|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ispadanje sluznog cepa
12.8.2010 23:15:47   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Miau

Super si ti to upratila, svaka ti cast! Idem se sad malo odmoriti, u slucaju da krene kao kod Hanady iza ponoci! user posted image
Drz te mi fige! Pusa! user posted image user posted image user posted image



Ako mozes da jedes, najedi se spageta ili makarona pred porodjaj ;) Ovdje to preporucuju svima =) I imas cokoladu sa sobom ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Ispadanje sluznog cepa
12.8.2010 23:16:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Miau

Super si ti to upratila, svaka ti cast! Idem se sad malo odmoriti, u slucaju da krene kao kod Hanady iza ponoci! user posted image
Drz te mi fige! Pusa! user posted image user posted image user posted image






sretno dragauser posted image

(odgovor članu Miau)
  Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Ispadanje sluznog cepa
12.8.2010 23:27:16   
Anoniman
Miau, setno draga.
Da nam se lagano i hairli porodis!
Kao jauser posted image
Ja npr. nisam uopce vidjela da mi je ispao taj cep o kojem vi pricate, kad sam zaistta skontala da se poradjam , bila sam otvorena svih 10cm...user posted image user posted image user posted image user posted image
A o jelu da ne govorim...porodilase u utorak ujutro u 8:25h, u ponedjeljak samo pojela doner oko 14h, a u nedjelju samo doruckovala...A imala snage ko velikauser posted image user posted image user posted image Al' zato kad sam se porodila, al' sam se i najelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sretno, draga, jos jednom...nekako me zmarci prolaze kad pomislim kako su divni ovi trenuci kroz koje sad prolazis...toliko srece i iscekivanja...Sve drugo je nebitno...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Ispadanje sluznog cepa
13.8.2010 13:08:37   
Miau
Samo da vas obavijestim - nista jos od mene!
Cijelu noc bolovi su bili svakih 10 min. Od 2 sata su postali jaci, oko 5 trci na wc, tad su poceli bas jaki bolovi ali isto svakih 10 min i trajalo do 7. Ja sve sredila (onako izmedu bolova), doruckovala i racunam ako ovako nastavi do 10 cu roditi, kad ono od 7 truovi poceli svakih 30 min, pa sve rijede i rijede. Sukrvica i dalje ide. Jutros vise nisam znala sta bi pa sam otisla kod svoje doktorice. Kaze ona skroz si zatvorena, plodna voda jos nije zrela i to su ti bili lazni trudovi!!! Tebi je krivo izracunat termin!
A majko mila, cijelu noc nisam spavala od bolova, a za nista! Sad lezim jer dok lezim trud naleti svakih pola sata, a ako se pokusam ustati umirem od bolova. Ne mogu ni do wc-a! Molim Boga da lazni uskoro postanu pravi trudovi! user posted image Hvala vam svima na savjetima i podrsci!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Ispadanje sluznog cepa
13.8.2010 13:11:46   
bananica
ja sam mislila da se vec druzis sa bebicom.....samo polako i pravi ce doci.....sretno sa otvaranjem i trudovima....zelim ti da porod prodje hairli i da sve bude za 5

(odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Ispadanje sluznog cepa
13.8.2010 13:14:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Miau

Samo da vas obavijestim - nista jos od mene!
Cijelu noc bolovi su bili svakih 10 min. Od 2 sata su postali jaci, oko 5 trci na wc, tad su poceli bas jaki bolovi ali isto svakih 10 min i trajalo do 7. Ja sve sredila (onako izmedu bolova), doruckovala i racunam ako ovako nastavi do 10 cu roditi, kad ono od 7 truovi poceli svakih 30 min, pa sve rijede i rijede. Sukrvica i dalje ide. Jutros vise nisam znala sta bi pa sam otisla kod svoje doktorice. Kaze ona skroz si zatvorena, plodna voda jos nije zrela i to su ti bili lazni trudovi!!! Tebi je krivo izracunat termin!
A majko mila, cijelu noc nisam spavala od bolova, a za nista! Sad lezim jer dok lezim trud naleti svakih pola sata, a ako se pokusam ustati umirem od bolova. Ne mogu ni do wc-a! Molim Boga da lazni uskoro postanu pravi trudovi! user posted image Hvala vam svima na savjetima i podrsci!!! user posted image user posted image user posted image





sreca pa nisi otisla u bolnicu jer meni su trudovi trajali do podne i onda stali..pa mi ukljucili dripuser posted image neka tebe kuci dok ne prigusti al ja mislim da ces ti roditi do vecerasuser posted image

(odgovor članu Miau)
  Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Ispadanje sluznog cepa
13.8.2010 13:41:55   
Miau
IZVORNA PORUKA: noa
sreca pa nisi otisla u bolnicu jer meni su trudovi trajali do podne i onda stali..pa mi ukljucili dripuser posted image neka tebe kuci dok ne prigusti al ja mislim da ces ti roditi do vecerasuser posted image


Zato i nisam htjela u bolnicu, neka mene kuci, rade cu ja to ovdije istrpiti i docekati pocetak poroda!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Ispadanje sluznog cepa
14.8.2010 10:07:36   
Anoniman
Drage moje mislim da mi je upravo ispao taj famozni sluzni cep, onako nesto ljigavo zuto/zelene boje a ima malo krvi onak sam malo, ne previse, medzutim nista me neboli. Evo odoh kucu uredit , ako bude akobogda nek je bar sredzeno.Sad me tek prpa hvata.user posted image

(odgovor članu SelmaK)
  Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Ispadanje sluznog cepa
14.8.2010 10:17:40   
de_de
Malena_A i kod mene je tako izgledalo. Meni je sluzni cep ispao oko 12 h, a tek me pocelo boliti oko 19 h. A citala sam da ti sluzni cep moze ispasti cak i 7 dana prije porodjaja. U svakom slucaju sretno i zelim ti brz i lagan poroduser posted image user posted image

_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Ispadanje sluznog cepa
14.8.2010 10:29:38   
Anoniman
Meni je sluzni čep ispao ujutru oko 8h a porodila se u 1h naveče,kako god želim ti puno sreće i lagan porod,biće ako Bog da dobro!

A sa mlađom se fakat ni ne sjećam da je ispao,hehe

(odgovor članu de_de)
  Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Ispadanje sluznog cepa
14.8.2010 10:35:53   
IvanaTz
Meni je sluzni cep ispao 5 dana prije poroda...

_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Ispadanje sluznog cepa
14.8.2010 12:20:12   
Anoniman
Hvala vam na odgovorima.Meni je termin sutra akobogda, pa ko zna, mozda bude bas na termin. A ni ja se ne sjecam prvom trudnocom da je ispao.

(odgovor članu IvanaTz)
  Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Ispadanje sluznog cepa
14.8.2010 15:57:14   
rose 87
meni je ispao oko 7 ujutro a tek se u pola 2 navecer porodila
malena_a zelim ti puno srece


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Ispadanje sluznog cepa
14.8.2010 16:07:32   
samedi
Meni je ispao ujutro oko 8,a porodila se u pola 7 navece. Prvo sam dobila bolove pa je tek onda ispao taj sluyni cep. Sretno ti bilo draga!!!

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Ispadanje sluznog cepa
26.10.2010 14:48:11   
mynxlee
Jutros kad sam bila na WC-u, izasla mi je sluz roskaste boje, kao sukrvica. Da li je to sluzni cep? Sinoc sam bila u bolnici na nekom specijalnom pregledu, pa su me caprkali i da li je to moguce da je izazvalo ispadanje sluznog cepa. Inace presla sam preko termina evo 2 dan. Molim Boga da je to - to, da bolovi krenu sami od sebe, jer ako ne bude u ponedeljak mi ne gine indukovani porod, a to je zadnje sto zelim.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Ispadanje sluznog cepa
26.10.2010 14:54:16   
taurus
po tvom opisu to bi trebao da bude sluzni čep
jer ne zan mšta bi drugo moglo da bude
a ginekološki pregled je sigurno izazvao izlazak sluzi, a to bi moglo značiti skori porod, jer čep ispadne kada se grlić počne otvarat
sretnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Ispadanje sluznog cepa
26.10.2010 15:27:59   
mynxlee
Bas u donjem djelu ledja osjecam neke promjene. Daleko od toga da bi se moglo nazvati bolom, ali nesto kao pred menstruaciju, ona nelagoda. Valjda ce Bog dragi dati da sve ide svojim tokom.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Ispadanje sluznog cepa
26.10.2010 15:48:57   
taurus
to je to user posted image user posted image user posted image
tako je i kod mene počelo
menstrualna bol, pritisak u preponama, nisma mogla sjediti
i porodila sam se dan nakon početka simptoma
samo hodaj, hodaj i hodaj
biće to sve ok ako Bog da
jedva čekam da nam javiš user posted image user posted image radosne vijestiuser posted image user posted image

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Ispadanje sluznog cepa
26.10.2010 15:53:21   
mynxlee
Valjda bude mustuluka user posted image Hvala ti puno.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Ispadanje sluznog cepa
26.10.2010 16:02:48   
ziki
Svi su ti tu simptomi, sad će to. Ja sam se porodila posle 12  sati od prvih simptoma. Samo polako, slušaj babice šta pričaju. Sretno, želim ti brz i lak porod

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Ispadanje sluznog cepa
26.10.2010 16:09:11   
Rimljankaa
mynxlee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sretnoooooooooooooooo... Lagan ti pord od srca zelim...  Lijepu,zivu i zdravu bebu da nam rodis... :)))

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Ispadanje sluznog cepa
26.10.2010 16:16:26   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mynxlee

Valjda bude mustuluka user posted image Hvala ti puno.

ode ti nama roditi bebu...koliko večeras. sve ulazuje na touser posted image user posted image user posted image user posted image
neka je sa srećom i hairli sve da prođe. javi nam se odmah kad rodiš ženo....
mašallah jeste lijep odjećaj kad nam koja na porod krene.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Ispadanje sluznog cepa
26.10.2010 16:18:33   
maja78 RR
sretnoooooooooooooooooooooooo

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Ispadanje sluznog cepa
26.10.2010 16:19:58   
Apotekarka
Sretno drzimo ti fige...dobicemo jos jednog bebacauser posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Ispadanje sluznog cepa
26.10.2010 16:22:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Sretno drzimo ti fige...dobicemo jos jednog bebacauser posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image sretno i od nas

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *