|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Strije u trudnoci
28.4.2009 23:28:09   
magde
a ma bas mi je briga.sad su strasne dok su taze crvene nakon neko vreme obelece i bice bolje ja imam unutresnu stranu na noge sve do kolena ali na drugo mesto ne nin a stomaku nemam.ali sta je tu je bar se isplati zbog prelepe bebaaaaa

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Strije u trudnoci
29.4.2009 9:07:58   
delly
evo ja sam 28+3 dana -znaci u 7 mj dobila sam dvije na guzici ali nisu velike i jednu na boku...na stomaku jos nemam iako mi je dosta i veliki ...jel znaci da cu ih dobit  i po stomaku ako sam dobila  malo po bokovima???

recite od koje sedmice su vam poscele se pojavljivat strije??

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu magde)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Strije u trudnoci
29.4.2009 18:42:22   
Arijana2
Ja sam se hvalila svima kako nemam strija i onda oko 29 sedmice popucam user posted image  i to dole ispod pupka nisam odmah ni primjetila ali nisam bas ni mazala taj dio,ali nek su bebe zive i zdrave tko sisa strije  user posted image

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Strije u trudnoci
29.4.2009 21:54:48   
mamin_zivot
uh kako svrbe ove strije...user posted image

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Strije u trudnoci
29.4.2009 21:57:46   
LUNA4
ja sam ih puna od prve trudnočeuser posted image
za sad nemam novih.....


_____________________________

mama i tata imaju dva Anđela kraj sebe i najsetniji su na svijetu!!!!
LUNA 18.6.2004.
ANTEA 2.9.2009.
nase najvece bogatsvo su nase dvije prekrasne princeze!!!

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Strije u trudnoci
29.4.2009 21:59:43   
adannn
Pošto sam se udebljala samo 9kg u trudnoći,nisam ni popucala.Međutim zadnju sedmicu sam sigurno dobila taj 9-ti kg i malo mi stomačić ispod popucao.Što neko reče al svrbe ove strijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu magde)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Strije u trudnoci
29.4.2009 22:00:28   
sheri
ja sam 33.sedmica i jutros sam nasla po dvije na grudimauser posted image , crvene nekakve strasne.
a na stomaku jos ih nema, ali svaki dan ih ocekujem

(odgovor članu LUNA4)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Strije u trudnoci
29.4.2009 22:01:26   
mamin_zivot
ma ima zaliha od prije...user posted image ...(tako ce i meni biti kad budem aBd drugu bebicu user posted image ) ja sam ih dobila u sestom, sad me svrbe uzasno pa pored muza se privucem i samo dignem spavacicu on zna sta mu je ciniti...sa svake strane pocese pa trbu user posted image

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu LUNA4)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Strije u trudnoci
30.4.2009 9:24:25   
mala mu
i mene užasno svrbi koža user posted image stomak,grudi..eto mažem se tim johnson's uljem pa malo se smiri al' ubiti vazda se češkam...
joj a tek celulituser posted image user posted image user posted image user posted image mislim da sam ga nagomilala 2kg minimalnouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ahmed -11.07.2009.
mrvica mamina

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Strije u trudnoci
30.4.2009 9:33:54   
Modesty
Ja sam u prvoj trudnoci popucala po butinama i malo po bokovima. Stomak mi je ostao kao u djevojke, nigdje ni packe. A sto se tice ove druge trudnoce to jos nemogu da vidim, zbog starih strija, ali stomak opet nije ni taknut. A tek grudi, groznoooo, ali ko ga sisa, njih i onako strpam u grudnjak. Najbitnija stvar, moj muz kaze da sam LIJEPA (eto kao da ja nemam ogledalo) a to me ponekad malo oraspoloziuser posted image

(odgovor članu mala mu)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Strije u trudnoci
30.4.2009 9:40:11   
sheri
i mene je koza uzasno svrbila, ali sad se mazem samo maslinovim uljem i nista, pa mozes i ti mala mu probati, mozda prestane

(odgovor članu Modesty)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Strije u trudnoci
30.4.2009 9:49:17   
mala mu
a to maslinovo ulje jel' kupiš u apoteci ili...user posted image user posted image user posted image user posted image
imam kući ono za jesti pa jel se kupi neko posebno za kožu ili može ono obično...



_____________________________

Ahmed -11.07.2009.
mrvica mamina

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Strije u trudnoci
30.4.2009 9:55:13   
Ninica1709
Haj svima , ja sam si kupila od Niveje ulje od avokada jel mi je koža užasno suha i zadovoljna sam jel ipak ulje bolje neg mljeko....

(odgovor članu mala mu)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Strije u trudnoci
30.4.2009 9:56:50   
sheri
ma obicno maslinovo ulje, ili domace ako imas ili kupljeno u granapuuser posted image . meni je koza na stomaku grozna bila, isla sam i dermatologu, jer sva se osipala, sve male ljuspice spadale, ma katastrofa koliko je toga bilo. i na pocetku trudnoce sam se mazala penaten uljem, pa mi je doktorica preporucila pregnacare kremu, nakon toga bademovo ulje iz apoteke, ali nista. i onda sam se odlucila poceti mazati maslinovim i nakon 3 noci vidi se napredak. probaj, samo obuci neku staru potkosulju nakon nanosenja

(odgovor članu mala mu)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Strije u trudnoci
30.4.2009 10:02:42   
Ninica1709
tak i nei neki sitni prištiči kao vodene kozice la nije toga puno sitno , a koža se mjenja , zato je to tako...

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Strije u trudnoci
30.4.2009 10:03:18   
mala mu
e baš ti hvalauser posted image user posted image user posted image
moram probari jer ovako kao da imam šugicu..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
znači može i ono za tave,pa da ga iskoristim bar za nešto user posted image user posted image


_____________________________

Ahmed -11.07.2009.
mrvica mamina

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Strije u trudnoci
30.4.2009 10:07:58   
Ninica1709
ma glavno da se maže ti ti je najbitnije , bilo sa čim , žikiš da ne dolazi do pucanja , čak je i Melem dobar ne znam jel vi to imate u Sarajevu..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala mu)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Strije u trudnoci
30.4.2009 10:09:48   
sheri
a ako ni to ne pomogne, onda se ulijepi zejtinom user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala mu)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Strije u trudnoci
30.4.2009 10:10:28   
Ninica1709
ne znam kaj je to zejtin kako si navela

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Strije u trudnoci
30.4.2009 10:16:01   
mala mu
zejtin-obično suncokretovo ulje...joj kako dugo nisam čula taj izraz..
ima da se sjajim ''ko išta''user posted image user posted image user posted image user posted image
ih a kako će me onda mm uhvatiti u krevetu user posted image user posted image kad budem masna i kliskauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ahmed -11.07.2009.
mrvica mamina

(odgovor članu Ninica1709)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Strije u trudnoci
30.4.2009 10:19:25   
sheri
e pa meni je sex zabranjen, evo vec 7,5 mjeseci pa nisam na to mislila. ustvari, skroz sam na to zaboravila user posted image

(odgovor članu mala mu)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Strije u trudnoci
30.4.2009 10:23:05   
Ninica1709
pogle meni nije zabranjen al nemam volje za sexom , kad me boli dole širim se itd...tak da ti je i mnei sexualni život na 0 ....

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Strije u trudnoci
30.4.2009 10:27:08   
Ninica1709
curke pauza mi je idem PO FINE KOLAČE ......... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ninica1709)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Strije u trudnoci
30.4.2009 13:05:56   
HannaS
mala mu kupis bademovo ulje za tijelo u apoteci i bit ce ti sasvim dovoljno.Citala sam da je ono najbolje u trudnoci.Bolje da se trackas pa ako se i pojave strije bar se tjesis da si pokusala da ih sprijecisuser posted image Ja se mazem tim uljem i nemam niti jedne strije na stomaku(38 sedmica).Njega sam najvise mazala,svaki dan,a ostale dijelove tijela ne bas redovno.

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu Ninica1709)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Strije u trudnoci
30.4.2009 13:13:08   
micara
Ja koristi nevenov melem ili kremu obadvoje je odlicno i mazem ujutru i uvece i jos nisam pocela pucati po stomaku i bokovima a ima ih uzeti u apoteci

_____________________________

15.08.željno iščekujem pa da ugledam moje malo sunašce

(odgovor članu mala mu)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *