|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekolozi?
3.12.2013 17:12:59   
ljiljo

IZVORNA PORUKA: Vanne

Ljiljo je li to dr edin idrizbegovic sto ima privatnu ordinaciju u brezi?


ne znam ni da je ima, cuj u Brezi, otkud tamo jeli i on iz breze


_____________________________

20.01.2009 ispunile sve naše želje

02.11.2013 - 8 sedmica - vanmatericna

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 601
   RE: Ginekolozi?
3.12.2013 17:18:19   
Vanne
Nemam pojma ovdje hvale nekog privatnika edina idrizbegovica ja mu htjela ici pa reko da se prvo malo raspitam...
Vidim ovdje spominjete dr idrizbegovica pa da vidim je li to taj? Jel se i taj tvoj zove edin ?

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu ljiljo)
Neposredna veza do poruke: 602
   RE: Ginekolozi?
3.12.2013 18:18:23   
ljiljo
da, ali zar je iz Breze, nema veze bitno je da je dobar a i da mozes doci do njega da ne cekas citav dan

_____________________________

20.01.2009 ispunile sve naše želje

02.11.2013 - 8 sedmica - vanmatericna

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 603
   RE: Ginekolozi?
3.12.2013 18:45:55   
grozđe
Vanne znaci ipak si odlucila ici i privatno, tj.potraziti jos necije misljenje? Nisam nikada cula za ovoga doktora. Sretno.
Jesi li mozda danas bila kod dr.Dedeica? Isla sam jutros pa sam malo gledala zene po cekaonici, kontam ima li te...
Kako si inace?

(odgovor članu ljiljo)
Neposredna veza do poruke: 604
   RE: Ginekolozi?
3.12.2013 20:39:26   
Vanne

IZVORNA PORUKA: grozđe

Vanne znaci ipak si odlucila ici i privatno, tj.potraziti jos necije misljenje? Nisam nikada cula za ovoga doktora. Sretno.
Jesi li mozda danas bila kod dr.Dedeica? Isla sam jutros pa sam malo gledala zene po cekaonici, kontam ima li te...
Kako si inace?


Narucena sam u cetvrtak, pomjerio mi kontrole na svakih 10 dana...pa ako u cetvrtak bude sve ok eto me na trudnicke teme...
A moja rodica je isla ovom idrizbegovicu privatno a vidim i da je na gaku pa nije lose imati nekog gore kad aBd bude bilo vrijeme za porod...
Inace sam dobro imam mucnine uzasne pa znam da je sve ok...

bas mi je zao sto i ja nisam bila danas da se vidimo...kako tvoj pritisak?

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 605
   RE: Ginekolozi?
4.12.2013 8:16:20   
Choopy
Hvala na odgovoru.
Evo sad Guuglala i stvarno izbacuje rezultat: dr Edin idrizbegović gin ordinacija Breza, ali nema kontakt telefona, niti imaju svoju stranicu ili fb profil. Možda je to tek u otvaranju, ko zna.

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 606
   RE: Ginekolozi?
4.12.2013 8:20:11   
mykica
Sve pohvale za dr. idrizbegovića. On je inače na GAKU-u na odjelu za sterilitet i super je čovjek. I objasni i utješi, a i stručnjak. Sretno žene!

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu Choopy)
Neposredna veza do poruke: 607
   RE: Ginekolozi?
4.12.2013 9:15:43   
grozđe

IZVORNA PORUKA: Vanne


IZVORNA PORUKA: grozđe

Vanne znaci ipak si odlucila ici i privatno, tj.potraziti jos necije misljenje? Nisam nikada cula za ovoga doktora. Sretno.
Jesi li mozda danas bila kod dr.Dedeica? Isla sam jutros pa sam malo gledala zene po cekaonici, kontam ima li te...
Kako si inace?


Narucena sam u cetvrtak, pomjerio mi kontrole na svakih 10 dana...pa ako u cetvrtak bude sve ok eto me na trudnicke teme...
A moja rodica je isla ovom idrizbegovicu privatno a vidim i da je na gaku pa nije lose imati nekog gore kad aBd bude bilo vrijeme za porod...
Inace sam dobro imam mucnine uzasne pa znam da je sve ok...

bas mi je zao sto i ja nisam bila danas da se vidimo...kako tvoj pritisak?


Vanne hvala na pitanju, dobro sam, pritisak u normali... bas isla vadila krv i urin... zeljezo mi otislo ispod normale, a bilo skoro 30.... uzimala sam i ampule i prirodno pa vidjet cemo...

super za mucnine i gadjenje, ja sam ih imala prva 3.mjeseca i kaze doktor da je to dobro, dobar znak... to kasnije prodje..ja sam uzimala bademe...

neka si potrazila jos necije misljenje, bolje u svakome slucaju dva vec jedan....

sretno na kontroli...

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 608
   RE: Ginekolozi?
4.12.2013 11:28:24   
Vanne

IZVORNA PORUKA: Choopy

Hvala na odgovoru.
Evo sad Guuglala i stvarno izbacuje rezultat: dr Edin idrizbegović gin ordinacija Breza, ali nema kontakt telefona, niti imaju svoju stranicu ili fb profil. Možda je to tek u otvaranju, ko zna.

ova ordinacija radi duze od 2 godine...radno vrijeme je od 17 do 19 h...znam jer prolazim tom ulicom otkako sam se udala i uvijek mi je upadala u oci...
Otici cu ovih dana da se raspitam kako to ide pa ako je neko zainteresovan javit cu vam...
Uglavnom ja sam njega odabrala vidim da ga i ovdje hvalite...
Hvala vam na preporukama...

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu Choopy)
Neposredna veza do poruke: 609
   RE: Ginekolozi?
9.12.2013 8:15:43   
Choopy
Vanne jesi li išla kod dr Idrizbegovića privatno? Imaš li možda kontakt telefon te ordinacije, i ako imaš mozes li napisti ovde ili mi poslati u pp?

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 610
   RE: Ginekolozi?
14.1.2014 9:56:30   
M.A.M.
Zenice da li je neko dosao do broja tel. od Dr.Idrizbegovica?Hvala

(odgovor članu Choopy)
Neposredna veza do poruke: 611
   RE: Ginekolozi?
12.2.2014 13:12:58   
malemo
pokusavam zatrudniti vec 10 mjeseci bila sam kod ginekologa rekla mi je da je sve uredu samo ima neredovne cikluse i da pijem dobroston tablete da bi se uredovili.Prije toga imala sam redovne cikluse i zadnji mi je kasnio tek 36 dan sam dobila mozel mi neko pomoci pila sam i macinu travu user posted image user posted image

(odgovor članu mersa)
Neposredna veza do poruke: 612
   RE: Ginekolozi?
12.2.2014 14:11:54   
AAvalon
malemo, pomoci ti moze samo strucnjak. sacekaj da prodje godina dana pokusavanja, nakon toga se obrati dobrom ljekaru koji ima iskustva sa lijecenjem infertiliteta (ne obicnom ginekologu, samo ces izgubiti vremena, kao sto se vidi iz prilozenog, samo te kljuka dabrostonom, a ne gleda uzrok neredovnih ciklusa). sretno!

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu malemo)
Neposredna veza do poruke: 613
   RE: Ginekolozi?
12.2.2014 16:45:17   
Mamica24
Da li neko zna zasto je dr. Naser Redzepi otisao iz BiH?!

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 614
   RE: Ginekolozi?
18.2.2014 15:25:02   
M.A.M.
Jeli neko dosao do broja dr.Idrizbegovica?

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 615
   RE: Ginekolozi?
18.2.2014 17:24:05   
Vanne
Zenice izvinite ja tek sad vidim da ste pitale za br dr idrizbegovica..igrom slucaja zaglavim u bolnici i od tad me vodi dr nikulin tako da nisam ni isla idrizbegovicu...br tel nema napisan na ulazu u ordinaciju...ako se potrefim od 5 do 7 u blizini ordinacije svratit cu da pitam pa cu vam javiti...

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu ljiljo)
Neposredna veza do poruke: 616
   RE: Ginekolozi?
18.2.2014 17:24:42   
Vanne
Zenice izvinite ja tek sad vidim da ste pitale za br dr idrizbegovica..igrom slucaja zaglavim u bolnici i od tad me vodi dr nikulin tako da nisam ni isla idrizbegovicu...br tel nema napisan na ulazu u ordinaciju...ako se potrefim od 5 do 7 u blizini ordinacije svratit cu da pitam pa cu vam javiti...

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu ljiljo)
Neposredna veza do poruke: 617
   RE: Ginekolozi?
18.2.2014 17:51:16   
M.A.M.
Hvala :)

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 618
   RE: Ginekolozi?
18.2.2014 18:02:30   
maza85

IZVORNA PORUKA: Mamica24

Da li neko zna zasto je dr. Naser Redzepi otisao iz BiH?!

zar je otisao ??zbog cega bas i mene zanima zna li ko?

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 619
   RE: Ginekolozi?
21.2.2014 15:28:15   
Mamica24
nemam pojma gdje je covjek ja mu slala email al ne odgovara.. trebala sam u martu kod njeg na papa.. ne mogu da vjerujem da je samo tako otisao bez da obavijesti svoje pacijente..

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu maza85)
Neposredna veza do poruke: 620
   RE: Ginekolozi?
14.4.2014 11:16:27   
malena27 RR

IZVORNA PORUKA: amra1984

Molim vas,iskustva sa dr.cerimagicem,do sad sam cula sve najbolje za njega i njegov rad pa me interesuje ima li neko tu da mu je spomenuti doktor pomogao da dobije bebicu...Hvala...


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 621
   RE: Ginekolozi?
28.6.2014 16:45:22   
Anoniman
Ima li ko iskustva sa dr Kavgićem iz Živinica, da li je neka vodila trudnoću kod njega, kakve su preporuke? Razmišljam da vodim trudnoću kod njega ili kod dr Azre Blitvić, šta mi preporučujete user posted image

(odgovor članu Crvena)
  Neposredna veza do poruke: 622
   RE: Ginekolozi?
22.7.2014 15:00:07   
gagala
dame moje, ima li ikakav ginekolog na ilidži da radi poslije 5 ili subotom??

smoriše me odlasci daleko ili izlasci u radno vrijeme user posted image

_____________________________

Moj Anđeo je uvijek sa mnom :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 623
   RE: Ginekolozi?
22.7.2014 15:33:22   
anitaa
Ja idem kod dr Vojke Purković, ona je na Ilidži, mislim da radi do 17, ali sjećam se da je spomenula da može i duže ostati, ako se tako dogovorimo.

(odgovor članu gagala)
Neposredna veza do poruke: 624
   RE: Ginekolozi?
12.1.2015 17:17:05   
n1kky
Ženice moje, da ne otvaram novu temu pitati ću ovdje...Zanima me zna li neko ko sada radi od doktora u Saraj Polju na ginekologiji...Znam da su dvije doktorice...Zanimaju me i iskustva sa istima..Hvala vam puno :*

_____________________________

09.09.2009. najsretniji dan u mom zivotu...





(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *