|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiliste u Zenici
20.2.2013 8:34:16   
Hannica

IZVORNA PORUKA: my beby

pozdrav nova sam na forumu pa moze li mi neko reci od vas jeli moguce da doktor cestic pogrijes spol djeteta mislim da kaze od cetiri mjeseca da je djevojcica a poslije da se rodi djecak kolike su sanse hvala vam unaprijed

user posted image user posted image user posted image Joj bas me slatko nasmija.Naravno da je moguce da pogrijesi,ne samo doktor Sestic nego i svi ostali doktori.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu my beby)
Neposredna veza do poruke: 876
   RE: Porodiliste u Zenici
20.2.2013 8:35:26   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Božana23

Ma nije tako loše kao što se priča,bolnica ko i svaka druga.Mene je porodio tj.carskim rezom doktor Granić,i sve najbolje o njemu.Ako bude i drugo dijete opet cu stimat da budem kod njega.

jel ti familija ili je koverta bila debela? user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Božana23)
Neposredna veza do poruke: 877
   RE: Porodiliste u Zenici
20.2.2013 10:22:13   
Storm

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: Božana23

Ma nije tako loše kao što se priča,bolnica ko i svaka druga.Mene je porodio tj.carskim rezom doktor Granić,i sve najbolje o njemu.Ako bude i drugo dijete opet cu stimat da budem kod njega.

jel ti familija ili je koverta bila debela? user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 878
   RE: Porodiliste u Zenici
20.2.2013 10:30:11   
Storm

IZVORNA PORUKA: Božana23

Ma nije tako loše kao što se priča,bolnica ko i svaka druga.Mene je porodio tj.carskim rezom doktor Granić,i sve najbolje o njemu.Ako bude i drugo dijete opet cu stimat da budem kod njega.


ne znam sta bi rekla meni je bilo grozno iskustvo od sest dana i nastavilo bi se Bog zna do kada i kako da nismo "reagovali" i poznanstvom i $....od nekih scena sa sestrama i odredjenom doktoricom se psihicki jos uvijek oporavljam user posted image

(odgovor članu Božana23)
Neposredna veza do poruke: 879
   RE: Porodiliste u Zenici
20.2.2013 10:41:26   
Hannica
Ja zaista nemam losa iskustva,bolnica ko bolnica,nista posebno,niti me jo ko mazio i pazio a nisu me pustili ni da umrem.Nisam ini imala neka velika ocekivanja.A sto se tice dr.Granica nije me ni registrovao dok nije saznao da smo iz istog kraja,onda se malo promjenio i bio fin prema meni.user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Storm)
Neposredna veza do poruke: 880
   RE: Porodiliste u Zenici
20.2.2013 12:03:18   
Božana23
Ni jedno ni drugo.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 881
   RE: Porodiliste u Zenici
20.2.2013 19:07:54   
MaminaBeba
Meni samo nije jasno šta rade onim sestrama na ginekologiji pa kad dođeš, najradije bi te ubile šakama i nogama da mogu. user posted image
Stvarno sam skontala da su isfrustrirane do bola, nešto im gore rade. Možda ih tuku. user posted image

Ja se trebam poroditi početkom marta, i već me prpa. Ja bih to da obavim i odozgo da user posted image se nabijem nogom u guzu.

_____________________________

*07.08.2010*
Mamin i tatin princ, blagoslov, život!

*16.03.2013*
Mamina, tatina, bracina princeza, naša druga radost!

(odgovor članu Božana23)
Neposredna veza do poruke: 882
   RE: Porodiliste u Zenici
20.2.2013 19:10:19   
Storm
Ma to je sila udarila u g....u nista drugo, moze im se.....samo pripremi strpljenja, proci ce...sretno ti i da bude lagan porod user posted image

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 883
   RE: Porodiliste u Zenici
20.2.2013 22:01:48   
MaminaBeba
Hvala mnogo.. Moram biti pozitivna, inače ... Samo sebi mogu naškoditi negativnom energijom.

_____________________________

*07.08.2010*
Mamin i tatin princ, blagoslov, život!

*16.03.2013*
Mamina, tatina, bracina princeza, naša druga radost!

(odgovor članu Storm)
Neposredna veza do poruke: 884
   RE: Porodiliste u Zenici
21.2.2013 14:05:13   
Hannica

IZVORNA PORUKA: MaminaBeba

Meni samo nije jasno šta rade onim sestrama na ginekologiji pa kad dođeš, najradije bi te ubile šakama i nogama da mogu. user posted image
Stvarno sam skontala da su isfrustrirane do bola, nešto im gore rade. Možda ih tuku. user posted image

Ja se trebam poroditi početkom marta, i već me prpa. Ja bih to da obavim i odozgo da user posted image se nabijem nogom u guzu.

Mozda je problem sto im niko nista ne radi.user posted image user posted image user posted image A neke su i u klimaksu.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 885
   RE: Porodiliste u Zenici
21.2.2013 14:11:06   
dandi84
Jadna majko pa šta da pomisle ove što još nisu rađale a što se spremaju da rode...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 886
   RE: Porodiliste u Zenici
21.2.2013 14:25:52   
Nedi

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: MaminaBeba

Meni samo nije jasno šta rade onim sestrama na ginekologiji pa kad dođeš, najradije bi te ubile šakama i nogama da mogu. user posted image
Stvarno sam skontala da su isfrustrirane do bola, nešto im gore rade. Možda ih tuku. user posted image

Ja se trebam poroditi početkom marta, i već me prpa. Ja bih to da obavim i odozgo da user posted image se nabijem nogom u guzu.

Mozda je problem sto im niko nista ne radi.user posted image user posted image user posted image A neke su i u klimaksu.user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 887
   RE: Porodiliste u Zenici
21.2.2013 14:35:05   
Hannica

IZVORNA PORUKA: dandi84

Jadna majko pa šta da pomisle ove što još nisu rađale a što se spremaju da rode...user posted image user posted image user posted image

Samo zapamti onu staru narodnu "Samo nek ne tuku,a ako tuku nek ne udaraju po glavi" i bit ces zadovoljna uslugom nasih medicinara.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 888
   RE: Porodiliste u Zenici
21.2.2013 14:45:52   
MaminaBeba

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: dandi84

Jadna majko pa šta da pomisle ove što još nisu rađale a što se spremaju da rode...user posted image user posted image user posted image

Samo zapamti onu staru narodnu "Samo nek ne tuku,a ako tuku nek ne udaraju po glavi" i bit ces zadovoljna uslugom nasih medicinara.user posted image



user posted image user posted image user posted image ... Inače imam problema sa stolicom, ali kad dođem na porođajno, ja tih problema prestanem imati, odmah k'o grlica... Samo kad pogledam one lijepe izraze lica. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*07.08.2010*
Mamin i tatin princ, blagoslov, život!

*16.03.2013*
Mamina, tatina, bracina princeza, naša druga radost!

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 889
   RE: Porodiliste u Zenici
21.2.2013 14:49:22   
Nedi
Ovaj put cu se bolje pripremiti sa insajderimauser posted image

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 890
   RE: Porodiliste u Zenici
21.2.2013 22:58:13   
didii
Ja ne znam sta je problem s tim porodilistem i zao mi je ako su neke imale losa iskustva. Ja sam valjda onda imala srece user posted image
Doduse i pripremila sam se psihicki na svasta s obzirom sta sam prije cula o tome porodilistu user posted image
Ja sam par dana lezala na patologiji i tamo je stanje stvarno lose, od kreveta, higijene, higijene wc-a, cak smo i misa vidjeli u sobi i jeo je sve stvari do kojih je mogao doci u onim ormarima a cure u nekim sobama su vidjeli i zohare i to je stvarno uzasno...al Boze moj pretrpilo se, sestre nisu bile lose stvarno...
Sto se tice samog porodilista ono je sasvim OK, obnovljeno, novi kreveti udobni, cak i u ovoj sobi je bio i wc s tus kabinom, sestre su se stvarno trudile da svoj posao rade najbolje (nisam ocekivala da me nosaju na dlanu) ali su svoj posao radile korektno. Problem jeste sto nema dovoljno plahti, spavacica...jos tada je bila ogromna guzva...ali i to se pretrpi user posted image
Uglavnom se treba psihicki pripremiti i znati da tamo ide otprilike kao na traci jer ima jako puno poroda a manjak svega ostalog user posted image
Samo hrabro buduce porodilje, pripremite se, mislite samo o bebici i casu kada ce te aBd s njom doci svojoj kuci...i nazalost nase zdravstvo je takvo kakvo je user posted image

_____________________________

"Ljepota je ... kad oko na ovome svijetu iznova otkrije ono što um već po sebi zna."

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 891
   RE: Porodiliste u Zenici
22.2.2013 9:29:08   
MaminaBeba
Didii ne trebaš se pitati šta je problem, sama si već nabrojala. Ali ženi koja dođe da rodi najmanje treba obeshrabrenje, a većinom isfrustrirane i nervozne sestre te dočekaju na vratima obraćajući ti se grubim tonom i dalje da ne nabrajam. Odnosno skoro uvijek. Meni nije jasno zašto onda rade taj posao, ako ga toliko ne vole. Čast izuzecima, stvarno, ne mogu dušu griješiti zapamtila sam jednu ili dvije ljubazne sestre, i jednu krasnu servirku. Ja nisam razmažena i mogu istrpiti sve i svašta, samo što sam mnogo osjetljiva pa me sve to pogađa. Možda je i do mene. Ovaj put bih htjela samo da odem roditi lijepo i sutra da se svojoj kući vratim sa svojom bebom, da se gore ne zadržavam duže od 24h. AkoBogda ...

_____________________________

*07.08.2010*
Mamin i tatin princ, blagoslov, život!

*16.03.2013*
Mamina, tatina, bracina princeza, naša druga radost!

(odgovor članu didii)
Neposredna veza do poruke: 892
   RE: Porodiliste u Zenici
22.2.2013 9:58:52   
Božana23
Meni je bilo ok,lezala sam gore 5 dana i nitko mi se nije ruzno ni obratio,a i sestre su bile ljubazne.

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 893
   RE: Porodiliste u Zenici
22.2.2013 12:09:31   
Storm

Mozda je problem sto im niko nista ne radi.user posted image user posted image user posted image A neke su i u klimaksu.user posted image
[/quote]


user posted image user posted image user posted image ali ne znam bas, znas da je oduvijek bil ono med. sestre i doktori hahaha

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 894
   RE: Porodiliste u Zenici
22.2.2013 12:13:38   
Storm
Mislim da i jeste problem u nama, jer evo vidi se po komentarima, tipa: meni je ok, nije bilo lose, niko me nije tuko user posted image i tako to... znaci mi smo zadovoljni sve dok nas ne tuku, a i to ako krenu bice: haj izdrzi, proci ce...ili imas srece ili nemas...to ne bi trebalo biti tako, jer je to human poziv!! Znaci kad je nekom potreban ljekar, nije mu potrebna neka isfrustrirana osoba, nego njega i humano ponasanje!
Druga stvar je i kultura. Nigdje u svijetu vam nece govoriti ti, mislim to je toliko nekulturno, pa nismo mi ovce zajedno cuvale i ja njoj ne govorim ti, nego ih persiram!!! Ma joj....user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Storm -- 22.2.2013 12:21:19 >

(odgovor članu Storm)
Neposredna veza do poruke: 895
   RE: Porodiliste u Zenici
22.2.2013 12:43:15   
Božana23
Ima žena koje pretjeruju,ovo mi ono mi.Bila sam i cula sam i vidila bezobrazluka od strane pacijenata.Hoće gospođe da im je ko u hotelu.Nema potrebe ovdje da se pise kao da je porodiliste u zenici klaonica.Da je tako sve koje su se porodile u Zenici jedanput ne bi vise otisle,a vidim ima koje pisu negativno,a 2-3 puta se porodile u tom istom porodilistu.

(odgovor članu Storm)
Neposredna veza do poruke: 896
   RE: Porodiliste u Zenici
22.2.2013 12:46:29   
didii
Slazem se Storm s tobom apsolutno ali isto tako znam da nam je sve u k... i da treba krenuti sa rekonstrukcijom svega od samog vrha drzave, pa da bi se doslo i do promjene u nasim porodilistima, jer vjeruj nije ovakvo stanje samo u Zenici, evo npr stanje u Tuzli je jos gore...u Zenici makar imamo obnovljeno porodiliste... Ja licno na sestre nemam prituzbe bile su korektne i to je moje licno iskustvo...
Da porodilje zasluzuju puno vise ZASLUZUJU i zalosno je stanje ali... ja ne vidim nacina kako bi mi mogle poboljsati stanje u porodilistima...user posted image
Ako nesto prigovoris osobljua obicno si "donji" jer si kasnije u njihovim rukama, bespomocan... Zato kazem treba se psihicki pripremiti na sve da bi to sve lakse prebrodile user posted image

Sretno porodiljama, samo hrabro user posted image

_____________________________

"Ljepota je ... kad oko na ovome svijetu iznova otkrije ono što um već po sebi zna."

(odgovor članu Storm)
Neposredna veza do poruke: 897
   RE: Porodiliste u Zenici
22.2.2013 16:54:24   
Storm
pa da didii to si skroz u pravu, sve nam je tako i bas treba totalna rekonstrukcija, ali eto ovdje tema porodiliste pa sam se zato tu istresla user posted image dobro je pa nema tema politike i sl. samo bi se nervirale user posted image

bozana nije klanonica naravno, to nisam ni tvrdila, naravno da ima i gore i nije hotel i sve se prezivi. Ja samo tvrdim da su pored nikakvih uslova, za koje je drzava kriva, oni tamo strasno bezobrazni, iza toga cvrsto stojim.

< Poruku je uredio Storm -- 22.2.2013 17:05:29 >

(odgovor članu didii)
Neposredna veza do poruke: 898
   RE: Porodiliste u Zenici
22.2.2013 17:19:11   
Božana23
Nisam mislila na tebe kada sam rekla "klaonica" vec opcenito na sve koje su pisale na ovom forumu da su gore mesari.Ja sam se porodila 2011 i bila sam 5 dana u bolnici i prema meni stvarno nitko nije bio bezobrazan ni najmanje.Kada sam bila u predrađaoni i kad me je pocelo bolit zamolila sam nekog drugog doktora da mi zovne doktora Granica i doktor je dosao za 2 minute.Kakav si ti prema njima i oni su prema tebi.Ima jako bezobrazni zena koje se deru na porodu ko da ih kolju i onda dođu ovdje i komentarisu.

(odgovor članu Storm)
Neposredna veza do poruke: 899
   RE: Porodiliste u Zenici
22.2.2013 20:46:28   
MaminaBeba
Zamisli Božana23 da se porađaš, a doktorica ti nabraja kako je tvoj muž bezobrazan jer je mislio da te porađa drugi doktor, a ona se toliko muči s tobom. Kako si ti umažena, jer nemaš nagon za tiskanjem. Kako si glupa jer ne možeš raširiti noge (a pri tome nemaš uopšte one metalne nogare za podignuti noge prilikom rađanja, nego istovremeno moraš tiskati, i samoj sebi držati noge da se ne bi sastavile u koljenima refleksno), na kraju crkne ti od smijeha, i kaže da si tu došla i da tu mora sve boljeti. Plakala sam moleći je da me razumije, da ne mogu tiskati, da me ne tjera, da nemam nagon nikakav. I kao šlag na tortu, ušije te bez anestezije, jer je anestezije kao nestalo. Ujutro te ne pogleda u viziti (jer joj nisi pobogu ubacila u džep barem crvenku), jer su moji dali pogrešnom doktoru novac koji je bio dežurni taj dan, a nije me ni pogledao. I po izlasku iz bolnice rašije ti se rana i sve inficira, a imaš masu konaca i završiš na najjačim antibioticima.
Zar ovo nije za kuditi osoblje molim te ???

_____________________________

*07.08.2010*
Mamin i tatin princ, blagoslov, život!

*16.03.2013*
Mamina, tatina, bracina princeza, naša druga radost!

(odgovor članu Božana23)
Neposredna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *