|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lekovito bilje
29.11.2008 22:11:30   
emy
sabas hvala na receptu,
moram se nadovezati
meni je dr. prije 3 god. kada sam imala jaku upalu jajnika i trpila najuzasnije bolove u zivotu
preporucio da pijem caj od majdonosa = persun i macinu travu, pored pilula koje mi je dao
ja tada jos nisam razmisljala o user posted image  tako da sam je izbjegavala user posted image

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Lekovito bilje
30.11.2008 15:39:03   
ena0002
Zelja da nije slucajno trava "puca", ja sam cula za pucu, ali ne znam za sta je dobrauser posted image

(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Lekovito bilje
30.11.2008 21:08:01   
princ
user posted image nasla sam macinu travu u biljnoj apoteci,nadam se da ce mi pomoci sto pre da vidim dve user posted image ,ciklusi su mi inace redovni samo su se malo skratili sa 6 dana na 4,u svakom slucaju bice mi od velike pomoci da user posted image ,baa sam bila srecna kad sam je kupila,evo ved pijem drugu solju jeste malo gorak ali moze se piti kad se ohladiuser posted image user posted image

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Lekovito bilje
30.11.2008 21:14:26   
emy
jesi li trazila i vrkutu = gospin plast
na forumu sam cula da su obje jako dobre, a kasnije sam dosta citala i uvjerila se
ja ih pijem u kombinaciji, 2 solje vrkute i 1 mace dnevno
pa vidjet cemo

medolino , vidim te
znam da nije mjesto ali kako ide terapija

< Poruku je uredio emy -- 30.11.2008 21:15:26 >

(odgovor članu princ)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Lekovito bilje
30.11.2008 21:19:51   
princ
nisam,trazila sam samo macinu travu,probacu sada samo ovu pa videcemo sledeci put posle pauze,kazu pije se samo 3 mjeseca a negde pise i samo 40 dana a onda se pravi pauza od mjesec dana.user posted image

(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Lekovito bilje
30.11.2008 21:27:21   
emy
i ja sam isto tako cula i preferiram da je pijem 3 mjeseca
a nakon toga cu napraviti pauzu
s tim ako nisi znala, pije se samo do ovulacije i nakon toga pauza do neocekivane user posted image
to sam naucila na forumu, nisam ranije znala user posted image

(odgovor članu princ)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Lekovito bilje
30.11.2008 21:34:45   
princ
negde sam citala da se ne pije za vrijeme user posted image ,kako je ti pijes,sve me to sad pomalo zbunjuje,znaci ja je pijem do pocetka plodnih dana, onda pravim pauzu do user posted image i tako 3 mjeseca pa onda ceo mjesec pravim pauzu ako sam dobro shvatila?user posted image user posted image

(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Lekovito bilje
30.11.2008 21:42:49   
emy
ja je nisam pila za vrijeme user posted image  iako nisam nigdje procitala dali se moze piti
pijem je od 5 dc do ovulacije, ali posto ja neznam kada mi je tacno ovulacija
pravim pauzu od 20-21dc
znaci pijem je oko 15 dana mjesceno

(odgovor članu princ)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Lekovito bilje
30.11.2008 21:55:09   
bebana27
ja vam ne pijem vise te cajeve sad sam pocela da pijem biljno ulje za pojacanje imuniteta i dobro ja za trudnocu mislim da poboljsava trudnocu

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Lekovito bilje
30.11.2008 22:01:23   
emy
a kakav je sastav biljnog ulja
koje su mjesavine
nadam se da se bolje osjecas

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Lekovito bilje
30.11.2008 22:31:41   
riba78
drage trudilice,dali je neko koristio,terapiju,

od sadika bilalovića,

to su neke biljne kapi.


(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Lekovito bilje
1.12.2008 12:53:05   
bebana27
koristim ih vec skorom 8 dana i stvarno se osjecam bolje nemam vise malaksalost uglavnom je pozitivno sto se tice imuniteta jer sam cula ako oslabi imunitet ne mozes zatrudnijeti mislim male su sanse.ulje se zove curukota pa se vi raspitajte dalje da li bi vama to pasalo valja pokusati nista vas nece kostati zauser posted image sve se radi

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Lekovito bilje
2.12.2008 15:24:05   
sanja977
IZVINTE STO NISAM PISALA RANIJE, ALI NISAM SE DRUZILA SA RACUNAROM.
KAD JE U PITANJU PRIPREMA NAPITKA OD SMREKE, PRIPREMA SE NA SLJEDECI NACIN:5-6 VRHOVA SMREKE SE STAVI U 1 L KLJUCALE VODE I VRI 2-3 MINUTA.
CAJ I NEMA NEKOG POSEBNOG UKUSA, UGLAVNOM NIJE GORAK, PA SE MOZE PITI. JA SAM GA KORISTILA, ALI NIJE MUZ, PA SAM I ODUSTALA. ALI PROBACU I NADAM SE DA CU ISTRAJATI TIH 40 DANA.

(odgovor članu orhideja)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Lekovito bilje
2.12.2008 15:38:55   
lejlas30
IZVORNA PORUKA: riba78

drage trudilice,dali je neko koristio,terapiju,

od sadika bilalovića,

to su neke biljne kapi.




Upravo iduce sedmice ja i MM idemo kod njega. Jucer sam ga zvala i zakazala za iducu sedmicu.

Moja poznanica sest godina nije ostajala trudna, muz je imao slabe plivace. Nema sta nisu pokusavali, isli su i na inseminaciju, i nista. Neko joj je onda preporucio Sadika, i sa muzem je otisla.

Pogledao je nalaze, i njene i njegove, i odredio im neku terapiju, mislim da su neki sirupi, po tri za oboje. Ona je nakon prve terapije zatrudnila, a u drugom stanju je do sada ostala ukupno cetiri puta. Nazalost, prva tri puta nije mogla sacuvati plod zbog niske materice. Zadnji put je, hvala Bogu dragom, uspjela i rodila je zdravog djecacica. user posted image user posted image user posted image
Zato odoh i ja da vidimo sta ce biti.

_____________________________

Tri godine u braku
1. ICSI = 0

Gospodaru moj
Podsjećaj me stalno
Da je neuspjeh iskušenje
Koje prethodi uspjehu

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Lekovito bilje
2.12.2008 17:43:39   
riba78
draga LEJLA i ja sam ćula da ima dosta uspjeha,

tako da i ja planiram otići.

želim ti da što prije ugledaš user posted image
javi rezultateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lejlas30)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Lekovito bilje
3.12.2008 9:25:53   
lejlas30
Ribice puno puno ti hvala. user posted image  user posted image user posted image  
Javim sta je bilo kad odemo kod njega user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri godine u braku
1. ICSI = 0

Gospodaru moj
Podsjećaj me stalno
Da je neuspjeh iskušenje
Koje prethodi uspjehu

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Lekovito bilje
9.12.2008 18:26:06   
mamy Sabina
IZVORNA PORUKA: zelja

jedno pitanje za sve vas,user posted image

dali je VAMA poznat caj pod imenom PUTA????? 





Želja da nije u pitanju trava koja se zove ruta?Ova:






RUTA (RUTVICA)-biljka
(Rutae herba)

user posted image

Sadrži eterično ulje, flavonske glikozide, furanokumarine, alkaloide kinolinskog tipa. Treba je koristiti samo u obliku standardiziranih gotovih pripravaka. U homeopatskim pripravcima daje se kod nagnječenja mišića i zglobova, bolesti vena. U "narodnoj medicini" koristi se za poticanje menstruacije, kod glavobolje. Ne  smije  se  primjenjivati  tokom  trudnoće.






_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu zelja)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Lekovito bilje
11.12.2008 12:53:56   
meriem
evo jednan zanimljiv caj za nas trudilice pa ako neko zna gdje se moze nabaviti neka javne http://www.early-pregnancy-tests.com/fertility-tea.html

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Lekovito bilje
11.12.2008 20:35:49   
sabas
sto se tice vrhova smreke da li se misli na bobice tj plod smreke, mi smo ove god napravili sok od smreke nadam se da ima slican efekat ako nista zdravo je nema aditiva i zasladjivaca vjestackih (tri kg smrekovih bobica, 1/2 smedjeg secera 5 soka od limuna pokiseliti u 10 l vode da odstoji 15 dana na toplom) taj pripravak je dobar za infekcije mokracnih kanala, bubrege a i dobar je jedva cekam da bude gotov

(odgovor članu meriem)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Lekovito bilje
12.12.2008 0:40:59   
Aquarius
Surfajući po internetu slučajno sam naišla na ovo.

MED I CIMET

NEPLODNOST
Yunani i Ayurvedic su godinama koristili med u medicini kao lijek za jačanje sjemena kod muškaraca.ukoliko impotentni muškarci redovno uzimaju dvije kašike meda prije spavanja,njihov problem će se riješit.U kini,japanu i zemljama Dalekog Istoka,žene koje ne mogu da zatrudne kao i za jačanje materice vijekovima su koristile cimet u prahu.Žene koje ne mogu da zatrudne mogu staviti malo cimeta u prahu u pola čajne kašike meda i to stavljati na žvakaću gumu nekoliko puta u toku dana, žvakanjem se lagano moješa sa pljuvačkom i ulazi u tijelo.jedan bračni par u Maryland,SAD nije imao djece 14 godina i izgubili su svaku nadu da će ikada imati svoje dijete.Kada su saznali za cimet i med suprug i supruga su počeli uzimati med icimet u prahu prema gornjem uputstvu,supruga je ostala trudna nakon nekoliko mjeseci i dobili su dvojke koje su rođene u normalnom terminu.

Skinuto sa ove  stranice:
http://www.pcelarstvo-nahl.com/savjeti_preporuke_recepti.php

Kod neplodnosti
U zemljama Dalekog istoka, ženama koje ne mogu da zatrudne, daje se malo cimeta u 1/2 kašičice meda za mazanje desni više puta u toku dana. Ovaj recept pomaže i kod muške impotencije.

http://www.biljeizdravlje.rs/code/navigate.php?Id=210


Slično sam našla na dosta stranica. Nadam se da će nekom biti od koristi.






(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Lekovito bilje
13.12.2008 20:19:58   
emy
napravila sam smjesu od meda i cimeta, sinoc
ali  je pravo gusta, valjda tako treba da bude jer je domaci med
javim vam cim zatrudnim user posted image

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Lekovito bilje
13.12.2008 20:21:40   
bebana27
emy pokusaj piti ono ulje i to ti moze pomoci procitaj o njemu i vidjet ces

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Lekovito bilje
13.12.2008 20:26:35   
emy
bebana jedno po jedno, doci cu ja i do njega
ova kombinacija mi odgovara, obozavam cimet a med svakako redovno koristim

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Lekovito bilje
13.12.2008 22:03:00   
medolino
čula sam večeras nešto dobro za upale
filđan svinjske masti nesoljene, filđan kunice isitnjene i meda i sve pomješati staviti u frižider i napraviti vaginalete
i kažu da pomažeeeee



_____________________________

Mozda smo bili jedno drugom zaista sudjeni
al' sreca kofere spakova
od nas se odseli
sakricu suze za kraj
da mi ne pokvare sjaj
za jos koji tren dok ti nocas pripadam

(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Lekovito bilje
13.12.2008 22:08:37   
Anoniman
imali sta da se pravi protiv zatrudnjivanja,jer kod mene se to lahko desava user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu medolino)
  Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *