|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
13.4.2009 17:05:00   
Sonja
u  kojem Bingu?
ako je u onom na sickom onda ne mogu ici tamo...vec mi je "kasno"
da mi je da znam gdje ima ovdje u gradu
predpostavljam u radnjama gdje ima i posteljina...
sutra idem da nadjem


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
13.4.2009 17:09:00   
manuela RR
E baš na Šićkom sam uzela.
Što ti je bona kasno pa nisi se valjda porodilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
13.4.2009 17:50:24   
Sonja
user posted image user posted image user posted image user posted image ma nisam nego mi nesto "daleko " da idem tamo samo zbog museme..
ma mora bit negdje u gradu....a i vaser je pa kontam mozda i tamo bude gdje su oni standovi sa posteljinom i bebi stvarima...
ma ajd naci cu negdjeuser posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
13.4.2009 22:34:29   
HannaS
I ja sam u Bingu kupila musemu,hehe...ako pricamo o istoj musemiuser posted image

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.4.2009 11:36:32   
Modesty
U Mercuru na Otoci ima super radnja, Frenchy kids. Kupila sam extra teksasni tregerslus za svog malog bebaca, velicina 56, kosta samo 18 KM. Da vam ne pricam o  bodicima, majcicama. Super je sve. Ima lijepih stvari u kojima se beba moze iznijeti iz bolnice, za razliku od onih "glupih" kompletica u kutijicama.

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
27.4.2009 17:25:12   
Anoniman
Za Tuzlanke
Imate baby opreme preko puta namještaja (standarda) na Pašabunaru. Ja sam tu kupila krevetić,posteljinu, bodiće ...ma većinu stvari i predobre su.

(odgovor članu Modesty)
  Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
27.4.2009 20:03:52   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: anaksunamun

Ljudi ja sam trudna tek nekoliko nedelja, ali se toliko bojim ne samog cina, vec kako cu sve to iisfinansirati... Nemam predstavu koliko dete kosta user posted image ...jel moze neko da mi kaze tj.napise neku orijentacionu cifru..... Please...

A da, i sta mi sve treba! user posted image

HVALA user posted image




e draga moja da košta, košta. Ja imam bebu od 4 mjeseca i brdo sam novca potrošila a mogu ti reci da nista nisam pretjerivala, ono što dobiješ na babine il je veliko il je malo tako na to ne racunaj.
U početku sam flašice imala dvije (kupila nukove još u trudnoci) na kraju se ispostavi da nisu adekvatne pa daj kupuj nove. Pa pelene probaj ove, probaj one pa više neznaš ni koje imaš. Kupi platnene pa veće pa manje dok ne skontaš šta tvojoj bebi paše. Kupiš kapicu a ona spada, kupiš drugu a ona mala, kupiš treću vire uzši, kupiš ovo..kupiš ono... i potrošiš brdo novca dok skontaš šta tvojoj bebi odgovara jo ako je prestaneš rano dojiti pa svaki 5 - 6 dan 25 KM za Aptamil kod mene hoće smao njega ništa ova jeftnija mlijeka
Eto ja tebe isprepada, štedi ti novac user posted image  

(odgovor članu anaksunamun)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
27.4.2009 21:52:55   
Anoniman
Anaksunamun ja sam kupila  za početak (sve po spisku sa foruma šta mi treba za novorođenče) i koštalo me oko 700KM. Kolica i stvari iz apoteke sam poslije poroda- ma zaokruži na hiljadu. I svakog mjeseca  pelene 2 paketa (60KM) i 3 paketa vlažnih maramica (10KM)...
Računam ti neophodne stvari bez pretjerivanja.
A masu sam stvari dobila pa tako da sam računala i to

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
27.4.2009 21:56:16   
Anoniman
nisam dovršila... da sam računala i stvari koje sam dobilaskočila bi cifra jošuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
30.4.2009 0:00:40   
Amela83
IZVORNA PORUKA: Breskva

Za Tuzlanke
Imate baby opreme preko puta namještaja (standarda) na Pašabunaru. Ja sam tu kupila krevetić,posteljinu, bodiće ...ma većinu stvari i predobre su.


Potpisujem! user posted image user posted image


_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
24.5.2009 0:28:00   
veeseelaa
Kupila sam psa sveznalicu, pitanje za one koje ga imaju: šta/gdje stisnuti da otpjeva cijelu pjesmicu????
meni uvijek malko počne i stane, napominjem d aje izvađen iz kutije

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
24.5.2009 0:35:11   
Anoniman
joj vesela nema te nigdje, dobro da te ulovi, ja na rimovanju napisala svega a tebe ni za lijeka.
Ma stiskaj dok ne otpjevauser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
11.7.2009 0:27:57   
Junior
jedno pitanje....u 33 oj sam sedmici...i danas kontam hajde da kupim koju krpicu...kada prodavacicama kazem da mi je termin 2.9. sve kazu da kupujem gegice samo dugih rukava pamucne...ja kontam hoce li mu biti vruce u tome?????? jer pedijatar kaze neki dan mojoj prijateljici obuci bebu kao sebe, ako je tebi vruce i bebi je..............u septembru je jos prilicno vruce u Mostaru...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
11.7.2009 0:32:17   
anitaMO
bolje kupi koji body dugih rukava da ti se nadje.a gegice imaju na tregere.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Junior)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
11.7.2009 0:34:20   
Saraya
Junior, ja sam svoju curicu rodila 2.9. Vani je bilo preko 3o stepeni i naredna 2 mjeseca oblacila sam joj samo laganu odjecu. U Mostaru ce ti biti jos toplije... Tako draga, zato kupi nesto laganije za prva 3 mjeseca(br.56-62, otprilike), i nesto toplije stvarcice za poslije(68)... Nadam se da sam ti pomogla... user posted image

(odgovor članu Junior)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
11.7.2009 0:38:00   
Junior
hvala....kupila sam par stvarcica bas od 56 do 62....doduse lagane gegice dugih rukava...znaci sada moram jos koje naci na tregere ili kratkih rukavica...nije mi jasno....kao da se u Mostaru radjaju samo muskici...sve za deckice nestalo, kazu prodavacice samo se prodaju stvari za deckice...user posted image tako da sam i ovo jedva nasla...

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
11.7.2009 0:39:12   
anitaMO
ne znam ja imam curetak.user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Junior)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
11.7.2009 0:43:16   
Saraya
IZVORNA PORUKA: Junior

znaci sada moram jos koje naci na tregere ili kratkih rukavica...nije mi jasno....


Ma ne moras, ako je pamucno, nece mu biti pretoplo, a uvijek mozes kupiti ako ti nesto zafali... user posted image

(odgovor članu Junior)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
11.7.2009 0:45:41   
Junior
hvala draga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
12.7.2009 14:56:34   
luna77
cure treba mi pomoć.gdje u Mostaru mogu kupiti posteljinu za kinderbed malo većih dimenzija s ogradicom.Vidim spominjete azel franze ,todor,bagatelu gdje se nalaze tj na koji azel mislite...u TL nemaju posteljinu koja mi se sviđauser posted image
i gdje da kupim bočice one zakrivljene ,isto imaju u TL u katalogu a u trgovini tuga.HVALA

(odgovor članu Junior)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
12.7.2009 22:09:33   
Junior
azel je najbolji onaj u Interexu...a ima prilicno veliki u trznom centru u Medjugorju, na tromedju ustvari....a milsim da u Todoru ima samo za krevetac, ali ne skodi ti da pogledas, jer inace imaju dobar izbor, pa moguce da i to imaju, ja nisam obracala paznju...a takve posteljine su mi cudo u BBI centru u SA, evo ti stranica, pa pogledaj www.cilek.com.tr

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
16.7.2009 15:30:58   
aida84
pozzz...bas sam pregledala ovu stranicu ali nema cijena...pa ako mi neko moze reci kakve su cijene u cileku????

_____________________________

28.09.2009. si nam uljepšala život svojim dolaskom!

(odgovor članu Junior)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
16.7.2009 15:36:22   
Blue rose RR
Pa moglo bi se preći PREVISOKEEE.
U suštini ako ti je stalo samo do izgleda, cilek je extra, imaju prelijepih stvarčica, namještaja itd ...
A ako gledaš da u to ukomponuješ i cijenu, mislim da ima i drugih radnji sa pristupačnijim cijenama.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu aida84)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
25.7.2009 21:05:17   
poetesa
Saznala sam iz prve ruke da u FIS-u kod Brčkog ima veeliki dječji odjel i puno finih i povoljnih stvari.. Nažalost, za mene malo kasno, jer sam se već opskrbila svime, sad mogu samo slagati...
Dobila sam npr. pamučnu dekicu koja tamo koštala 8 km. a ja u Tz kupila za 15km.

< Poruku je uredio poetesa -- 25.7.2009 21:06:16 >

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
25.7.2009 21:09:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: luna77

cure treba mi pomoć.gdje u Mostaru mogu kupiti posteljinu za kinderbed malo većih dimenzija s ogradicom.Vidim spominjete azel franze ,todor,bagatelu gdje se nalaze tj na koji azel mislite...u TL nemaju posteljinu koja mi se sviđauser posted image
i gdje da kupim bočice one zakrivljene ,isto imaju u TL u katalogu a u trgovini tuga.HVALA


ako mislimo na iste bocice koliko ja znam chicco ti ima takve

user posted image


< Poruku je uredio dadada -- 25.7.2009 21:13:09 >

(odgovor članu luna77)
  Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *