što se tiče doktora, kad malo bolje razmislim, čak mi je i svejedno tko će biti dežurni, samo da to krene i da sretno završi. Jer i prvi put sve je to obavila uglavnom babica, doktor je samo tu bio čisto kao promatrač ( Gvozdenović) ako pođe šta po krivu. Mislim, volila bi da to bude neki od 'boljih' doktora, ali kad sam jednom sve to već prošla nekako ne hvata me panika toliko kao prvi put oko toga 'tko će me porodit'.

_____________________________

Lana 2008
Mihaela 2012

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 839
   RE: Porodiliste u Zenici
23.7.2012 18:57:45   
MaminaBeba
Ne znam drage moje, ja od straha razmišljam i o CR ako bude moglo. Svakako su me pripremali prošli put za CR, jer imam usku karlicu. U svakom slučaju bi možda bilo manje stresno. Šta znam... Svakoj vam želim svu sreću i da nam user posted image budu zdravi, živi i sretni..

(odgovor članu lana84)
Neposredna veza do poruke: 840
   RE: Porodiliste u Zenici
26.7.2012 22:39:03   
MaminaBeba
Zna li nam neko nešto o Hatepsut? Je li rodila?

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 841
   RE: Porodiliste u Zenici
7.8.2012 21:04:15   
Mino
Pozz svima,

Novi sam kolacicuser posted image ovdje (mada redovno budem na stranici) i usla sam u 9 mjesecuser posted image pa bih voljela da mi neko, ko se nedavno porodio u Zenici, nappise sta je sve potrebno ponijeti u porodiliste.
Sta se tice doceka bebe user posted image sve je spremno, samo jos bebica faliuser posted image
Trudnocu mi vodi dr.Ribic i za sada samo veoma zadovoljni s njimuser posted image

Unaprijed hvalauser posted image

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 842
   RE: Porodiliste u Zenici
8.8.2012 19:47:20   
Precious

IZVORNA PORUKA: Mino

Pozz svima,

Novi sam kolacicuser posted image ovdje (mada redovno budem na stranici) i usla sam u 9 mjesecuser posted image pa bih voljela da mi neko, ko se nedavno porodio u Zenici, nappise sta je sve potrebno ponijeti u porodiliste.
Sta se tice doceka bebe user posted image sve je spremno, samo jos bebica faliuser posted image
Trudnocu mi vodi dr.Ribic i za sada samo veoma zadovoljni s njimuser posted image

Unaprijed hvalauser posted image


Dobro nam došla Mino :) Evo link, tu imas sve potrebne informacije. I ja sam se prema ovom pripremila i sad mi preostalo samo da čekam, isto usla u 9.

http://www.ringeraja.ba/forum/Oprema_za_novoro%C4%91en%C4%8De/m_18651/tm.htm

(odgovor članu Mino)
Neposredna veza do poruke: 843
   RE: Porodiliste u Zenici
8.8.2012 20:00:30   
hatepsut
Hata se porodila prije 12 dana,porod indukovan gelom.ja sam mogu reci vise nego zadovoljna tretmanom u porodilistu.sam doktor (Gvozdenovic,Sestic) pa babica ne znam joj ime tacno cini mi se Nedzmija,pa sestre kad sam iz radjaone otisla u sobu.sestra me podigla,odvela pod tus i tusirala i vratila me u krevet.kreveti su super(za razliku kakvi su bili kad sam radjala prvo djete).sto je najbitnije sam porod je bio lahak hvala Bogu svakom zelim isti !

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Precious)
Neposredna veza do poruke: 844
   RE: Porodiliste u Zenici
8.8.2012 20:04:21   
Precious

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Hata se porodila prije 12 dana,porod indukovan gelom.ja sam mogu reci vise nego zadovoljna tretmanom u porodilistu.sam doktor (Gvozdenovic,Sestic) pa babica ne znam joj ime tacno cini mi se Nedzmija,pa sestre kad sam iz radjaone otisla u sobu.sestra me podigla,odvela pod tus i tusirala i vratila me u krevet.kreveti su super(za razliku kakvi su bili kad sam radjala prvo djete).sto je najbitnije sam porod je bio lahak hvala Bogu svakom zelim isti !


user posted image MašAllah. Čestitam. Za mjesec dana idem i ja aBd. Jedva čekam user posted image

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 845
   RE: Porodiliste u Zenici
8.8.2012 20:06:28   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: Precious


IZVORNA PORUKA: hatepsut

Hata se porodila prije 12 dana,porod indukovan gelom.ja sam mogu reci vise nego zadovoljna tretmanom u porodilistu.sam doktor (Gvozdenovic,Sestic) pa babica ne znam joj ime tacno cini mi se Nedzmija,pa sestre kad sam iz radjaone otisla u sobu.sestra me podigla,odvela pod tus i tusirala i vratila me u krevet.kreveti su super(za razliku kakvi su bili kad sam radjala prvo djete).sto je najbitnije sam porod je bio lahak hvala Bogu svakom zelim isti !


user posted image MašAllah. Čestitam. Za mjesec dana idem i ja aBd. Jedva čekam user posted image



Hvala,sretno i tebi ! Kako doktor kaze bitno je da zena suradjuje sve onda ide kako treba !

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Precious)
Neposredna veza do poruke: 846
   RE: Porodiliste u Zenici
8.8.2012 22:20:11   
gerberka
pa ne bih baš hato rekla da je bitno što žena sarađuje..bilo je njih koje su bile za suradnju, niko ih nije gledao..bila sam prisutna kad se žena porađala u sobi i molila da neko dođe.
Mislim da je svaka trudnica spremna na saradnju kad otkuca 5 do 12 i da je njoj najbitnije da sve prođe kako treba..a kome je najbitnije taj i sarađuje..
ako se po NEsaradnjom smatra deranje i vrištanje ja bih taj termin preinačila u neupućenost..što opet odgovornost pada na doktore koji vode trudnoće.
Također porod je svaki individualan, nekom je skoro pa bezbolan neko se sa dušom razdvaja..pragovi bola su također urezani u pojedincu, a ne u terminu "saradnja porodilje"
Mislim da je porodilište Zenica leglo korumpiranih pacova..čast izuzetcima.

A pošto se svaki moj post prenosi..od strane jedne zaposlenice KBZ..ovom prilikom želim da joj porućuim da pokuša srediti svoj život umjesto da troši vrijeme na tračeve i neistine user posted image A drugi put ću, ako nastavi, otvoriti temu sa njenim imenom i prezimenom user posted image

< Poruku je uredio gerberka -- 8.8.2012 22:27:38 >


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 847
   RE: Porodiliste u Zenici
9.8.2012 0:22:21   
hatepsut
Ma ima svega Gerbo,vjeruj mi.ja sam porodjena lezala kad se zenica poradjala ,doktori je molili da suradjuje jer joj je beba bila zivotno ugrozena a ona je lupala nogama doktora user posted image znaci doktor joj lijepo govori kako ce i sta beba bila krenula ona njega lupa nogama user posted image (na kraju je zavrsila na sekciji)al hajd ne podnosimo svi bol isto sto kazes,mozda je i do toga.
A mozda sam ja potrefila na "dobru smjenu" user posted image prema meni su bili divni ko i prvi put

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 848
   RE: Porodiliste u Zenici
9.8.2012 20:37:27   
NikaViktorija
i usput da nadodam user posted image user posted image user posted image porodio me bas arap user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 849
   RE: Porodiliste u Zenici
10.8.2012 11:34:01   
lana84

IZVORNA PORUKA: NikaViktorija

i usput da nadodam user posted image user posted image user posted image porodio me bas arap user posted image user posted image user posted image user posted image



hoćemo detalje!!! user posted image

_____________________________

Lana 2008
Mihaela 2012

(odgovor članu NikaViktorija)
Neposredna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *