|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 20:39:00   
Anoniman
de bona pošalji ga sa mamom svojom u vikendicu malo, nemoj baš tako naglo, jet mi žao Andreja...Andrej nisam ja kriva stvaaaaaarno

Mi smo kupili napokon čizmice nije mi dijete više u gumenjaramauser posted image .


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 626
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 20:40:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

de bona pošalji ga sa mamom svojom u vikendicu malo, nemoj baš tako naglo, jet mi žao Andreja...Andrej nisam ja kriva stvaaaaaarno

Mi smo kupili napokon čizmice nije mi dijete više u gumenjaramauser posted image .


ma ima i tamo tvuser posted image
jedina i najpametnija opcija mi je upisati ga u vrtic...iz vise razloga

a ja mu sve govorim...rekla teta breckva...mora takouser posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio dadada -- 26.11.2011 20:41:40 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 627
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 20:41:23   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

dadada smiri seuser posted image user posted image
ma kako da se smirim kad http://www.youtube.com/watch?v=oAEKtxAJnuY  user posted image user posted image



user posted image user posted image

bolja je ona otišo si sarmu probo nisi, to ona hoće da čujeuser posted image ...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 628
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 20:41:46   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

dadada smiri seuser posted image user posted image
ma kako da se smirim kad http://www.youtube.com/watch?v=oAEKtxAJnuY  user posted image user posted image


user posted image

stani bona...da s emalo stiša....pa ćemo na telfon navalituser posted image user posted image user posted image
neće nas se rješiti tako lako hebote patak...

Breskva stavrno šta uradi Andrejeviću...pa ova će sad ishavjestit dijete koje tečno govori njemački i negleskiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 629
   [Obrisana poruka]
26.11.2011 20:44:35   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 630
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 20:46:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

dadada smiri seuser posted image user posted image
ma kako da se smirim kad http://www.youtube.com/watch?v=oAEKtxAJnuY  user posted image user posted image


user posted image

stani bona...da s emalo stiša....pa ćemo na telfon navalituser posted image user posted image user posted image
neće nas se rješiti tako lako hebote patak...

Breskva stavrno šta uradi Andrejeviću...pa ova će sad ishavjestit dijete koje tečno govori njemački i negleskiuser posted image
zao mi ga majkemi danas ...nije mu lakouser posted image ...haj sto sam ja...neg je i mm, kako sam ja njemu ispricala sve...i breskvine upute...a on njega odmah ko vojnikuser posted image user posted image eno mu na komp nasnimio odmah abecedu & co...htio i brojeve...ja reko...polakoooooooooouser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 631
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 20:47:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

dadada smiri seuser posted image user posted image
ma kako da se smirim kad http://www.youtube.com/watch?v=oAEKtxAJnuY  user posted image user posted image



user posted image user posted image

bolja je ona otišo si sarmu probo nisi, to ona hoće da čujeuser posted image ...

ne mogu tu nikako da nadjem...nema je na jutjubuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 632
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 20:51:09   
Anoniman
Iman ja tebi odgovorila poslušaj me ja sam bila farmaceut 6 mjeseciuser posted image ...

dadada- ja sam našla Vrati se Mejro vrati odoh da kopi paste user posted image

de ti Andreja upiši u vrtić, barem na poludnevni pa polako, nemojte naglo i ne spominjite me morat ću nick promijenit

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 633
   [Obrisana poruka]
26.11.2011 20:53:42   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 634
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 20:55:51   
Anoniman
e
IZVORNA PORUKA: Iman83

Breskva, ne paše mi tvoj odgovor user posted image !

Iman moram od ponedeljka u vrtić vratiti, a i pon i uto nastavljamo s antibiotikom(nemojte me sad nemajkom zvati jer fakat nemam drugog izbora)...i zato sam bila raspored napravila u 7,3 i 11 sati, da joj prije i poslije vrtića ta sva dana mogu dati antibiotik...i sve danas zeznu...kako bi se ja mogla vratiti na tu satnicu?user posted image

no sam ti napisala kako bih se ja vratila na istu satnicu...znaci sad opet zakasni 1 sat neg sto si joj jucer dala...pa sljedeci mirne duse opet u 7

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 635
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 20:57:48   
Anoniman
preskoči ovu večeras dozu u 11 pa sve ispočetka jel možeš tako, da je bilo koji sirup pa hajd ali pošto je antibiotik i to amoksicilin ne smijem ja garantovat

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 636
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 21:01:17   
Anoniman
pa
IZVORNA PORUKA: Breskva

preskoči ovu večeras dozu u 11 pa sve ispočetka jel možeš tako, da je bilo koji sirup pa hajd ali pošto je antibiotik i to amoksicilin ne smijem ja garantovat
zar smije skroz preskociti?user posted image zar ce onda imati iakakve fajde? koliko ja znam antibiotik se ne smije preskakati...tako meni rekli

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 637
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 21:01:25   
Anoniman
kod A. sam primjetila  od juce , da ima neki cudan zadah iz usta kao da je jeo luka a nije , i kao kad ti je zub pokvaren pa  se cuje iz usta  Sta mislite od cega je taj zadah moze biti neugodan mu???
Znal iko ??? Inace mu se ne cuje iz usta  to od juce sam primjetila kad mu blizu pridjem kad me ljubi ! .
Da nije do krajnika nemam pojma  sta bi moglo biti inace nikad mu se nije culo zadah .

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 638
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 21:06:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: felix

kod A. sam primjetila  od juce , da ima neki cudan zadah iz usta kao da je jeo luka a nije , i kao kad ti je zub pokvaren pa  se cuje iz usta  Sta mislite od cega je taj zadah moze biti neugodan mu???
Znal iko ??? Inace mu se ne cuje iz usta  to od juce sam primjetila kad mu blizu pridjem kad me ljubi ! .
Da nije do krajnika nemam pojma  sta bi moglo biti inace nikad mu se nije culo zadah .

posto on cesto ima problema sa grlom mozda je bolje da vidis sa dr.
mozda je od zuba? ima li pokvarenih? mozda mu rastu novi? mada kakve to veze ima...al haj ti znaj vise

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 639
   [Obrisana poruka]
26.11.2011 21:06:24   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 640
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 21:11:09   
Anoniman
n...ako ti se breskva nejavi deder nazovi dezurnu apoteku pa im sve objasni pa i nama napisi ovdje da znamouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 641
   [Obrisana poruka]
26.11.2011 21:12:14   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 642
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 21:13:53   
Hanady RR
Iman nastavi na 8 sati od ovoga sada davanja...
ja nebih preskakala al prije nebih dala nikako...
nastavi na 8 sati računajući od vremena kada si dala sa zakašnjenjem...
neće doći do rezistencije na isti jer se do sat sat i pol toleriše pomjeranje antibiotika

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 643
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 21:14:52   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: dadada

pa
IZVORNA PORUKA: Breskva

preskoči ovu večeras dozu u 11 pa sve ispočetka jel možeš tako, da je bilo koji sirup pa hajd ali pošto je antibiotik i to amoksicilin ne smijem ja garantovat
zar smije skroz preskociti?user posted image zar ce onda imati iakakve fajde? koliko ja znam antibiotik se ne smije preskakati...tako meni rekli


ona bi sad trebala na 8h dati al pošto njoj ne godi to vrijeme onda bolje da preskoči, ja preskočim dozu kad zaboravim. Najbolje bi bilo da je taurus tu da je pita ipak žena je to magistrirala i radi stim non stop.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 644
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 21:15:55   
Anoniman
nema pokvareni zuba gledala sam nema ni na vidik novih inace ne cuje mu se iz usta mene samo strah da ga nece sta safatatuser posted image valjda nece jer mi kise zadnji par dana samo kise ....Jede hb dobro ...al et taj zadah je tu prisutan sto god pojede ja mislila samo reko ajd kad ustane budi se al jok , kad god mu se priblizim cuje se.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 645
   [Obrisana poruka]
26.11.2011 21:16:53   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 646
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 21:19:44   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Iman83

Teta u apoteci reče da se slobodno vratim na staru satnicu i da 1,5 nije previše...ali da ubuduće pazim...naruži meuser posted image

Eto ti ga sad!


user posted image user posted image joj mogu mislit kako je to izgledalo, ne bi ti bila u koži

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 647
   [Obrisana poruka]
26.11.2011 21:20:43   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 648
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 21:21:03   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: felix

nema pokvareni zuba gledala sam nema ni na vidik novih inace ne cuje mu se iz usta mene samo strah da ga nece sta safatatuser posted image valjda nece jer mi kise zadnji par dana samo kise ....Jede hb dobro ...al et taj zadah je tu prisutan sto god pojede ja mislila samo reko ajd kad ustane budi se al jok , kad god mu se priblizim cuje se.

http://www.ringeraja.ba/forum/neugodan-zadah-iz-usta/m_1012527/mpage_1/tm.htm#1020602
visi ovu temu...imaju 2-3 iskustav de da tamo vidimo čemu je najsličnije...pa šta dalje.user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 649
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 21:24:10   
Anoniman
dobra vam noc krasotice s najdivnijim potomstvomuser posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam bila malo na ''odmoru''user posted image user posted image user posted image user posted image molim da me ne vucete za jezik posto sam ''opomenuta'' nizasto pa da ne biDnem s razlogomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *