|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 21:25:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iman83


Joj, vi apotekarke ste okrutne!


nisam ja apotekarka za sad... samo sam 6 mjeseci bila apotekarkauser posted image


< Poruku je uredio Breskva -- 26.11.2011 21:26:54 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 651
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 21:26:32   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

za krasoticu sa najljepšom pahuljom kraj sebeuser posted image

Iman imam...poalala bih joj poruku la potroših kredit na mobilcu...šaljem ti PP pa pošljai joj ti, hoćešuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 652
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 21:26:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

dobra vam noc krasotice s najdivnijim potomstvomuser posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam bila malo na ''odmoru''user posted image user posted image user posted image user posted image molim da me ne vucete za jezik posto sam ''opomenuta'' nizasto pa da ne biDnem s razlogomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
eFo je...eFo je...ljudi moji...dal je to moguceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 653
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 21:27:12   
Hanady RR
Iman a imam i apotekarke naše...ona radi u apoteci isto...al ona je fina apotekarkauser posted image neće te ružitiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 654
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 21:29:00   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: noa

dobra vam noc krasotice s najdivnijim potomstvomuser posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam bila malo na ''odmoru''user posted image user posted image user posted image user posted image molim da me ne vucete za jezik posto sam ''opomenuta'' nizasto pa da ne biDnem s razlogomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image riječi su suvišneuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 655
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 21:32:43   
Anoniman
ah sta cemo ovdje sad da radimo?user posted image user posted image
ko je uopste moderator na djeci? da znamo da bjezimo kad ga vidimo u kutuuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 656
   [Obrisana poruka]
26.11.2011 21:33:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 657
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 21:34:34   
Anoniman
nego jel sad ovo ''naša'' temauser posted image user posted image user posted image pa da mi objasnite sta ne smijemo pisatiuser posted image mislim dvogodišnjaci su neiscrpan izvor OTuser posted image user posted image
ja danas vodila svoju ljubicicu na lutkarsku prestavu koja traje pola sata,taman onoliko koliko bi djeca mogla biti koncentrirana..i tako Noa nakon 7 minuta priupita mene ''hocemo li sad na kavu''user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 658
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 21:35:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

ah sta cemo ovdje sad da radimo?user posted image user posted image
ko je uopste moderator na djeci? da znamo da bjezimo kad ga vidimo u kutuuser posted image user posted image

ja se nadam da je nasa hanadyuser posted image pa ce nam ona progleat kroz prsteuser posted image
Hanady hvala na temi nisam znala da i ta postojiuser posted image iscitah svasta , ....
tamo ...
Noa user posted image fino te opet vidjeti prisutnu odma sve zivnuuser posted image pusa .

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 659
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 21:40:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

nego jel sad ovo ''naša'' temauser posted image user posted image user posted image pa da mi objasnite sta ne smijemo pisatiuser posted image mislim dvogodišnjaci su neiscrpan izvor OTuser posted image user posted image
ja danas vodila svoju ljubicicu na lutkarsku prestavu koja traje pola sata,taman onoliko koliko bi djeca mogla biti koncentrirana..i tako Noa nakon 7 minuta priupita mene ''hocemo li sad na kavu''user posted image user posted image user posted image

materino dijeteuser posted image user posted image user posted image

nego ovo i mene interesuje...sas vidjet bluerose moderatoruser posted image ...al pustice ona nasuser posted image ...jel deruser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 660
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 21:41:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

nego jel sad ovo ''naša'' temauser posted image user posted image user posted image pa da mi objasnite sta ne smijemo pisatiuser posted image mislim dvogodišnjaci su neiscrpan izvor OTuser posted image user posted image
ja danas vodila svoju ljubicicu na lutkarsku prestavu koja traje pola sata,taman onoliko koliko bi djeca mogla biti koncentrirana..i tako Noa nakon 7 minuta priupita mene ''hocemo li sad na kavu''user posted image user posted image user posted image



bas sam te htjela pitat kako je bilo na predstavi kad pisesuser posted image koja je jutros bila?
mi bili u Mogorjelu , odusevio se konjima al ipak je bio na sigurnoj udaljenosti , trebao je jahati ponija al mu se nije htio približiti ni na 5 metara user posted image al dobro je,ne boji se vise koka i mace,valjda zato sto je vidio da ima i vecih životinjauser posted image



(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 661
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 21:41:32   
Hanady RR
mene briga...ja ću pista svaštauser posted image dok me ne opomenu...nije ovo označeno kao chat...al ipka ovdje smo započei brigu o adrejevićuuser posted image u jednoj je zeznutoj fazi...oduzele mu breskva i dadada sve najdraže igračke...mislim kako razmjeniti iksutav bez OTuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 662
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 21:43:43   
bebacha
Noa srce mi ko lubenica sto te vidim.
hajdi sad napisi sta si rekla onoj teti,hajdi,hajdi
mi ovdje stvarno ne pripadamo a neznm otkud.Teta Hanady mozemol mi pisat ovdje
imal tema trogodisnjaci-cetverogodisnjaci.uh zar ja imam toliko djeteuser posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 663
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 21:45:12   
Anoniman
moj A. se fakat ne boji niti jedne zivadlo...sto mi bas i nije drago...i tu sam ja kriva...znam
nekako mu moram objasniti da nije svaki pas isti...i da ne moze svakom psu stavljati prste u ociuser posted image tj. da ne smije niti jednom psu stavljati prste u oci...konje smo isli gledati u rakovici u ergeli...isto...odmah prst u okouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 664
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 21:47:55   
Anoniman
dadadauser posted image user posted image user posted image ne boji se ni A. zivotinja ni zivotinjica nista mrave dje vidi rade odma gazi i to prstom ostalu vecu zivinad ganjauser posted image ne boji se nimalo nicega .
On ne dira ih al ih izaziva ganja i baca se kamencicima vani kad smo na njih mace suta nogama naredjuje imuser posted image cuke ganja , koke dje vidi ganja trci za njim vice tani-stani ....


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 665
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 21:48:52   
mamalina_
dobro vece drage moje..
pocela sam se a glavu hvatati al vidim da nisam jedina..doduse ne pripadam jos ovoj temi ali eto za mjesec dana nam je 2 god al da progovorimo ma nema sanse..kaze mama,tata,deda,baba,ne znam par ljudi zove imenom, kaze da ,ne,nekad daj,njam..i tako maca mu je ma,patka mu je ba-ba-ba-ba i oponasa sve od motora,traktora pa nadalje al recenicu da sastavi il bilo sta drugo nece..i primjetila sam da kad je u drustvu druge djece koja govore odvaja se i gleda ih jadnicak al nece pa nece da prica..evo sad sam malo iscitala sta ste pisale..citam mu stalno, pokazujem,pricam eto naci cu jos i ovu tablu sa abecedom sto spominjete..neko vece krenuo uz stepenice i svekar mu govori ne mozes gore a on ko iz topa..mogu..i mi smo svi stali ko ukopani nas 4 je to culo (znaci ne samo ja jer svi misle da sam pukla zbog ne pricanjauser posted image ) i vise to nije htio ponoviti..
eto ne ljutite se morala sam se izjadati mene mori a sve ostale boli briga jer ce propricati pa kad tad..
user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 666
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 21:49:02   
Anoniman
suti dadada ,bolje je tako,zamisli ovo-Nikola se do neki dan plasio i goluba, kaže pojest ce ga sad se vise ne boji goluba,koka i mace i to nam je veliki napredakuser posted image  

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 667
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 21:50:25   
Hanady RR
ama razlaz sve na temu bebe 1-2...nemoj d anas sve žik...smao bi nam to falilo...ovdje možemo o fazama i fazicama a an temi bebe 1-2 možemo biti pa nismo je počele...samo ne možemo pušit nema smisla pred djecomuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 668
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 21:51:48   
Anoniman
mamalina nemoj se previse brinuti,stvarno nemas potrebe ,pa bitno je da te cuje i razumije a propricat ce,pa vidis da govori vec pomalo. 

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 669
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 21:52:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamalina_

dobro vece drage moje..
pocela sam se a glavu hvatati al vidim da nisam jedina..doduse ne pripadam jos ovoj temi ali eto za mjesec dana nam je 2 god al da progovorimo ma nema sanse..kaze mama,tata,deda,baba,ne znam par ljudi zove imenom, kaze da ,ne,nekad daj,njam..i tako maca mu je ma,patka mu je ba-ba-ba-ba i oponasa sve od motora,traktora pa nadalje al recenicu da sastavi il bilo sta drugo nece..i primjetila sam da kad je u drustvu druge djece koja govore odvaja se i gleda ih jadnicak al nece pa nece da prica..evo sad sam malo iscitala sta ste pisale..citam mu stalno, pokazujem,pricam eto naci cu jos i ovu tablu sa abecedom sto spominjete..neko vece krenuo uz stepenice i svekar mu govori ne mozes gore a on ko iz topa..mogu..i mi smo svi stali ko ukopani nas 4 je to culo (znaci ne samo ja jer svi misle da sam pukla zbog ne pricanjauser posted image ) i vise to nije htio ponoviti..
eto ne ljutite se morala sam se izjadati mene mori a sve ostale boli briga jer ce propricati pa kad tad..
user posted image
samo se ti jadaj...odmah je i meni lakseuser posted image ...mada ste skoro godinu dana mladjiuser posted image

(odgovor članu mamalina_)
  Neposredna veza do poruke: 670
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 21:56:32   
mamalina_
joj dadada odavno prati tvoje postove o ne pricanju tvog A i sve cekam i kontam pa taman kad on proprica i ovaj ceuser posted image user posted image ...ma mene ovo ubi vise na,nja,a ajjjjjj da mi se ispricati s djetetom..a kad me neko pita a koliko mu je,a kako se zove ja bi se roknulauser posted image ...al eto hajd..
sto se drugih faza tice,ulazimo u ove sve pa cemo vidjeti dokle cemo doci hhahha sa zivcima naravnouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 671
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 22:05:10   
Anoniman
Ja shvatam vašu zabrinutost kao majki i sama stalno nešto zagledam i u nekom sam strahu, vi dajte sve od sebe da se ne bi kajale a što to nisam, trebala sam- ja to tako gledam...Govor se razvija do 9 godine i individualno je kad kod koga se razvije najčešće djeca do 3 godine treba da govore, to su neke granice smjernice kada potražiti pomoć.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 672
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 22:07:41   
mamalina_
IZVORNA PORUKA: Breskva

Ja shvatam vašu zabrinutost kao majki i sama stalno nešto zagledam i u nekom sam strahu, vi dajte sve od sebe da se ne bi kajale a što to nisam, trebala sam- ja to tako gledam...Govor se razvija do 9 godine i individualno je kad kod koga se razvije najčešće djeca do 3 godine treba da govore, to su neke granice smjernice kada potražiti pomoć.


e ova utjeha mi je bila potrebna...hvalaaauser posted image user posted image
ma sve ja to znam al eto..uvijek mi je nesto ali...sto nisam ovako ili onako..a valjda je to tako kod majki urodjeno mada nije dobrouser posted image user posted image  nikako..

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 673
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 22:07:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamalina_

joj dadada odavno prati tvoje postove o ne pricanju tvog A i sve cekam i kontam pa taman kad on proprica i ovaj ceuser posted image user posted image ...ma mene ovo ubi vise na,nja,a ajjjjjj da mi se ispricati s djetetom..a kad me neko pita a koliko mu je,a kako se zove ja bi se roknulauser posted image ...al eto hajd..
sto se drugih faza tice,ulazimo u ove sve pa cemo vidjeti dokle cemo doci hhahha sa zivcima naravnouser posted image
to se ti tjesisi uz mene...ha???user posted image user posted image samo se ti tjesi...progovoricemo i miuser posted image

hanady...meni vise nista nije jasnouser posted image

(odgovor članu mamalina_)
  Neposredna veza do poruke: 674
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 22:10:58   
Hanady RR
dadada majkemi ...ja ću sa tobom kafu zakazat da ti dobro pojasnimuser posted image

evo ovo je rpiča o fazi prčanja ili ti ne pirčanja...
a OT...na bebe 1-2 gdje je chat...
jer draga moja tvja beba je začela tu temu i ja na njoj pišem o bebi iz generacije 2009 koja jeste začela temu tu...
al i kad idmo Ot sve je to u vezi sa našom generacijom...kontaš sad...i to je chat označena tema pa može OT al ima i granica gdje je OTuser posted image

mislim jesam ja tako nejasna il me zezateuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *