|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
28.8.2012 19:30:12   
sunce27
heh super mozda se i sretnemo. Kod koga si u Ilijasu u DZ vodila trudnocu?

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu pralinaa)
Neposredna veza do poruke: 651
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
28.8.2012 19:37:46   
pralinaa
Vodila sam trudnocu kod dr.Dedaica,do sada se dobro pokazao....Ne znam valjda ce me slijedeci put pitati dali zelim na Kosevo ili u Vojnu bolnicu pa se malo raspitujem....Kakav ti je bio prvi porod????

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 652
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
28.8.2012 19:40:19   
sunce27
Pa i ja idem kod njega u DZ u Vogosci, extra lagan porod sam imala.

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu pralinaa)
Neposredna veza do poruke: 653
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
28.8.2012 19:53:26   
pralinaa
eto bas super.....neka neko kaze da je imao i lagan porod jer mene inace svi plase..

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 654
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
28.8.2012 20:16:12   
sunce27
pralinaa imas privatnu poruku

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu pralinaa)
Neposredna veza do poruke: 655
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
1.9.2012 16:26:21   
mminche
pozdrav drage zenice...
pitanje za one koje se vodile trudnocu kod Masica a koji je nazačost otisao kod kojeg doktora ste presle? moja jetrva ne zna kojeg da odabere sad pa ako mooze mala pomoc?? ko ce je primiti "bez problema"??

_____________________________

Mamin princ 18.09.2011.

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 656
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
2.9.2012 8:50:18   
sunce27
Nisam vodila trudnocu kod Masica ali vodim kod Nenada Miseljica, mislim da ce je on primiti bez problema, takodjer i Nedzad Nakas.

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu mminche)
Neposredna veza do poruke: 657
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
2.9.2012 9:56:33   
mminche
hvala sunce27 :)



_____________________________

Mamin princ 18.09.2011.

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 658
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
30.9.2012 12:42:33   
Laylica
Drage zenice i user posted image ,

Molim vas za informaciju vezanu za komisiju za cr u vojnoj bolnici...Beba je krupna a dr.na Jezeru su podijeljenog misljenja oko mog nacina poroda...ja sam vec 39 sedmica i nemam vremena cekati dok se babe nagode...

_____________________________

Toliko iskusenja,mnogo Allahovih blagodati
toliko grijeha,mnogo Allahovog oprosta
toliko propusta,mnogo Allahove ljubavi
Allah je Gospodar najljepsi!
Neka je uvijek hvaljen i slavljen nas Gospodar svim Njegovim lijepim imenima!


(odgovor članu mminche)
Neposredna veza do poruke: 659
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
10.10.2012 12:54:01   
veldich
drage trudnice i mamice mozete li mi reci koja je procedura u vojnoj oko kontrole? Da li moram imati uputnicu za kontrolu i ctg iz DZ ili mi je dovoljan samo posljednji nalaz od njih na kome pise kontrola za 7 dana???? molim vas odg.mi ako neko ima iskustva




...i jos nesto... da li jos uvijek u vojnoj mozes ponijeti torbu za porod bez obzira na velicinu-mislim ono ne traze da prebacis osnovno u vrecicu i to je to????

(odgovor članu Laylica)
Neposredna veza do poruke: 660
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
11.10.2012 23:59:41   
mminche
ja koliko se sjecam uputnica za ctg nije potrebna, znaci dodjes samo sa onim zadnjim nalazom njihovim i to je to :) i sto se tice torbe...mozes ponijeti koju zelis neces morati prebacivati u vrecicu user posted image pozz

_____________________________

Mamin princ 18.09.2011.

(odgovor članu veldich)
Neposredna veza do poruke: 661
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
12.10.2012 19:54:22   
veldich
hvala ti puuuunnnooo za inf. Ako slucajno neko ima i drugacije iskustvo neka se javi :)

(odgovor članu mminche)
Neposredna veza do poruke: 662
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
18.10.2012 0:23:34   
veldich
Evo ako nekom zatrebaju nove inf.iz prve ruke: U vojnoj sad ctg samo od 8h-10h, poslije 11h ili pola 12 ne primaju ni kontrole uopste osim hitnih slucajeva( vjerovatno sa velikom uputnicom). I za ctg sad moras imat uputnicu iz DZ... To je neki tek od prosle sedmice novi sisteem...

(odgovor članu veldich)
Neposredna veza do poruke: 663
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
13.11.2012 17:33:35   
Taii

IZVORNA PORUKA: sunce27

Pa i ja idem kod njega u DZ u Vogosci, extra lagan porod sam imala.


i ja vodim trudnocu u DZ u Vogosci,tj vodila sam kod dr. Pasic ,ali nisam zadovoljna nimalo, zato sad na kontrole idem Nikulinu a njoj samo dodjem po uputnicu za nalaze....

_____________________________

Zivot nije bio zivot , sve dok u njega nisi usla ti... Volimo te pahuljo nasa... 21.12.2012... .H.

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 664
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
13.4.2013 9:37:52   
Just smile
Ako neko ima svježe informacije molim da napiše! :))
Uputnice koje, za šta? Torba ili kesa? Oprema za bebacha isl. Hvala :)

(odgovor članu Taii)
Neposredna veza do poruke: 665
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
13.4.2013 10:45:11   
pahuljica_a
IZVORNA PORUKA: elecsys

Evo jedna novopečena porodilja.Porodila sam se 17.08.2012.g.,porodio me dr. Nenad Mišeljić,tj.operisao pošto sam rodila na carski.Sve pohvale za Dr.Mišeljića,prvo kao čovjeka a onda kao stručnjaka.Beba i ja smo proveli u bolnici 4 dana tj.izašli iz bolnice 5 dan.Sve proteklo besprijekorno.Osoblje od spremačice do načelnika krajnje profesionalno.Ovo mi je drugi porod,prvi je bio u staroj očnoj na koševu i to iskustvo i ovo prije par dana neuporedivo.

da potpišem!!! sve pohvale za našeg dragog, finog, staloženog i uvijek nasmijanog dr. Mišeljića...a naravno i za ostalo osoblje te bolnice, a posebno babicu Binasu, koja ima majčinski pristup i nešto posebno u sebi zbog čega jednostavno čovjek ne bi mogao a da je srcem ne zavoli...

(odgovor članu elecsys)
Neposredna veza do poruke: 666
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
15.4.2013 9:53:53   
Just smile

IZVORNA PORUKA: Just smile

Ako neko ima svježe informacije molim da napiše! :))
Uputnice koje, za šta? Torba ili kesa? Oprema za bebacha isl. Hvala :)


(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 667
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
15.4.2013 10:00:05   
lely

IZVORNA PORUKA: Just smile


IZVORNA PORUKA: Just smile

Ako neko ima svježe informacije molim da napiše! :))
Uputnice koje, za šta? Torba ili kesa? Oprema za bebacha isl. Hvala :)




Uputnica za bolnicu (to ti je ona velika uputnica). Ja sam pripremila torbu,bar do nedavno znam da su svi nosili torbe jedino ako nova direktorica nije šta promjenila user posted image
Kad kreneš na porod nosiš samo svoju torbu tj. svoje stvari sve ostalo ti donesu ako ti zatreba u međuvremenu ili pri izlasku iz bolnice.

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 668
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
4.6.2013 14:27:25   
elma_87
Ja sam cula da u vojnoj ne dozvoljavaju ocu da vidi majku i dijete prije nego trebaju izaci iz bolnice, bar sto se tice prirodnog poroda. jel to tacno? voljela bih da mm bude uz mene nakon poroda, kad nam donesu dijete :( ili bar da moze vidjeti dijete taj dan. to je i njegovo dijete valjda ima pravo na to.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 669
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
4.6.2013 14:33:06   
ninuska

IZVORNA PORUKA: elma_87

Ja sam cula da u vojnoj ne dozvoljavaju ocu da vidi majku i dijete prije nego trebaju izaci iz bolnice, bar sto se tice prirodnog poroda. jel to tacno? voljela bih da mm bude uz mene nakon poroda, kad nam donesu dijete :( ili bar da moze vidjeti dijete taj dan. to je i njegovo dijete valjda ima pravo na to.


moj muz je bio ispred vrata u holu i babica je donijela bebu da je vidi. U sobu da udje nema nikakve sanse. kasnije sam ja ustala i otisla do tih istih vrata da bih se vidjela s muzem. Mada, sam pazila da me sestre ne vide.

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 670
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
4.6.2013 14:50:34   
shpagica
IZVORNA PORUKA: elma_87

Ja sam cula da u vojnoj ne dozvoljavaju ocu da vidi majku i dijete prije nego trebaju izaci iz bolnice, bar sto se tice prirodnog poroda. jel to tacno? voljela bih da mm bude uz mene nakon poroda, kad nam donesu dijete :( ili bar da moze vidjeti dijete taj dan. to je i njegovo dijete valjda ima pravo na to.


S obzirom da zene s bebama leze na porodjajnom odjelu bilo bi malo previse da muski ulaze i ne daj Boze ugledaju zenu kako se u lokvi krvi na krevetu previja dok je pucaju kontrakcije, ili bilo sta drugo od zenskih gologuzih i krvavih pred ili postporodjajnih momenata, zar ne mislis?

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 671
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
4.6.2013 15:24:00   
elma_87
Navodno to sad ne moze odkad je gospodja Izetbegovic dosla :S
Jesi li se ti nedavno porodila ili je to bilo prije?

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 672
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
4.6.2013 15:26:13   
ninuska
Prije skoro dvije godine :)

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 673
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
4.6.2013 15:26:18   
elma_87
Shpagica, ovo mi je prvo dijete pa nisam bas upucena u proceduru kako to ide ali mislila sam da ce mi dijete donijeti tek kad budem u sobi :S

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 674
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
4.6.2013 15:28:10   
elma_87
Ma ja to je onda nesta novo. Babica rekla mom kolegi da bi mu ona rado pokazala dijete ali ne smije, imaju kamere koje sve snimaju.

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *