|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
25.7.2009 21:25:39   
meli
ja imam ovu bocicu. kostala je 20 KM i kupila sam je u Wisi u apoteci. nije losa, ali se cesto desi da kapa iz nje.

_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
21.8.2009 10:09:34   
aamra
Zna li iko gdje se u Sa ima kupiti onaj pozicioner za bebe-za spavanje na boku i koliko kosta?

(odgovor članu meli)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
21.8.2009 10:14:59   
una77
U Chico radnji imas super jastucice ya pozicioniranje bebe, imaju cak i opciju da stavis baterije pa da ima zvuk poput kucanja srca majke sto je dobro za tek rodene bebe, i kosta 69 km. U svakom slucaju meni je to stvar koja se isplati. Takode vidjela sam da imas te jastucice i u Skenderiji , u onoj djecijoj radnji im kostaju oko 26 km, i mislim da su i oni dobri.

(odgovor članu aamra)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
21.8.2009 10:45:45   
idana_85
Ima u TUS-u tefalova bocica velika 12 KM sa termoregulatorom,a mala je cini mi se oko 9 KM. Iz njih ne kapa nikako, pravo su dobre, ja sam je koristila i jos uvijek koristim uz dojenje. Bebici je vise od 10 mjeseci,ali kontam da odem kupiti jos jednu, predobre su.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
9.9.2009 16:19:48   
frenkoza
Da li iko zna gdje se u sarajevu ili u blizoj okolini moze kupiti onaj stalak za kupanje bebe, ali ne onaj plasticni anatomski niti ona mreza, nego onaj sto uz njega dodje peskiric koji se navuce i to se fino stavi u kadicu i kupa se beba.....

citala sam na starijim postovima da je bilo u merkatoru i ovdje i ondje po 6, 7, KM, ali sada nema nigdje.....
da li neko to zna gdje se ima kupiti?????


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
14.9.2009 18:07:41   
Soleil
Vjerovatno je već bilo riječi o toj prodavnici, ali evo...da još jednom potvrdim. Danas bila u prodavnici dječije opreme kod Katedrale...Veliki natpis "Baby Shop" tako da se ne može promašiti. Predivnu sam posteljinu kupila, čisti pamuk, imaju divne boje i dezene. Ja inače nisam ljubitelj roze boje i oblačenja bebica po stereotipu "roze za cure i plavo za dečke", tako da sam se pravo ispeglala dok sam našla nešto što mi se sviđa. Imaju stvarno odličan izbor, a proizvodi su većinom iz BiH i sa ex-Yu prostora. Ja nekako više vjerujem ex-Yu proizvođačima.

frenkoza, čini mi se da sam baš danas u ovoj prodavnici vidjela stalak o kojem govoriš, pa provjeri.

P.S. U Bingu kod Hadžića ima super krevetića kako drvenih tako i sa mrežicom, pa ko traži neka pogleda.

_____________________________

...Emma 26. 09. 2009. - Sunce je obasjalo naše živote...



(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
14.9.2009 20:58:20   
leona81
da li je potrebno da uzimam bocice za bebu ako je namjeravam dojiti...jer ko zna mozda bude nekih problema?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Soleil)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
14.9.2009 21:02:47   
niki83
ja sam se isto ovo pitala za bocice!! ni sama ne znam sta ako mi zatrebaju odmah..ma valjda ce biti pri ruci neko kome se moze povjeriti da kupovina poslije, jer bezeze mi da to sad uzimam kad planiram dojiti aBd

_____________________________

N&N

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
14.9.2009 21:14:36   
nikita
ja ih necu kupovati jer cu se svim silama trudit da dojim 

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
14.9.2009 21:18:30   
niki83
ma i ja tako mislim na kraju...najbolje i za bebu i za mamu

_____________________________

N&N

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
14.9.2009 21:27:30   
Amrino
I ja svima preporucujem da NE kupuju niti flasice niti AD mlijeko. Ako namjeravate dojiti- to vam nece trebati...a ako imate u kuci flasicu i AD mnoooogo vece su sanse da u trenutku kada vam bude tesko pokleklnete i date bebi da jede iz flasice...
Ne daj Boze-a ko bas bude zatrebalo...flasica ima na svakom koraku, u prodavnicama, apotekama...ali ja se nadam da vam nece trebati.
Ja za ovih 19 mjeseci jos nikada nisam kupila flasicu user posted image .
Radije kupite one skoljkice za dojilje- koje vam jako mogu pomoci.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
14.9.2009 21:37:54   
leona81
a sta su skoljkice...super onda meni apoteka ispod stana:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
14.9.2009 22:06:13   
niki83
ih ja dobila od medele te skoljkice u skolici za trudnice..nisam znala da ce cemu posluziti

_____________________________

N&N

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
14.9.2009 22:06:24   
Amrino
IZVORNA PORUKA: leona81

a sta su skoljkice...super onda meni apoteka ispod stana:)


Skoljkice su super stvar.
Pomazu pri formiranju bradavica, zatim pomazu kod ragada jer se na taj nacin bradavice mogu zraciti (skoljkice se nose u grudnjaku) i pomazu da istece visak mlijeka ako ga ima. Mene su spasile prvih mjesec dana.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
14.9.2009 22:07:48   
niki83
hej bas ti hvala na uputama..ma od vas se ovdje moze svasta nauciti user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
14.9.2009 22:10:42   
Amrino
IZVORNA PORUKA: niki83

ih ja dobila od medele te skoljkice u skolici za trudnice..nisam znala da ce cemu posluziti


Pa zar je moguce da vam to daju a da vam fino ne objasne kako i za sta se koriste?
Ali dobro...kada moze vjezbe voditi sestra koja je rodila na carski i uciti tehniku disanja a da pri tome nema blage veze sta su trudovi...nista me ne cudi..user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
14.9.2009 22:12:17   
nikita
znaci i skoljkice da dodam na spisakuser posted image


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
14.9.2009 22:20:59   
niki83
kod nas su sestre pravo fine, ali kad su nam podijelile te neke sitnice nisu davale bas upute..ali nije ni bitno, ima ko zna user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
14.9.2009 22:33:45   
mamma mumi
Soleil jel mislis u sarajevu kod katedrale, gdje je tacno ta radnja, ja je nevidjeh? Hvala na odgovoru.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.9.2009 9:50:08   
Soleil
mamma mumi, ta je prodavnica odmah iznad Katedrale...Kada pređeš pješački prelaz i budeš na tramvajskoj kreni nekih 5-6 metara prema Čaršiji (gdje staje Komercijala, pa još koji metar). Prodavnica se nalazi između poljoprivredne prodavnice i nekog outleta i piše "Baby Shop" na njoj.

_____________________________

...Emma 26. 09. 2009. - Sunce je obasjalo naše živote...



(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.9.2009 10:12:55   
zagy
Ta radnja pored katedrale je ista kao i ona u Skenderiji, tako da ako nešto nema u jednoj ima u drugoj radnji. Ja sam skoro sve za bebu tu kupili od posteljine, jastuka za dojenje, peškira do gerderobice i nekih sitnica.  Malo su skuplji, ali su im sve stvari jako kvalitetne, kao što reče neko firme sa prostora bivše nam države.

(odgovor članu Soleil)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.9.2009 11:42:08   
leona81

@amrino a sta je sa onim pumpicama za izdajanje?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.9.2009 15:52:54   
chuci
ta prodavnica kod katedrale, i u skenderiji ima ista ima robu od nekoliko proizvođača, između ostalog pčelica maja, i neki turski proizvođači.

iste rukavice za bebu, pamučne, jednobojne kod njih koštaju 3 KM, a u drugim ranjama gdje drže robu od pčelice maje su 0,8 KM. slažem se za izbor kvaliteta, sve mi mora biti 100% pamuk, ali nepotrebno je za istu stvar davati 3-4 puta više para samo zato što je radnja u gradu, odnosno skenderiji.
ako treba javite se na pp pa ću vam reći u kojoj sam radnji vidjela rukavice po 0,8 KM da ne bude reklama.

da napomenem, ja sam prvo otišla u skenderiju, i nagovoriše me uzela kod njih jedne rukavice i dvije kapice, one obične bijele pamučne. poslije kad sam vidjela da sam mogla sve troje uzeti za 2,8 KM mal mi nešto nije bilo.user posted image user posted image




_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.9.2009 16:02:47   
nanika
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

IZVORNA PORUKA: leona81


Skoljkice su super stvar.
Pomazu pri formiranju bradavica, zatim pomazu kod ragada jer se na taj nacin bradavice mogu zraciti (skoljkice se nose u grudnjaku) i pomazu da istece visak mlijeka ako ga ima. Mene su spasile prvih mjesec dana.


I ja sam koristila skoljkice sa prvom bebom....nesto najbolje sto su mogli da izmisleuser posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.9.2009 16:03:34   
salmy
Chuci draga moja jeli mislimo na istu radnju u skenderiji???????????????? ja sam tu uzela krevet i sve sto treba za njega,posteljina i bla bla.Meni nije izgledala skupa cak sam odusevljena kvalitetom  benkica jer je pamuk.Ta radnja uvozi uglavnom iz Srbije(ako je to ta),juce sam bila u novo otvorenoj radnji Azel france kod elektroprivrede u novom sarajevu,super imaju za male bebe.Bodici i one kao iz jednog djela ( pantalone i gornji dio) neznam kako se to zove kosta od 7-10 km.Kvalitet super.Vjeruj  stalno obilazim radnje po sa i sve mi je iskreno preskupo.Odusevljena sam tom radnjom u skendriji i cjenama.Neka mi je od trudnica rekla da roba iz te radnje ima u Amko komercu

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *