|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolovi u stomaku
24.5.2010 8:52:01   
Nana84
Bolovi su popustili sutradan, ali baš sam se isprepadala. Krvarenje ništa a ni iscjedak, nisam imala. Imala sam prvi grč user posted image nnoga mi zamalo nije otpala user posted image nikad prije nisam imala grčeve i kad me uhvatio ja samo što nisam zaplakala, popustilo je nakon nekih 5 minuta ali kasnije me bolila noga kao da sam istegla taj dio. E uzela sam magnezij, nakon vikenda sve ok. On će mi onda pomoći i kod bolova u stomaku (jajnika)? to je super al je odvratan za popit, uf meni barem user posted image

(odgovor članu curicaa)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Bolovi u stomaku
24.5.2010 14:01:47   
koka i po
Imaš Magnezij šumeće tablete u svakoj prodavnici.One nisu loše za popiti.Ja sam te koristila.Magnezij pomaže kod bolova prilikom razvlačenja maternice i grčenja mišića.Ja sam ga pila od četvrtog mj.trudnoće.

(odgovor članu Nana84)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Bolovi u stomaku
24.5.2010 14:17:39   
Nana84
Pijem, pijem svaki dan. Kupila Dietpharm ali mi je mnogo odvratan user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Bolovi u stomaku
24.5.2010 14:22:42   
mimh
ja pijem kiselu sa dodatkom Mg, rješava dva problema-stolicu i grčeve maternice

(odgovor članu Nana84)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Bolovi u stomaku
26.5.2010 10:49:03   
Mijuki
Drage moje,

I ja sam user posted image  9 sedmica i par dana, i imam iste probleme, tj bolove u stomaku, cas s jedne cas s druge strane, nesto kao da me stipka i probada, ali ne konstantno, mada mislim da me ne boli maternica, vec da mi se misici razvlace i da me crijeva bole. Kada govorimo o bolovima, ja imam prilicno visok prag bola, tako da ne znam na koji intenzitet trebam da reagujem i da zakazem pregled. Prosle sam sedmice bila kod doktora i rekao mi je da mi je trudnoca "beton" i to me je malo oraspolozilo. Vidim da i vi imate slicne probleme, zato mi je lakse kad ovako podijelim svoje brige. Samo da mi moj bebi bude dobro, aBd!

(odgovor članu mimh)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Bolovi u stomaku
26.5.2010 16:13:29   
gerberka
IZVORNA PORUKA: Mijuki

Drage moje,

I ja sam user posted image  9 sedmica i par dana, i imam iste probleme, tj bolove u stomaku, cas s jedne cas s druge strane, nesto kao da me stipka i probada, ali ne konstantno, mada mislim da me ne boli maternica, vec da mi se misici razvlace i da me crijeva bole. Kada govorimo o bolovima, ja imam prilicno visok prag bola, tako da ne znam na koji intenzitet trebam da reagujem i da zakazem pregled. Prosle sam sedmice bila kod doktora i rekao mi je da mi je trudnoca "beton" i to me je malo oraspolozilo. Vidim da i vi imate slicne probleme, zato mi je lakse kad ovako podijelim svoje brige. Samo da mi moj bebi bude dobro, aBd!


hoće akoBogda!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i tvoj i svake od nas user posted image akoBogdauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mijuki)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Bolovi u stomaku
30.5.2010 12:56:28   
curicaa
Jucer sam bila kod doktorice na kontroli user posted image i rekla mi je da je sve ok jos je tu prisutna cista od prije.Primjetila sam
evo zadnjih nekoliko dana da sam se prehladila i kada vrsim malu nuždu osjetim da me pece poslije.Ovdje gdje sam ja nema u prodavnicama caj od brusnice a ni ti ploda od brusnice.Pa bi zamolila ako vi znate da li mogu ja da prijem
uvin-H caj i da li je to dozvoljeno u trudnoci ja sam u 5-6-toj sedmici?
I jos da vas pitam malo prije sam primjetila na doljnjem vesu iscedak smedje boje i bas sam se puno uplasilauser posted image zbog toga jer neznam sta je i zbog cega to sada pa bi vas mile moje zamolila ako imate neko slicno iskustvo da mi kazete sta da radim je li to ok ili...user posted image .

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Bolovi u stomaku
30.5.2010 13:05:30   
AMELIC
Curice ne bih da te plašim ali smeđi iscjedak nije ni malo dobar znakuser posted image  Ne mora nužno značiti loše, ali kod mene je nažalost to malo smeđeg kasnije postalo obilnije i završilo spontanim u 10 sedmiciuser posted image user posted image user posted image  Mislim da bi se obavezno trebala javiti svojoj dr. što prije, jer nije se s tim igrati! Izvini ako sam te uplašila al bolje pokušati što prije spriječiti da se nešto dogodi, mada opet kažem možda nije ništa strašno! Želim ti sve najnaj i da ti trudnoća bude školskauser posted image
Ps. nemoj piti uvin čaj, obavezno nađi brusnicu...mora biti negdje, pošalji muža nek traži dok ne nađeuser posted image

< Poruku je uredio AMELIC -- 30.5.2010 13:06:29 >


_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu curicaa)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Bolovi u stomaku
30.5.2010 13:07:13   
acudesa
IZVORNA PORUKA: curicaa

uvin-H caj i da li je to dozvoljeno u trudnoci ja sam u 5-''-toj sedmici?


ne ovaj čaj, traži neki koji mogu trudnice, pitaj u apoteci
a, možda ti je pukla cista, uglavnom-sutra ginekologu da si načisto

< Poruku je uredio acudesa RR -- 30.5.2010 13:08:19 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu curicaa)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Bolovi u stomaku
30.5.2010 13:17:23   
ZWONCICA
Curicaa, nikako uvin caj pronadji brusnicu meni je doktor rekao da uvin caj nikako. A za iscedak obavezno kod doktora sto pre. Ne mora da bude nista strasno, ali doktor najbolje zna, ako ti se pojavi jos u toku dana vidi da li mozes i danas na pregled. Zelim ti sve najbolje.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Bolovi u stomaku
30.5.2010 14:20:59   
gerberka
ah, i nas boli pupo user posted image , a tek ćemo na prvi pregled user posted image

(odgovor članu ZWONCICA)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Bolovi u stomaku
30.5.2010 20:42:47   
curicaa
Mile moje evo da vam javim bila sam na pregledu i kaze dr. da je ok da nije problem dok se pojavljuje smedji iscjedak ali ne u velikim kolicinama,a problem je kada krene krv vjeruj te mi da sam se bila pravo uplasila user posted image user posted image .Radila sam UZ i rekla mi je jos dr. da nosim nisko bebu i kaze ona da u ovom mome slucaju da je 50:50% da li da ostane ili ne beba i to me je uplasilouser posted image ali dala mi je tablete za podizanje bebe malo prema gore i kaze da ce biti abd sve ok user posted image i to cu da prijem do 17 sedmice.
Moram da se sto vise odmaram ne smijem da putujem s autom nikako i tak....

Hvala vam puno mile moje na savjetima puno mi je to znacilouser posted image , sta bi smo mi jedna bez drugeuser posted image user posted image .

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Bolovi u stomaku
30.5.2010 20:45:02   
acudesa
hvala Bogu, ne razmišljaj ni o čemu...sve će biti uredu...user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu curicaa)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Bolovi u stomaku
31.5.2010 12:47:02   
Nana84
Curicaa, pazi se i odmaraj da bebi bude dobro. Uvin H čaj ne smiješ piti, to je i meni moj doktor rekao, samo brusnicu. Bit će sve ok. nemoj se brinuti

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Bolovi u stomaku
31.5.2010 12:58:09   
gagach
IZVORNA PORUKA: gerberka

ah, i nas boli pupo user posted image , a tek ćemo na prvi pregled user posted image
ej draga kako te boli stomak? Ako imas mala ziganja i probadanja da znas da je to normalno...nemoj da se sikiras i da budes tuzna unaprijed.
Kada ti je termin kod doktora?

_____________________________

05.04.2011 postala mama predivnom djecaku...!

Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom....

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Bolovi u stomaku
31.5.2010 13:00:02   
gagach
IZVORNA PORUKA: curicaa

Mile moje evo da vam javim bila sam na pregledu i kaze dr. da je ok da nije problem dok se pojavljuje smedji iscjedak ali ne u velikim kolicinama,a problem je kada krene krv vjeruj te mi da sam se bila pravo uplasila user posted image user posted image .Radila sam UZ i rekla mi je jos dr. da nosim nisko bebu i kaze ona da u ovom mome slucaju da je 50:50% da li da ostane ili ne beba i to me je uplasilouser posted image ali dala mi je tablete za podizanje bebe malo prema gore i kaze da ce biti abd sve ok user posted image i to cu da prijem do 17 sedmice.
Moram da se sto vise odmaram ne smijem da putujem s autom nikako i tak....

Hvala vam puno mile moje na savjetima puno mi je to znacilouser posted image , sta bi smo mi jedna bez drugeuser posted image user posted image .
Lezi, miruj i odmaraj....mazi stomak i gledaj lagane ljubavne filmove...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

05.04.2011 postala mama predivnom djecaku...!

Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom....

(odgovor članu curicaa)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Bolovi u stomaku
7.6.2010 14:04:45   
koka i po
Ej curicee ima li šta novo?Kako si?

(odgovor članu gagach)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Bolovi u stomaku
7.6.2010 16:52:23   
sandra24
evo da se i ja malo pridruzim pitanjem user posted image
usla sam u 35. sedmicu, do sada normalno jedem i nisam imala vecih problema sa probavom i bolovima u stomaku, sve do jucer.
nakon rucka poceo me naglo zigati zeludac te se bok porsirila na ostatak stomaka. uglavnom me nije bolio donji stomak, vec se sve odvijalo gornjim dijelom. jos uvijek ponekad zigne, da ostanem bez daha, pa prestane, pa opet pojavi, grozno..
pa bih htjela da upitam da li je jos ko imao takvih porblema
lijep pozdrav svimuser posted image

(odgovor članu Nana84)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Bolovi u stomaku
11.6.2010 13:46:18   
curicaa
Hvala ti mila moja KOKA I PO na pitanju dobro sam molim boga da samo ovako i potraje do kraja user posted image malo me ponekad zigne stomak, ali dobro je nije bas puno jak bol.Zadnji put kada sam bila na kontroli vidjela sam odkucaje bebinog srcauser posted image i vadila sam nalaze i nasli su mi malo u urinu bakterija i prepisala mi je doktrica ampiciline ali nesto se bojim da nece naskoditi bebi ona kaze da nece, ali ja opet imam neke sumnje da li ti znas je li to ok ili ne?user posted image user posted image


(odgovor članu sandra24)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Bolovi u stomaku
11.6.2010 13:48:02   
hanabanana
Doktorica ginekolog ti ne bi prepisala tablete koje će naštetiti plodu.
Neliječenje urinarne infekcije može više naštetiti, pa i dovesti do pobačaja.
Pij puno čaja od brusnice, nikako uvin čaj!

(odgovor članu curicaa)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Bolovi u stomaku
11.6.2010 13:52:27   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: curicaa

Hvala ti mila moja KOKA I PO na pitanju dobro sam molim boga da samo ovako i potraje do kraja user posted image malo me ponekad zigne stomak, ali dobro je nije bas puno jak bol.Zadnji put kada sam bila na kontroli vidjela sam odkucaje bebinog srcauser posted image i vadila sam nalaze i nasli su mi malo u urinu bakterija i prepisala mi je doktrica ampiciline ali nesto se bojim da nece naskoditi bebi ona kaze da nece, ali ja opet imam neke sumnje da li ti znas je li to ok ili ne?user posted image user posted image



naravno da je ok...ok jnebi bilo samo uslučaju draga moja da ne piješ antibitik koji ti je porpisan od strane ljekara.
ja sam u drugoj trdudnoći i pil ambiclin i nakon toga ležala u bolnivci na čuvanju trudnoće 21 dan i primala ga inekcijom 2 puta dnevno. rodila sam djevojčicu koja sada ima 16 mjeseci ...zdravu i pravu.
Ono što ljekar propiše raditi se treba...ja znam da svi trebamo malu sugestiju ali ljekovi nisu uvijek oni koji nam škode...nedaka se ne uzimanje istih pokaže kao kontraproduktivno.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu curicaa)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Bolovi u stomaku
11.6.2010 14:05:54   
curicaa
Hvala vam mile na savjetima puno mi oni znace ma znate i same cim zena ostane u user posted image stanju odmah se stvori majcinski osjecaj i briga,a meni je ovo prva trudnoca pa bas i nemam puno iskustva o tome.

Hvala vam jos jednom mile moje.user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Bolovi u stomaku
11.6.2010 14:07:41   
hanabanana
Radi te infekcije slobodno cijelu trudnoću možeš piti brusnicu.
Koristit će ti.
A kad ti dosadi brusnica, onda udri po rooibosu.
Naime, to su dva čaja koje trudnice mogu bez bojazni piti.

< Poruku je uredio hanabanana -- 11.6.2010 14:08:37 >

(odgovor članu curicaa)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Bolovi u stomaku
11.6.2010 14:19:15   
mynxlee
Kao sto rece Hanabanana za cajeve, treba i sto vise tekucine piti.

Curice, sto se smedjkastog iscjetka tice, imala sam ga i ja prva tri mjeseca imala i to samo po jedan dan u periodu kada bih trebala dobiti user posted image Sve je ok, trudnoca lijepo napreduje i sad sam u 22. nedelji.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Bolovi u stomaku
12.6.2010 8:03:17   
curicaa
Mile moje ja sam i ranije rekla da ovdje gdje ja zivim nema da se nadje brusinca caj a znam da osim nje nemogu ni jedna drugi caj da koristim mislim sto se tice bakterija u urinu,ali eto koristim te tablete i pijem sto vise tecnosti pa valjda bude dobrouser posted image aBd.


(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *