|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ispadanje sluznog cepa
26.10.2010 16:25:33   
enna
mynxlee sretnooooo moglo bi biti mustuluka i da ta cujaaa vise obraduje svijuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Ispadanje sluznog cepa
26.10.2010 18:43:17   
mynxlee
Zene moje hvala vam od srca na podrsci. Jos sam kod kuce. Sve vise mi smeta sjedenje, pa se moram zavaljivati. Sad se bas osjecam ko trudnica user posted image Javim vam obavezno. Ljubim vas sve.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Ispadanje sluznog cepa
26.10.2010 18:51:01   
Lalana

IZVORNA PORUKA: mynxlee

Zene moje hvala vam od srca na podrsci. Jos sam kod kuce. Sve vise mi smeta sjedenje, pa se moram zavaljivati. Sad se bas osjecam ko trudnica user posted image Javim vam obavezno. Ljubim vas sve.


mynxlee user posted image user posted image vratila si mi sve moje osjecaje na te prelijepe trenutke

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Ispadanje sluznog cepa
26.10.2010 21:16:23   
mynxlee
Valjda vam sutra javim da imam jake kontrakcije i da jurim u bolnicu :)

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Ispadanje sluznog cepa
26.10.2010 21:27:45   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Maiu kad se budes poradjala sjeti se osobe koja je najlaksi porodjaj imala... to mi je govorila jedna prijateljica da se sjetim nje jer je se oba dva puta porodila u roku dva sata jer je to njoj jednom davno rekla jedna stara nana... kaze ako mislis na nekog ko se lahko porodio i ti ces se lahko poroditi ;)

Sretno i cuvam ti fige da nebudes cekala kao ja... al ja sam ti inace sva neznam kako da ti objasnim... pa je kod mene sve van svih obicaja hahaha =)


Jacu se onda kad se aBd drugi put budem poradala sjetit svoje svekrve, pokojni svekar je odvezao u bolnicu, i s malim na sladoled... Mali(brat od mm) nije jos ni pojeo sladoled, kad je "izletio" mmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Ispadanje sluznog cepa
26.10.2010 21:28:02   
manuela RR
Držimo ti figeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Ispadanje sluznog cepa
26.10.2010 21:32:09   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Sretno drzimo ti fige...dobicemo jos jednog bebacauser posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image sretno i od nas


Sretno, i da Ivan mali sto prije dobije seku(ako sam dobro upratila)user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Ispadanje sluznog cepa
26.10.2010 23:46:36   
new mama
Mynxlee sretno milauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Ispadanje sluznog cepa
27.10.2010 6:00:35   
mynxlee
Cijelu noc imam bolove. U intervalima izmedju 7 i 10 min, kako pisem tefter, a bilo ih je i svakih 5 minuta. Bol traje od minutu do dvije. Relativno jaka bol. Valjda se otvaram. Zena uranila, kucu sredila i na RR user posted image  MM nije otisao na posao. Ceka onaj pravi tajming. Rekla sam mu da se odmori i na spava, jer ga ceka sigurno buran dan (kao da ce se on poradjati). Valjda je to-to. Mislim da sad nema laznjaka, jer sam ipak termin prekrkala.

Hvala cure moje.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Ispadanje sluznog cepa
27.10.2010 6:56:56   
jasmin
IZVORNA PORUKA: mynxlee

Cijelu noc imam bolove. U intervalima izmedju 7 i 10 min, kako pisem tefter, a bilo ih je i svakih 5 minuta. Bol traje od minutu do dvije. Relativno jaka bol. Valjda se otvaram. Zena uranila, kucu sredila i na RR user posted image  MM nije otisao na posao. Ceka onaj pravi tajming. Rekla sam mu da se odmori i na spava, jer ga ceka sigurno buran dan (kao da ce se on poradjati). Valjda je to-to. Mislim da sad nema laznjaka, jer sam ipak termin prekrkala.

Hvala cure moje.


Sretno draga!Samo hrabro,a po pisanju se osjeti da ce to biti akobogda sve super.Jos je vrijednica i kucu sredila...sve spremno za bebaru.Da ti bude sve kao lijep san!user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio jasmin -- 27.10.2010 6:57:29 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Ispadanje sluznog cepa
27.10.2010 7:28:12   
chuci
mynxlee sretno.

podsjeti me ti, ovako sam i ja na razgovori u očekivanju pitala žene, bolicka svako malo, šta mislite jel to to, i bilo je to to

želim ti brz i lagan porod, da ne popucaš, a i da te ne režu ako ideš prirodno, a najbrži oporavak ako ideš na carski


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Ispadanje sluznog cepa
27.10.2010 19:22:04   
mynxlee
Hvala vam puno. Jos uvijek sam tu. Imam jake bolove, ali neujednacene. Cekam da se ujednace. Mozda bude u toku noci ili sutra. Cijeli dane me istrgase bolovi, ali vrijedice ako Bog da.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Ispadanje sluznog cepa
27.10.2010 19:23:53   
jasmin

IZVORNA PORUKA: mynxlee

Hvala vam puno. Jos uvijek sam tu. Imam jake bolove, ali neujednacene. Cekam da se ujednace. Mozda bude u toku noci ili sutra. Cijeli dane me istrgase bolovi, ali vrijedice ako Bog da.

Ja te ne znam,ali vjeruj,cijeli dan cekam novu temu da si se porodila.:)

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Ispadanje sluznog cepa
27.10.2010 19:28:27   
Anoniman
...i ja čekam, i na fejsu gledam imal šta novo....sretno ti mynxlee

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Ispadanje sluznog cepa
27.10.2010 19:32:02   
almicch
IZVORNA PORUKA: mynxlee

Hvala vam puno. Jos uvijek sam tu. Imam jake bolove, ali neujednacene. Cekam da se ujednace. Mozda bude u toku noci ili sutra. Cijeli dane me istrgase bolovi, ali vrijedice ako Bog da.



meni je sluzni čep ispao u subotu ujutru , da bi tek oko ponoći krenuli neki lagani bolovi , u intervalima od 10-6 min.

sutradan ništa, opet navečer bolovi, svu noć nisam oka sklopila, kontrakcije svakih3 min. , ( ali lagani) pa svaka 2min. pa 1 min.
porodila se u ponedjeljak u 11  ujutru - na carski !!!
neću da te plašim , nebrini , sve je individualno , želim ti sve najbolje i što lakši porod ...

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Ispadanje sluznog cepa
27.10.2010 19:36:18   
mynxlee
user posted image

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: mynxlee

Hvala vam puno. Jos uvijek sam tu. Imam jake bolove, ali neujednacene. Cekam da se ujednace. Mozda bude u toku noci ili sutra. Cijeli dane me istrgase bolovi, ali vrijedice ako Bog da.

Ja te ne znam,ali vjeruj,cijeli dan cekam novu temu da si se porodila.:)


_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Ispadanje sluznog cepa
27.10.2010 19:37:38   
mynxlee
Kakvu sam bila frku na RR digla s Ivanom user posted image Cekala ga 13 dana i svi sa mnom cekali. Cmokic.

IZVORNA PORUKA: Breskva

...i ja čekam, i na fejsu gledam imal šta novo....sretno ti mynxlee


_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Ispadanje sluznog cepa
27.10.2010 19:41:07   
mynxlee
Nemas me sta uplasiti. Prvi porod mi je bio tezak, pa kontam da tezi ne moze biti i opet sam ziva i zdrava. Hvala ti od srca. Najbitnije mi je da beba bude ziva i zdrava, a ovo ostalo se sve nekako pregura.

IZVORNA PORUKA: almicch

IZVORNA PORUKA: mynxlee

Hvala vam puno. Jos uvijek sam tu. Imam jake bolove, ali neujednacene. Cekam da se ujednace. Mozda bude u toku noci ili sutra. Cijeli dane me istrgase bolovi, ali vrijedice ako Bog da.



meni je sluzni čep ispao u subotu ujutru , da bi tek oko ponoći krenuli neki lagani bolovi , u intervalima od 10-6 min.

sutradan ništa, opet navečer bolovi, svu noć nisam oka sklopila, kontrakcije svakih3 min. , ( ali lagani) pa svaka 2min. pa 1 min.
porodila se u ponedjeljak u 11  ujutru - na carski !!!
neću da te plašim , nebrini , sve je individualno , želim ti sve najbolje i što lakši porod ...



_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu almicch)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Ispadanje sluznog cepa
27.10.2010 19:43:53   
dinciii
IZVORNA PORUKA: mynxlee

Nemas me sta uplasiti. Prvi porod mi je bio tezak, pa kontam da tezi ne moze biti i opet sam ziva i zdrava. Hvala ti od srca. Najbitnije mi je da beba bude ziva i zdrava, a ovo ostalo se sve nekako pregura.

IZVORNA PORUKA: almicch

IZVORNA PORUKA: mynxlee

Hvala vam puno. Jos uvijek sam tu. Imam jake bolove, ali neujednacene. Cekam da se ujednace. Mozda bude u toku noci ili sutra. Cijeli dane me istrgase bolovi, ali vrijedice ako Bog da.



meni je sluzni čep ispao u subotu ujutru , da bi tek oko ponoći krenuli neki lagani bolovi , u intervalima od 10-6 min.

sutradan ništa, opet navečer bolovi, svu noć nisam oka sklopila, kontrakcije svakih3 min. , ( ali lagani) pa svaka 2min. pa 1 min.
porodila se u ponedjeljak u 11  ujutru - na carski !!!
neću da te plašim , nebrini , sve je individualno , želim ti sve najbolje i što lakši porod ...




Drugarice moje sretnoooooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jedva cekam lijepu vijest bas ce me podsjetiti na Ivana :))))


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Ispadanje sluznog cepa
27.10.2010 19:44:21   
almicch
pa eto , bar si iskusna, meni je ipak bio prvi porod, pa sam paničarila , jer je bio mali interval tih laganih kontrakcija, pa opet na kraju nisam se dovoljno otvarala i na carski ( na svu sreću)user posted image

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Ispadanje sluznog cepa
19.1.2011 22:19:16   
Rimljankaa
Meni je jucer bio termin. Dva puta sam bila na ginekoloskom pregledu i bila otvorena jedan prst.

Jucer tokom dana mi se pojavilo  na gacicama mali iscjedak bijele boje,rastezljiv..Nekad mi se to prije znalo desiti tokom plodnih dana,ali u trudnoci nije...
Sinoc imala sex...
Jutros mi se isto to sluzavo,bijele boje pojavilo na gacicama...

I jutros otisla na ginekoloski pregled i CTG. CTG uredan,pristiska uredan i otvorena 2 prsta.
Doktor je bio malo grublji pri pregledu,pa sam prokrvarila. Vidjela sam mu krv na rukavici...
I kasnije na gacicama..
I evo cijeli dan  mi krvavona gacicama..Vrlo malo je toga...Sluzavo skupa s krvlju..Operem se,istusiram,ocistim sve to dole,i onda se opet pojavi...

Sad ne znam je li to sluzni cep ili posljedica pregleda???

Mene nista ne boli...


_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu almicch)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Ispadanje sluznog cepa
19.1.2011 22:22:14   
Anoniman
meni je prije pregleda ispao sluzni cep i bilo je tako kako ti opisujes...ispao mi je dan prije porodauser posted image sretnouser posted image

(odgovor članu Rimljankaa)
  Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Ispadanje sluznog cepa
20.1.2011 9:51:43   
Rimljankaa
Evo jutros nista.... Nema sluzi nikakve,niti sukrivice... A ja sma se ponadala da je sluzni poceo izlaziti... user posted image

_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Ispadanje sluznog cepa
30.1.2011 23:53:18   
lepao
meni nikada nije ispao sluzni cep niti mi je pukao vodenjak...samo me stomak poceo boliti otisla na ctg pitala da me neko pregleda rekli 2 prsta otvorena i da ostanem...ne znam dali su ispravno postupili? ranije sam na kraju rodila...3 sedmice ranije i beba manja bila..

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Ispadanje sluznog cepa
31.1.2011 0:00:58   
pipi_duga_capara
Moj prvi porod krenuo tako da sam prokrvarila dan ranije i bebara se rodila tacno na termin. Drugi porod krenuo ispadanjem cepica i to 12 dana prije termina, znaci haman 2 sedmie ranije, i bebara je bila malo manja u odnocu na prvu..  ja neznam sta tebe konkretno interesuje user posted image ovakva su moja iskustva user posted image

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *