|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 22:27:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

dadada majkemi ...ja ću sa tobom kafu zakazat da ti dobro pojasnimuser posted image

evo ovo je rpiča o fazi prčanja ili ti ne pirčanja...
a OT...na bebe 1-2 gdje je chat...
jer draga moja tvja beba je začela tu temu i ja na njoj pišem o bebi iz generacije 2009 koja jeste začela temu tu...
al i kad idmo Ot sve je to u vezi sa našom generacijom...kontaš sad...i to je chat označena tema pa može OT al ima i granica gdje je OTuser posted image

mislim jesam ja tako nejasna il me zezateuser posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
ako ti kontas sta si napisala dobro jeuser posted image user posted image ...skontala sam ja da je ono chat tema a ovo nije,,,samo sto na onoj temi neki nekima smetaju pa mi bezze da im smetamouser posted image ...posto su oni tamo po ps-u a mi nismo...mi smo "uljezi"...pa rekoh red bi bio da i ostali moderatori na drugim temama imaju posla sem tebe i myeuser posted image ...tj. da se i ova tema proglasi chatomuser posted image ...a izgleda da ne mozeuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 676
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 22:29:26   
Anoniman
dadada slazem se s tobom po cijenu piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 677
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 22:35:54   
Hanady RR
kuku meni sa vama...

ja majkemi odoh sa foruma...
još ćete mene dovesti do bana...user posted image

dadada ja zakazujem kafu u merkuru sutra pred igraonicom...najprije dijete da porgovori koju sa mojoj djecom...a drugo da ja koju sa tobom pa da lijepo objasniš ti Noi jer vi ćete mene u zemlju otjeratuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 678
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 22:39:50   
Lady26

IZVORNA PORUKA: dadada

skontala sam ja da je ono chat tema a ovo nije,,,samo sto na onoj temi neki nekima smetaju pa mi bezze da im smetamo....posto su oni tamo po ps-u a mi nismo...mi smo "uljezi"...



A na koga se ovo kao odnosi?
Nadam se da ne mislis i na mene....ja sam se bunila izricito zbog radi bananice...nikad, nikad za nikad rijec protiv tebe i Noe, cak sta vise, osvjezavate temu...


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 679
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 22:44:43   
bananica
ja sam se bunila izricito zbog radi bananice..


zasto zbog mene?

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 680
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 22:48:11   
Anoniman
ma Lady...no sikiriki...ja bih samo da se svi opet voleuser posted image user posted image

i hanady zakljucavaj ovu temu odmah da ove dvije to rijese putem ppuser posted image

moze kafa...mozeuser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 681
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 22:48:47   
Hanady RR
ja ću sa vama da se upucam...
koji je vama klinac majke vam...
jel vi ne znate komunicirat il se pravite da ne znateuser posted image user posted image user posted image user posted image

bananice koliko je tebi dijete...otkuda ti na chatu na bebe 1-2...user posted image
ja znam odkuda i lady i dadada i nosa i ja...al otkuda ti...al ovo stavrno...
nije bebe tema iznačena za chat da piše ko stigne...mislim stavrno...ja razumijem tebi su cool žene tamo la zato postoji ''hanuma'' hebat je kako s eona zove to je chat za sve i svašta...pa mislim stavrno...

kako bi sad bilo d aja i ladyodemo na chat temu u išekivanju bebe i polaimo pisat i zezat se jedna sa drugom jer zaboga nama se sviđa smao naziv te temeuser posted image
user posted image

pa stavrno...
evo ja fino drugasrki sve okupih i sad ću govno pojest vidim jauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 682
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 22:49:22   
Hanady RR
pa nisma ovdje moderatoruser posted image user posted image user posted image

o sad ću ja dobit opmenu od kolegice...i treba da dobijemuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 683
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 22:50:17   
Lady26
Bez ljutnje, ali nikad se nisi javljala na temu, osim na bb i jos poneku, i onda odjednom na temi bebe 1-2 kao iz vedra neba, po milion postova samo zajebancije, i to samo zato sto tema ima oznaku chat...
Nista licno protiv tebe ali na temi mi je smetalo.....sama se volim zezati, salitii ali zna se granica i na temi se prvenstveno pise o djeci pa se baci i koja OT...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 684
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 22:51:54   
Lady26
Eto izvinjavam se moderatoru....
Toliko je sto se mene tice user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 685
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 22:52:41   
bananica
IZVORNA PORUKA: Lady26

Bez ljutnje, ali nikad se nisi javljala na temu, osim na bb i jos poneku, i onda odjednom na temi bebe 1-2 kao iz vedra neba, po milion postova samo zajebancije, i to samo zato sto tema ima oznaku chat...
Nista licno protiv tebe ali na temi mi je smetalo.....sama se volim zezati, salitii ali zna se granica i na temi se prvenstveno pise o djeci pa se baci i koja OT...


ma razumijem ja skroz sta se pise, sve je to spontano ispalouser posted image
malena od teacher je bila bolesna i svaki dan sam pitala za nju i pricala o tome sa tiki, i tako sam i svracala na tu temu da vidim sta je sa malenom user posted image par dana se pricalo o svemu i svacemu i to je to

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 686
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 22:56:07   
bananica
bananice koliko je tebi dijete...otkuda ti na chatu na bebe 1-2...user posted image
ja znam odkuda i lady i dadada i nosa i ja...al otkuda ti...al ovo stavrno...
nije bebe tema iznačena za chat da piše ko stigne...mislim stavrno...ja razumijem tebi su cool žene tamo la zato postoji ''hanuma'' hebat je kako s eona zove to je chat za sve i svašta...pa mislim stavrno...



sad sam napisala kako je sve pocelo, otprilike i ukratko




(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 687
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 22:56:08   
Hanady RR
nek ovlasti ipak imamuser posted image

molim forumašice da svoje privaten nedoumice razmjene putem privatnih poruka koje su u funkciji
LP


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 688
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 22:57:36   
Anoniman
hajmo zene bez svađeuser posted image
bananice mi cemo chatati na nekom drugom mjestuuser posted image user posted image sad nemamo teme al biti ceuser posted image
haj napisat cu nastavak na temi bebe 1-2

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 689
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 22:57:56   
Anoniman
mir, mir, mir
niko nije kriv
ava, ava, ava
dadada je krava

eto...moze li tako...i sad svi djuture bek na temu 1-2...zhebanciju malo smanjiti...bebacu vodimo sa sobom al nema pusenjauser posted image i mirna bosna i hercegovina

a ja ovo dok pisem...moj Andrej pere stol sa elektricnom cetkicom za zube...eto da znate...ja njega ne sprecavam radi vas

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 690
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 22:59:27   
Anoniman
pa nije jedina bananica i noa pusila i ja sam snjimauser posted image user posted image user posted image user posted image ja vise necu obecavam .
dadadauser posted image user posted image user posted image docepalo se djete ...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 691
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 23:01:02   
Lady26
U skladu sa temom....
Lana se pocela udarati...
Ne jako ali kao revolt na moj poviseni glas, na puckanje po guzi....
Pokusala sam uzvratiti pa dobila opet, onda sam lijepo rekla to ne valja, draga mama, da bi me ona opet pucnula pa pogladila po glavi i rekla draga mama... user posted image
I da, samo mene, nikad mm...koji joj naravno sve povladjuje user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 692
   [Obrisana poruka]
26.11.2011 23:02:41   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 693
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 23:02:52   
bananica
to je trenutna faza, kod nas je bar brzo prosla samo sto je bilo obratno, mm je udarala,a mene nikada

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 694
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 23:04:26   
salmy
Evo i nas na ovoj temiuser posted image
Ja otisla  da uspavam momka,i lezimo mi tako kaze on:Idi mama na cunaj(racunar)a tajooooooo dođi upavaj AHanauser posted image user posted image
Ja ne znam jesul faze?dvofazna..trofazna,ali moje djete mene totalno ignorise kad je tajo tuuser posted image user posted image
A "baska" sto psujeuser posted image  najnovija psovka:ebote mama kujacuser posted image  

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 695
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 23:04:43   
Anoniman
i ja sam se zezala i hoću da se zezam ... mislim da niko nema pavo reći nekome odkud ti tamo na temi bebe 1-2,
došla žena eto da piše sviđa joj se, i ja preskočim milion postova ustala sam, nikakva sam, vaka sam,kukumakanja na sve strane ali ne smetaju mi ti postovi samo preskočim pa tako ste mogle i vi preskočit te naše postove.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 696
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 23:05:26   
Lady26
Ona ne udari jako, al mene nervira zato sto to nikad prije nije radila, 100% to radi sa djecom kod tete, vec sam joj skrenula paznju...
Ja inace tesko podnosim promjene bilo koje vrste user posted image al ovo mi je user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 697
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 23:05:42   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Lady26

U skladu sa temom....
Lana se pocela udarati...
Ne jako ali kao revolt na moj poviseni glas, na puckanje po guzi....
Pokusala sam uzvratiti pa dobila opet, onda sam lijepo rekla to ne valja, draga mama, da bi me ona opet pucnula pa pogladila po glavi i rekla draga mama... user posted image
I da, samo mene, nikad mm...koji joj naravno sve povladjuje user posted image


tuće i njega ne briniuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 698
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 23:08:33   
Lady26
Znas kako mi tesko pada user posted image user posted image
Sve je mama i samo mama, al je jedina ja ruzim i pucnem a mm nikad...
I onda mene lupi a njega mazi user posted image
I kad sta uradi, on meni vidi radi ono, ne daj joj, naruzi je user posted image
Rekla sam necu vise...naruzi je, pucni je....dosta mi je biti crna oFca...
Sad sam c o o l mama user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 699
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 23:10:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: salmy

Evo i nas na ovoj temiuser posted image
Ja otisla  da uspavam momka,i lezimo mi tako kaze on:Idi mama na cunaj(racunar)a tajooooooo dođi upavaj AHanauser posted image user posted image
Ja ne znam jesul faze?dvofazna..trofazna,ali moje djete mene totalno ignorise kad je tajo tuuser posted image user posted image
A "baska" sto psujeuser posted image  najnovija psovka:ebote mama kujacuser posted image  
pricaj mi o tome user posted image al ja nisamuser posted image jer je samnom svaki dan neka malo i njega peglauser posted image ko mene .pozeli ga valjda naucio snjim svaku noc u 21 pojest jabuku sjednu on mu nasjce i jedu samnom to nece sinoc ja kazem ajmo jedemo jabuku ja i ti donijela je na stol
On pobjeze u drugu sobu do muza pa ce tata dodji idemo edemo abukuuser posted image mene ignorise nema veze
I onda mm sav ponosan kao vidis ja sam ga naucio jabuku jest ti nisi prije nije volio nikakvo voce sad hoce jabuku u slast
Eto reko neka si, sta hos od mene da ti zapljescem .
On inace ga oponasa u svemu pa me nista nicemu ne cudi

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *