|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znacenje imena
17.9.2010 17:55:42   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: dadada

daj b a zene prestanite...Ismet Junior, Suzuki,Van der rasim

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...nemrem viseuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Hanady Hanady ja se ne smijem od rane puno smijati hahahhahahahah ali moram cuj Ismet junior hahahahhaahhahah


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: Znacenje imena
17.9.2010 17:56:03   
Mirkica
a ovo der Rasim hahahhahah je glavno 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: Znacenje imena
17.9.2010 18:00:42   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Galicia

Meni je Mona mocno ime, ali moja najbolja jaranica spanjolka kaze da to znaci majmun na spanskom. Doduse ne cita se ono dugo Mooooona, nego Mona. Eto da znate, a i ja sam saznala i malo se rastuzila.

a u italiji na slengu znaci zenski polni organuser posted image isto kratko Mona. to je presudilo da se user posted image na kraju zove Lana. kad smo svekru rekli da hocem oda se zove Mona, kaze gdje cete tako dati djetetu ime, da je zezaju kad ode u italijuuser posted image

hahaha trebala si preskociti italiju :)) ime je prelijepo meni je za curicu ostalo Soraya ili Aleyna i mislim da se necu niakd ani predomisliti imena na cekanju :))))



ma gdje cu preskocit italiju, to mi jedna od najdrazih zemalja a jos i najbliza. a drugarica splicanka mi rekla da kod njih u dalmaciji mona (isto kratko) znaci ludaca, budala


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: Znacenje imena
3.11.2010 9:14:38   
lilybeby
jel zna neko da mi kaze znacenje imena Shirin ili Širin?zavisi kako ko pise

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: Znacenje imena
3.11.2010 9:26:03   
R&T@
Sirin je turska rijec za slatko, secer

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu lilybeby)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: Znacenje imena
16.11.2010 22:42:40   
boogy woogy
user posted image user posted image user posted image Ja jesam se ismijala na Ismet Junior, Suzuki,Van der rasim. Ljudi stvarno nekad ne razmisljaju o imenima koja daju i uopste se ne udubljuju u njihova znacenja. Ja se sjecam jedne curice iz komsiluka da se zvala Dinastija (po tad popularnoj seriji) a moja mama se sjeca da je sa njom nekada studirao izvjesni Tarzan user posted image .

Procitajte ovaj tekst http://bosnjacki.forumpro.eu/islam-f1/muslimanska-imena-i-njihovo-znacenje-t48.htm
ja sam bila iznenadjena znacenjem nekih imena.


_____________________________

"Raj na zemlji nalazi se na grudima zene, ledjima konja i na stranicama knjiga" Arapska poslovica

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 481
   RE: Znacenje imena
16.11.2010 22:45:31   
aida.

IZVORNA PORUKA: boogy woogy

user posted image user posted image user posted image Ja jesam se ismijala na Ismet Junior, Suzuki,Van der rasim. Ljudi stvarno nekad ne razmisljaju o imenima koja daju i uopste se ne udubljuju u njihova znacenja. Ja se sjecam jedne curice iz komsiluka da se zvala Dinastija (po tad popularnoj seriji) a moja mama se sjeca da je sa njom nekada studirao izvjesni Tarzan user posted image .

Procitajte ovaj tekst http://bosnjacki.forumpro.eu/islam-f1/muslimanska-imena-i-njihovo-znacenje-t48.htm
ja sam bila iznenadjena znacenjem nekih imena.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: Znacenje imena
19.11.2010 0:22:28   
aidicaa
Zenice zanima me znacenje imena Selena, i da li je to muslimansko ime user posted image

_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 483
   RE: Znacenje imena
19.11.2010 0:32:23   
Anoniman



SELENE
Gender: Feminine
Usage: Greek Mythology, Greek
Other Scripts: Σεληνη (Greek)
Pronounced: sə-LEE-nee (English)  [key] Means "moon" in Greek. This was the name of a Greek goddess of the moon, sometimes identified with the goddess Artemis.







SELENA
Gender: Feminine
Usage: Spanish, Russian, Greek Mythology (Latinized)
Other Scripts: Селена (Russian), Σεληνη (Ancient Greek)


u grckoj mitologiji  selene je bila boginja mjeseca sti i sama rijec znaci mjesec ....Od toga imena je poteklo ime Selena 

< Poruku je uredio MarinaDK -- 19.11.2010 0:34:42 >

(odgovor članu aidicaa)
  Neposredna veza do poruke: 484
   RE: Znacenje imena
25.11.2010 1:56:26   
adissa_
onda selena nije dozvoljeno ime  u islamu,jer znam da ime ne smije imati ruzno znacenje ili sadrzati nesto protivno vjeri,a ime boginje normalno da se smatra protivnim vjeri



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: Znacenje imena
25.11.2010 21:22:56   
MedinaA
cao svima, ja sam ovdje novi kolacic..citala sam dosta o ovoj stranici jer trebam postati mama za 4 mjeseca ako bog da, saznali smo prosle sedmice da nosim user posted image  ali ime koje se meni svidja nemogu da ga nadjem u knjigama koje imam.
NAIDA, ako neko zna znacenje i dali je ime muslimansko neka mi javi..bicu zahvalna.. user posted image

(odgovor članu adissa_)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: Znacenje imena
25.11.2010 21:25:37   
Hanady RR
Medina dobro nam došla....
lijepo ime si smisilauser posted image
koliko ja poznajem ime Naida jeste muslimanko , arapskog je porijekla i znači čista i lijepa.
no nadam se neko će naći neki zvanični tekst ili knjigu da ti prezentira da rješiš svoju nedoumicu.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MedinaA)
Neposredna veza do poruke: 487
   RE: Znacenje imena
25.11.2010 21:25:54   
zeze
IZVORNA PORUKA: MedinaA

cao svima, ja sam ovdje novi kolacic..citala sam dosta o ovoj stranici jer trebam postati mama za 4 mjeseca ako bog da, saznali smo prosle sedmice da nosim user posted image  ali ime koje se meni svidja nemogu da ga nadjem u knjigama koje imam.
NAIDA, ako neko zna znacenje i dali je ime muslimansko neka mi javi..bicu zahvalna.. user posted image

Prije svega dobro dosla.
Naida je i moja mala smizlica user posted image , ime je muslimansko i znaci lijepa, cista user posted image


_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu MedinaA)
Neposredna veza do poruke: 488
   RE: Znacenje imena
26.11.2010 21:41:39   
MedinaA
Hvala vam Hanady PR i zeze,user posted image drago mi je da nas ima jos istog misljenja za ime NAida. Nekako smo ja i muz bili napravili vecu listu za muska imena, kad ono rekose dace se ako bog da roditi mamina princeza a jedino sad za sad mi u glavi ime NAida. Tako da je lakse kad promijenis misljenja sa drugima, i ako jos imate kakav fin prijedlog za kojeuser posted image ime pisite...
Pozdrav

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: Znacenje imena
26.11.2010 21:53:30   
Hanady RR
meni se jako dopada ime Šejma.
Značanje e ovako
Šejma je bila sestra Muhammeda a.s. po mlijeku, koja je bila kćerka njegove dojilje Halime. Znači ona koja ima mladež, biljeg. Poslanik je godinama kasnije Šejmu u zarobljeništvu prepoznao po ožiljku gdje ju je ujeo kad su bili mali:), oslobodio je, a ona je primila Islam.

Poznajem samo jednu Šejmu, ima mladeš na licu što je naravno slučajnot nije joj ime dato po njemu, jedna je od najljepših i najljupkihij žena koje sam ikada upoznala.

pa eto nisma uspjela zaovi ovo ime da dovoljno prezentiram da ga zavoli...eto ti imaš još vaktauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MedinaA)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: Znacenje imena
26.11.2010 21:58:53   
mila81
Pa malo da se odmoriš, pa ti rodi jednu lijepu Šejmu da se isproba i ovo novo porodilišteuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: Znacenje imena
26.11.2010 22:28:57   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mila81

Pa malo da se odmoriš, pa ti rodi jednu lijepu Šejmu da se isproba i ovo novo porodilišteuser posted image user posted image user posted image

jesi to čitala na temi otvoreno porodilišteuser posted image
ako bude 3 cura inšallah biće Šejma 100%
a ako bude dječak biće Affan 100%

ja sam spremna samo još 7 godina da prođeuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: Znacenje imena
27.11.2010 0:33:09   
adissa_
evo ja nadjoh za Naidu,ime jeste muslimansko ali ovdje daje drugacije znacenje nego sto su na forumu naveli:

http://www.urduworld.com/muslimnames/viewName/4140-naida


< Poruku je uredio adissa_ -- 27.11.2010 0:43:03 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: Znacenje imena
27.11.2010 21:12:23   
MedinaA
Hanady PR bas prelijepo ime Sejma i rijetko je vala u nasem narodu, koliko znam i ja sam ga samo kod jedne osobe cula... Dobro mila81 rece malo odmoris pa onda nastavi, pa da ako Bog dadne da ti se Sejma rodi insallah.user posted image

(odgovor članu adissa_)
Neposredna veza do poruke: 494
   RE: Znacenje imena
27.11.2010 21:20:33   
rose
ja sam svojoj djevojcici dala ime Soraja user posted image

The girl''s name Soraya \s(o)-ra-ya\ is pronounced sor-RYE-ah. It is of Farsi and Persian origin, and the meaning of Soraya is "princess". Variant of Sarah. The first wife of the last Shah of Iran.

jedino sto joj tajo nije prihvatio da ima Y u imenu pa smo prilagodili user posted image user posted image


< Poruku je uredio rose -- 27.11.2010 21:23:26 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu MedinaA)
Neposredna veza do poruke: 495
   RE: Znacenje imena
27.11.2010 21:22:04   
MaminaBeba
Moj sin se zove Jaman user posted image , što u prevodu sa arapskog znači BLAGOSLOVLJENI.. Značenje je prelijepo i zbog toga se moj sin zove Jaman... user posted image

(odgovor članu MedinaA)
Neposredna veza do poruke: 496
   RE: Znacenje imena
25.12.2010 12:40:52   
mamin_zivot
Nisrin- znacenje imena
Ako neko zna neka mi javi i cijeg je porijekla.
Hvala unaprijed.user posted image


_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 497
   RE: Znacenje imena
25.12.2010 12:42:38   
maja78 RR
Nisrin je zensko ime, curica od moje komsinice se tako zove, pitat cu je znacenje i porijeklo kad je sretnem (nije to bas cesto)

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 498
   RE: Znacenje imena
25.12.2010 12:44:56   
mamin_zivot
maja78 RR rado bih ja sacekala ali nemam vremena mogu se porodit!!!!!!user posted image

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 499
   RE: Znacenje imena
25.12.2010 12:46:44   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image
odoh ja brzinksi da nađem u knjiziuser posted image
valjda ću stić moja tiuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *