|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 23:10:50   
Anoniman
ja sam vec spominjala da se i moj A. udara
poceo je i djecu tuci...ja naravno okrivljujem one starije sto su njega znali tako udaritiuser posted image
a mislim da je to normalno...gledaju dokle mogu i smiju...mjere svoju snagu...da je lijepo...nije...al skontace da ne smiju...ja ga ne tucem...ja pocnem "plakati" pa me on zagrli...a kad drugu djecu tuce onda idemo kuci...to mu je kazna...i naravno ja rondam citavim putem

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 701
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 23:14:37   
Lady26
Ja znam da je zbog tetine kcerke...
Svaki put kad dodjem po LAnu Lamija je nesto zeza a ova pocne kmecati (jer sam ja tu) i udara je...ja sam je opomenula par puta i rekla sam teti da radi kao i ja, kad je krene udariti ili je udari da joj kaze da to ne valja i da je pomazi (Lana seku)...
Ne znam sta drugo....
Eh gdje nestade moja mirna curica....
Da, dvije noci mi se uspavljuje u narucju i moram je ljubiti svuda po glavi...sve mi prstom pokazuje gdje cu user posted image
A velika, poduprem se jastukom da je mogu drzati u narucju user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 702
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 23:15:59   
Mya_81 RR
Mi se ne tučemo...još...ali kopamo nos i psujemo...

I fakat jedva čekam da se izgušta s nekim riječima jer nema drugog načina da prestane koliko god da ja to njoj pričam...ali danas mi je prosto bilo neugodno kad je kroz Konzum prolazila izmedju rafa i vikala 'guzica' i 'šu***' OK, sad je i meni smijesno, ali danas mi bas i nije bilo...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 703
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 23:17:32   
Anoniman
hm mi ne psujemo al se tucemo tj zna pucniti jos kad je hujav  nesto trazi a to se neda .....
uh...... nezna se sta je gore.

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 704
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 23:18:05   
Hanady RR
Moja se svađa, zsakače djecu i govroi ''ti si gono, gupača...'' uopšte ne znam odakle joj to...
najprije sma se crvenila, brinula...danas sam joj rekla...sad svima reci da su gono, gupača i niko neće se družiti sa tobom...nije zucnulauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 705
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 23:18:06   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

ja sam vec spominjala da se i moj A. udara
poceo je i djecu tuci...ja naravno okrivljujem one starije sto su njega znali tako udaritiuser posted image
a mislim da je to normalno...gledaju dokle mogu i smiju...mjere svoju snagu...da je lijepo...nije...al skontace da ne smiju...ja ga ne tucem...ja pocnem "plakati" pa me on zagrli...a kad drugu djecu tuce onda idemo kuci...to mu je kazna...i naravno ja rondam citavim putem


samo nemoj da rondasuser posted image   kratko i jasno reci da to ne valja, da su djeca koju udari tuzna


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 706
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 23:26:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: mamalina_

dobro vece drage moje..
pocela sam se a glavu hvatati al vidim da nisam jedina..doduse ne pripadam jos ovoj temi ali eto za mjesec dana nam je 2 god al da progovorimo ma nema sanse..kaze mama,tata,deda,baba,ne znam par ljudi zove imenom, kaze da ,ne,nekad daj,njam..i tako maca mu je ma,patka mu je ba-ba-ba-ba i oponasa sve od motora,traktora pa nadalje al recenicu da sastavi il bilo sta drugo nece..i primjetila sam da kad je u drustvu druge djece koja govore odvaja se i gleda ih jadnicak al nece pa nece da prica..evo sad sam malo iscitala sta ste pisale..citam mu stalno, pokazujem,pricam eto naci cu jos i ovu tablu sa abecedom sto spominjete..neko vece krenuo uz stepenice i svekar mu govori ne mozes gore a on ko iz topa..mogu..i mi smo svi stali ko ukopani nas 4 je to culo (znaci ne samo ja jer svi misle da sam pukla zbog ne pricanjauser posted image ) i vise to nije htio ponoviti..
eto ne ljutite se morala sam se izjadati mene mori a sve ostale boli briga jer ce propricati pa kad tad..
user posted image
samo se ti jadaj...odmah je i meni lakseuser posted image ...mada ste skoro godinu dana mladjiuser posted image



Da vam se i ja pridruzim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 707
   RE: Faze dvogodišnjaka
26.11.2011 23:27:24   
bebacha
moji ni jedno ne psuju(sto neznaci da nece,Alen pogotovo).Ajla nije uopste agresivna,evo sad se mogu sjetit samo dva slucaja njene agresivnosti.a Alen uhuh.taj udara,ujeda,cupa a sve iz ljubaviuser posted image user posted image moju milu dusu malo prije ujeo za obraz,eno crveni se.a on se samo smije i nastavi dalje

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 708
   RE: Faze dvogodišnjaka
27.11.2011 0:10:32   
kaktuscic
Mi smo prestali tuci djecu ali psujemo svasta... I mi smo koristili ovu metodu ulaska u kucu kad nekoga udari al mislim da je na kraju sam popustio. Djedu je danas u Merkatoru na kasi reko: majmune majmunski (ovo je iz crtica Chugginton) a muzu i meni redovno govori: ti si sup**! Uuuu i to dere se po ulici, ja se crvenim, a ljudi se smiju, eto valjda ce i to proci, a nemam pojma gdje je cuo. U fazi je "necu" za sve sto ja kazem hajde, i u fazi je "kontriranja" sad sutim i radim po svome, oblacim ga i nista ne govorim itd., onda kazem: neces ti jesti, on trci: hocu, hocu...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 709
   RE: Faze dvogodišnjaka
27.11.2011 0:21:44   
Anoniman
ko zna...mozda i moj A. psuje ko kocijas...al sad mogu reci...na svu srecu na mandarinskomuser posted image

(odgovor članu kaktuscic)
  Neposredna veza do poruke: 710
   RE: Faze dvogodišnjaka
27.11.2011 0:31:50   
madam x
Mi smo izlazili neko veče od moje prijateljice i ja se sagela da se obujem, kad je ona izdigla GUUUZICA pa u smijeh, ja sve stišavam izlazimo u stubište, ona jo više, cijelim putem je to vikala i smijala se i vrištala, a inače se voli i rugati slučajnim prolaznicima.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 711
   RE: Faze dvogodišnjaka
27.11.2011 0:39:01   
N_N
Od kad B psuje...... i još ne prolazi ta faza.....

Na današnjem repertoaru je bila (šeta kroz kuću i pjeva):

"Medo Bundo, jebo ti B matej, medo bundo....." user posted image user posted image

Više ni ne ponavljam da to ne valja, ignorišemo ga maksimalno. Svaka druga mu je "jebo te matej".....

Moji su sad u fazi: S pred pubertetom a on u fazi dvogodišnjaka..... samo da javim da su se počeli marisati user posted image Po cijeli dan mm i ja kao 2 policajca - zavodimo red i mir. Sve do jednog dana...... kad navučem kimono i uletim u sobu, pomlatim ih u 3 poteza!!

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 712
   RE: Faze dvogodišnjaka
27.11.2011 0:44:56   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image
joj znam da vama nije smijesno al ja se upisah
N_N sad D. citam...on crce...zove ga "kralj"...B. mu je vazda kraljuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu N_N)
  Neposredna veza do poruke: 713
   RE: Faze dvogodišnjaka
27.11.2011 0:46:18   
kaktuscic
Ne sikiraj se dadada psovke bi ti i svi oko tebe sigurno razumjeli, joj nekad je to tako slatko, a nekad bas ni malo nije... npr.neki dan mi kod starog djeda i M govori: U p.... materinu koliki ti je djede sporet! A djed u tom trenutku klanja i vice subhanala, subhanala... ja ne znam sta bi smijala se ili vristala na njega, fino ga izvedem i pricam mu da je to ruzno, a on se dernja iz hodnika: u p.... materinu, ma samo namjerno da on mani kaze da me nece poslusati, ja onda budem kao ljuta na njega on dodje i kaze mi: volim te mama boga mi! i ja se odvalim smijat, i sad kad god mi kaze da me voli, doda ono boga mi, jer zna da mi je to smijsno i da ce me tako kupiti...

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 714
   RE: Faze dvogodišnjaka
27.11.2011 0:47:07   
madam x
Moje su curice pa se tuku, mlađa uvijek počne.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 715
   RE: Faze dvogodišnjaka
27.11.2011 0:49:53   
madam x
Moja meni neki dan kaže da sam luda, ja njoj, da to nije fino, kaže ona, pa kako ti meni kažeš da sam luda....a ja njoj onako, kad se glupira kažem i da je luda...sad maksimalno se trudim biti kulturna kad s njom razgovaram, a inače možemo voditi složenu diskusiju, pravo argumentirano razgovara.


(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 716
   RE: Faze dvogodišnjaka
27.11.2011 0:51:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaktuscic

Ne sikiraj se dadada psovke bi ti i svi oko tebe sigurno razumjeli, joj nekad je to tako slatko, a nekad bas ni malo nije... npr.neki dan mi kod starog djeda i M govori: U p.... materinu koliki ti je djede sporet! A djed u tom trenutku klanja i vice subhanala, subhanala... ja ne znam sta bi smijala se ili vristala na njega, fino ga izvedem i pricam mu da je to ruzno, a on se dernja iz hodnika: u p.... materinu, ma samo namjerno da on mani kaze da me nece poslusati, ja onda budem kao ljuta na njega on dodje i kaze mi: volim te mama boga mi! i ja se odvalim smijat, i sad kad god mi kaze da me voli, doda ono boga mi, jer zna da mi je to smijsno i da ce me tako kupiti...

user posted image user posted image user posted image
e ovo treba zapisati...pa mu citati za jedno 20-30 god.user posted image user posted image

(odgovor članu kaktuscic)
  Neposredna veza do poruke: 717
   RE: Faze dvogodišnjaka
27.11.2011 1:02:08   
N_N

IZVORNA PORUKA: dadada

user posted image user posted image user posted image user posted image
joj znam da vama nije smijesno al ja se upisah
N_N sad D. citam...on crce...zove ga "kralj"...B. mu je vazda kraljuser posted image user posted image user posted image user posted image




Bruka i sramota vjeruj! Nije da nas nekad ne povalja od smijeha ali ima momenata kad nas itekako postidi....
Zadnjih dana mu je papak glavni termin user posted image


_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 718
   RE: Faze dvogodišnjaka
27.11.2011 1:09:15   
kaktuscic
Mozda rr bude i tada pa zamisli nekad nadje user posted image A cesto snimamo njegove izvale, nadam se da ce taj zapis ostati duze vremena.

A boje li se vasa djeca cega? Moj M se boje hodze! Jednom smo bili blizu dzamije i ezan je bas bio glasan, iznenadio ga, dijete se strasno prepalo, davno je to bilo, ali nikako da prestane pricati o hodzi, cim cuje ezan, u nasem stanu se jedva cuje, ja ga cujem kad je stvarno sve tiho, ali on se svaki put prene i meni potrci i kaze uci mama hodza i totalno se umiri, ako smo negdje gdje se jace cuje on se usuti i trazi da ga drzim u rukama ili krilu... I sad se boji ali sad vice: suti hodza, hebi se tam, sta sad ucis, samo me dzaba prepadas, hebi se tam-ponovi 10 puta ali i dalje se bas boji i sve to hodzi broji iz mog krila!  A kad smo blizu dzamije hoce da idemo u dzamiju da vidi hodzuuser posted image i onda kaze daj mi prut da prebijem hodzu!user posted image Ja do sad sve sto sam rekla za hodzu i ezan on to stalno ponavlja, jer po cio dan prica, a cesto sam sa sobom kad se zaigra, gura kamion i govori: dobar je bolan hodza, on samo uci i tad se ide klanjatuser posted image Ne znam kad ce ga proci taj stah, ali meni je vise na vrh glave i hodza i ezan radi njegovog straha.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 719
   RE: Faze dvogodišnjaka
27.11.2011 1:12:59   
N_N
Naš Veliki B se boji tute koja svira user posted image user posted image

A skoro je sa sestrom nabrajao ptice između ostalog i kukavicu. Sad na pitanje šta će biti kad poraste s ponosom odgovori: Kukavica! user posted image user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 720
   RE: Faze dvogodišnjaka
27.11.2011 1:16:46   
Anoniman
kaktuscic oplakah ja a i Benji nije maneuser posted image
I moj A se bojao hodže i ezana ali pričali smo mu, vodili ga u džamiju, sad ga ne možeš istjerati iz džamijeuser posted image ...Kad ljudi izađu iz džamije mm ostane sa njim i oni se igraju, trči po čitavoj džamiji, ljudi mu daju uvijek neki slatkiš ili marku. Sad i on uči ezanuser posted image

(odgovor članu kaktuscic)
  Neposredna veza do poruke: 721
   RE: Faze dvogodišnjaka
27.11.2011 1:17:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: N_N

Naš Veliki B se boji tute koja svira user posted image user posted image

A skoro je sa sestrom nabrajao ptice između ostalog i kukavicu. Sad na pitanje šta će biti kad poraste s ponosom odgovori: Kukavica! user posted image user posted image
ja fakat placem...al fakatuser posted image user posted image user posted image

kaktuscic...nije ni tebi lakouser posted image user posted image

(odgovor članu N_N)
  Neposredna veza do poruke: 722
   RE: Faze dvogodišnjaka
27.11.2011 1:18:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

kaktuscic oplakah ja a i Benji nije maneuser posted image
I moj A se bojao hodže i ezana ali pričali smo mu, vodili ga u džamiju, sad ga ne možeš istjerati iz džamijeuser posted image ...Kad ljudi izađu iz džamije mm ostane sa njim i oni se igraju, trči po čitavoj džamiji, ljudi mu daju uvijek neki slatkiš ili marku. Sad i on uči ezanuser posted image
zaradil se stauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
moram i ja A. "obuciti" vidim jauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 723
   RE: Faze dvogodišnjaka
27.11.2011 1:23:57   
kaktuscic
Eh brskva nek si mi rekla sta cu dok sam na birouuser posted image
Ma kontam ja vec dugo da ga odvedemo, samo ne znam ko ce, mm ili ja, ni jedno nije bas pohitno, haman cemo zajedno, a sta mislis ako rekne hodzi: hebi se! a ovaj mu da markuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 724
   RE: Faze dvogodišnjaka
27.11.2011 1:24:29   
Anoniman
još on meni duša slatka sve da, tako da ga često šaljem u džamijuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *