|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  123 124 125 [126] 127   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
21.11.2013 21:54:44   
Admi085
Mrvica_83 za nedjelju znam da je Nikulin cijeli dan, ali eto ne upita danas ko je u subotu cisto onako informativno da znam ako bebac krene :)

(odgovor članu enaaa)
Neposredna veza do poruke: 3126
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
22.11.2013 10:48:25   
Anjatz

IZVORNA PORUKA: Thana85

Ja znam da cu prenijeti,još nosim i muškića,sigurno hoću.Sad me evo konstantno bole prepone jedva stanem na noge,gegam se kao pingvin,mentrualni bolovi se jave svako malo..



I ja nosim bebaca I nadam se da necu prreneti ...nekako mislim da bi mi tad svaki dan bio ko godina...no....videcemo ;)

(odgovor članu Thana85)
Neposredna veza do poruke: 3127
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
22.11.2013 11:02:46   
grozđe
Sretno zenice user posted image user posted image ..

Evo da se i ja upisem na ovu temu....

jucer smo bili kod doktora i sve dobro hvala Bogu...

35.sedmica trudnoce s tim sto je momak i napredniji za bar jednu sedmicu...

od 37.sedmice uzeti uputnicu za porodiliste i user posted image idemo na ctg user posted image ...

(odgovor članu Anjatz)
Neposredna veza do poruke: 3128
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
22.11.2013 11:43:15   
Admi085
Meni je danas 8 dan kako sam prenijela ( nosim musko) u nedjelju na pregled i vjerovatno ce me moj dr.ostaviti u bolnici jer mi je vec naglasio " mi cemo to u nedjelju zavrsiti"....nikakvih bolova, ama bas nista da ce beba izaci...ocito mu se toliko svidja u pupi.Iskreno jedva cekam da se sve zavrsi kako treba, jer me vec izludjuje ovo cekanje iz dana u dan, iz sata u sat.

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 3129
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
22.11.2013 11:46:07   
grozđe

IZVORNA PORUKA: Admi085

Meni je danas 8 dan kako sam prenijela ( nosim musko) u nedjelju na pregled i vjerovatno ce me moj dr.ostaviti u bolnici jer mi je vec naglasio " mi cemo to u nedjelju zavrsiti"....nikakvih bolova, ama bas nista da ce beba izaci...ocito mu se toliko svidja u pupi.Iskreno jedva cekam da se sve zavrsi kako treba, jer me vec izludjuje ovo cekanje iz dana u dan, iz sata u sat.


Sretno i kod nas je momak...

mislim da nekada doktori dobro i ne izracunaju termin..vise zbog toga sto nije to ni lako....

(odgovor članu Admi085)
Neposredna veza do poruke: 3130
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
22.11.2013 11:49:49   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: grozđe

Sretno zenice user posted image user posted image ..

Evo da se i ja upisem na ovu temu....

jucer smo bili kod doktora i sve dobro hvala Bogu...

35.sedmica trudnoce s tim sto je momak i napredniji za bar jednu sedmicu...

od 37.sedmice uzeti uputnicu za porodiliste i user posted image idemo na ctg user posted image ...


momčina user posted image
sretno draga user posted image

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 3131
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
22.11.2013 11:56:12   
grozđe

IZVORNA PORUKA: ninulina


IZVORNA PORUKA: grozđe

Sretno zenice user posted image user posted image ..

Evo da se i ja upisem na ovu temu....

jucer smo bili kod doktora i sve dobro hvala Bogu...

35.sedmica trudnoce s tim sto je momak i napredniji za bar jednu sedmicu...

od 37.sedmice uzeti uputnicu za porodiliste i user posted image idemo na ctg user posted image ...


momčina user posted image
sretno draga user posted image


Hvala draga user posted image .....

kako si mi ti i momak user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 3132
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
22.11.2013 12:12:21   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: grozđe



kako si mi ti i momak user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


dobro smo mila, hB, malo nervozni jer ga desni muče. otekli su , crvene se , pa bali , pa kenka , al dobro, sve je to bebeće user posted image ljubimo te i pomazi nam puparu user posted image

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 3133
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
22.11.2013 18:22:02   
Mrvica_83
Ena draga hvallaaaa user posted image I meni se sve cini kao da je plusic i nase druzenje u cekaoni bilo jos jucer user posted image Nadam se d si dobro i saljem ti pregrst zagrljaja ! I naravno zelju za plusicccc
Grozdje drugo mashallah i ovdje za kontrolicu !Momcina kako kaze nasa Ninuli user posted image
Admi Tvoj doktor je Nikulin ? Da aBd sve bude hairli i da porod bude bez ikakvih tegobica .. Mogu misliti kako ti je ..Ja danas isla ( termin mi je sutra ) i doktor kaze vidimo se u Pon. user posted image user posted image dakle na cekanju smo .. a ljudi zovu , pitaju dokle smo .. Jos mi veci srklet stvaraju user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 3134
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
22.11.2013 19:16:08   
Admi085
Da moj dr.je Nikulin...da je samo izdrzati do nedjelje kada je on ali evo danas cijeli dan imam neki cudan osjecaj da bi to moglo brzo krenuti.Stomak me bas zateze, beba se vrti nenormalno ,ja ne izlazim iz wc mada se nema sta posebno vidjeti :) cekam taj famozni cep ili makar da vodenjak pukne ali nista. S vremena na vrijeme osjetim bolove u ledjima ili brzo prodju,ajd budi pametan...s obzirom da je prva beba pojma nemam sta ocekivati.Valjda ce sve biti ok.Sretno nam svima koje cekamo!

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 3135
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
22.11.2013 19:23:04   
Mrvica_83
Admi Bice dobro aBd .. Moramo biti strpljive user posted image Meni su noci najgore jer ustajem svakih sat vremena na wc da piskim user posted image Takodjer navodno je jedan od simptoma vise stolica dnevno .. Ja to imam vec danima a nista user posted image Kao tijelo se cisti , sta li .. Krsta su me zaboljela dosad par puta ali brzo prestane . Dobro si napisala / neka nam je sa srecom i hairli user posted image user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu Admi085)
Neposredna veza do poruke: 3136
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
24.11.2013 16:52:23   
Mrvica_83
Ima li jos koja zenica u terminu ili nakon njega da se osjeca osim mene user posted image user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 3137
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
24.11.2013 17:31:04   
Sandrich
Naci cemo ti Mrvice nekoga ne sikiraj se user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 3138
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
24.11.2013 22:20:04   
Mrvica_83
Sandrich Suti .. Moje terminuse me prestigle i otisle na druge teme .. Pa nemam kome da se jadam i da se solidarisemo user posted image Ti brojis sitno / ticker kaze 20 dana user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 3139
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
25.11.2013 0:42:23   
2strawberry
Admi, ti si se mozda i porodila do sada, a ja se osjecam bas tako kako si opisala prije 2 dana. Svasta se nesto desava, a nista se ne desava. Meni evo 3 dan preko termina, a ne moram ni reci da svaki traje ko godina. Djecak je. I cekam i cekam i cekam. Pozitivno je da me vise apsolutno nicega nije strah, jedva cekam da me ta bol sastavi. I evo iako strasno pospana, neko uzbudjenje mi ne da mira pa nikako zaspati.. Valjda ce uskoro.
Sretno svima!

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 3140
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
25.11.2013 12:54:08   
Sandrich
Mrvice imal te jesi jos 2 u 1 ??? user posted image    ja ti draga sutra idem na kontrolu i vjerovatno ce mi zakazati carski vrlo brzo user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu 2strawberry)
Neposredna veza do poruke: 3141
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
10.12.2013 10:47:45   
Admi085
Danas je vec 13 dan kako sam rodila....termin je bio prosao 14 dana i lezala sam na patalogji.Cekajuci komisiju za carski u medjuvremenu sam dobila bolove i to je to...malo tezi porod ali sve je sada ok hvala Bogu.Sretno svima koje cekaju svoje male srecice :)

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 3142
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
10.12.2013 12:21:10   
Mrvica_83
Draga Sandrich Ja sam 25. ( kad si mi pisala ) u 16h primljena u bolnicu nakon pucanja vodenjaka user posted image Porodila se navecer u 00:09 .. mozda si vidjela i porodjajnu pricicu .. Pitala sam za tebe , samo da se zna user posted image Drago mi je da si se porodila i da je sve ok .. Uzivaj sa bebicom !!
Admi085Nama je danas 15 dana user posted image Mashalalh za tvoju bebicu .. Bitno je da je sve iza nas i da drzimos voja zlata u narucju !! Brz oporavak ti zelim user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 3143
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
10.12.2013 17:24:33   
Sandrich
Mrvice saljemo ti moj bebeac i ja veliki zagrljaj,eto samo 4 dana ste nas stariji user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 3144
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
17.12.2013 18:18:38   
grozđe
Mi smo super..38+2 dana...

danas isli na ctg i sve uredno ... ultrazvuk takodjer uredan.....

ja nemam nikakvih bolova, bas se super osjecam.....

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 3145
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
18.12.2013 8:33:59   
*andjela*
Mi 39.sedmica
Nikakvih naznaka,ni simptoma...al iscekujemo svaki dan user posted image
Grozdje i ja isto,osjecam se ko da sam tek test uradila a ne da sam pred porod

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 3146
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
25.12.2013 11:12:33   
Naida8
Tek skontah da su i meni po terminu ovo poslijednji dani pred porod..
39+1, i pojma nemam da li sam otvorena i ima li kakvih promjena u organizmu, nadam se da cu sutra na kontroli saznati vise. Prije 7 dana mi je ispao sluzni cep (najvjerovatnije, jer je dezurna doktoricA rekla da 'misli' da je sluzni u pitanju). Povremeno me ziga 'dole', pritisak osjetim, lazne kontrakcije povremeno, ali nista preozbiljno i bolno.. Krsta su me boljela, a evo vec par dana cak i kada se umorin krsta me ne bole. Ovo iscekivanje i pozivi su najgori user posted image

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 3147
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
26.12.2013 20:43:40   
tranticica
Evo i nas!

Imamo isti termin kao i andjela,25.12. , bas skoro tamo kucam da izracunam datum poroda, i dobijam odgovor : Krivi datum! Vasa trudnoca je zavrsena! :D A ja jos uvijek 2u1 user posted image

Osjecam se skroz normalno, bez ikakvih simptoma. Samo su mi noci otezale, malo teze disem, ostalo sve normala...

Samo ovo iscekivanje ubijauser posted image

Andjela cekamo te! user posted image

(odgovor članu Naida8)
Neposredna veza do poruke: 3148
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
26.12.2013 20:46:01   
tranticica
Naidaa, zelimo ti lahak porod, da sve prodje najbolje sto moze! Sto prije da zagrlis svoje sunasceuser posted image

(odgovor članu tranticica)
Neposredna veza do poruke: 3149
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
26.12.2013 21:08:55   
irmaMama
Uh, evo ja sam 37 sedmica i jedva cekam da krene nesto... Osjecam se dobro, osim sto ne mogu lijepo spavati i piskim stalno. Beba se mrda i rasteze pravo pa me zna zaboliti. Noge oticu.
Stalno razmisljam o porodu i o svojoj bebi, a jedva cekam kad ce doci :)))

(odgovor članu tranticica)
Neposredna veza do poruke: 3150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  123 124 125 [126] 127   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  123 124 125 [126] 127   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *