|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolovi u stomaku
29.12.2010 11:57:20   
ziki
Petnaesta sam nedelja trudnoće i od jutros me boli donji stomak u visini kuka sa lijeve strane(ne pretjerano jako). Ne sjećam se d me ovo boljelo u prvoj trudnoći. Ne bih da paničim i da odmah lijetam kod dr pa da pitam je li ovo normalno. Inače imam konstantnu upalu bešike i kanala, kao i infekcije pa sam ko na iglama.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Bolovi u stomaku
29.12.2010 12:01:57   
bebacha
ja sam cjelu drugu trudnocu imala te bolove,doktorica nikad nije znala zbog cega jer je sve bilo ok.
mozda da je nazoves i pitas


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Bolovi u stomaku
29.12.2010 15:04:06   
motorcycles
I ja sam imala te bolove,govorili mi da je normalno,i super trudnoca,dok nisam zavrsila u bolnici zbog prijevrmenog poroda(posteljica bas na tom mjestu pocela da se odvaja)user posted image I sad me malo zaboli kad legnem na lijevi bok,pa izbjegavam

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Bolovi u stomaku
29.12.2010 18:58:03   
lejla80
Ziki vrlo je moguće da je to zbog tih upala koje imaš..nadam se da ih liječiš. Ako ne, bilo bi dobro da se javiš svome dr......što je sigurno,sigurno je..
Inače ti bolovi mogu biti i zbog širenja maternice,što je normalno u trudnoći. Mene je lično bolilo zbog niske trudnoće...eto hiljadu razloga...ti svakako odi da se posavjetuješ sa dr.

(odgovor članu motorcycles)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Bolovi u stomaku
29.12.2010 19:11:10   
aida.
IZVORNA PORUKA: ziki

Petnaesta sam nedelja trudnoće i od jutros me boli donji stomak u visini kuka sa lijeve strane(ne pretjerano jako). Ne sjećam se d me ovo boljelo u prvoj trudnoći. Ne bih da paničim i da odmah lijetam kod dr pa da pitam je li ovo normalno. Inače imam konstantnu upalu bešike i kanala, kao i infekcije pa sam ko na iglama.

aaaaaa pa nisam znalaaaa..... user posted image user posted image user posted image Cestitam draga user posted image user posted image user posted image
Nemoj da brines, sigurno nije nista.. Ja sam vise od mjesec dana imala bolove kao kad cu dobiti menstruaciju... Dr. mi je rekla da je to normalno, da je sve ok, da se materica siri i da je vrlo moguce da osjecam tako neku tupu bol... A jos ako imas upalu, onda je jos normalnije vjerovatno...

Zelim ti ostatak trudnoce lak i porod jos laksi ako Bog da...
LJubim svoju sugradjanku user posted image


_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Bolovi u stomaku
3.1.2011 1:06:45   
animagical
pozdrav svima:) tek sam saznala da sam trudna (4+4) i posto me pocelo onako bas boljeti, kao da cu sada dobiti, a imam i neki iscjedak, ne znam da li da cekam svog dr. Murtezica da dodje s odmora ( u bosanes) ili da odem nekom drugom?? ne znam koliko je hitno... imala sam jedan miss. ab. pa brinem. a inace beta se fino duplira:)(hB) da, jos nesto-ja pijem natural wealth prenatal, onako na svoju ruku jos od prije trudnoce...jel mogu i magnezij samostalno ili da se ne igram?user posted image

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Bolovi u stomaku
3.1.2011 22:31:43   
lejla80
Draga javi se ti nekom doktoru ako si preplašena. Pravo puno žena prođe kroz slično iskustvo na početku trudnoće, čak i prokrvare al bebice ostanu. Trebaš biti pažljiva sada na početku. Što se tiče mg to ti ne može naškoditi . Ja sam ga pila cijelu trudnoću zbog niske trudnoće i grčeva u maternici al doktor ti možda ipak da nešto za čuvanje trudnoće a što ne bi trebala na svoju ruku.. Sretno!!!

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Bolovi u stomaku
3.1.2011 22:49:34   
animagical
hvala gledacu da sutra nazovem i sto prije odem, cim me mogne primiti... ne znam da li da idem murtezicu ili nekome drugom iz razloga sto imam hipotireozu , epilepsiju i pozitivna antifosfolipidna tijela...pa je ova trudnoca bas rizicna. ja bi kao i sve zene da odem onome ko ce me najbolje paziti pa da je i na kraj svijeta,samo da beba bude dobro.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Bolovi u stomaku
3.1.2011 22:54:12   
lejla80
Ne znam koliko dugo trebaš čekati da se on vrati sa odmora,.....u svakom slučaju imaš ti dosta tih privatnika što ih hvale žene. Jedan će te sigurno moći sutra primiti a ti ćeš biti puno mirnija

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Bolovi u stomaku
3.1.2011 23:37:01   
ziki
Ili pozovi pa ispricaj sta i kako osjecas ili nekog trazi, bices mirnija, neces se nervirat.Vezano za moje bolove- upala mokracnih kanala. Zvala dr i po njenom savjetu popila litar tople uve u nekih sat vremena, legla, umotala se u cebe i kad sam se probudila bolovi prestali. Krajem nedlje ili pocetkom narede redovna kontrola.Aida hvala

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Bolovi u stomaku
4.1.2011 0:01:40   
animagical
nazvacu ga sutra a ako ga ne bude mozda odem u clarususer posted image sad me mama prepade kao nije mi dobro prerano raditi vaginalni ultrazvuk...doduse ne znam ni sta bi mogao vidjeti...gm u vrh glave. jedva cekam da vidim da srce kucauser posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Bolovi u stomaku
4.1.2011 0:08:08   
myb@by

IZVORNA PORUKA: animagical

hvala gledacu da sutra nazovem i sto prije odem, cim me mogne primiti... ne znam da li da idem murtezicu ili nekome drugom iz razloga sto imam hipotireozu , epilepsiju i pozitivna antifosfolipidna tijela...pa je ova trudnoca bas rizicna. ja bi kao i sve zene da odem onome ko ce me najbolje paziti pa da je i na kraj svijeta,samo da beba bude dobro.


Draga ja sam na pocetku trudnoce imala te menstrualne bolove, radilo s eo blazim kontrakcijama. Pila sam mg i apaurin od 2 mg po potrebi, kasnije mi je dr propisala i injekcije progesterona i dabroston. Šrto se tice dr. ja bih ti preporucila dr. Divanovića koji je jako jako detaljan i koji nista ne prepušta slucaju. Sretno

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Bolovi u stomaku
4.1.2011 0:10:08   
ziki
Za to si u pravu, ja sam nemjuci pojma da sam trudna bil kod dr kad je bila neka 4 nedelja(3 nedelje i 2-3 dan) i nije na uz nije vidjela trudnocu.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Bolovi u stomaku
4.1.2011 0:31:47   
animagical
ima li neko divanovicev broj? da li narcuje ili ce me primiti u dan-dva? hvala vam svima puno, stvarno ste pomogle.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Bolovi u stomaku
4.1.2011 10:02:03   
lepao
033 663935

IZVORNA PORUKA: animagical

ima li neko divanovicev broj? da li narcuje ili ce me primiti u dan-dva? hvala vam svima puno, stvarno ste pomogle.


(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Bolovi u stomaku
5.1.2011 0:04:03   
animagical
zvala sam-uzv idem 13-og kada cu biti 6+0  a rekao mi da uzimam utrogestan 2x2 i bio je jako fin. hvala na preporuci:)

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Bolovi u stomaku
5.1.2011 0:06:55   
myb@by
Nema na cemu mila, stvarno je divan dr i jako detaljan sto je u tvom slucaju jako bitno. Sretno user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Bolovi u stomaku
8.1.2011 14:32:01   
lepao
ja imam ceste bolove koji traju oko sat dva i onda prestanu sat i opet tako par dana pa par dana nista...38 sedmica sam trenutno...dali smijem piti apaurin u ovoj fazi?

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Bolovi u stomaku
8.1.2011 14:48:14   
animagical
jesi sigurna da nisu to BH? pitaj dr ipak, ne uspavljuj dijete bez pitanjauser posted image

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Bolovi u stomaku
8.1.2011 16:46:15   
Lizy
Ja ne bih na svoju ruku to radila.. normalno jeda se u tom periodu maternica priprema za prave kontrakcije.. Jesi li radila CTG? Ako te bas boli, uzmi magnezijum sumece tablete, prilegni i odmaraj.. ako apaurinom ublazis ove bolove, kako ces skontat kad nastupe prave kontrakcije?? A ti si u terminu za porod, cak i ako se sad porodis, to nije nista neobicno..
Ja sam isto 38 nedelja i meni je dr rekao da su ti bolovi OK cim je CTG uredan, odnosno beba je OK.. a meni je cak prije 10 dana poceo ispadati sluzni cep..
Ne sekiraj se, ali ipak konsultuj doktora!! Sretno!

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Bolovi u stomaku
16.1.2011 0:27:34   
Neumorna
Veliki pozzz...ja se već neko vrijeme prebacujem sa teme na temu, zavisi u kakvoj mi se situaciji tijelo nalazi. user posted image sam 4 sedmice!! Čak se user posted image na ultrazvuku ni ne vidi (normalno).....ali imam bolove u stomaku, kao kad trebam dobiti!!! Križa me bole, stomak.....I naravno to me zabrinjava, danas mi se pojavio neki smeđkasti trag na gaćicama!!!! Iskreno se nadam da je sve u redu!!  ovo mi je prva trudnoća i želim kao i sve da bude sve ok!!!!! Pozzzzz

(odgovor članu Lizy)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Bolovi u stomaku
16.1.2011 13:33:40   
koka i po
idi doktoru neumorna..
smedji iscjedak moze(a i nemora) znaciti prijeteci pobacaj. 

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Neumorna)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Bolovi u stomaku
16.1.2011 14:39:06   
gagach
svako krvarenje u trudnoci ili smeckasti iscjedak treba ozbiljno shvatiti...Ne mora nista znaciti ali obavezno i odmah otidji doktoru da ti da terapiju...
Sretno i pozz

_____________________________

05.04.2011 postala mama predivnom djecaku...!

Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom....

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Bolovi u stomaku
16.1.2011 16:02:45   
animagical
pitaj dr da te hitno primi i pitaj da ti utrogestan, mene je isto boljelo i sada je ok. rekao mi je da se hitno javim samo u slucaju krvarenja i tog tamnog iscjetka.

(odgovor članu gagach)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Bolovi u stomaku
17.1.2011 12:20:31   
Lulu_08
Ja iako jos ni ne znam jesam li user posted image idem doktoru veceras.

Danas je 9 dana poslje poslednjeg odnosa a 16 dc i ja imam jake bolove u krstima i stomaku, a od malo prije i smedjkasti trag na dnevnom ulosku.

Nadam se samo da nije nista ozbiljno user posted image .

U prvoj user posted image  nisam imala iscjedak tako da mozda ovo i nije user posted image  nego upala ili slicno, ma nemam pojma, veceras doktoru i to je to...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *