|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolovi u stomaku
31.8.2010 21:27:43   
ivana st
Taurus želim ti da tegobe koje imaš što prije nestanu. Miruj i lezi, znam da je to sad teško ali nemoj razmišljat o nikakvim lošim scenarijima, čitaj nešto što voliš, slušaj muziku, pusti da drugi odrade sve poslove za tebe. velika pusa tebi i tvojoj bebici user posted image user posted image !

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu naidica)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Bolovi u stomaku
31.8.2010 21:29:24   
taurus
hvala ivana st user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Bolovi u stomaku
31.8.2010 21:41:01   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: taurus

sad moram mirovati htjel ja to ili ne, mada sam na bolovanju vec drugi mjesec ali opet me nesto povuce da radim i mislim da sam u subotu na vikendici bas pretjerala i eto mi rezultata, jer meni se malo sluzi pojavilo jos u nedjelju navece ali nisam htjela paniciti, a ovo jutros me je dotuklo

pa taurus mila....
ja tek sada vidim ova dešavanja...
srećo mirovanje je miroveanj...
nemoj da me ljutišuser posted image
ja sam u drugoj trudnoći ovakva hipeaktivan doživjela sve što i ti doduše u 5 mjesecu trudnoće...
taj bol us tomaku bio je grozan i nepodnošljiv...ispod na desnoj strani još gori i stalno prisutan
mirovanje stogo stalno mi doktor ponavaljo...
nakons sekine svadbe porkrvarim...od fizičkog napora
i onda fino dokrot mašić pita mog muža jel ja ležim il ne ležim...
muž kaže onako doktoer ja kad odem na posao dođem a porzori oprani...
ona vaj je hiperaktivna ta ne zna s mirom
i doktorm me strapa u bolnicu u 7 mjesecu trudnoće...
e onda sam mirovala...
samo do toaleta i nazad bila mi jekativnost...
molim te pazi se...nema radova nema zezanja...
ja znam imaš starijeg dječaka i ja sam imala hanadi tada i traži da se nosa i da ga podigneš i na biciklo staviš...sve ja to razumijem...
ja sam danima plakal što hanadi ne mogu nosat po kućiuser posted image
al više mi je teško bilo kada su me od nje razdvojili kada sam u bolnicu legla i onda je nisma nosala a l nisam ni vidjela 18 dana...najgorih 18 dana u mom životuuser posted image

zato pazi se molim te
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Bolovi u stomaku
31.8.2010 21:55:54   
taurus
hanady definitivno cu da se uozbiljim, obecavamuser posted image
bolje mi je ukuci lezati sa mm i djetetom, nego u bolnici sa MRSOM
i ja tebi saljem user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
31.8.2010 22:04:56   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: taurus

taman se pohvalih da me stomak ne boli i evo sad sam jedan sat peglala i odmah me presjeklo preko stomakauser posted image user posted image user posted image user posted image
neće valjda ovako stalnouser posted image user posted image user posted image
u prošloj trudnoći nisam imala ovakve probleme
baš se brinemuser posted image user posted image user posted image user posted image

de zene ostavi posao i odmaraj , nadji nekoga ja sma u 14 sedmici imala isti  problem i krvarenje bas od poslaaaaaaaaaa i onda sam mirovala nekoliko sedmica sve mm dok stavrno nisam zivnula , zato odmaraj a posao neka ceka.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Bolovi u stomaku
1.9.2010 10:28:37   
magnolija*
IZVORNA PORUKA: taurus

opet ja na ovoj temiuser posted image user posted image user posted image user posted image
danas sam imala grozan dan, bolje receno horor od dana
jutros negdje oko 11 kada sam otisla u wc primijetila sam krvavu sluz, koja se kasnije pocela pojacavati i pretvorila se u nesto kao krvarenje
toliko sam se prepala da ne mogu ni da vam opisem, jer nije mi jasno odakle krvarenje u 18. sedmici i to jos nakon silnih progesterona koje sam koristila
hitno sam otisla do svoje dr. koja me je pregledala, rekla da se cervix skratio ali da je zatvoren, a ja kada sam nakon pregleda ugledala njenu rukavicu svu krvavu umalo ne padoh u nesvijest
uputila me je na GAK a na putu do tamo milion crnih misli mi je proslo kroz glavu
nakon pregleda na GAK-u rekli su mi da je sa user posted image  sve ok, hvala Bogu, da je krvarenje iz cerviklanog kanala, a ne iz maternice i uzrok moze biti od fizickog napora pa do stresa
rekli su mi da moram STROGO mirovati sto podrazumijeva da smijem samo od sobe do kupatila i nazad i tako 7 dana, a ako krvarenje ne prestane za 2-3 dana da moram u bolnicuuser posted image user posted image user posted image user posted image
eto morala sam ovo ruzno iskustvo podijeliti s vama a mozda posluzi i nekoj drugoj user posted image  




taurus draga,

nemoj se igrati, nego lezi i odmaraj, molim te. jos si nekoliko sedmica u najkriticnijoj fazi trudnoce, zato okani se svih poslova i obaveza, nista nije vrijedno tvoje sekiracije i tvoje mrvice. hB nek je s bebicom sve u redu, a to krvarenje ce prestati kad se i ti smiris. ako je potrebno cijelih 9 mj. cuvati trudnocu, cuvaj je.
ja  sam 32. sedmica, nisam imala nikakvih problema, hB, do sad, a mogu ti reci da sam se i "igrala", iako mi mm nijie dozvoljavao,  i radila, vukla, teglila, nosala, cistila, domestos, permetal i ostala cuda koristila i sad me tek hvata neki strah od svega toga. hB sve je ok, zato se sad vise ne zezam, nema nikakvih napora velikih, osim laganih poslica i setnje.
zato lezi, primiri dok ti se situacija ne stabilizuje.
bice sve ok, aBd.
pozz


_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Bolovi u stomaku
1.9.2010 10:32:33   
taurus
ma sve smo mi zene iste, nesto nas vuce da radimo
ali od sada taurus samo leziuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu magnolija*)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Bolovi u stomaku
2.9.2010 0:47:06   
danza
Drage mame i trudnice i ja bi da podijelim svoje iskustvo sa vama, a i mogu vam reći evo čitajući ovu temu malo mi je kao laknulo jer sam sve mislila da se meni dešavaju čudne stvari! Dakle u 13. sedmici sam nakon puno pritiska i žigova u stomaku saznala da su to kontrakcije i da nosim jako nisko i to sve nakon što sam počela voditi trudnoću u privatnoj klinici jer me dr u skerlićevoj totalno zanemario i razočarao. Sada sam 16 sedmica i vec 3 sedmice primam progestron, magnezijum, omegu i naravno prenatal, dobila sam bila apaurin ali mi je bilo odvratno uzimati ga, nevolim taj osjecaj da me nesto puca, pa sam ga prekinula i zamolila dr. da ga uzmem samo po potrebi tj. što je manje moguće. Naravno ona je rekla ok ali ukoliko budem osjecala bolove i pritisak previše da primim progesteron na 3. dan umjesto na 5. Isto tako rečeno mi je da moram mirovati. Naravno to mi je teško palo ali mi je još teže palo kada sam od određenih bliskih osoba dobila komentare kao pa ok al nemoj se sad ulijeniti ili nemoraš ti to tako ozbiljno shvatat!!! Al eto rekla sam sama sebi netrebam nikome zamjerati na nerazumjevanju nego je važno da ja znam da je meni moje dijete sada najbitnije pa makar se i ulijenila!!! Uh što sam se ja raspisala, nadam se da nisam postala dosadna! Uglavnom, meni stomak pravo raste, i nekako mi je tvrd pravo, i strašan pritisak osjećam ali eto ovdje sam vidjela da su i druge imale taj problem ako se nosi nisko, pa to me malo tiješi, jednostavno ću morat prihvatiti da idem na wc svakih 10 minuta! Ali samo me brine ovaj stomak kao da sam u 5. mjesecu!!!

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Bolovi u stomaku
2.9.2010 0:51:18   
aida.
danza, dobro nam dosla.. i ja sam za vrijeme trudnoce, pogotovo na pocetku imala osjecaj da cu eksplodirati. s obzirom da sam i prije trudnoce imala stomaka, cim sam ostala trudna nekako mi je postao tvrd i zategnuo se a sto mi je dr. rekla da je normalno kod nekih osobba, a sto se tice glupih komentara uopeste nemoj da se opterecujes pogotovo ne u tom stanju u kom si sad. ako treba ignorisi osobe koje zadaju takva razmisljanja.... uzivaj u trudnoci i cuvaj dobro svoje pile... zelimo ti puno srece i sto laksih 9 carobnih mjeseci... nadam se da ce sve proci bez ikakvih vecih problemauser posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu danza)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Bolovi u stomaku
2.9.2010 9:55:35   
rose
IZVORNA PORUKA: danza

Drage mame i trudnice i ja bi da podijelim svoje iskustvo sa vama, a i mogu vam reći evo čitajući ovu temu malo mi je kao laknulo jer sam sve mislila da se meni dešavaju čudne stvari! Dakle u 13. sedmici sam nakon puno pritiska i žigova u stomaku saznala da su to kontrakcije i da nosim jako nisko i to sve nakon što sam počela voditi trudnoću u privatnoj klinici jer me dr u skerlićevoj totalno zanemario i razočarao. Sada sam 16 sedmica i vec 3 sedmice primam progestron, magnezijum, omegu i naravno prenatal, dobila sam bila apaurin ali mi je bilo odvratno uzimati ga, nevolim taj osjecaj da me nesto puca, pa sam ga prekinula i zamolila dr. da ga uzmem samo po potrebi tj. što je manje moguće. Naravno ona je rekla ok ali ukoliko budem osjecala bolove i pritisak previše da primim progesteron na 3. dan umjesto na 5. Isto tako rečeno mi je da moram mirovati. Naravno to mi je teško palo ali mi je još teže palo kada sam od određenih bliskih osoba dobila komentare kao pa ok al nemoj se sad ulijeniti ili nemoraš ti to tako ozbiljno shvatat!!! Al eto rekla sam sama sebi netrebam nikome zamjerati na nerazumjevanju nego je važno da ja znam da je meni moje dijete sada najbitnije pa makar se i ulijenila!!! Uh što sam se ja raspisala, nadam se da nisam postala dosadna! Uglavnom, meni stomak pravo raste, i nekako mi je tvrd pravo, i strašan pritisak osjećam ali eto ovdje sam vidjela da su i druge imale taj problem ako se nosi nisko, pa to me malo tiješi, jednostavno ću morat prihvatiti da idem na wc svakih 10 minuta! Ali samo me brine ovaj stomak kao da sam u 5. mjesecu!!!


a jel imas redovnu probavu i stolicu...mozda se samo napuhujes...ja sam u 7-om mjesecu...skoro 8-i...nosim nisko, stalno trcim u wc citavu trudnocu i stomak mi je mnogo manji nego u ostalih trudnica koje su u istoj sedmici...ja sve kontam da to ima veze sa praznjenjem crijeva...to kod mene ide svaki dan a nekad i 2 puta dnevno user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu danza)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Bolovi u stomaku
2.9.2010 10:01:26   
veeseelaa
ja sam imala bolove u stomaku slicno menstrualnim sve negdje tamo do 6 mjeseca, dr mi je rekao da se materica siri i da je to razlog, ja bas privatnim dr ne bi vjerovala sve sta kazu, njima je u interesu da im pacijent cesce dolazi radi novca
Ipak bi potrazila misljenja nekog dr na GAK-u, a ako ipak smatras da ti nece sve lijepo objasniti nadji neku stelu

< Poruku je uredio veeseelaa -- 2.9.2010 10:02:00 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Bolovi u stomaku
2.9.2010 12:28:22   
danza
Hvala ti aida. na dobrodošlici user posted image i na lijepim riječima, sad mi je laknulo jer vidim da nisam jedina sa tim nekim cudnim simptomima, a vala si upravu što se tiče ovih nekih komentara i stavova na koje sam naletila nekako na prvu te zaboli kad vidiš da ti bliže osobe nemaju razumjevanja al' kao što ti kažeš netreba se obazirat, ja samo kažem ko nema razumjevanja njegov problem...user posted image

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Bolovi u stomaku
2.9.2010 12:34:52   
danza
I ja sad imam extra redovnu stolicu, ono sam jedno vrijeme imala zatvor užaaas al sad ne! mada sam sklona onim nekakvim gasovima pa možda i to utiče da mi je stomak još veći, a meni se to pravo primjeti jer ja sam dosta sitna pa mi svi govore jaooo kako ti već je narastao stomak user posted image al kao što ste spomenule i ti rose i aida, moraću prihvatit da mi se stalno ide na wcuser posted image  

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Bolovi u stomaku
22.9.2010 18:47:25   
Lizy
Drage moje, evo i mene sa bolovima..user posted image
Ja sam u 23. sedmici trudnoce, a na bolovanju sam vec mjesec i po.. Kada mi je doktorica(privatnik) rekla da imam kontrakcije koje je vidjela na ultrazvuku, a ja bas i nisam imala nekih bolova u 17. nedelji, i da je posteljica nisko, da moram piti apaurin, ja se istraumirala i pravo na bolovanjeuser posted image . Onda konsultujem drugog ginekologa koji kaze da nije strasno i da ne pijem apaurin, samo po potrebi..A nije me ni pregledao! I taman kontala da se vratim na posao, kad jedan dan dobijem bolove kakve opisuje Taurus = po dnu stomaka, nekad udara u krsta, potraje neko vrijeme.. otisla dr. u Drzavnoj bolnici i kaze mi da to sto opisujem jesu kontrakcije i da moram strozije mirovati i piti Apaurin 2x dnevno uz magnezij.. kucne poslove dijelim sa MM, starije dijete mi mama cuva, a ja lezim koliko mogu, i osjecam se HB bolje.. Iako cu najvjerovatnije ostati bez poslauser posted image , najvaznije mi je da je moja bebica dobro..
Hocu da kazem da svaka od nas ima drugacije bolove i drugacije dozivljavanje boli- ono sto je za neku "normalno", drugoj je nepodnosljivo, pa je najbolje da konsultujemo doktore, da se rijesimo sumnji!
Zelim nam srecu svima!

(odgovor članu danza)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Bolovi u stomaku
20.10.2010 9:47:45   
myrkić
Zdravo buduce mame user posted image ....
Ja sam nova na forumu pa bih vas zamolila za neki vas savjet ili iskustvo.
U 22 sedmici sam trudnoce i prije nekoliko dana sam imala u tri dana po jedan jaki bol ispod stomaka, toliko jak da sam milila da cu da siznem naprosto user posted image . Jucer sam bila kod ginica i rekla mi je da je beba u redu i grlic odlican ali je prob sto nosim nisko i bebina glava je dole okrenuta tako da pritisce vodenjak. Rekla mi je da sam imala male kontrakcije pa mi je zbog toga dala neke lijekove kao sto su GYNIPRAL pracen, u slucaju jakog luapnja srca i drhtanja, ISOPTIN. Pa me zanima da li je neka od vas imala isti prob i steti li to sta bebi?? Jako sam se uplasila user posted image
Unaprijed hvala

(odgovor članu Lizy)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Bolovi u stomaku
20.10.2010 9:54:57   
nikita
dobro dosla na forum,
nemoj se sekirati sve ce biti u redu samo malo ovih dana miruj ako ne radis... Pila sam i ja te tablete i Apaurin uz njih , to su tablete protiv kontrakcija. Nosila sam i ja nisko i morala sam lezat do kraja trudnoce al ja sam imala prije spontani i krvarenje u 12tj tako da sam ja bas nila u rizicnoj skupini. Ako tebi nije rekao da lezis ne moras lezat samo vise odmaraj, nemoj da se naprezes, tesko dizes, sekiras itd. Sve ce to biti u redu


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu myrkić)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Bolovi u stomaku
20.10.2010 9:58:09   
taurus
lijekove koje si dibula ne štete bebi i moraš ih koristit da ne bi došlo do prijevremenog porda ne daj Bože, a znaš šta to nosi sa sobom
zato koristi propisanu terapiju i miruj obavezno
veliki broj trudnica ima isti problem zato samo slušaj svog dr. i uživaj u trudnoći

(odgovor članu myrkić)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Bolovi u stomaku
20.10.2010 10:00:58   
myrkić
Hvala NIKITA, nadam se da ce sve biti u redu.... A vec mi je ginic rekla da moram da lezim i nosim pojas pa to vec cinim a ovo je bila vanredna situacija sa bolovima i prije nego sto sam trebala na kontrolu morala sam otici da se konsultujem radi kontrakcija koje su me poklopile. user posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Bolovi u stomaku
20.10.2010 10:03:56   
myrkić
taurus ja to znam jer mi je upravo i ona to rekla, zato se i jesam uplasila....hvala u svakom slucajuuser posted image

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Bolovi u stomaku
20.10.2010 10:30:33   
tinchita
Draga myrkić,
ja sam u 16. tjednu imala lagano krvarenje, zapravo više je to bip smeđi iscjedak, - uzrok ostao nepoznat, najvjerojatnije naprezanje, i tada sam pila gynipral i isoptin + apaurin nekih 15-ak dana! I sve bilo uredu. Krvarenje se ponovilo u 32. tjednu i opet ista terapija dok nisam fino ušla u 9. mjesec trudnoće i evo sve fino prošlo, rodila sam u terminu. Jako je važno da se puno odmaraš, ne naprežeš i da se ne BRINEŠ!
Potpuno razumijem kako se sad osjećaš, ali samo slijedi upute dr. i sve će biti dobro...user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

V 31.12.2009.
A 19.9.2013.

(odgovor članu myrkić)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Bolovi u stomaku
20.10.2010 10:38:14   
tinchita
IZVORNA PORUKA: tinchita

Draga myrkić,
ja sam u 16. tjednu imala lagano krvarenje, zapravo više je to bip smeđi iscjedak, - uzrok ostao nepoznat, najvjerojatnije naprezanje, i tada sam pila gynipral i isoptin + apaurin nekih 15-ak dana! I sve bilo uredu. Krvarenje se ponovilo u 32. tjednu i opet ista terapija dok nisam fino ušla u 9. mjesec trudnoće i evo sve fino prošlo, rodila sam u terminu. Jako je važno da se puno odmaraš, ne naprežeš i da se ne BRINEŠ!
Potpuno razumijem kako se sad osjećaš, ali samo slijedi upute dr. i sve će biti dobro...user posted image user posted image user posted image user posted image




Eh da, zaboravih napisati, ja sam također imala bolove u stomaku i križima, nalik onim menstrualnim.


_____________________________

V 31.12.2009.
A 19.9.2013.

(odgovor članu tinchita)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Bolovi u stomaku
21.10.2010 18:39:13   
Lizy
Draga myrkic, znam kako se osjecas.. ja imam lagane kontrakcije jos od 17. nedelje (sad sam u 27.) i nisko nosim i povremeno imam iste takve bolove od kojih mislim da cu siznut, ne zbog jacine bola nego vise zbog sekiracije.. user posted image ali se malo primirim, legnem na lijevi bok i prodje.. najvaznije je da se puno odmaras i ne sekiras, to skodi i tebi i bebi. Ja pijem apaurin od 2mg 2 puta dnevno i Magnezij sumece tablete i eto izgurala sam tako 10 sedmica, pa ces i ti, samo polako.. Znam i zenu koja je pila istu terapiju kao i ti, iznijela je trudnocu do kraja i rodila zdravu bebicu! Ako si zaposlena, mislim da bi ti dr. trebao otvoriti bolovanje, meni su odmah to savjetovali.. Cuvaj se.. bice sve OK! Sretno!

(odgovor članu tinchita)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
2.11.2010 12:44:16   
principessa
user posted image Ja sam prije šest ghodina imala spontani pa onda  tri mjeseca kasnije tešku trudnoću, krvarila od drugog mjeseca....sad sam opet trudna tek u petoj  nedjelji i vjerujem da će sve biti OK. Imam leptiriće u stomaku, kao da ću  dobiti i doktor mi preventive radi propisao dabroston. Vjerujem da će sve biti OK. Moram vam reći da sam pri prvoj trudnoći imala luđačke bolove i spontani a i druga je bila teška ali  nije me bolio stomak, nego sam nosila nisko pa me više pritisak maltretirao, ko sad će sve ispasti  i  ležala sam gotovo pet mjeseci kod kuće..... i  na kraju rodila djevojčicu....al valjda su  ovi  blagi grčići normalni.....

(odgovor članu luckyluke)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Bolovi u stomaku
2.11.2010 21:26:33   
boogy woogy
IZVORNA PORUKA: rose

...nosim nisko, stalno trcim u wc citavu trudnocu


Ja moram priznati  da kako sam otkrila pojas za trudnice da mi je trudnicki zivot puuuuno laksi. Svakoj bih trudnici u zadnjem tromjesjecju preporucila a POOOSEBNO onim sto nisko nose! Ima ih kupiti u nekim apotekama. Ja sam pronasla u dvije privatne apoteke. Raspon cijena se krece od desetak KM do Chicco trudnicog  pojasa sa gacama koji kosta 60 KM. Meni je pojas spas jer vise ne osjecam pritisak na mjehur takodjer me ledja vise ne bole i bol u kukovima i karlici je manji. Moram naglasiti da mi je ovo druga trudnoca i da sam sitne gradje a po svemu sudeci radjam krupnu musku djecuuser posted image Prvog sina sam rodila na carski tako da mi sad druga beba jos dodatno vrsi pritisak na rez a pojas taj pritisak otklanja.


_____________________________

"Raj na zemlji nalazi se na grudima zene, ledjima konja i na stranicama knjiga" Arapska poslovica

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Bolovi u stomaku
2.11.2010 21:33:39   
boogy woogy
Takodjer bi vam svima preporucila ovaj polozaj http://www.jenniferwolfeyoga.com/blog/2009/12/yoga-for-pregnancy-cat-pose/

Ovo je nesto nevjerovatno ugodno kada dobijete kontrakcije, bolove u stomaku i ledjima.


_____________________________

"Raj na zemlji nalazi se na grudima zene, ledjima konja i na stranicama knjiga" Arapska poslovica

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *