|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ginekolozi?
17.1.2009 16:02:10   
Lilly
Kakva je to vrsta ispitivanja? Kako - gdje se radi? Meni niko nije predlagao a uradila sam dosta drugih pretraga. Voljela bih da sam bar radila antitjela ASA (antispermatozoidna) ali ne mogu na svoju ruku. Ipak taj nalaz neko mora ocitati i skontati sta dalje...

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu alisa grabus)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: ginekolozi?
17.1.2009 16:08:59   
Lilly
Desavalo mi se nakada da doktora nesto napomenem u vezi neke pretrage i pitam da li je neophodno da i nju uradim, ali...Nakraju bude kao da pametujem i pravim se da znam vise od dr.user posted image a oni opet po svom... user posted image

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: ginekolozi?
17.1.2009 21:10:04   
žana o8
Ko nije znao u Zenici postoji Centar za humanu reprodukciju i vodi je dr. Čehić Ermin. Znam 2 slučaja uspješnog začeća poslije liječenja tamo. Ako ništa ispitaju te "od galve do pete".

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: ginekolozi?
18.1.2009 14:37:46   
pjenica mala
u nasem gradu je veliki problem sto se tice zdravstva...prije 2 sedmice mi je doktorica ginekolog rekla, da nije sigurno, da je sa mojim plodom sve ok (mozda cu se morati ocistiti) trebala sam prosle sedmice da se pregledam, imala sam termin u bolnici, dva dana, ali nigdje nikog od ginekologa...pa sada jedva cekam da osvane sutra, ako bude sr4ce da koga nadjem....jako zelim da sve bude ok, prosle sam godine u januaru imala spontani pobacaj u 22. sedmici...ne daj Boze nikom...

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: ginekolozi?
18.1.2009 14:39:10   
pjenica mala
drago mi je da postoji ova stranica...trebam podrsku...

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: ginekolozi?
18.1.2009 14:44:28   
Anoniman
Nadam se draga da ce biti sve u redu. Ovdje ces uvijek naci podrsku, tu smo. Vjerovatno si i vidjela da utjehe uvijek ima. Znam da se brines, ali sikiracijom mozes i naskodit bebi. Opusti se i javi nam sta je bilo

(odgovor članu pjenica mala)
  Neposredna veza do poruke: 181
   RE: ginekolozi?
18.1.2009 16:58:34   
Lilipop
pjenice, nemoj se sekirat unaprijed, trebace svima nama puno zivaca kad dobijemo nase bebace, da imaju zdravu i uvijek nasmijanu majku..bice sve u redu videcesuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: ginekolozi?
18.1.2009 19:23:28   
prevareni
Sve najbolje za DR Gvozdenovića jer je čovjek,a najviše doktor,jer je na svom mjestu.A ostalo ako nekog zanima moze se i sam uvjeriti.a ko zeli da se ispitaju(Muz i Zena) a da neidu preko CHR jer mogu proci jeftinije.A i DR Gvozedenovic radi u CHR ali i u privatnoj Poluklinici Sunce,Zenica.Sve najbolje vama svima i DR Gvozdenovicu.

(odgovor članu Lilipop)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: ginekolozi?
18.1.2009 22:47:13   
pjenica mala
Hvala vam Maida28 i Lilipop, i moj muz kaze, da osjeca da je sve ok. Javim vam sutra...imam ja vec dvije velike bebe 16 i 14 godina, ali tada sam bila i sama dijete, sada bas imam osjecaj da zelim ponovo biti majka... user posted image user posted image za obe

(odgovor članu prevareni)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: ginekolozi?
19.1.2009 14:39:26   
Liamchica
Imam jedno pitanje:

da li je ijedna od vas imala kontakta sa dr. Sebijom Sekom Izetbegović sa Koševa?

Naime, ona mene " vodi " , tj. pregledi, folikumetrije, nalazi i sve ostalo vezano za postizanje trudnoce.

Meni jako odgovara njen pristup, ali bih ipak voljela da mi neko ko je bio kod nje kaze svoje misljenje i iskustvo sa istom.

Pusa i pozdrav

_____________________________

Ono što je najljepše na iskrenoj i dubokoj ljubavi na kojoj je sve lijepo, to je da u odnosu prema onome koga volimo nijedna naša mana ne dolazi do izraza.

(odgovor članu pjenica mala)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: ginekolozi?
19.1.2009 14:41:32   
M kao Mama
Uh, ne znam, šta da ti kažem, ja sam čula nekoliko komentara na njenu adresu i nisu bili nimalo lijepi, puno sreće ti želim sa dr. Izetbegović, koja će uskoro izgleda biti i šefica GAK-a.

(odgovor članu Liamchica)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: ginekolozi?
19.1.2009 14:46:02   
Liamchica
to da ce biti sefica, znam i ja, cim bukvic ode u penziju.

ma mene samo zanima njena strucnost tj. da li zna "kada hoce", a ovo je jasno na sta se odnosi.

_____________________________

Ono što je najljepše na iskrenoj i dubokoj ljubavi na kojoj je sve lijepo, to je da u odnosu prema onome koga volimo nijedna naša mana ne dolazi do izraza.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: ginekolozi?
19.1.2009 18:07:57   
pjenica mala
Cao cure, danas sam bila kod ginekologa, sve je ok, mojoj bebi kuca srce! Mada sam se smrzla, jer nam u domu zdravlja nemaju grijanja, ali me je ogrijalo kada sam cula da je sve ok...hvala na podrsci...user posted image

(odgovor članu Liamchica)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: ginekolozi?
28.1.2009 22:15:45   
happymama
Hvala na odgovoru ElmaB!Danas sam bila na pregledu, i upoznala sam dr. Drljevića, cini se ok.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: ginekolozi?
28.1.2009 23:31:12   
brzamala
pitanje za sve cure iz Sarajeva,mozete li mi preporuciti dobru ginekologinju,zanimaju me vasa iskustva.Sad sam u skerlicevoj kod dok.Taborin i ne mislim je mijenjati sad zasad ali za svaki slucaj me zanimaju vasa iskustva jer mi se sve cini da se vise pise o ginekolozima ili ih ima vise ili su bolji a ja bih svakako htjela kod zene.

(odgovor članu happymama)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: ginekolozi?
2.2.2009 10:14:08   
chuci
možel pomoć?
vidim ovdje se dosta spominje skerlićeva,
zna li neko nešto o dr. Kulenović koja tamo radi
mene kod nje naručili, jar nigdje nije drugo bilo mjesta
niko je dosad nigdje nije spomenuo

hvala


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: ginekolozi?
18.2.2009 14:35:04   
Vedica
prijenos posta

IZVORNA PORUKA: brzamala
Zakazala sam termin kod doktorice Cehajic na Otoci,za mart pa me zanima je li vec neko bio u tom zavodu za zastitu zena i materinstva i kakva su iskustva.A posebno me zanima rade li oni folikulometriju,i daju li klomifen?Pa eto,ako neko zna ,bila bih zahvalna.Do sad sam bila u Skerlicevoj kod Taborin ali mi je ovdje blize pa sam se odlucila prebaciti,a svida mi se sto imaju i svoj citoloski laboratorij i vrse manje ginekoloske operacije,a toga nema u skerlicevoj.


IZVORNA PORUKA: budućamama
Ma ja nisam ni znala da Zavod za zaštitu žene i materinstva ima svoj odjeljak na Otoci

I mene baš zanima sve ovo što si napisala...
A gdje se tačno nalaze na Otoci i jel to sigurno dio Zavoda ili je dio Doma zdravlja?


IZVORNA PORUKA: brzamala
da,da to je odjeljenje zavoda koje je otvoreno prije nekoliko mjeseci,a nalaze se u prostorijama doma zdravlja.Pored ovog otvoreno je jos nekoliko lokaliteta:u Hadzicima,Ilijasu i ne moze mi naumpasti gdje jos.Ja jutros zvala i zakazala termin a moja rodica je prije nekoliko dana imala spontani i iz skerliceve su je poslali na otoku da je ociste,tako da znam sigurno



< Poruku je uredio Vedica RR -- 18.2.2009 14:47:17 >


_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: ginekolozi?
20.2.2009 13:51:26   
mija25
Pozdrav svima zanima me kako se dolazi na pregled u Skerlicevu,treba li se naruciti,treba li uputnica,cula sam da su tamo pravo dobri ginekolozi....

(odgovor članu Vedica)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: ginekolozi?
20.2.2009 15:54:51   
Gigana
moraš nazvati i naručiti se.  Nadam se da imaš zdravstvenu knjižicu, mada može i bez nje, ali onda se plaća.

_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu mija25)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: ginekolozi?
20.2.2009 16:27:20   
Gigana
Nego mene zanima pregled dojki.  Znate li nekog dobrog ginekologa i dijagnostičara za pregled dojki?

_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: ginekolozi?
20.2.2009 16:28:15   
ElmaB
Ja to sve obavljam kod dr Hadziomerovica, privatno, meni je super!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: ginekolozi?
20.2.2009 16:31:37   
Gigana
kod njega sam išla nekad davno jer znam da je on dobar endokrinolog, a eto vidiš, sad mi nije pao na pamet.
Čula sam i za neku doktoricu na Višnjiku, nemam pojma kako se zove, navodno, ona je specijalista za dojke, pa eto, ako neko zna o kome govorim, molim vas da me bolje uputi.


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: ginekolozi?
4.3.2009 16:19:35   
ledy blue
Moj doktor je dr Godinjak,i zadovoljna sam,jer sve sto se treba obaviti je na jednom mjestu,samo imam zamjerku sto on u principu ne govori puno,razumijm ga,jer kada smo kod njega,sve je kao na prizvodnoj traci,uzasna guzva,.
mislim a i citala sam o njemu kao o jednom od najboljih ljekara u bih kada je sterilitet u pitanju.
e pa nadam se da ce imati uspjeha i u mom slucaju

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: ginekolozi?
18.3.2009 23:53:25   
Mirna.akt
IZVORNA PORUKA: ElmaB RR

Ja to sve obavljam kod dr Hadziomerovica, privatno, meni je super!



Evo nesto za Gospodina dr. Hadziomerovica

Prije sest godina sam tri mjeseca imala VELIKIH problema sa licem, pogotovo bradom, stalno sam imala bubuljice i crvene plikove, i naravno otisla dermatologu ovom, pa onom, svim privatnim, potrosila skoro hiljadu maraka na skupe kreme i tablete, ali dzaba, samo gore, svaki je rekao nesto deseto, da bi me na kraju od kolegice sestra uhvatila za ruku i kod dr. Hadziomerovica na pregled, prvi ginekoloski u mom zivotu.
Strepila sam u onoj finoj cekaonici i tresla sam se ko prutic, jos pogotovo zato sto je muskarac, ali vjerujte mi, kad sam usla i kad smo poceli pricu o svemu, pa taj covjek je stvarno divan, pregled je prosao super, bez imalo straha ili nelagode, i ustanovio je da imam jaku upalu ''dole'' i da je zbog toga meni lice bilo onakvo. Nakon nekoliko dana mi je lice bilo kao nekad, kao bebina guza sto bi rekli..
On mi je vodio obje trudnoce, svaku petu sedmicu sam isla na ultrazvuk, vaganje, pritisak, ma sve sve covjek fino kaze i prati.
Tako da tko moze da izdvoji za privatnika, preporucujem njega. user posted image

_____________________________

Melina 30.04.2006.
Elma 25.07.2007.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: ginekolozi?
26.4.2009 19:10:53   
medolino
Cure ja vas molim da mi date broj nekog ginekologa možda spahovića ili sličnog
jer sam odlučila ubrzati malo viš stvari
u braku još koji mjesec pa 2 godine a ovi u domu zdravlja se ne udostoje da ti urade kakve preglede osim papa i jednom uzv
neko ko je prijatan i nije puno skup jer želimo user posted image user posted image oboje
a danas je MM skoro počo plakati koliko i on želi user posted image kao i ja ali niko ne radi ništa po tom pitanju a
do sada nam ne idee nešto
hvala


_____________________________

Mozda smo bili jedno drugom zaista sudjeni
al' sreca kofere spakova
od nas se odseli
sakricu suze za kraj
da mi ne pokvare sjaj
za jos koji tren dok ti nocas pripadam

(odgovor članu Mirna.akt)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *