|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Strije...
11.12.2008 13:01:36   
HanaBana
Ja sam svoj stomamcic stalno mazala obicnim beby becutan uljem i evo vec je proslo 17 mjeseci od poroda i strija nemauser posted image
Ali i za one majke koje imaju strija neka to bude najmanji problem, jer moja drugarica ima strija jako puno po stomacicu i to je nimalo ne brine niti ima komplekse od toga, bez ikakvih problema se skida po plaziuser posted image user posted image Neka su samo djeca ziva i zdravauser posted image

(odgovor članu Hankica)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Strije...
11.12.2008 13:08:55   
delly
znaci samo se treba mazati i mazati i mazatiuser posted image

(odgovor članu Hankica)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Strije...
11.12.2008 13:27:55   
S.mama
Ja koristim Pavlovicevu mast.Ja sam u 8 mjesecu pocela naglo da dobijam strije,po stomaku,butinama,ispod koljena,pa cak i na rukama ispod ramena i bile su ljubicaste,uzas za gledati.Sada su bijele,nerviraju me jako,ali sta cu,moram zivjeti i prihvatiti da ih imam...
Cula sam za kremu Palmers,ne znam koliko kosta i gdje ima kupiti....Ali je ko fol djelotvornauser posted image

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Strije...
11.12.2008 13:28:12   
mnn
meni odgovara samo od nivee mlijeko za tjelo za suhu kožu...super je.i poslije svakog tuširanja namažem se tom kremom...preporučili su mi i maslac...ma svakakve skupe kreme...nekomemožda pašu ali meni ne...ja imam na guzi par strija još od djetinjstva...pa se<sad mažem da mi ne dođu...

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Strije...
11.12.2008 13:39:54   
Hankica
Da, nemoj da ti bude mrsko, ja sam za stalno mazanje. A kupovala sam Mustelu, jer ipak nisam htjela riskirati, posto vec imam puno strija od ranije kao sto sam ti rekla, a ako je i genetika u pitanju, mojoj mami je grozno ispucao stomak u trudnoci (ispade da sam idealan kandidat za strije)... Ja sam takodjer pila puno tecnosti, mozda i to utice, i nisam se puno udebljala. Ne znam, ako se dobiju strije naravno da nije smak svijeta, ali ako vec mogu sprijeciti, pokusacu sve...

_____________________________

Beba je dosla 22. decembra 2008.

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Strije...
11.12.2008 14:23:09   
HannaS
Ja koristim bademovo ulje iz dm-a i kremu Pregnacare,nju sam kupila u apoteci.Redovito se trackam jer imam strije od prije pa ne bi bas da ih se jos pojavi.Sad sam u 18 sedmici i za sad je sve ok,nadam se da ce tako ostati.

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu Hankica)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Strije...
11.12.2008 14:43:18   
tajjra
hej moje drage ja sam u 39 sedmici i prva mi je trudnoca sad za sad nemam strija,a nisam se puno ni udebila nekih 10kg a koristim iz DM-a babylove ulje i kremu pa cemo vidjeti do sad nisam popucala kakav ce finis biti to ostaje da vidimo a nije me ni briga da vam pravo kazem neka nama sve bude ok sa nasim user posted image  a to sta cemo sve je to PRIRODA
Zar ne drage moje???

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Strije...
11.12.2008 14:43:28   
dalmatinka
Ja jos nemam problema sa strijama al se redovito mazem kremom za tijelo od dove i kremom protiv strija iz avona i za sada je dobro sada sam u 19tjednu.

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Strije...
11.12.2008 14:44:57   
tajjra
ne babylove nego mamalove user posted image user posted image

(odgovor članu dalmatinka)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Strije...
11.12.2008 14:47:12   
mamaomi
Ja sam u trudnoći od prvog dana stomak mazala baby uljem i to naveće poslije tuširanja i nisam imala strije.

(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Strije...
11.12.2008 15:27:55   
mynxlee
kako ja to umijem da kazem: imam kais od strija, pumparice do koljena od strija, BH od strija... sve mi je od strija i super se osjecam user posted image sve je to dio trudnoce, a u trudnoci uzivam 100%.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu mamaomi)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Strije...
11.12.2008 15:28:51   
mynxlee
nisam se nicim mazala, niti cu se mazati.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Strije...
11.12.2008 15:33:30   
tajjra
sve je to individualno mazi se ti koliko hoces ako ces popucati ti ces...sve zavisi ok koze bar ja tako mislim ma genetika je cudouser posted image
samo opustenooooooooooo drage moje CEKALICEEEEEE

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Strije...
11.12.2008 16:21:39   
Ivona
Ja sam se trackala od samog pocetka trudnoce Pregnacare kremom,Striet melemom,maslinovim uljem,DM-ovim cudom i popucala sam bas puno pred sami poroduser posted image (ali samo po stomaku-tjesim se user posted image ).
Ne znam kako cu u dvodijelni kostim...,a jednodijelni mrziiim.Nisam vidjela jos nikada da nekome lijepo stoji.Rekla bih da je to prastari modni krah.
Genetika cini svoje,ali u svakom slucaju se bolje mazati,jer strije mogu biti i jako jako bolne.

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Strije...
11.12.2008 16:24:56   
andji
ja sam se od početka pa do kraja trudnoće mazala maslinovim uljem,i nivea body milk,ujutro i naveče,i hvala Bogu nemam ni jedne strije,niti su mi vene izašle,nit sam popucala,baš ništa,kao da nisam ni rodila....mislim da je tu malo i genetika zadužna,mama mi isto dobro izgleda po tom pitanju

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Strije...
11.12.2008 16:43:28   
Mik Mik
Ja sam koristila STRIET po preporuci jedne profesorice sa med. fakulteta. Ona kaže da je to najbolje i nisam ama baš nigdje dobila strije. Mazala sam se onako neredovno. Nekada je znalo proći i sedmica a da se ne namažem. Kreme za tijelo poslije tuširanja koristila sam normalno kao i uvijek. Mama i sestra su dobile strije i to jako puno a ja nisam nigdje. Hajd ga sad znaj kako i šta koristiti, mislim da je sve individualno user posted image  

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Strije...
11.12.2008 18:15:36   
Amrino
IZVORNA PORUKA: Ivona

Ja sam se trackala od samog pocetka trudnoce Pregnacare kremom,Striet melemom,maslinovim uljem,DM-ovim cudom i popucala sam bas puno pred sami poroduser posted image (ali samo po stomaku-tjesim se user posted image ).
Ne znam kako cu u dvodijelni kostim...,a jednodijelni mrziiim.Nisam vidjela jos nikada da nekome lijepo stoji.Rekla bih da je to prastari modni krah.
Genetika cini svoje,ali u svakom slucaju se bolje mazati,jer strije mogu biti i jako jako bolne.


Ista stvar- kada sam ljetos isla na bazen (na more nazalost nismo) obukla sam novi dvodjelni kostim i sto se toga tice- namam sekunde kompleksa. Zna se od cega se strije dobiju- a za svog paculjka bih zrtvovala i dusu i tijelo tako da mi to nista ne predstavlja. Mislim da na strije treba biti ponosan. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Strije...
11.12.2008 19:19:21   
Anoniman
Ja sam u trudnoći od prvog dana stomak mazala baby uljem i to naveće poslije tuširanja i nisam imala strije.



Isti slučaj.

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Strije...
12.12.2008 8:04:16   
delly
znaci kako je sudeno sudeno jeuser posted image     neznam ja imam par po straznjicei sad neznam kako ce biti u trudnoci vidjet cemo samo da s bebom bude ok sve to je najbitnije ali nemogu rec da me briga za moje tijelo iako sam ga stavila sad na zadnje mjestouser posted image ..tek sam u 7+3 tjednu pa sam ja vec poceleuser posted image    bude bude ....  htjela bi vas piatati ali da neispadne da reklamiram jeste li probali kremu REJANE skida i uklanja strije iako si rodila prije 10 godina NEREKLAMIRAM SAMO ME ZANIMA DALI JE I TO NETKO POROBAOuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Strije u trudnoci
12.12.2008 11:24:41   
mamina princeza
Bila sam uvjerena da cu dobiti strije u trudnoci jer sam ih i ranije dobila po butinama kad sam mrsla ili debljala se. Ali sam i cijelo vrijeme u trudnoci koristila Vichy kremu proiv strija - jeste skupa al iskreno ja se nisam bas svaki dan ni sjetila namazati a i stavljala sam je vrlo malo....i nemam ni jedne strije od trudnoce.

Jos sto bi svakome preporucila je mustelina krema za poslije poroda mjesec dana - mnogo pomaze u vracanju koze u normalu.


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Strije u trudnoci
20.12.2008 0:18:27   
Aquarius
OPREZ!
Kreme protiv strija uzrokuju nepolodnost
Trudnice i nehotice mogu naškoditi plodnosti sinova koje nose u trbuhu. Francuska ministrica zdravlja Roselyne Bachelot najavila je lansiranje nove marketinške kampanje čiji je cilj informiranje trudnih žena o opasnostima nekih krema za tijelo koje su vrlo popularne među trudnicama. To se prvenstveno odnosi na proizvode za koje se tvrdi da umanjuju pojavu strija u trudnoći.Naime, nekoliko je istraživanja pokazalo da paraben, jedna od tvari koju sadrže te kreme, ima štetan utjecan na muške bebe. Dokazalo se da odrasli muškarci koji su kao bebe i fetusi bili izloženi parabenu pate od neplodnosti jer imaju vrlo malen broj spermatozoida.Zabrinjavajuć je podatak da je u usporedbi s 1950. broj spermatozoida kod muškaraca u razvijenim zemljama pao za 50%

Uzeto sa http://www.metro-portal.hr/vijesti/metro-zdravlje/opasne-kreme-za-trudnice


(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Strije u trudnoci
26.12.2008 11:48:49   
Sonja
uh strasno
ja nosim musko
mazem se od pocetka STRIAMENT kremom iz apoteke i nekom MAMA kremom kupljenom u DM-u
obe su na biljnoj bazi i nema tih dodatnih supstanci...
nadam se

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Strije u trudnoci
29.12.2008 13:55:11   
taze_mlada
ja po preporuci koristim Striament vec par sedmica a 21. sam sedmica.....pa cemo vidjeti kako i sta ce biti jer sam inace malo sklonija strijama ali ne radi promjene kilaze (jer do trudnoce sam haman 10 godina bila na istoj kilazi), vec radi neelasticne koze....a  i doktor je na zadnjem pregledu komentarisao da vidi da njegujem stomakuser posted image

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Strije u trudnoci
29.12.2008 13:57:04   
Anoniman
strije- nekad bilo, sad se spominjalo...

(odgovor članu taze_mlada)
  Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Strije u trudnoci
2.1.2009 7:40:26   
valika
ja sam 21 tjedan i nemam strija bas promatram i stomak i bedra ma sve jer sam se udebljala 9 kg pa me malo deprimira kilaza al strije hvala bogu nigdje....nemazem se nicim tu i tamo losionom...al kontam da bi trebala jer mi je stomak poprilicno velik

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *