|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiliste u Zenici
22.2.2013 21:43:04   
Božana23
Ja sam bila u predrađaoni od pola 8 do 11,drzali me na dripu i kao sto sam navela rekla sam da mi zovnu mog doktora jer sam dobila bolove,a nemam nagona.I cim je dosao rekao je da me pripreme za carski rez da se vise ne patim.Jedino je babica govorila otvorena 9 prstiju,a Vi je saljete na carski,al samo sto je niko nije dozivljavaouser posted image .A od Vas je najvjerovatnije ta doticna ocekivala pare.

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 901
   RE: Porodiliste u Zenici
22.2.2013 23:14:46   
didii
Mislim da je se malo popravilo stanje od 2010 kada si ti bila tamo...ali uvijek se vjerovatno moze naici na nekoga arogantnog... a da ocekuju pare...pa nije im mrsko user posted image
Ja nisam mogla vjerovati kako se to otvoreno gore prica izmedju osoblja a i pacijentica, mislila sam da su diskretni user posted image

U svakom slucaju zelim ti puno laksi porod i da se osjecas ljepse nego si prosli putuser posted image

_____________________________

"Ljepota je ... kad oko na ovome svijetu iznova otkrije ono što um već po sebi zna."

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 902
   RE: Porodiliste u Zenici
22.2.2013 23:22:36   
MaminaBeba
Ovaj put idem sa nadom da će brže sve proći i da će biti bolje. user posted image Idem roditi svoju curu, imam lijepog dječaka kući i kad ga pogledam, opet je vrijedilo proći sve to zbog njega. user posted image

_____________________________

*07.08.2010*
Mamin i tatin princ, blagoslov, život!

*16.03.2013*
Mamina, tatina, bracina princeza, naša druga radost!

(odgovor članu didii)
Neposredna veza do poruke: 903
   RE: Porodiliste u Zenici
23.2.2013 11:53:39   
Storm
MaminaBeba, da mozda nije to ona crnokosa doktorica, malo buckasta i dodjavola arogantna user posted image i meni se na pregledu pocela derati samo sto sam postavila pitanje, Boze sacuvaj a sestra meni samo ocima da sutim, znaci nije to sad samo jedinstven slucaj nego je ta osoba ocito uvijek takva, znaci nije joj mjesto tu...grozno. Meni je sreca bila sto nije bila njena smjena kad je krenulo....a ja jos je i pri pregledu profulala otvorenost za cetiri prsta, sto je doktor poslije nje ustanovio ha ha ha toliko o strucnosti user posted image

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 904
   RE: Porodiliste u Zenici
23.2.2013 11:57:17   
Storm
Ma koja diskrecija, ona jedna sestra hoda a rukom drzi sirom otvoren dzep od mantila, toliko upadno trazi...

(odgovor članu Storm)
Neposredna veza do poruke: 905
   RE: Porodiliste u Zenici
23.2.2013 23:47:48   
didii
Ako mislite na onu nisku doktoricu kovrcave kose ona je meni bila super profesionalna user posted image Opet ce mozda zvucati da branim nekoga al fakat na svu srecu nisam imala nekih problema s osobljem user posted image
A na koju sestru to mislis user posted image


_____________________________

"Ljepota je ... kad oko na ovome svijetu iznova otkrije ono što um već po sebi zna."

(odgovor članu Storm)
Neposredna veza do poruke: 906
   RE: Porodiliste u Zenici
24.2.2013 15:49:05   
Storm
Da sad ne nagadjamo user posted image ja mislim na doktoricu Sandru, ne znam kako se preziva. A sestra je ona tamo glavna za bebe, mislim da je Bahra, ili tako nesto, pokrivena. Ona uci mame da doje, pa dok ti masira cicu pricat ti kako je ona glavna tu, da ti moze ona sve srediti, da se njoj obratis....itd. al to svakoj mami posebno sapce hahaha joj kako je bila smjesna. A kad joj stavis u dzep njen jedini komentar je: to mora biti halal i to je to, nema cak ni hvala user posted image

(odgovor članu didii)
Neposredna veza do poruke: 907
   RE: Porodiliste u Zenici
24.2.2013 15:53:02   
MaminaBeba
Storm jest na nju mislim, na tu doktoricu. Dr. Sandra Knežević. A nije imala kovrčavu kosu, jedino ako se nakovrčala Didi kad si se ti porađala. user posted image Snađe li mene ovaj put, ostat će bez nje, bila kovrčava ili ravna, postat će ćelava. user posted image

_____________________________

*07.08.2010*
Mamin i tatin princ, blagoslov, život!

*16.03.2013*
Mamina, tatina, bracina princeza, naša druga radost!

(odgovor članu Storm)
Neposredna veza do poruke: 908
   RE: Porodiliste u Zenici
24.2.2013 22:21:28   
didii
Ma sigurna sam da je to ta doktorica,niza, sada ima duzu valovitu kosu... Ona me je pregledala i meni eto nije bila strasna (hmmm ja sam onda stvarno imala srece)
A porodila sam se u septembru prosle godine user posted image

A za tu sestru govoris user posted image e sa njome ja i nisam imala neki kontakt, meni su pomagale u dojenju neka plave kose starija (ne pamtim imena user posted image ) i jos neka skroz mlada sestra i stvarno su se trudile user posted image

E draga sretno ovaj put da aBd bude punoooo ugodniji boravak gore i sto kraci naravno user posted image

< Poruku je uredio didii -- 24.2.2013 22:27:12 >


_____________________________

"Ljepota je ... kad oko na ovome svijetu iznova otkrije ono što um već po sebi zna."

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 909
   RE: Porodiliste u Zenici
26.2.2013 13:55:13   
Storm
pa dobro to za kosu mozda me malo zbunilo jer su meni nju probudili pa je bila sva onako user posted image hahaha vjerovatno da je kosa samo valovita user posted image

(odgovor članu didii)
Neposredna veza do poruke: 910
   RE: Porodiliste u Zenici
26.2.2013 21:43:07   
dandi84

IZVORNA PORUKA: MaminaBeba

Snađe li mene ovaj put, ostat će bez nje, bila kovrčava ili ravna, postat će ćelava. user posted image

user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 911
   RE: Porodiliste u Zenici
24.3.2013 10:52:40   
MaminaBeba
Evo mene sa najfriškijim vijestima. Ja sam se ovaj put iz rodilišta vratila oduševljena! Osoblje je bilo krasno! Dr. Bojan me porodio zajedno sa babicom Fadilom!! Oboje su krasni zaista! Sve je bilo brzo gotovo, oni su mi davali veliku podršku, ja ih slušala, ma ljepota. Budućim mamicama želim da prođu kao i ja ovaj put! Svi su bili nasmijani, ljubazni!user posted image

_____________________________

*07.08.2010*
Mamin i tatin princ, blagoslov, život!

*16.03.2013*
Mamina, tatina, bracina princeza, naša druga radost!

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 912
   RE: Porodiliste u Zenici
25.3.2013 9:28:34   
Storm
MaminaBeba cestitam user posted image user posted image user posted image nadam se da je bebica dobro a i mama. Super da ti je tako dobro proslo u bolnici, nadajmo se da ce biti jos takvih slucajeva user posted image

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 913
   RE: Porodiliste u Zenici
25.3.2013 12:47:40   
dandi84
IZVORNA PORUKA: MaminaBeba

Evo mene sa najfriškijim vijestima. Ja sam se ovaj put iz rodilišta vratila oduševljena! Osoblje je bilo krasno! Dr. Bojan me porodio zajedno sa babicom Fadilom!! Oboje su krasni zaista! Sve je bilo brzo gotovo, oni su mi davali veliku podršku, ja ih slušala, ma ljepota. Budućim mamicama želim da prođu kao i ja ovaj put! Svi su bili nasmijani, ljubazni!user posted image


Čestitam draga moja...Drago mi je da si u bolnici našoj Zeničkoj tako fino prošla....Daj Bože da svakoj trudnici tako bude na porodu kao tebi...Sve čestitke od srca...user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 914
   RE: Porodiliste u Zenici
25.3.2013 18:19:55   
MaminaBeba
Hvala drage moje žene. I ja želim svakoj lijepo iskustvo!
Obje smo super, iz bolnice sam se vratila oporavljena, odmah sam sve mogla raditi, niko mi ne pomaže. Danas nam je 9 dana u dobar čas. :)

_____________________________

*07.08.2010*
Mamin i tatin princ, blagoslov, život!

*16.03.2013*
Mamina, tatina, bracina princeza, naša druga radost!

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 915
   RE: Porodiliste u Zenici
3.6.2013 11:04:02   
Lilliloo
Hahahahaah isto prosla sa njom hahaahahahah user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Storm

Da sad ne nagadjamo user posted image ja mislim na doktoricu Sandru, ne znam kako se preziva. A sestra je ona tamo glavna za bebe, mislim da je Bahra, ili tako nesto, pokrivena. Ona uci mame da doje, pa dok ti masira cicu pricat ti kako je ona glavna tu, da ti moze ona sve srediti, da se njoj obratis....itd. al to svakoj mami posebno sapce hahaha joj kako je bila smjesna. A kad joj stavis u dzep njen jedini komentar je: to mora biti halal i to je to, nema cak ni hvala user posted image


(odgovor članu Storm)
Neposredna veza do poruke: 916
   RE: Porodiliste u Zenici
20.6.2013 23:24:46   
cipi
Par dana pred porod zavrsila sam u zenickoj bolnici pa samo da prenesem pozitivna iskustva za dr. Malika Sesticauser posted image
Covjek je ekstra, nemam rijeci, prvi put me u zivotu vidio i nije dobio nista u dzep sto me jos vise ostavlja bez rijeci hehe. da zivim u zenici definitivno bi bio moj dozivotni ginekolog user posted image

(odgovor članu Lilliloo)
Neposredna veza do poruke: 917
   RE: Porodiliste u Zenici
27.6.2013 16:51:18   
Sretni20
Drage , nova sam na forumu, pa pozdrav za sve clanove, zanima me da li mi neka od vas moze dati broj od Dr. Malika Šestića, naime bila sam kod njega na pregledu a izgubila sam njegov broj, inaće sam upravo u 7 mjesecu trudnoće. Pozdrav za sve vas..očekujem pozitivan odgovor.. user posted image

(odgovor članu cipi)
Neposredna veza do poruke: 918
   RE: Porodiliste u Zenici
27.6.2013 18:07:09   
niki83
Koliko znam dr.je na godisnjem. A do njega dolazim u Medicom poliklinici..broj tel.nikad nije dao..

_____________________________

N&N

(odgovor članu Sretni20)
Neposredna veza do poruke: 919
   RE: Porodiliste u Zenici
27.6.2013 18:59:39   
Sretni20
Hvala na informaciji, mislila sam da ce u julu na godišnji, ali eto ipak pričekat ću još malo ppa ću kontaktirati medicom, nadam se da cu tako dobiti njegov broj..a ja sam mu isla na pregled u bolnicu kada je bio dezurni..u svakom slucaju hvala .. :)

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 920
   RE: Porodiliste u Zenici
27.6.2013 19:36:28   
Ninushka
Imam ja broj dr Šestića 061 750 391 i koliko sam upućena na godišnjem je do 2 jula.. čini mi se

(odgovor članu Sretni20)
Neposredna veza do poruke: 921
   RE: Porodiliste u Zenici
28.6.2013 8:35:25   
Sretni20
A super, da mislim da mi je poznat broj, pa nadam se da ću na pregled eto kad dodje sa godišnjeg..ostalo je još malo, manje od 3 mjeseca i moje malo čedo je tu...:D Lijep pozdrav za sve i Hvala Vam..

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 922
   RE: Porodiliste u Zenici
16.8.2013 22:01:01   
gargamel
pozdrav svima, ovo mi je prva trudnoca, porodit cu se vjerovatno u kb zenica pa bi voljela znati kakva je procedura, sta kad te prime, sto smijes od stvari unijeti, jesu li obavezne njihove spavacice, kako ide sam tok poroda, itd?

(odgovor članu Sretni20)
Neposredna veza do poruke: 923
   RE: Porodiliste u Zenici
26.8.2013 19:10:37   
sweet
pozdrav, evo malo pomoci za buducu mamu. Ovako od stvari poneses stvari za licnu higijenu. Ako dolazis ranije i trebas da lezis imas svoju spavacicu, ali ako ides na porod odmah i prelazis na porodiljno onda koristis njihove spavacice, koje nisu iskreno lose. Svoju odjecu po muzu vratis kuci.Ja sam rodila na carski tako da noc prije su radili klizmu, i ujutro cekala da mi kazu kada sam na programu. isla onda u predradjaonu gdje su mi carape (protiv tromboze) navukli. I onda u salu. Sala lijepa bila, cak i muzikica neka bila :). Tamo se skines, prije toga imala sam njihovu spavacicu koja nije bog zna sta, ali posluzi svrsi. Legnes na sto u sali i dok ti daju anesteziju razgledas malo :) Meni to nije bilo nesto sokantno, nije tako grozno. I to je to. Kada ti donesu bebicu sve drugo padne bas u drugi plan.Mame koje su imale prirodan porod mogu da ti pomognu koja je kod njih procedura bila. Tebi sretno i da ti iskustvo bude lijepo.......user posted image

(odgovor članu gargamel)
Neposredna veza do poruke: 924
   RE: Porodiliste u Zenici
27.8.2013 10:31:34   
gargamel
hvala puno na informacijama, obzirom da sam prvorotka i zivim daleko od zenice, a tamo se moram poroditi, ove informacije mi stvarno puno znace..user posted image moram jos pitati, jer sam svasta citala i cula, da li dozvoljavaju torbe, ili stvari moras onako u kesi ponijeti??

(odgovor članu sweet)
Neposredna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *