|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Strije...
6.4.2009 10:53:54   
manuela RR
Ja eto za vrijeme trudnoće nisam dobila ni jednu strijuuser posted image user posted image user posted image
A baš sam mislila da ću ih imati tonu,jer mi je koža poprilično suha.
Mazala sam se 2 puta dnevno ujutro i naveče,onda i kad sam se kupala koristila sam dječije uljne kupke,ne znam jel to šta pomoglo,al eto nisam dobila niti jednu striju,a udebljala sam se 15 kg za vrijeme trudnoće tako da se i koža poprilično razvuklauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu mala mu)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Strije...
17.4.2009 17:38:00   
delly
curke dajte mi recite...crvene strijice dali one se smanje poslije trudnoce ili ?? dali se jako vide??

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Strije...
17.4.2009 19:02:24   
HannaS
Ne smanje se,al kasnije budu bijele.I ne vide se toliko.

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Strije...
17.4.2009 19:32:36   
delly
znaci budu jos vidljivije ili ???

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Strije...
17.4.2009 22:24:15   
HannaS
Ja od prije imam manje strije,sad su bijele i skroz slabo se vide.Neke samo ja mogu vidjet,jer znam da su tuuser posted image Eh sad,vidjela sam strije kod drugih,po stomaku poslije porodauser posted image Velike i bijeleuser posted image Pa sad...

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Strije...
18.4.2009 8:55:11   
delly
ja sam dobila crvenu na lijevome boku malena je i neprimjeti se niti ovako i dobila sam dvije na straznjici isto su crvene i nisu tak upadljive...samo me zanima razlika crvenih i bijelih tj. dali crvene izblijede i stanje se kao sto kazu ili su gore od bijelih??? user posted image   po stomaku ih jos nisam dobila...nadam se da ni necu...ali kako sam pocela dobivat izgleda da mi neginu

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Strije...
18.4.2009 12:55:57   
HannaS
Strije kad se pojave su crvene boje,tj ruzicaste.Kasnije postaju bijele.Mislim da su one koje se pojave na stomaku najgore...kasnije se najvise vide,cak i kad pobijele.A te na bokovima ja imam od prije,al su bijele,i ne vide se.Eto da te utjesimuser posted image   Uglavnom sve ce na kraju bit bijele,a one koje su manje,nece se toliko vidjet,neke skoro nikako.Al one velike koje se pojave na stomakuuser posted image uh...one se "plaho" vide i kasnije.Kod mene se nisu pojavile na stomaku,sto mi je najbitnije.Stalno se mazem.A ostalo kako budeuser posted image

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Strije...
18.4.2009 13:00:03   
mamin_zivot
meni su se pojavile u sestom mjesecu, ljubicaste linije na stomaku, preponama i guzi...tako da cu biti sva od strija ali Boze moj imat cu svog user posted image user posted image najljepseg...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Strije...
18.4.2009 13:02:33   
mamin_zivot
a za mazanje i ja sam se redovno mazala i to bas namjenska krema za trudnice protiv strija, BALZAM NEROLI, nevenova krema ma scasta ali to je genetika i zavisi od koze do koze..pozz user posted image

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Strije...
18.4.2009 15:03:25   
delly
hanna ti si samo dobila po bokovima  u trudnoci ?? a ne po stomaku??
ja sam 6 mj i dobila sam par po bokovima koje izgleda ja vidimuser posted image ali dobila sam po guzi dve od 1cm dugacke user posted image isto crvene...jel to znaci da cu i po stomaku??
mazem se  ija

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Strije...
18.4.2009 15:19:21   
dina_89
i ja se mazem (doduse pocela sam posto sam strije dobila po grudima, ali svi kazu da ce proci te na grudima), nekoliko puta sam preskocila butine i samo na jednoj strani su mi se pojavile i ima nekoliko maleckih od 1 cm po guzi ali ja se i ne sikiram oko toga vise, u skoli za trudnice su nam rekli da se kreme protiv strija bas i ne preporucuju da je bolje uzeti neka ulja na prirodnoj bazi tipa maslinovo,bademovo... tako da sam prestala koristiti strijament a svako jutro i vece mazem maslinovim, zadovoljna sam, koza je tako mekana a pibo (stomak) je savrsen kao loptica a njezan bez i jedne strijiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ps.mazite donji dio ledja skoro sam vidjela jednu trudnicu kojoj je bas puno ispucao taj dio

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Strije...
18.4.2009 16:59:02   
mala mu
ja se detaljno pregledam svaki dan..oci ce mi ispasi vise od trazenja strija,strah me da mi stomak ne popuca a na guzi ima jos od puberteta brazdi pa se nadam da nece ponovo pucati...ja kupila Johnson's baby oil with aloe..ma nemam pojma mazem se sa njim navece onako bude fina koza a ljepo i mirise...samo sto mi sada treba na litre ulja jer narasla i guza i stomak a i butineuser posted image ..a da i grudi se povecaleuser posted image user posted image i to za dva broja..joj bas je uzitak imati sta staviti u grudnjakuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Strije...
18.4.2009 21:05:50   
magde
koji pilule da kupim za slabljenje za mrsavljenje ja ne dojim pa daj recite mi molim vas

(odgovor članu mala mu)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Strije...
18.4.2009 23:41:03   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: magde

koji pilule da kupim za slabljenje za mrsavljenje ja ne dojim pa daj recite mi molim vas


draga imamo temu

Mrsajmo zajedno

imas dosta savjeta o mrsanju... user posted image  ne brini kilogrami ce sletiti uskoro

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu magde)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Strije...
19.4.2009 0:03:15   
Nunichi
Meni se ni jedna nije pojavila tokom trudnoce,tek nekad peti dan od poroda,par na stomaku i par na nogama. user posted image user posted image
Noge bas i nisam mazala,ali stomak jesam svakodnevno. Jos ja kad sam dosla iz bolnice sva se pregledala,nigdje ni jedne strije...kad ono dodjose par dana kasnije. user posted image user posted image
Ali nije strasno...bar za sad.
Nadam se da se nece jos koja pojaviti iznenada. user posted image


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Strije u trudnoci
28.4.2009 15:31:39   
anidemla
Ja sam u pubertetu kada sam se pocela razvijati imala strije ali sam koristila kremu koja kosta nekih 15KM neznam tacno naziv ali mogu provjeriti ako nekom treba.  ona mi je pomogla i strije0 su nestale. Sada kada sam trudna vec 11sedmica razmisljam o ponovnom koristenju te iste kreme. Pozdrav...

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Strije u trudnoci
28.4.2009 15:40:56   
mamin_zivot
Prvenstveno veliki pozdrav ANIDEMLA, hajde javi kako se zove ta krema koja cudom uklanja strije jer nema nijedna krema koja efikasno i uopste uklanja strije, bar ja nisam cula za takvo sto ali eto ipak postoji...
Želim ti ugodnih user posted image mjeseci i da na svijet doneses zdravu bebicu, dobrodosla!!! user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu anidemla)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Strije u trudnoci
28.4.2009 15:57:19   
scarlett
Imam strije na stražnjici i grudima, još od 13 godine, iako sam bila mršavica. Naravno da nam treba naziv te kreme!user posted image

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Strije u trudnoci
28.4.2009 16:08:46   
ena23
Ja cam bebeva i od ranije imam pomalo strijica svagdje... a od pocetka trudnoce sam se mazala kremom od badema iz apoteke, pa sam sad uzela babylove mama ulje za trudnice od dm-a, i za sa dnemam ni jednu (novu) striju...

ali me brine nesto drugouser posted image ... od kako sam ja zatrudnila mm je dobio uzasne strije, sa strane iznad kukova, sve su ljubicaste i bas se vidi kako je koza ispucala... a on se uopste ne siri, samo ja... pa ti shvati svijet i sudbinu...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Strije u trudnoci
28.4.2009 16:14:07   
scarlett
hajde, tim bolje, nek nešto ode i na njihuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Strije u trudnoci
28.4.2009 16:20:59   
ena23
hehehe... jelde...
a nesto kontam mi (zene) evo imamo i pdf o strijama gdje se zalimo na njih, i ja da imam onakve kakve on ima bilo bi me stid pokazati mu i ne bi se na plazi skidala, pala bi u depresiju zbog njih ... anjemu one ne predstavljaju nikakav apsolutno problem, cak dok ih nije sam dobio nije ni znao sta su strije... prvi put kad ih je primjetio pakazuje mi i kaze "vidi ovo, je li ovo taj celulit o kojem vi zene pricate?"... user posted image
i ti onda kontaj kako smo mi zene opsjednute izgledom a muskarcima njihov nije ni na kraj pameti...

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Strije u trudnoci
28.4.2009 16:35:00   
scarlett
To je dokaz da se možda malo više nego potrebno opterećujemo izgledom, mada bih ja voljela da ih nemam. Ipak lakše mi je kad se zapitam: Koliko bi mi život zaista bio ljepši bez nečega ( čime se opteretim) - u ovom slučaju bez strija? Pa to ustvari ne bi ništa promijenilo!!! - barem kad su prave vrijednosti u životu.

Da se malo našalim: Šta mislite da otvorimo pdf Strije kod muškaraca na OČEVOM FORUMU user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Strije u trudnoci
28.4.2009 16:43:27   
ena23
hahahahahaha... ja mislim da vecina muskaraca ne bi znala ni sta je to.... dok bi oni jedan drugom pojasnili sta je to proslo bi i pola godine... user posted image uh, offtopicismo mi...

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Strije u trudnoci
28.4.2009 22:57:30   
veeseelaa
ja nisam dobila uopšte strije u trudnoci, neznam jesam li se 5 puta namazala, takva je i moja mama, rodila je 4 djece a nijedne strije, šta znam kako to, neko ima neko nema, da je meni 1-2 za uspomenu na trudnocuuser posted image

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Strije u trudnoci
28.4.2009 23:25:56   
scarlett
ja bih rado bila donatoruser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *