|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
4.6.2013 15:31:21   
shpagica
IZVORNA PORUKA: elma_87

Shpagica, ovo mi je prvo dijete pa nisam bas upucena u proceduru kako to ide ali mislila sam da ce mi dijete donijeti tek kad budem u sobi :S


Pa u sobi neces biti sama, bices sa drugim zenama porodiljama (u svim mogucim fazama pred i post poroda) i stvarno su tamo muskarci visak totalni. Ne znam kakva je procedura za prisustvo muza na porodu, ali mislim da je to jedina mogucnost da odmah vidi bebu. Inace je procedura da vas vidi oboje kad dodje po vas.

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 676
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
4.6.2013 15:42:56   
Aiša

IZVORNA PORUKA: elma_87

Navodno to sad ne moze odkad je gospodja Izetbegovic dosla :S
Jesi li se ti nedavno porodila ili je to bilo prije?



Nema to veze sa gđom Izetbegović, jer nije moglo ni 2010. kada sam se porađala. Mm je prisustvovao porodu i tada je vidio dijete, a zovnu ga kada krene porođaj na stolu (izgon bebe), ne i da bude u sobi za vrijeme kontrakcija. Ovo se odnosi na vaginalni porod, mada mislim da ni ženice koje su se porodile na carski nisu imale posjete nakon poroda u sobama.

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 677
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
4.6.2013 22:33:43   
Miimy
Ja sam se porodila prije 10 mjeseci posjeta nema na porodilistu lezala sam 5 dana jer sam imala Cr i nisam nikog vidjela niti imala posjetu jer je zabranjena iz opravdanih razloga tu su bebe mogu se unjeti visrusi sa polja itd. Moj suprug je vidio bebu i mene kad su nas vodili iz sale to je u slucaju CR. a na patologiji trudnoce gdje sam cuvala trudnocu regularno posjete imaju...

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 678
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
4.6.2013 22:40:06   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Aiša


IZVORNA PORUKA: elma_87

Navodno to sad ne moze odkad je gospodja Izetbegovic dosla :S
Jesi li se ti nedavno porodila ili je to bilo prije?



Nema to veze sa gđom Izetbegović, jer nije moglo ni 2010. kada sam se porađala. Mm je prisustvovao porodu i tada je vidio dijete, a zovnu ga kada krene porođaj na stolu (izgon bebe), ne i da bude u sobi za vrijeme kontrakcija. Ovo se odnosi na vaginalni porod, mada mislim da ni ženice koje su se porodile na carski nisu imale posjete nakon poroda u sobama.



Nema to veze sa njom. Ja se porodila prirodno 2008 godine. Normalno da nema posjeta u sobama. Muz je cekao vani, skroz ispred. Bebu je tek vidio kada smo izlazili, mene je vidio sutradan, ja izasla do odnika da mi na brzine preda neke stvarcice.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Aiša)
Neposredna veza do poruke: 679
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
5.6.2013 10:26:53   
elma_87
Hvala na odgovorima. Sad su mi jasniji razlozi. I definitivno opravdani.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 680
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
26.6.2013 14:27:37   
LijaSar
Drage mame i buduće mame, da li mi neko zna reci da li je dr.Puzic počeo raditi ,bio je na bolovanju?
Hvala

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 681
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
26.6.2013 23:08:00   
cele.k.
Puzic je tamo.Danas me je do suza doveo jer nisam se opustila da me b+vaginalno pogleda.Nadam se da mi se nece bas on potrefiti na porodu.Dr.Kozaric je najbolji

(odgovor članu LijaSar)
Neposredna veza do poruke: 682
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
27.6.2013 10:33:16   
LijaSar
ma Puzic je legenda :)) drago mi je da se vratio hvala puno na informaciji i sretno

(odgovor članu cele.k.)
Neposredna veza do poruke: 683
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
27.6.2013 10:41:13   
elma_87
Zene kakva je sad situacija sa vojnom bolnicom? Neki govore da su svi dobri doktori otisli, da je bolje poroditi se na Jezeru. Ima li neko svjeze informacije? Kod kojeg doktora idete?

(odgovor članu treće)
Neposredna veza do poruke: 684
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
15.7.2013 13:02:33   
Mirela_sa
Opća ne da su svi otislil nego stvarno ne znas kome otici. DR AIDA je dobra ali ona radi samo jednu smjenu jer je bolesna tako da ako ti porod krene nocu nema sanse da se ona potrefi, cula sam jos da je DR Nakas dobar i to je to od dr. Puzic je dobar al je vise star, Beciragic je mesar a ostalo je dobro otislo i Masic i Drljevic...... Kazu da je jezero dobro. A sto se tic poroda u vojnoj muz moze biti tu ako se sama poradjas u radjaonici, a ako je vise zena ne moze, u pripremnoj sali ne moze bii sa tobom izuzev ako ne platis apartman ( nisam sigurna ni imaju li ga ) ... Meni je samo odvratno sto su sve zene u koje se pripremaju za poroda u jednoj sobi,, i poslije poroda dijelis sobu sa zenom a kupatilo djeli vise zena. Kazu da je Jzero po pitanju toga puno bolje.

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 685
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
15.7.2013 13:14:35   
SREĆNA
U vojnoj svaka soba ima svoje kupatilo, kolko je žena u sobi toliko ga i dijele, a na jezeru su kupatila i vc odvojeni i nisu u sklopu sobe nego u hodniku dijele ga i po 2-3 čak i 4 sobe pa sračunaj otprilike i po 9-12 žena.

(odgovor članu Mirela_sa)
Neposredna veza do poruke: 686
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
15.7.2013 13:20:58   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Mirela_sa

Opća ne da su svi otislil nego stvarno ne znas kome otici. DR AIDA je dobra ali ona radi samo jednu smjenu jer je bolesna tako da ako ti porod krene nocu nema sanse da se ona potrefi, cula sam jos da je DR Nakas dobar i to je to od dr. Puzic je dobar al je vise star, Beciragic je mesar a ostalo je dobro otislo i Masic i Drljevic...... Kazu da je jezero dobro. A sto se tic poroda u vojnoj muz moze biti tu ako se sama poradjas u radjaonici, a ako je vise zena ne moze, u pripremnoj sali ne moze bii sa tobom izuzev ako ne platis apartman ( nisam sigurna ni imaju li ga ) ... Meni je samo odvratno sto su sve zene u koje se pripremaju za poroda u jednoj sobi,, i poslije poroda dijelis sobu sa zenom a kupatilo djeli vise zena. Kazu da je Jzero po pitanju toga puno bolje.



prije godinu se porodila,

značu u sali je samojedna žena, nema pripremne sale, kad dođe haman do kraja vode teu salu, i u sali sve bude brzo gotovo, i onda ideš u svoju sobu da odležiš, dva sata, nakon toga ide tuširanje, na jezeru žene leže na nekom hodniku, što mi je vala van pameti,

(odgovor članu Mirela_sa)
Neposredna veza do poruke: 687
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
15.7.2013 13:37:12   
Mirela_sa
ali ima soba gdje sve leze ja lezalo sa jos jedno 8 zena samnom koje su se spremale ..rodila prije 16 mjeseci :)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 688
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
15.7.2013 13:43:56   
M kao Mama
jel toona soba na početku hodnika sa lijeve strane kad se ulazi što nema kupatila,


ne znam ja sam rodila prije šesti po godina i prije 13 mjeseci oba puta mi je isto bilo, drugi put me baš i pripazili dobila onaj krevet sa daljinskim, jest mi valjalo, kad je krnuo pord do sale, u nikakvoj pripremnoj sobi ja ležala nisam, meni je krevet moj bio pripremna

(odgovor članu Mirela_sa)
Neposredna veza do poruke: 689
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
17.7.2013 9:08:09   
Mirela_sa
ti si retnica, ja sam bila u toj sobi na koju mislis.. oli jedno 8 zena.. cak su i zenu sa poroda jednu tu vratili. ja sam poslije poroda isla u drugu sobu:) al nisam imala takav krevet :( sad cu insistirati na tome :)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 690
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
17.7.2013 10:22:41   
aidana
Ja sam se porodila prije 14 mjeseci u drzavnoj. Kad sam dosla bila sam sama u dvokrevetnoj sobi, nakon 2 sata je dosla jos jedna jedna zena koja je zauzela drugi krevet. Obe smo bile u toj sobi dok nije krenuo porod i tad smo otisli do radjaone. Naravno ne skupa user posted image Ja sam sama bila u radjaoni i suprug je prisustvovao. Nakon poroda sam opet vracena u istu sobu. Prvi put cujem za tu neku pripremnu salu i da su sve zene skupa.

(odgovor članu Mirela_sa)
Neposredna veza do poruke: 691
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
17.7.2013 12:46:55   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Mirela_sa

ti si retnica, ja sam bila u toj sobi na koju mislis.. oli jedno 8 zena.. cak su i zenu sa poroda jednu tu vratili. ja sam poslije poroda isla u drugu sobu:) al nisam imala takav krevet :( sad cu insistirati na tome :)



vidi ja znam za ovu sobu, i znam da je ona bila puna kada sam bila drugi put, jer jezaista odjel bio krcat, e sad može bit da sam imala specijalni tretman,a da ga nisam bila svjesna do sada, što me i ne čudi, obzirom na mog dragog dr. Mašića, ali opet sa mnom je bila žena kojoj je vodenjak pukao, pa se nije porađala i onda su je vratili na partologiju, a meni doveli drugi cimerku, nas dvije se porodile, ja kada sam krenula kući čujem neko me zove iz te sobe, kad ta moja prva cima, porodila se, i kad smo se čule pričalla mi da nisu imale wc i kupaltilo, a ja ve žena što znam da su tamo rađale, a znam ih dosta, da ne kažem 50 svesu ovako bile u dvokrevetnoj

(odgovor članu Mirela_sa)
Neposredna veza do poruke: 692
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
1.8.2013 8:55:31   
tajra26
drage moje imam pitanje ukoliko mi neko od vas moze pomoci...da li postoji apartman da zena bude sama u sobi da moze donjeti svoju posteljinu i da joj mama moze biti sa njom u sobi? jos ako ima neko preporuku nekog doktora dobrog pare nisu problem user posted image

pitam za kolegu user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 693
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
1.8.2013 8:59:30   
Medić*

IZVORNA PORUKA: tajra26

drage moje imam pitanje ukoliko mi neko od vas moze pomoci...da li postoji apartman da zena bude sama u sobi da moze donjeti svoju posteljinu i da joj mama moze biti sa njom u sobi? jos ako ima neko preporuku nekog doktora dobrog pare nisu problem user posted image

pitam za kolegu user posted image


Cula sam da ima. Javit ce se neko ko bolje zna. I da je oko 1000 km neko rece neki dan :)

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 694
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
1.8.2013 9:43:23   
M kao Mama
hiljadu km dan, bože sačuvaj, pa može vani da se porodi još što će dr. dati, na žalost pune su ih bolnice takvih što vole da im se gurne, tako da neće biti problem da ga pronađu, a nisam sigurna da može iko biti sa njom u apartmanu

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 695
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
18.8.2013 22:49:18   
škorpija
ma nemoguće da je toliko aprtman, to je rekla kazala, ja ću baš sutra nazvati da pitam

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 696
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
18.8.2013 22:56:38   
škorpija
i da i ja sam bila u toj sobi s osam žena dok se nisam porodila i ona nema svoj wc, a nakon poroda me prebacili u dvokrevetnu, al vala nije mi smetalo ni u onoj s osam, ali jeste nima gorzno jer je bilo žena koje su porođene i bebice su bile s njima, pa fakat nisam smjeća ni pisnuti jer sam sve kontala:šta ako probudim bebice user posted image , ali sad drugi put voljea bih u apartmanuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 697
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
18.8.2013 23:02:06   
Medić*

IZVORNA PORUKA: škorpija

ma nemoguće da je toliko aprtman, to je rekla kazala, ja ću baš sutra nazvati da pitam


To animagical cin mi se skoro rece.

I ja sam prvi porodjaj u Vojnoj. Bas bila primljena u tu sobu gdje nas je dosta. Onda su me prebacili u dvokrevetnu malo pred porodjaj.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 698
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
6.9.2013 22:16:36   
nina2725
Apartman imaju, e sad za cijenu neznam,ja se porodila prije 7 mj u Vojnoj, kada su procijenili da je vrijeme za porod sa patologije me spustili dole u sobu sa još jednom cimericom i kad je pošao porod bilo nekih koplikacija i otišla na hitan Carski vratili me u drugu sobu sa krevetom koji se podešava na daljinski i bila sama prvu noć bebu mi donijeli samo na minut da je vidim i rekli da odmaram , tek sutradan je donijeli i na moj zahtijev ostavili kod mene, prezadovoljna sam tretmanom,Dr Nakaš je radio Cr, meni su on i DR gutić jako dobri a za ostale stvarno neznam i da napomenem da nismo ništa posebno plaćali neke poklone i to MM je protiv toga, a i one koje su drugim doktorima nešto i dale vjerujte nisu imale ništa bolji tretman od mene, e sad možda je moja sreća što je meni trudnoću vodio Dr Nakaš, kakva je sad situacija nezz

_____________________________

mamina sunčica 15.02.2013.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 699
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
26.9.2013 8:13:48   
mama_na_kvadrat
Porodila sam se prije 10dana u Opstoj, cijelu trudnoću sam gore vodila kod Dr Miseljica i malo je reci da sam zadovoljna. Zadnjih 5 dana sam bila na pregledu kod različitih Dr, i meni su svi bili super.
Kad su me primili na porodjajno, odmah sam bila u dvokrevetnoj sobi (ista soba i krevet kao prije 10 god user posted image ) imala sam cimerku, ugl nisam ni vidjela tu veliku sobu.
Ja zaista imam super iskustvo sa Dr, babicom i sestrom koji su me poradjali.
Babica Binasa je žena zmaj koja zna svoj posao i koja mi je na sve načine olaksala porod.
Ugl, nisam se pokajala sto sam i ovaj put odabrala Opstu bolnicu.

(odgovor članu nina2725)
Neposredna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *