|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
23.2.2012 11:45:46   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa stvarno ne znam, kako se ovo moglo desiti? još juče je srce male bebice kuckalo i bilo je sve u najboljem redu, zašto si riskirali i čekali??? ne znam, dal je tako sudjeno, šta se dešava sa našim doktorima user posted image
Mirki muž joj je divan, vjerujem da će joj biti velika podrška al za majku je ovo nenadoknadiv gubitak user posted image
biću i ja za njih tu, da utješim, obidjem kad izadje, pokušam im pomoći da prebrode user posted image
ali kako naći riječi za majku .....user posted image



nema tu puno toga na tu temu , najbolje je puno nepitati , sto kako , zasto a posebno ne "kako nisi primjetila" , rijeci kao hajd bice djece vjeruj su greska velika , ne znam , ja sam  dugo na tu temu sutila , i voljela sam o svemu samo ne o tome , ali ipak lijepo je kad je neko tu neka prica onako nesto neka razgovori i dovoljo je , meni je njateze bilo ostati sama sa mislilma. to je sok koji ce zenu da prati cio zivot i svaka MAJKA je se u tom momentu osjetila kao KRIVAC kao da je Zakazala ona licno i najbolej je bilo koje teme u tom pravcu koje bi mogel odvesti da je nesto do zene nedaj BOze izbjeci . TO je BOzija volja najbolje je tako prihvatiti i tako govoriti .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
23.2.2012 11:48:54   
Esmica
Jest ona je....user posted image user posted image user posted image
Ne mogu da vjerujem.
Sa njom sam se upoznala preko jednog foruma.Jako je zeljela prirodan porod,trebala mi je doci da se upoznamo uzivo ovih dana.
I jucer mi se javila porukom da je u bolnici.
A bila je puna optimizma,kaze plodna voda se obnavlja,iako stalno curi.
Tako mi je tesko saduser posted image user posted image


_____________________________

Hvala Ti Gospodaru moj na blagodati koju Si mi dao...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
23.2.2012 11:49:23   
veeseelaa
hvala Mirki, evo sad sam čula da je rodila, mrtvorođenče kako su i rekli
Ona je navodno stabilna, danas njeni mogu doći da je vide od 15-16 časova
navodno bi mogla biti puštena već sutra il prekosutra iz bolnice
gledaću da je obidjem odmah, o moj BOže, kako mi ovo dokundisa jutros
Bila sam uvjerena da će sve biti u redu user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
23.2.2012 11:50:13   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Esmica

Jest ona je....user posted image user posted image user posted image
Ne mogu da vjerujem.
Sa njom sam se upoznala preko jednog foruma.Jako je zeljela prirodan porod,trebala mi je doci da se upoznamo uzivo ovih dana.
I jucer mi se javila porukom da je u bolnici.
A bila je puna optimizma,kaze plodna voda se obnavlja,iako stalno curi.
Tako mi je tesko saduser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image  


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
23.2.2012 11:56:56   
Esmica
Molim te vesela reci joj da sam ja ona sto se dopisivala sa mnom,i sto smo se trebale upoznati,i reci joj da mislim na nju...pa ne znam sta sve da joj kazes,nista joj nece ublaziti boluser posted image
Najradije bih sad sama otisla.
Svaki cas sam se nadala lijepim vijestima od nje.Jutros vidim nije mi se javljala,sve sam mislila na nju,sta li je,dokle je...
Rekla mi je da je na Jezeru.
Pa znas li vesela jesu je pratili stalno,ctg,ostalo?
Mada nema fajde sad o tome pricati,ali mogu samo da sekundu zamislim kako joj je tesko,jer je samo pricala o trudnoci,od samog pocetka.
Gledam njene poruke,sve o bebici user posted image user posted image


_____________________________

Hvala Ti Gospodaru moj na blagodati koju Si mi dao...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
23.2.2012 12:01:12   
veeseelaa
Pa znas li vesela jesu je pratili stalno,ctg,ostalo?
Mada nema fajde sad o tome pricati,ali mogu samo da sekundu zamislim kako joj je tesko,jer je samo pricala o trudnoci,od samog pocetka.
Gledam njene poruke,sve o bebici user posted image user posted image


stalno su joj pratili ctg i sve je bilo u najboljem redu, do jutros
Ja sam svo vrijeme u kontaktu sa njenim djeverom, moj veliki prijatelj....a nisam našla snage zvati njenog supruga sad za sad.... al svakako ću morati otići da ih vidim, prije svega njuuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
23.2.2012 12:07:23   
M kao Mama
Nemoj t eme pogrešno shvatiti, ali misli da njoj po najprije treba sad mira i tišine, moja prijateljica je u 7 mjesecu izgubila bebu, mene je istjerala iz sobe, znači prvih dana treba da se sve to preživi, pa bit će vremena za posjete

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
23.2.2012 12:12:53   
veeseelaa
e pa to, ne znam ni sama kako da postupimuser posted image svo vrijeme su me obaviještavali u vezi s dešavanjima i sad kontam idel da se ne pojavim user posted image il da zvrknem svaki dan djevera joj i muža da vidim kako se osjeća user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
23.2.2012 12:13:59   
hatepsut
user posted image ...eh bas tuzno...zelim joj sto skoriji oporavak... mene odmah panika uzme user posted image




_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
23.2.2012 12:16:10   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Nemoj t eme pogrešno shvatiti, ali misli da njoj po najprije treba sad mira i tišine, moja prijateljica je u 7 mjesecu izgubila bebu, mene je istjerala iz sobe, znači prvih dana treba da se sve to preživi, pa bit će vremena za posjete

svi smo razliciti , ja sam recite da sam luda ali danas se porodila vecras izasla u kafic (i jesam bila luda i ja i mm) ali trebala sam narod oko sebe i da zlo bude vece do nas sjedi druzina uz nas sto odma kad slave rodjenje sina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image e jesam baksuz , ali trebalo mi je narod oko mene da ne mislim puno , samo da ne mislim. Da su me ostavili samo meni se cini da bi se bacila kroz prozor na momnete mi je tako dolazilo ,ali nismo svi isti . 

Vesela  ti vidi kakvo je stanje ako ona treba mir postuj , ali u svakom slucaju trebas nazvati pitat to 100 %.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
23.2.2012 12:17:29   
animagical

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Nemoj t eme pogrešno shvatiti, ali misli da njoj po najprije treba sad mira i tišine, moja prijateljica je u 7 mjesecu izgubila bebu, mene je istjerala iz sobe, znači prvih dana treba da se sve to preživi, pa bit će vremena za posjete

ja se slazem...nazovi, pitaj kako je, moze li ikako pomoci, ali ne bih ni ja isla...user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
23.2.2012 12:18:35   
veeseelaa
Vesela ti vidi kakvo je stanje ako ona treba mir postuj , ali u svakom slucaju trebas nazvati pitat to 100 %.


ma da, to bar svakakouser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
23.2.2012 12:19:03   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e pa to, ne znam ni sama kako da postupimuser posted image svo vrijeme su me obaviještavali u vezi s dešavanjima i sad kontam idel da se ne pojavim user posted image il da zvrknem svaki dan djevera joj i muža da vidim kako se osjeća user posted image


Zavisi koliko ste zapravo bile bliske..moja drugarica je rodila mrtvu bebu na dan termina.dan prije bila na uz i ctg,sve ok..dobije bolove dodje u bolnicu bebiju srce prestalo da kuca user posted image doktori su kazali kao moguce da je spaval na stomaku user posted image ona kaze nema sanse,gdje cu na stomaku spavati..elem,kad je izisla iz bolnice,jos veca tuga user posted image u drugu sobu skolonili kolica i stvari za bebonija.ja naravno bez K. otisla isti dan jer smo zaista bile bliske,ona kaze da joj je tad mnogo znacilo.Mada sam je nazvala predhodno i sama mi je kazala da dodjem jer joj treba neko s kim bi pricala.
tako da,najbolje je vidi s njenima kako se zapravo ona osjeca.


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
23.2.2012 12:24:49   
veeseelaa
tako da,najbolje je vidi s njenima kako se zapravo ona osjeca.


upravo tako ću postupiti
sad su se razletili da sklone stvari koje su kupili za bebu user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
23.2.2012 12:26:49   
Esmica
Joj bas je tesko u ovakvim situacijama,ne znas kako postupiti.
Meni bi bilo sad pretesko s trbuhom izici pred nju,a mogu zamisliti kako tek njoj.
Cekacu da mi se javi,mada cu joj se javiti da mislim na nju i da pitam kako je...
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hvala Ti Gospodaru moj na blagodati koju Si mi dao...

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
23.2.2012 12:28:13   
veeseelaa
Danas ću se čuti Esmice sa njenim djeverom nakon što je posjete pa ti javim kako je 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
23.2.2012 12:30:16   
Esmica
Hvala ti puno vesela.



_____________________________

Hvala Ti Gospodaru moj na blagodati koju Si mi dao...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
23.2.2012 13:11:24   
Esmica
Samo se nadam da joj boravak u bolnici nece jos otezati njeno stanje,jer se ne pazi na takve rodilje.
Trebalo bi da se odvoje od ostalih rodilja sa bebama,
da se oproste od svoje bebe,
da i muz prisustvuje porodu,
da bebu uredno pokopaju.

Evo jedan letak o tome koji bi trebalo isprintati i odnijeti u nase bolnice.

http://pdfcast.org/pdf/iznenadni-gubitak-djeteta





_____________________________

Hvala Ti Gospodaru moj na blagodati koju Si mi dao...

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
23.2.2012 13:17:48   
veeseelaa
i ja se nadam da će biti dobro, da će se brzo oporaviti i da će biti jaka
kod nas ne postoje ni udruge ni ništa slično koje se bave ovom problematikom, mi smo užas od zemlje user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
23.2.2012 13:20:28   
shpagica
Ne znam, ja sam imala spontani u 17-toj sedmici i nisam duuugo mogla da se oporavim. Preko mm-a sam porucila da mi NIKO ne dolazi. Sve sto mi je tada (beskonacno puno) pricala mama me izvuklo, mm je bio tu da me tjesi dok placem, a dragi Bog da mi olaksa bol nakon nekog vremena. Iako, te se stvari NIKAD ne prebole. Meni su svi ti dani i datumi jos i danas u glavi (a rodila sam poslje svega toga drugu zdravu bebicu).
Znaju zene koje su to dozivjele o cemu pricam...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
23.2.2012 13:23:11   
veeseelaa
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
23.2.2012 13:24:31   
Rabi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Rabi


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: shpagica

veeseela, imas li info sta je bilo sa ovom trudnicom, bebicom...?


jutros se porodila, oko 4, nažalost beba je umrla user posted image user posted image user posted image
ni ona nije baš u najbolje stanju, evo pokušavam doći do informacije iz prve ruke



Jao veselauser posted image

Pa je li moguceuser posted image
Hajde Bogati vidi sta i kako pa podojeli s nama, oni su mesari a ne doktoriuser posted image


pogriješila sma draga moja, nije se još porodila al je beba umrla..... nažalost.... strašno....



zato sam ja tebi ono sve govorilauser posted image
Vjerujem da bi se i samnom isto desilo da sam sutila....
Ja, mm i moja sestra smo bili katastrofa....na kraju nam je dr. rekla sta predlazete....ja sam rekla poradjajte me, kako god....samo vadite dijete iz mene, jer ocigledno ide na gore, a ne na bolje!!! A njohova prica je bila, djetetu je svaki minut znacajan u majcinoj utrobi! Pa sam se ja pitala, zar zbog tog minuta jednog dijete treba da umreuser posted image

O, Boze dragi daj snage ovoj zeni i svakoj koja je prosla kroz istouser posted image user posted image user posted image



< Poruku je uredio Rabi -- 23.2.2012 13:25:24 >


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
23.2.2012 13:29:09   
veeseelaa
da, haj znaj šta i kako, sudbina valjda.... ne do Bog nikome, užas, a oni opremili sobu za bebu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
23.2.2012 13:34:59   
Rabi

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Pa znas li vesela jesu je pratili stalno,ctg,ostalo?
Mada nema fajde sad o tome pricati,ali mogu samo da sekundu zamislim kako joj je tesko,jer je samo pricala o trudnoci,od samog pocetka.
Gledam njene poruke,sve o bebici user posted image user posted image


stalno su joj pratili ctg i sve je bilo u najboljem redu, do jutros
Ja sam svo vrijeme u kontaktu sa njenim djeverom, moj veliki prijatelj....a nisam našla snage zvati njenog supruga sad za sad.... al svakako ću morati otići da ih vidim, prije svega njuuser posted image



Molim te vesela, vidi jesu li joj nocas pratili ctg, ili je nocas ona mirno spavala...
Mislim da su oni zeznuli, krvnici odvratni....
Meni, kad sam bila u slicnoj situaciji, radili su svaka 2 sata....cijelu noc!
Raspitaj se malo, vjerujem da su oni ti koji su kriviuser posted image
Ma mesari su oni bez mrvice duseuser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Plodna voda - curenje, manjak, visak i os...
23.2.2012 13:36:47   
Hanady RR
teške su to sudbine...da nikada niko ne doživi...
user posted image user posted image
a doživjele su mnoge majkeuser posted image user posted image
da ne bude više nikada i nikome najbolje bi bilo...sad kad na nju pomislim hoće srce da mi iskoči...kako li ona tugo moja osjećauser posted image user posted image
a kad pomislim i na bebu moje kolegice koja je preključer od 9 mjeseci ostala bez majke...velika me tuga obuzme...

Allahu samo ti si kadar da nas u pameti ostaviš da djeci koju imamo i onu koju ćemo imati budemo majke user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *