|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
28.4.2014 16:36:19   
ajla86
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bas mi je drago...
ma do sad je piso npr. AFI 18 a sad plodne vode do 65 mm nidze veze...
ostaje pri tom da ganjam uzrok viska...I DALJE SUMNJA NA SECER...

(odgovor članu miaaaa)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
29.4.2014 19:17:54   
miaaaa
meni draga ajla rekli kao mala materica i zbog toga mi je manje vode i manja beba,i sada ja nadoknadila tu vodu i kaze sada druga doktorica da je imam dovoljno ali joj nije jasno kako sam je nadoknadila kaze desava se, ja joj kazem pa koliko sam je popila morala je negdje otici,kad ona meni na to kao nemoze se to nadoknadiiti tako lako...eh a ja znam da je u mom slucaju upalilo lezanje na lijevom boku,voda, i magnezij

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
29.4.2014 23:13:07   
ajla86
bitno je da je upalilo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
daj boze da i ja otkrijem uzrok....vise ovo natucanje il je ovo il je ono me izludi i ide mi bas al bas na zivce....

(odgovor članu miaaaa)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
13.7.2014 18:23:01   
leme
Drage trudnice,
Zanima me je li plodna voda ljepljiva ako pocne curiti i ako osjetimo da nam je ves mokar vise nego inace? Ja imam pojacan iscjedak i dr mi je propisao vaginalete al mi gacice budu mokre poprilicno, pa me strah da nije plodna voda? Kod mene ta tacnost ili sekret nije mokar. Trudna sam 19+5 sedmica

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
13.7.2014 18:24:26   
leme
Nije ljepljiv, pardon :)))

(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
13.7.2014 19:03:39   
dambolina
Nije plodova voda ljepljiva, bas je bistra i cista kao i obicna voda.

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
13.7.2014 20:16:39   
leme
Ok,hvala. Prekosutra idem na pregled,pa cu vidjeti sta ke u pitanju. Iskreno se nadam da je iscjedak, a ne plodova voda :(

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
22.10.2015 13:12:04   
UmmuHamza2305
DD žene, danas mi je punih 37 sedmica i jutros sam bila na UZ i CTG-u.. Dr je ustanovila da mi je plodova voda GUSTA i da je zrelost posteljice II/III , pa je rekla da dolazim svaka 3 dana na CTG i svake sedmice na UZ.. Zna li neka od vas šta znači gusta plodna voda? Ja sam čula da može biti mutna ili manjak plodne vode, ali ovo prvi put čujem user posted image

(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
22.10.2015 16:11:16   
Vanne

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

DD žene, danas mi je punih 37 sedmica i jutros sam bila na UZ i CTG-u.. Dr je ustanovila da mi je plodova voda GUSTA i da je zrelost posteljice II/III , pa je rekla da dolazim svaka 3 dana na CTG i svake sedmice na UZ.. Zna li neka od vas šta znači gusta plodna voda? Ja sam čula da može biti mutna ili manjak plodne vode, ali ovo prvi put čujem user posted image


Je li mozda spominjala izraz zrela ili mlijecna plodna voda? ja mislim da je na to mislila kad je rekla gusta...to se sve veze za zrelost posteljice ,a kontrole su cesce da bi se pratili protoci kroz posteljicu,bar je meni tako bilo....to je sve ok za tvoje sedmice,nista ne brini,porod se blizi user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
22.10.2015 17:53:09   
UmmuHamza2305

IZVORNA PORUKA: Vanne


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

DD žene, danas mi je punih 37 sedmica i jutros sam bila na UZ i CTG-u.. Dr je ustanovila da mi je plodova voda GUSTA i da je zrelost posteljice II/III , pa je rekla da dolazim svaka 3 dana na CTG i svake sedmice na UZ.. Zna li neka od vas šta znači gusta plodna voda? Ja sam čula da može biti mutna ili manjak plodne vode, ali ovo prvi put čujem user posted image


Je li mozda spominjala izraz zrela ili mlijecna plodna voda? ja mislim da je na to mislila kad je rekla gusta...to se sve veze za zrelost posteljice ,a kontrole su cesce da bi se pratili protoci kroz posteljicu,bar je meni tako bilo....to je sve ok za tvoje sedmice,nista ne brini,porod se blizi user posted image

Nije,nije.. Nego kaže hajd ti dolazi na CTG svako 3 dana i svaki drugi put na UZ, pa ćemo vidjeti hoćemo li čekati da porod krene prirodno.. Ma hajd zna doktorica šta radi.. i ja čitavu trudnoću tumačim sebi nalaze preko interneta user posted image
In shaa Allah , bliži se ..Ovi zadnji dani su mi najduži user posted image

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
22.10.2015 18:00:04   
Vanne

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305


IZVORNA PORUKA: Vanne


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

DD žene, danas mi je punih 37 sedmica i jutros sam bila na UZ i CTG-u.. Dr je ustanovila da mi je plodova voda GUSTA i da je zrelost posteljice II/III , pa je rekla da dolazim svaka 3 dana na CTG i svake sedmice na UZ.. Zna li neka od vas šta znači gusta plodna voda? Ja sam čula da može biti mutna ili manjak plodne vode, ali ovo prvi put čujem user posted image


Je li mozda spominjala izraz zrela ili mlijecna plodna voda? ja mislim da je na to mislila kad je rekla gusta...to se sve veze za zrelost posteljice ,a kontrole su cesce da bi se pratili protoci kroz posteljicu,bar je meni tako bilo....to je sve ok za tvoje sedmice,nista ne brini,porod se blizi user posted image

Nije,nije.. Nego kaže hajd ti dolazi na CTG svako 3 dana i svaki drugi put na UZ, pa ćemo vidjeti hoćemo li čekati da porod krene prirodno.. Ma hajd zna doktorica šta radi.. i ja čitavu trudnoću tumačim sebi nalaze preko interneta user posted image
In shaa Allah , bliži se ..Ovi zadnji dani su mi najduži user posted image


I meni su tako bile kontrole zadnja dva mjeseca zbog zrel posteljice,ali ne sikiraj se,zna dr sta radi...
Ja ti preporucujem da uzivas u to malo trrudnoce sto ti je ostalo,jer kad se porodis fali stomacic i udarci...i ja sam bila nestrpljiva da se porodim pa kad sam se porodila odvalila sam plakati jer nisam vise trudna user posted image nikad ugoditi user posted image uglavnom i dan danas mi fali stomacic ijedva cekam da opet zatrudnim user posted image


_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
13.4.2017 11:16:53   
Amchyy
Drage moje meni vec od prosle noci nesto curi blijedo i sluzasto bez ikakvog mirisa po malo , sad neznam dali je to pojacano bijelo pranje ili plodna voda..
Posto dosta caja pijem jer sam i prehladzena u 36 sedmici sam trudnoce... dali neka ima kakav savjet ili nesto sto bi me umirilo...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
13.4.2017 12:17:18   
mykica
Ja sam u drugon trudnoci bila nabavila uloske koji detektuju kad je plodna voda u pitanju, posto sam u prvoj trudnoci porodena ranije radi gubitka plodne vode, a nisam znala ni da je curila. Pa sam citavu drugu trudnocu u strahu kotistila te uloske. Tada sam ih dobivala iz Hrvatske, ali mozda ih sada ima i na nasem trzistu u apotekama. Pokusajte naci.

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu Amchyy)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
14.4.2017 1:49:26   
Amchyy
Drage dame jutros sam vam se javila za savjet... pa evo ako i jedna od vas ima moje simptome neka se uputi u bolnicu ja sam rodila preljapog sincica jes da je prerano u 36 sedmici ali eto da vas obavjestim sretno buducim mamama 😊😊

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 439
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *