|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koji vas doktor vodi/o
10.6.2013 14:54:56   
tratinčicaa
Godinjak, a sada
B. Nikulin

(odgovor članu Taii)
Neposredna veza do poruke: 776
   RE: Koji vas doktor vodi/o
10.6.2013 15:11:06   
dzeki
Trudnocu mi vodila Lejla Imsirija, a porodio me Katica. I jedno i drugo su dobri doktori, stim sto je on za razliku od nje pristupacniji.

(odgovor članu Taii)
Neposredna veza do poruke: 777
   RE: Koji vas doktor vodi/o
10.6.2013 15:58:34   
Apotekarka
Obje trudnoce mi nje vodio dr Boris Nikulin,sa sinom me i porodio s kcerkom nisam u Sarajevu rodila..,..Za njega sve rijeci hvale

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Amyla)
Neposredna veza do poruke: 778
   RE: Koji vas doktor vodi/o
16.6.2013 12:10:48   
cija
dr. Bojan Gvozdenović

_____________________________

Naša bebica Ajlin-Annam je na svijet došla 19.06.2009 u 17.25h

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 779
   RE: Koji vas doktor vodi/o
16.6.2013 14:22:46   
mykica
je li iko vodio trudnoću na otoci u dz i kakva su iskustva

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 780
   RE: Koji vas doktor vodi/o
28.6.2013 9:55:47   
Llea
Dr Divanovic! Odlican dijagnosticar , odlican doktor user posted image Sto dalje od Nejre Pasic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 781
   RE: Koji vas doktor vodi/o
28.6.2013 13:11:12   
Lalali
Ja bas za Nejru Pasic imam samo rijeci hvale. Da nije bilo nje Bog zna sta bi bilo s mojom bebarom

(odgovor članu Llea)
Neposredna veza do poruke: 782
   RE: Koji vas doktor vodi/o
4.7.2013 19:16:36   
Leva
Dr. Kerim Begic i dr. Ahmo Kapetanovic iz Euromedicala. Reaguju ekspresno i oba puta su me pravovremeno uputili u bolnicu, ja prezadovoljna. Na klinici brigu o meni i tufnama preuzima dr. Lejla Imsirija ( tako se potrefilo oba puta). Ovo za nas troje dodje po jedan ginekolog po glaviuser posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Lalali)
Neposredna veza do poruke: 783
   RE: Koji vas doktor vodi/o
6.7.2013 12:32:40   
sabinos

IZVORNA PORUKA: mykica

je li iko vodio trudnoću na otoci u dz i kakva su iskustva

nisam bas vodila trudnocu ali sam imala karton i bila par puta na pregledu u prvoj trudnoci a kasnije i papa test radila kod dr jasminka,cini mi se.i super je.sad mi je daleko dz otoka a ja se taman navikla...

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 784
   RE: Koji vas doktor vodi/o
8.7.2013 16:23:37   
Simpatija

IZVORNA PORUKA: deset_a

zenice, pozdrav...
od svoje doktorice opšte prakse dobih uputnicu da ovorim karton u skerlicevoj. ( do sad sam trudnocu vodila privatno).. i kad sam se najavljivala sestra mi rece da sam zakazana kod doktorice aide tabori... da li iko od vas ima iskusva sa ovom doktoricom?!



evo čitam tvoje postove i vidim ista situacija kao kod mene....i ja sam vodila trudnoću kod Amire Frljak - zadnji pregled kod nje bio u 30/31 sedmici i onda sam prešla u Skerlićevu da otvorim karton, jer nikad nigdje drugo nisam bila, a nemam nikakve štele za Jezero da bih odmah išla gore.....Kod Amire nisam više išla, jer sam skontala da me neće uputiti nikome u porodilište, kad sam joj spomenula da nemam nigdje otvoren karton, moram li ja to uraditi, koja je procedura za porod itd - ispostavilo se da sam ja bolje informisana od nje ili jednostavno nije željela da spominje neke svoje kontakte u porodilištu i sl...već me pitala gdje pripadam itd...pa tamo da odem - a privatnici inače vode trudnoću do kraja i onda šalju nekom svom u porodilište, u skerlićevoj se uzima samo velika uputnica, koja se može dobiti i kad se ostane na porodu gore....
uglavnom naruče me u Skerlićevoj kod dr. Tabori također ... bila je 31. sedmica trudnoće i ona me pita (doduše nije drsko) što sam došla kad imam frišak nalaz od privatnika :) ja rekla hoću da prekinem privatno i da nastavim ovdje, pa da otvorim karton itd...dam joj sve nalaze od Amire, ona uzme samo zadnji i prepiše u karton... izmjere mi pritisak, izvagaju, prepišu krvnu grupu i RH faktor u karton i kaže eto uradi krvnu sliku i urin za 10-tak dana pa dođi ponovo.....drugi odlazak sa nalazima bla je 33/34 sedmica .... dr. Tabori je bila jako ljubazna, nalazi su mi bili uredni, ponovo mi izmjerili pritisak....i kaže dođi za 2 sedmice.....ja je pitam a ultrazvuk? kad bi trebala ponovo raditi (čudno mi što niko i ne spominje) ... kaže ona: po meni ne treba više? user posted image na zadnjem uzv od Amire je sve ok, beba okrenuta glavom dole itd....ja sad kao komentarišem kako privatnici uvijek rade uzv itd...kaže ona moraju nešto naplatiti i smije se i daje mi uputnicu za ultrazvuk pa da se naručim na šalteru i kaže dođi za 2 sedmice.....naručena sam na uzv 11.7. kod dr. Redžepija.....evo čisto da podijelim svoje iskustvo iz Skerlićeve....ne znam kako je kod tebe bilo? da li si išla kod ove doktorice itd?
Ja ću ponovo kod nje 15.7. pa ću je planiram pitati je li se vodi do kraja trudnoća kod njih, obzirom da oni imaju i CTG i kad trebam početi to raditi, jer evo već sam ušla u 36. sedmicu....ili nekad pred kraj daju uputnicu za Jezero, pa se prelazi gore, jer stvarno ne znam kako funkcioniše sad ovo između Skerlićeve i Jezera?!

(odgovor članu deset_a)
Neposredna veza do poruke: 785
   RE: Koji vas doktor vodi/o
9.7.2013 10:19:35   
dambolina
joj i meni je ovo sve konfuzno oko vodjenja trudnoce, a niko ne zna pravi odgovor. Ja idem paralelno i u Skerlicevu i na Jezero. meni moja dr. opste prakse daje uputnocu za Jezero, bas sam jucer isla na UZ radi mjerenja nuhalnog nabora.

(odgovor članu Simpatija)
Neposredna veza do poruke: 786
   RE: Koji vas doktor vodi/o
9.7.2013 11:51:12   
mimi_2in1
ja sam ti odprilike tako isto dosla u skerlica. bila na kotroli 31.5 i sada cekam 11.7 da dođem na red opet na kontrolu..do tada sam sve bila kod privatnika. u skerlica sam se prijavila jer mislim da oni kasnije daju uputnicu za jezero tj za porod i tako to. UZ jos nisam radila u skerlica...sta da ti kazem. ja sam do duse u manje trudna hehe 28 sedmica. sad kad odem na pregled mislila sam pitat za one vjezbe za trudnice jel to ima gore i kako se prijaviti na to... na jezero isto nisam isla jer stvarno nemam nikakvu stelu kontam djaba mi :/ mislial sam se bas ovih dana raspitati oko ove precedure i relacije skerliceva jezero pa ako sta saznam pisat cu vam ovdje. ako ko od vas sta sazna neka isto pise molim vas hehehe :)

(odgovor članu Simpatija)
Neposredna veza do poruke: 787
   RE: Koji vas doktor vodi/o
9.7.2013 12:04:11   
Simpatija
i ja ako saznam šta više, javim se....
samo traži uputnicu za uzv od doktora koji te vodi....pa se naruči na šalteru....

a što se vježbi u skerlićevoj tiče...ja sam bila 7 puta....ne vjerujem da ću više ići, jer sam uspjela pohvatati sve teme o kojima se priča....čak sam uspjela i u grupu s muževima upasti, probaj i to uganjati jer je super - dođu i tate i drže se predavanja o trudovima i masaži za vrijeme trudova, odlasku u porodilište i njezi novorođenčeta.....

uglavnom prvo se rade vježbe, pa onda predavanja, teme su: dojenje, njega novorođenčeta, porod i vježbe disanja, rana poslije poroda.....
termini su ponedjeljak i srijeda u 16:30h i petak 11h......ne treba ti nikakvo prijavljivanje, samo odeš, na spratu gore su vježbe


(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 788
   RE: Koji vas doktor vodi/o
9.7.2013 12:16:01   
mimi_2in1
eh kaze mi jedan mama koja je gore vodila trudnocu da ti doktorica u skerlicoevoj da uputnicu za jezero tako pred kraj trudnoce (obicno mjesec prije termina) , i ides onda na Jezeroo CTG par puta do poroda i na porod. to je kao procedura. Ti rece da imas sada nekad pregled zar ne? pa pitaj obavezno, jer si vec u 36 sedmici...ne znam sto ti onda vec nije dana :/ mozda ce tada...

i hvala za info za vjezbe...ivaj informacija da imaju i sa tatama ce mog mm oduseviti. vec mjesecima se zali kako bi i on da ide na to al mu nezgodno ako su sve mame :D

(odgovor članu Simpatija)
Neposredna veza do poruke: 789
   RE: Koji vas doktor vodi/o
9.7.2013 13:53:04   
dambolina
moze se ici na jezero sa uputnicom od ljekara opste prakse - provjereno, jer sam ja isla vec 2 puta. Samo sam zakazala termin putem telefona i otisča. mene jedino buni ovo sa uputnicama, jer uputnicu za porodiliste moze dati i ljekar opste prakse i ginekolog iz skerliceve

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 790
   RE: Koji vas doktor vodi/o
9.7.2013 15:13:38   
Simpatija
Veliku uputnicu za porod u 9. mjesecu mogu dati samo u nekom Zavodu za materinstvo...u Skerlićevoj ili na Otoci

Nju nema i ne daje doktor opšte prakse 100%

A bez nje se ne može dobiti otpusno pismo iz porodilišta

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 791
   RE: Koji vas doktor vodi/o
10.7.2013 17:40:25   
Sweetmamy
Drage moje,ja sam dosta zbunjena sa svim desavanjima oko mene ,po malo na to djeluju i hormoni a dosta utice i ovo vrijeme...
Naime,ja sam trudnocu vodila privatno u Sanasi dok nisam dobila zdravstveno,onda sam otisla na Otoku i dobila termin kod dr.Jasmine Murtagic koji sam cekala skoro 2 mjeseca.otisla i nisam ju nasla jer je otisla na godisnji,onda me prebace kod dr.Cehajic koja mi je otvorila karton i zavrsila pregled a da se nisam ni snasla...nemam pojma ni sta mi je rekla ni nista.
Dodjem na salter da zakazem drugi termin kazu sve popunjeno zovi za 10 dana,nazovem ja nakon tih 10-15 dana kazu Jasmina jos na godisnjem a dr.Cehajic ne radi do daljnjeg mozes dobiti dr.Begovic i to 13.08,tacnije za dva mjeseca a tad sam vec u 9.mjesecu trudnoce a nemogu dobiti termin ranije.zato sam izgubljena i ne znam sta da uradim,zato sam nazvala GAK i zakazala UZ za 19.07 kod dr.Nikulina.
Sada me zanima da li mogu trudnocu voditi kod njega.i treba li mi uputnica za porodjaj ako sam kod njega???? HELPPPPPP
user posted image

(odgovor članu Simpatija)
Neposredna veza do poruke: 792
   RE: Koji vas doktor vodi/o
10.7.2013 17:47:28   
ena0002
Za pregled na Jezeru ti je dovoljna i mala uputnica koju ti moze dati ljekar opste prakse...znaci za taj pregled 19.07....a za porod ide velika koju daje ginekolog doma zdravlja kome pripadas...nisam 100 % sigurna ali mislim da ti i ljekar opste prakse moze dati tu veliku uputnicu ako zeli

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Sweetmamy)
Neposredna veza do poruke: 793
   RE: Koji vas doktor vodi/o
21.10.2013 10:47:21   
nutelina
Veliki pozdrav za sve :) Može li mi neko reći da li još uvijek radi dr. Nisveta Alispahić i, ako radi, gdje joj se nalazi ordinacija u Tuzli? Takođe, ako neko ima broj telefona, bila bih zahvalna da mi napiše. :)

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 794
   RE: Koji vas doktor vodi/o
21.10.2013 11:39:54   
ikili
Pozdav zenicama , molim vas ako ima neka iz Zenice i da joj je trudnocu vodio dr. Bojan Gvozdenović da mi napiše br. telefona njegove ordinacije. unaprijed hvala!

(odgovor članu nutelina)
Neposredna veza do poruke: 795
   RE: Koji/a doktor/ica vodi vasu trudnocu?
22.10.2013 10:47:26   
sunce87
Moze li mi neko preporuciti dobrog ginekolpoga u Mostaru...pozzz

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 796
   RE: Koji/a doktor/ica vodi vasu trudnocu?
26.12.2013 19:49:21   
preSretna87
Pozdrav drage moje trudnice :-D
Nova sam ma forumu, do sada Sam nazalost imala grozna iskustva sa doktorima na GAK-u, u 2 sedmice zbog jakih kontrakcija hitno odem gore I niko me nije pregledao kako treba , ultrazvuk,beba odlixno I mi ne mozemo tu vise nista molote se Bogu...???
Zar se tako postupa sa trudnicama..17 sam sedmica I do prije 2 sedmice nisam imala nikakvih problems I odhednom...
zbog loseg tretmana na FAK-u odlucim se za Vojni, narucena sam kod dr.Goran Stojkanovic... Zanima me da li je nekp Imai iskustva sa njim , bila bih vam zahvalna .... Presretna Ali I prestravljena trudnica :*

(odgovor članu sunce87)
Neposredna veza do poruke: 797
   RE: Koji/a doktor/ica vodi vasu trudnocu?
26.12.2013 20:01:50   
preSretna87
Pozdrav drage moje trudnice :-D
Nova sam ma forumu, do sada Sam nazalost imala grozna iskustva sa doktorima na GAK-u, u 2 sedmice zbog jakih kontrakcija hitno odem gore I niko me nije pregledao kako treba , ultrazvuk,beba odlixno I mi ne mozemo tu vise nista molote se Bogu...???
Zar se tako postupa sa trudnicama..17 sam sedmica I do prije 2 sedmice nisam imala nikakvih problems I odhednom...
zbog loseg tretmana na FAK-u odlucim se za Vojni, narucena sam kod dr.Goran Stojkanovic... Zanima me da li je nekp Imai iskustva sa njim , bila bih vam zahvalna .... Presretna Ali I prestravljena trudnica :*

(odgovor članu sunce87)
Neposredna veza do poruke: 798
   RE: Koji/a doktor/ica vodi vasu trudnocu?
26.12.2013 20:10:33   
Merylin
Drage moje, ja trudnoću vodim u DZ Mojmilo. Zanima me, kad aBd dođe vrijeme za porod, da li ja kad odem gore na Jezero trebam imati kao nekog "svog doktora" koji će me poroditi ili me porađa ko stigne tj. ko se zadesi tu, na dežuri ili šta goduser posted image

_____________________________

18.02.2014. Mali Princ

I dva-tri osmijeha tiha i prosta... Sve je to ponekad tako malo, sve je to, vidjet ćeš, sasvim dosta :)

(odgovor članu preSretna87)
Neposredna veza do poruke: 799
   RE: Koji/a doktor/ica vodi vasu trudnocu?
2.1.2014 14:25:14   
Mama_Mia
Kakva su iskustva sa dr.Medjedovicem sa Jezera?

(odgovor članu Merylin)
Neposredna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *