|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: krvarenje u sredini ciklusa
1.12.2007 12:08:39   
Suncica*
Drage moje, iskreno se nadam da cemo sledeci mesec sve slaviti i zajedno se radovati crticama na testu..Inace samo opusteno, bez nervoze, jer ono sto jako zelis ne bude uvek. Opustite se, razmisljajte pozitivno i vodite ljubav sa svojim muzicima..Jer nikada ne znate kada je taj pravi cas..
Mnogo vas pozdravljam i cvrsto drzim fige..

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: krvarenje u sredini ciklusa
1.12.2007 13:07:25   
Monia
meni se dogodilo da sam tokom cijele trudnoce imala tackasto krvarenje u periodima ocekivanog menzesa.Ima perioda kada je to ok,npr. u periodu ovulacije .No bez obzira na sve bilo bi najbolje da se obratis svom doktoru i odmah znas sta je i o cemu je rijec.Vjerujem da ce sve biti u redu.Puno pozdrava.

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: krvarenje u sredini ciklusa
1.12.2007 18:04:57   
AMYY
HVALA VAM DRAGE MOJE NA PODRSCI!   PUUUSSSSSAuser posted image

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: krvarenje u sredini ciklusa
3.12.2007 8:53:36   
budućamama
drage moje,
OPET taj iscjedak. Odoh danas doktoru da vidim da li sam trudna ili imam upalu. Već me pravo nervira sva ova situacija. Javiću vam šta se desilo.
Hvala još jednom na podršci

(odgovor članu AMYY)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: krvarenje u sredini ciklusa
3.12.2007 20:00:08   
aldi
buducamama jesi li bila kod doktora, sta se desilo? Hajde javi nam, nadam se da je user posted image .

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: krvarenje u sredini ciklusa
4.12.2007 15:44:59   
budućamama
Drage moje,
nisam vam se stigla juče javiti. Bila sam kod doktora i na moju veliku žalost nije bila trudnoća već "funkcionalni poremećaj jajnika", pa mi je dao kontraceptive da pijem 3 mjeseca kako bih jajnik vratila u normalu i obnovim sluznicu materice jer je jako tanka pa ne bi moglo doći (sada) do pričvršćenja oplođene jajne stanice. Tako mi je rekao. Osim ovoga, rekao mi je da nastavim sa Prenatalom i to je sva terapija koja mi je potrebna, a na kontrolu idem u martu. Nadam se da ću tada moći ponovo raditi na bebi. a baš sam se ponadalauser posted image ...
U svakom slučaju vama svima hvala što ste bile tu za mene.
Puno vas pozdravljam i želim da sve uskoro postanemo user posted image

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: krvarenje u sredini ciklusa
4.12.2007 15:57:29   
sanja.sa
imam osjecaj da je ovaj novembar "naopak" mjesec...
i ja sam ovaj mjesec imala neobicnu mestraciju, tri dana sam imala samo lagani iscjedak prije nego sto sam dobila, a inace uvijek imam identicne - normalne periode u trajanju od pet dana...
meni je ginekolig rekao da je sve ok, cak mi je pokazao i dominantni folikul i rekao da bi trebao ovulirati za 2-3 dana tako da nemam pojma zasto mi se desio takav period... ako smo uspijeli ovaj mjesec superuser posted image , a ako nismo vidjet cu kakav ce biti naredni period....
ugavnom, glavu gore, pij propisanu terapiju i u martu ponovu u akcijuuser posted image . sretno i cuvaj se!

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: krvarenje u sredini ciklusa
5.12.2007 8:47:00   
budućamama
želim ti da ste uspjeli ovaj mjesec i da si user posted image . puuuuuuuuuno sreće

(odgovor članu sanja.sa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: krvarenje u sredini ciklusa
18.12.2009 21:52:57   
Apotekarka
Ja nisam 100 posto trudna a prije 18 dabna imala menstzruaciju i kako sam povela piti xiclav pomalo krvarim roskasto-crveno i malo me zabrinulo to sam veceras rekla doktoru opce medicine jer ovo je 3 dan kako mi je to krvarenje prisutno...nije to nesto puno ne bude pola dnevnog malog uloska za cjeliu dan ali eto...doktor kaze da antibiotici mogu to izazvati ako imam upalu jajnika da nije to nista strasno ali eto ako je netko imao sto sliucno nek mi javi a ne da  mi se ici ginekologu jer me muce i drugi zdravstveni problemcici...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: krvarenje u sredini ciklusa
18.12.2009 21:55:44   
aicha
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Ja nisam 100 posto trudna a prije 18 dabna imala menstzruaciju i kako sam povela piti xiclav pomalo krvarim roskasto-crveno i malo me zabrinulo to sam veceras rekla doktoru opce medicine jer ovo je 3 dan kako mi je to krvarenje prisutno...nije to nesto puno ne bude pola dnevnog malog uloska za cjeliu dan ali eto...doktor kaze da antibiotici mogu to izazvati ako imam upalu jajnika da nije to nista strasno ali eto ako je netko imao sto sliucno nek mi javi a ne da  mi se ici ginekologu jer me muce i drugi zdravstveni problemcici...


a kako si sigurna da nisi 100% trudna?
i ja sam dobila pa tako ponovo oko 19dc isto pomalo al meni je smedje bilo i razvuko se sve do 25 dc kad mi je krenula ponovo menga i mega se zavrsila a ono i dalje..i ja odem dok kad trudnauser posted image



_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: krvarenje u sredini ciklusa
18.12.2009 21:56:31   
Apotekarka
Ma nisam cuvali smo se...nemoj me prepadatiuser posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: krvarenje u sredini ciklusa
18.12.2009 22:04:08   
aicha
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Ma nisam cuvali smo se...nemoj me prepadatiuser posted image


zavisi kako ste se cuvali user posted image

a da mene hoce neko tako prepastiuser posted image

sta god da se desi budi zahvalna sto si zdrava i ti tm i mozete imati user posted image
evo koliko nas se trudi pa se zaneda...ja sam dva puta bila user posted image , jednom missed jednom vanmatericna
a neko place kad je trudanuser posted image svasta na dunjaluku postoji

nedavno je jedna moja poznanica zatrudnila 3. dijete i toliko je bila nezadovoljna i plakala jer joj je "unistilo planove"...i na kraju Bog joj dadne bolesno dijete, razne mutacije i deformacije...morala se poroditi u 6mj ...dijete zivjelo par min i umrlo...e zamisli te traume


_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: krvarenje u sredini ciklusa
18.12.2009 23:37:13   
Apotekarka
Ma ne vjerujem da je trudnoca doista smo se cuvali a i da je bila bi malo sokirana ali naravno opet sretna jer ipak LIJEPO JE BITI MAMA...a svima vama trudilicama zelim uspjesne trudnoce da se sto prije dogode...a ja mislim da je kod mene neka upala valjda nije nista strasno jer mew zdravlje u zadneje vrijeme lose sluzi...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: krvarenje u sredini ciklusa
18.12.2009 23:44:18   
aicha
Apotekarka, nadam se da ce biti ono sto je najbolje za tebe i tvoju porodicu. Idi se ipak pregledaj...jer nijedno krvarenje nije bezveze i bezazleno. Tako sam i ja pomalo krvaruckala , moglo na jedan dnevni stati par dana..nista me nije bolilo i nisam se htjela zapustiti, odem dok kad ono vanmatericna i to unutrasnje krvarenje vec u toku, pukao jajovod, mogla glavom platiti da nisam se odmah javila zato bilo kakvo krvarenje odmah doktoru.

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: krvarenje u sredini ciklusa
29.12.2009 13:07:33   
mina minka
cao svima, pijem hormonske tablete cyclo proginova drugi mjesec i sad mi se 12dc pojavio smedi iscjedak , trajalo je dan i opet nema nista. koristila sam lh trakice i nije pokazelo nista . sta mislite jel moglo bit od tabletica 

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: krvarenje u sredini ciklusa
29.12.2009 13:11:23   
mamaajna
apotekarko rodila sam u septembru i isto sam imala izmedzu 2 menstruacije krvarenje koje je trajalo 5 dana i slabije je bilo.

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu mina minka)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: krvarenje u sredini ciklusa
29.12.2009 13:13:28   
/MMK/
mina minka, mislim da bi bilo dobro da se čuješ sa dr. ili sestrom gdje su ti propisane tablete.
Koliko mogu da se sjetim ( nekad negdje čitala) ako se krvarenje pojača do čokoladnog treba popiti dvije tablete. Provjeri


_____________________________

09.2010.

(odgovor članu mina minka)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: krvarenje u sredini ciklusa
4.3.2010 9:09:30   
malena27 RR
prenos postova:

IZVORNA PORUKA: lola86
Dobro vece,ja sam vasa nova clanica,potrebna mi je vasa pomoc,pokusavam vec godinu dana da zatrudnim i jos nista  .Sada sam 13.02.imala medu i trajala je 19.02. da bi mi se 27.02. pojavilo slabo krvarenje ali tek tek,to nije prvi put da se desava,bila sam kod ginekolga i sve je u redu,radila sam hormone oni su isto dobri,radjen je i papa test ali cekam jos rezultate,molim vas pomozite mi da li je neka od vas imala isti problem?



IZVORNA PORUKA: ledy blue
Lola86 dobro dosla..
nisam sigurna sta bi moglo biti u pitanju...ako je doktor rekao da je sve uredu jedino mi na pamet pada ovulacijsko krvarenje..mislim da se desavalo kod nekih zena...



_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu /MMK/)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: krvarenje u sredini ciklusa
5.3.2010 21:43:23   
AMELIC
Curice...pooomoć!!!
Danas mi je 21 DC i na toalet papiru sam upravo ugledala malo krvi...na gačicama ništa... Prerano mi je za mengu jer su mi ciklusu 30-31 dan...
Ne vjerujem da je implantacijsko krvarenje...može li biti kakva cista...pila sam klomifen ovaj mjesec, ali sam bila na redovnim folikulometrijama...ovulacija je bila subota nedelja...
Ima li ko sličnih iskustava?user posted image user posted image
Pa hoće li me išta mimoićiuser posted image

_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: krvarenje u sredini ciklusa
5.3.2010 21:55:49   
ena0002
IZVORNA PORUKA: AMELIC

Pa hoće li me išta mimoićiuser posted image

Nas trudilice nista ne mimoilazi user posted image , ma salim se, ne znam sta bi to moglo biti user posted image  Mozda je od klomifena, a ko zna mozda je i implantacijsko. Nista ti ne preostaje nego da vidis kako ce biti preko vikenda pa ako nista u ponedjeljak ginekologu user posted image
Nista ti ja nisam pomogla user posted image

< Poruku je uredio ena0002 -- 5.3.2010 21:58:08 >


_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu AMELIC)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: krvarenje u sredini ciklusa
5.3.2010 21:59:10   
AMELIC
E moja Enći tako će i biti...

A da bude implantacijsko...ma nisam ja te sreće...može bit samo neki problemuser posted image  No što je tu je...čekaću da vidim šta će se desiti...
Tvoje folikulice rastuuser posted image user posted image  ABD biće one dobitne!!!! Pussa

_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: krvarenje u sredini ciklusa
8.3.2010 17:28:22   
ena0002
Amelic sta bi user posted image , je li se krvarenje smirilo user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu AMELIC)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: krvarenje u sredini ciklusa
8.3.2010 17:34:58   
AMELIC
Ena, samo taj jedan dan...malo na toalet papiru...i to je to! Do menge imam još 7-8 dana pa nikakvih simptoma još nemam, ni PMS ni user posted image ...

Ma ja sam izgubljen slučaj...Oko mene su svi trudniuser posted image user posted image šta mi je višeuser posted image

Kako si mi ti...akcijal se? Bićeuser posted image , biće!!!!

_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 48
   Krvarenje u sredini menstrualnog ciklusa
8.3.2010 17:38:56   
ena0002
Haj ko zna mozda je implantacijsko user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 21.4.2010 14:21:23 >


_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu AMELIC)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Krvarenje u sredini menstrualnog ciklusa
14.6.2010 22:33:15   
Lady26
Ne znam da li sam na pravoj temi....
Imala sam menstruaciju prije 12 dana, tacnije dobila 02.06. trajalo standardno 4-5 dana, i juce poslije mokrenja na toalet papiru primjetim smedjkasto, a poslije na gacicama 2-3 kapljice isto smedje, i danas opet al malcice vise (ali opet ne puno)...moze li biti prehlada ili sta vec?
Rodila sam prije 6,5mj, pocela dobivati 2mj poslije poroda, prilicno uredne i redovne ali ovo me juce bas iznenadilo i malo prepalo...
P.S. sad mi rece prijateljica da je moguci razlog to sto mi je vrijeme ovulacije ovih dana a plus zbog vrucina...

< Poruku je uredio Lady26 -- 14.6.2010 22:41:55 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *