|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ginekolozi?
2.12.2008 10:09:33   
mamina princeza
sve naj naj mogu reci za dr hadziomerovica... strucan detaljan onoliko koliko treba ni previse mi premalo, uvijek da odgovore na tvoja pitanja...znam mnogo zena koje su zadovoljne njim a mislim ni jednu koja ima nesto protiv njega

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: ginekolozi?
2.12.2008 10:17:28   
beban
Evo jedne koja je otišla sa mnogo respekta kod dr. H ali se na kraju razočarala. Naime, kod njega sam radila propuhivanje jajovoda putem ultrazvuka, nakon čega mi je onako jadnoj i uplašenoj odmah na stolu rekao da je nemoguće prirodno zatrudnjenje , daće mi informacije o prirodnoj oplodnji u Zagrebu????, ja u boli kući , bez ikakve druge mogućnosti, to je bilo u februaru, ja u aprilu radila laparaskopiju u Državnoj tačnije 7 aprila a 28 aprila ostala trudna, sada sam u 34 sedmici.....Ovo nije replika da kontriram nego živa istina, pozdrav

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: ginekolozi?
2.12.2008 11:13:08   
anelinos
hvala vam na odgovorima jasam mislila kod njega da odem jer ima problema sa hormonima a i natavno i ginekolog mi treba dojadilo mije  narucivanje po Dipu i setanje od dr. do dr. a nista konkretno .. hvala jos jednom narucicu se sljedece sedmice poslije bajrama

(odgovor članu beban)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: ginekolozi?
3.12.2008 9:19:57   
futuremam
pozdrav svima, ja sam išla kod dr. Maide Š. koja radi u Skerličevoj, ali buduci da ona tamo vise ne radi, ne znam kod koga bi sad išla u Skerličevu? Ima doktorica Boloban, pa ako je neko išao kod nje nek se javi sa svojim komentarom? I još me zanima da li je neko isao u privatrnu polikliniku Clarus na Skenderiji?Utisci???
pozdrav

(odgovor članu anelinos)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: ginekolozi?
3.12.2008 9:32:39   
Gigana
e čuj ne radi nam više Dr. Majda Š. u Skerlićevoj.  Zna li iko šta je razlog?

E baš mi je "žao" što više neće moći izbezumljivati i prepadati jadne trudnice pogrešnim dijagnozama.


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu futuremam)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: ginekolozi?
3.12.2008 9:51:06   
emina_h
Dr. Majda Š. otisla u privatnike,radi kod dr.Mehmedbasica.
Ja sam bas jedna od tih kod kojih je od normalne trudnoce napravila patolosku,isprepadala me pravo.
A dr.Boloban je super,da sam bogdom kod nje isla od pocetka.
Pravo je ljubazna,susretljiva,uvijek spremna da ti da odgovore na sve sto te zanima.

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: ginekolozi?
3.12.2008 9:53:20   
budućamama
IZVORNA PORUKA: futuremam

Ima doktorica Boloban, pa ako je neko išao kod nje nek se javi sa svojim komentarom?


Bila sam kod nje dva puta. Dojam je općenito pozitivan, mislim da je stručnjak u svom poslu i ništa ne prepušta slučajnosti. Svaka joj čast user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu futuremam)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: ginekolozi?
3.12.2008 10:34:04   
mamin sin
IZVORNA PORUKA: futuremam

I još me zanima da li je neko isao u privatrnu polikliniku Clarus na Skenderiji?Utisci???
pozdrav



Ja ti idem kod dr. Amre vec nekih 4-5 god. Vodila mi je obje trudnoce (prva zavrsila spontanim, ona mi radila kiretazu), druga trudnoca je prosla super, sve OK. Ja sam pravo zadovoljna s njom. Uvijek ti posveti dovoljno vremena, o svemu mozes s njom razgovarati. Nekako te zena pravo opusti. Kad god ti treba mozes je nazvati i pitati...
Neko mozda ima losije iskustvo, ali eto ja sam zadovoljna...

(odgovor članu futuremam)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: ginekolozi?
3.12.2008 10:39:25   
Anais
slazem se za dr. Amru Hadzismailovic!
ja takodjer vodim kod nje trudnocu, i stvarno je jako posvecena, detaljna i ljubazna!
naprosto ogromna razlika kada idem kod nje i kod doktora u opstu bolnicu koji te samo za cas pretumbaju i gotovo user posted image


(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: ginekolozi?
3.12.2008 10:44:34   
mamin sin
Ja sam uvijek govorila kako ne bih bila zadovoljna da sam citavu trudnocu vodila kod dr. Masica u Opcoj, jer su to leteci pregledi, nemaju vremena da s tobom polako. Na kraj  trudnoce sam isla kod njega i on me porodio i super je. A kod Amre kad odem ona me pregleda po pola sata i sve mi pokazuje sta je sta i objasnjava sta znaci...Ma super je! 

(odgovor članu Anais)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: ginekolozi?
3.12.2008 10:48:38   
mamina princeza
Nekad prije trudnoce sam imala priliku sresti se s doktoricom Boloban mislim da mije radila kolposkopiju. Fina dokttorica opcenito, malo mi je nekad bila nekako smjesna... al draga. Bas mi je nekako ulijevala povjerenje - orvi put kad sam je vidjela dala mije svoj broj telefona ako sta zatreba, provukla me cak i bez knjizice... bile je stvarno ok.

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: ginekolozi?
3.12.2008 11:13:45   
Ilhana RR
Nisam citala sve odgovore i neznam dal je spomenuta.

Ja isto kao sto je neko rekao nevolim muske ginekologe i zato idem kad god sam u Sarajevu kod dr. Nejre Pasic. Na grbavici u "Malom Bosmalu" ima ordinaciju i dolicna je. Uvijek kaze istinu i sve kao sto jeste i ljubazna je. Ako hoces savjete posavjetuje kao sto bi mama posavjetovala.



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: ginekolozi?
3.12.2008 11:47:12   
anelinos
ja kada sam cula za Dr.Majdu otisla sam i cekla na red 4 sata kd sam usla kazem imam visok prolaktin itd. ona je sve ljubazna fina i nakon tolko cekanja i svega ona meni kaze to ja vam ne mogu nista niste imali odnose ne mogu vas pregledati pa kad budete imali dodjite davs pregledam ... tu sam joj bas zamjerila jer postoiji ultrazvuk zaboga ono bas bezveze ... sad cuse naruciti kod dr. Hađiomerovica  nadam se da cu biti zadovoljna jel mi pored ginekologa treba endokrinolog... 

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: ginekolozi?
3.12.2008 12:10:40   
najjda
e cure samo da znete pored toga sto je slakovicka  otisla u privatnike  ona još uvijek radi ali na otoci u dz moja mama bila prije 15 dana i nju dole vidjela   bil je kod nje na pregledu morala nije imala izbora ....eto samo da znate


_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu anelinos)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: ginekolozi?
4.12.2008 9:56:14   
futuremam
hvala an odgovorima, ja sam uvijek išla kod dr. Šlaković i 3 g u braku i ona meni uvijek govori da mi je sve ok, i bas jednom kad sam bila u skerličevoj, Šlaković ja bila na godišnjem, i tad sam bila kod dr. Jasmina Muratović, ja mislim da se tako zove i ona kad me pregledala, rekla mi da je potrbno da uradim driling jajnika, ali da ona nece nista da govori vise nego da se ja posavjetujem sa svojom dr. tj. Šlakovićkom, jer ona bolje zna, i ja kad sam bila na sljedećoj kontroli, i ja to spomenula svojoj doktorici, kaze ona nema potrebe i da mi je sve ok i da ne zna sto mi je to ona dr. rekla, i samo rece da mi je sve ok, nadam se da ste me shvatileuser posted image dok objasni sva umorih se..i sad se kontam,  jel ista to bilo ok, ako su vasa iskustav takvauser posted image user posted image user posted image kako god , to će biti kad Allah odredi, i nema sta, ali nekako čovjek voli da zna šta mu ju...eto toliko o meni...user posted image

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: ginekolozi?
4.12.2008 12:13:26   
delfin
Anelinos, i ja sam baš upravo kao i ti tražila ginekologa i endokrinologa, i ja sam na DIP-u kod dr. Šakambet, osim visokog PRL imamm i hipotireozu, on akaže ma nema to veze, onda otišla kod njega. NEznam šta bih ti rekla, ali mislim da ni snjim nećeš biti extra zadovoljna. morala sam uraditi sve inernističke nalaze, njegova žena radi to u istoj ordinaciji, pa onda ponovo na kontrlou. Sve manje više ok, ali ništa konkretno mi nije rekao. Nego da ,už uradi sprmiogram koji sam mu naknadno donjela, a on kaže nek vaš muž riješi to sa urologom. Ništa konkreetno. Ja nemam pojma gdje više da ide,user posted image

(odgovor članu futuremam)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: ginekolozi?
4.12.2008 12:15:59   
delfin
mislila sam internistički pregled a ne nalazuser posted image

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: ginekolozi?
4.12.2008 12:45:47   
HanaBana
Dr. Fatima Gavrankapetanovic, radi na Kosevu a i privatno u ordinaciji na Bistriku zvanoj Ginea. Zena je predobra. Prvo se s vama isprica o svemu i svim Vasim zdravstvenim problemima i uopste stanjem. Onda radi pregled i sve detaljno prica i svaku sitnicu objasnjava, a vi to sve gledate na velikom ekranu ispred sebe. (napomena: cijena: pregled, abodminalni, vaginalni ultrazvuk = 60 KM)
Od mene svaka rijec hvale za nju!!!!!

(odgovor članu futuremam)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: ginekolozi?
4.12.2008 13:13:07   
anelinos
draga delfin ija sam isla kod Sehambet i uopste nisam zadovojna ajme zena je tako nekakva ufurana pina sebe a uostalom njoj dolaze sve gore manje vise dijabeticari i po koji pacinet sa prolaktinom... nija sam neznam sta da radim vise sam luda prolaktin mi 1171 mlada sam jos nemilim radjati al zelim da se rjesim tog prolaktina a ne kad se udam i htjednemdjecu dase fatam u kostac sam tim... cula sam i za kucukalicku dr. endokrinolog sto je sef na dipu stvarno nemogu da razmisljam vise a znam ako odem kod Hadiomerovica dace mi izbiti para i para iz djepa a ja trenutno ne radim.. 

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: ginekolozi?
17.1.2009 3:18:15   
happymama
Cao svima,
Da li neko ima iskustva sa Dr. Drljevićem iz Opšte bolnice? Zakazala sa pregled kod njega, a nakon čitanja ove teme nisam primjetila da ga je iko spomenuo! Inače sam vodila trudnoću kod Dr. Jadranke Dizdarević, a pošto ne želim da rodim na koševu, moram naći doktora u Opštoj bolnici. Pa ako neko ima iskustva sa ovim dr. molim da se javi! Hvala!
Inače što se tiče Dr. Dizdarević, mislim da je ok. Mada nisam do sada imala nikakvih problema, pa i nije morala pokazati neku specijalnu stručnost....

(odgovor članu anelinos)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: ginekolozi?
17.1.2009 10:04:44   
ElmaB
Imala sam ja! Prema meni je dr Kenan Drljevic bio izuzetno i fin i strucan, cak je i sa mojim muzem nasamo razgovarao i objasnio mu o cemu se radi!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu happymama)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: ginekolozi?
17.1.2009 10:21:03   
žana o8
Ja sam i prije trudnoće i u trudnoći išla dr. Gvozdenoviću privatno, a on me i porodio i bila sam zadovoljna. Preporučujem!!!

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: ginekolozi?
17.1.2009 12:03:12   
delfin
Ma svi ovi doktori, imaju dobrih i loših "preporuka". Ali nijedan od njih mi se čini nebavi konkretno neplodnošću. To je isto kad odeš u neku prenatrpanu prodavnicu koja ima svašta, samo ne ono što ti treba, a malo je više specijalizovanih prodavnica,. Tako i doktora.
Npr. Hadžiomerović je kao i gin. i endokrinolog i misli da bi tsh trebao biti oko 2 ali mi nije preporučio da povećam terapiju letroxa, a endokrinolog mi nema teorije da poveća terapiju ako je tsh pod tom terapijom u normali user posted image

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: ginekolozi?
17.1.2009 15:24:40   
Lilly
Ma ni meni nista nije jasno u vezi TSH. Endokrinolog kaze da je TSH sada ok i da nebi trebalo biti problema kod zaceca dok je ginekolog jako skeptican. Zadnji put me ubio u pojam pa kako da se ja nadam uspjehuuser posted image ...Ma i oni ne znaju sta je problem. Svaki od njih ima neki svoj kalup i metodu koju sprovodi u praksi pa negdje upali a negdje ne!

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: ginekolozi?
17.1.2009 15:36:20   
alisa grabus
Jeste li ispitivali kompatibilnost s partnerom? Ima, kazu i to neke veze. Ili sam ja upala sa zakasnjenjem na ovu temu???

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *