|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ispadanje sluznog cepa
12.8.2010 22:38:42   
Miau
Meni je jutros izaslo nesto smeđkasto ljigasto i pretpostavljam da je to sluzni cep. Ali nije bilo veliko kako vi opisujete user posted image I sad mi se povremeno pojavi sukrvica. Nije puno, ali svakih par sati nesto onako roskasto curi i cijeli dan me boli, kao menstrualni grcevi, tako neka slicna bol. Nadam se da je krenulo! user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Ispadanje sluznog cepa
12.8.2010 22:40:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Miau

Meni je jutros izaslo nesto smeđkasto ljigasto i pretpostavljam da je to sluzni cep. Ali nije bilo veliko kako vi opisujete user posted image I sad mi se povremeno pojavi sukrvica. Nije puno, ali svakih par sati nesto onako roskasto curi i cijeli dan me boli, kao menstrualni grcevi, tako neka slicna bol. Nadam se da je krenulo! user posted image user posted image  user posted image





krenulo je draga,sad na tusiranje i budi spremnauser posted image

(odgovor članu Miau)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Ispadanje sluznog cepa
12.8.2010 22:44:19   
Miau
Vec obavila tusiranje, depiliranje, pranje kose, provjeru sadrzaja torbe! user posted image Sad samo cekam, ko oni trkaci sta cekaju da opali pistolj pa da startaju utrku. Tako i ja cekam jake bolove pa da trcem u bolnicu! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Ispadanje sluznog cepa
12.8.2010 22:49:05   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Miau

Vec obavila tusiranje, depiliranje, pranje kose, provjeru sadrzaja torbe! user posted image Sad samo cekam, ko oni trkaci sta cekaju da opali pistolj pa da startaju utrku. Tako i ja cekam jake bolove pa da trcem u bolnicu! user posted image user posted image user posted image

uh sad porčitah....

kako je stanje sad
jel bole krstauser posted image

hajde hairli da te ispratimo večeras na porod i da sve lako i dobro prođe...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Ispadanje sluznog cepa
12.8.2010 22:49:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Miau

Vec obavila tusiranje, depiliranje, pranje kose, provjeru sadrzaja torbe! user posted image Sad samo cekam, ko oni trkaci sta cekaju da opali pistolj pa da startaju utrku. Tako i ja cekam jake bolove pa da trcem u bolnicu! user posted image user posted image user posted image





meni je sluzni cep ispao negdje oko 13,00-15.03 a trudovi poceli 16.03 u 6 ujutro rodila svoju princezu 16.03 u 16,30user posted image a jesam brzauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Miau)
  Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Ispadanje sluznog cepa
12.8.2010 22:51:59   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Miau

Vec obavila tusiranje, depiliranje, pranje kose, provjeru sadrzaja torbe! user posted image Sad samo cekam, ko oni trkaci sta cekaju da opali pistolj pa da startaju utrku. Tako i ja cekam jake bolove pa da trcem u bolnicu! user posted image user posted image user posted image





meni je sluzni cep ispao negdje oko 13,00-15.03 a trudovi poceli 16.03 u 6 ujutro rodila svoju princezu 16.03 u 16,30user posted image a jesam brzauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



meni isap čep u 14,00....ja jela u 16 koda nikada ništa jela nisma u 18 se fino prirodno ''očistila''...počelo pravo da boli u 20,00h a ja u bolnicu otišla u 12.50 h a rodila 1.55 h...sad pa sad....
da mi ko kaže da će mi treći porod bit ko prvi sad bi se potpisala na istouser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Ispadanje sluznog cepa
12.8.2010 22:56:07   
Visnja RR
Miau sretno draga...
eto nam jos RR bebica user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Ispadanje sluznog cepa
12.8.2010 22:56:52   
Hanady RR
Miau u koju bolnicu pičiš...gdje si se odlučila porodit....

sad da vam napišem jednu porvalu pade mi na pamet kad postavih ovo pitanjeuser posted image

nedavno ja listam forume i naletim na neki isto o bebama i puno trudnica tamo i sad jedna forumašica lastavica ode na porod...kad sutradan neke druge pitaju za nju,,,i jedna se napravi pametna i nazove bolnicu da pita jel se porodila...al ne zna ona ni ime ni prezime njoj nego kaže babivci na telefon...ma znate ona je moja drugarica sa foruma nick joj je lastavica pa samo da vidim jel sve ok da javim ostalim....

možete mislit šta joj je babica odgovorilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Ispadanje sluznog cepa
12.8.2010 22:57:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Miau

Vec obavila tusiranje, depiliranje, pranje kose, provjeru sadrzaja torbe! user posted image Sad samo cekam, ko oni trkaci sta cekaju da opali pistolj pa da startaju utrku. Tako i ja cekam jake bolove pa da trcem u bolnicu! user posted image user posted image user posted image





meni je sluzni cep ispao negdje oko 13,00-15.03 a trudovi poceli 16.03 u 6 ujutro rodila svoju princezu 16.03 u 16,30user posted image a jesam brzauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



meni isap čep u 14,00....ja jela u 16 koda nikada ništa jela nisma u 18 se fino prirodno ''očistila''...počelo pravo da boli u 20,00h a ja u bolnicu otišla u 12.50 h a rodila 1.55 h...sad pa sad....
da mi ko kaže da će mi treći porod bit ko prvi sad bi se potpisala na istouser posted image







user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image im kod mene onaj ''mracni'' dio od 14,00-16,30 indukcijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Ispadanje sluznog cepa
12.8.2010 22:58:34   
Ilhana RR
Jao jes to islo brzo kod vas... meni skoro tri sedmice prije poroda ispao sluzni cep ehhe...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Ispadanje sluznog cepa
12.8.2010 22:59:09   
Skvo RR
Miau vidim napirlitala si se....ma sta ce ti sluzni cep? Da valja ne bi ispao...user posted image user posted image user posted image user posted image




Sretnoooooooooo......!!!!!!!!!!!!!!!


user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Ispadanje sluznog cepa
12.8.2010 22:59:23   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Jao jes to islo brzo kod vas... meni skoro tri sedmice prije poroda ispao sluzni cep ehhe...

ma kod na svamo to ide brže Ilhana...vi u švedskoj ste komlikovaniuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Ispadanje sluznog cepa
12.8.2010 23:00:01   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Miau vidim napirlitala si se....ma sta ce ti sluzni cep? Da valja ne bi ispao...user posted image user posted image user posted image user posted image




Sretnoooooooooo......!!!!!!!!!!!!!!!


user posted image

što bi rekla Skvočita umirem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Ispadanje sluznog cepa
12.8.2010 23:00:05   
mala86
maiu sretno user posted image user posted image user posted image user posted image da prodje sto lakse i sto brze

ja sam rodila nakon nekih 24 sata i vise od ispadanja cepa

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Ispadanje sluznog cepa
12.8.2010 23:02:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Jao jes to islo brzo kod vas... meni skoro tri sedmice prije poroda ispao sluzni cep ehhe...





Skvo brisi Ilhanin post prepast ce se Miauuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Miau ne brini ovo samo u swe ima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Ispadanje sluznog cepa
12.8.2010 23:04:21   
Miau
Krsta i stomak me bole vec 2 dana, ali od jutros me malo jace boli. Cijeli dan istim intenzitetom i nije jos uvijek strasno, a ja nemam namjeru zuriti u bolnicu. Bolje mi je kuci cekati. Bolnica mi je ionako 5 min od kuce. user posted image Nadam se da je to to. E da, i ja sam vec 3x isla na wc. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Ispadanje sluznog cepa
12.8.2010 23:04:29   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Jao jes to islo brzo kod vas... meni skoro tri sedmice prije poroda ispao sluzni cep ehhe...


Ovo kod Ilhane je medicinski fenomen.....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Ispadanje sluznog cepa
12.8.2010 23:04:53   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Jao jes to islo brzo kod vas... meni skoro tri sedmice prije poroda ispao sluzni cep ehhe...





Skvo brisi Ilhanin post prepast ce se Miauuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Miau ne brini ovo samo u swe ima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Ispadanje sluznog cepa
12.8.2010 23:05:56   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Miau

Krsta i stomak me bole vec 2 dana, ali od jutros me malo jace boli. Cijeli dan istim intenzitetom i nije jos uvijek strasno, a ja nemam namjeru zuriti u bolnicu. Bolje mi je kuci cekati. Bolnica mi je ionako 5 min od kuce. user posted image Nadam se da je to to. E da, i ja sam vec 3x isla na wc. user posted image user posted image user posted image

e to je...
samo budi u pripravnosti...
mene cjeo vijrme bolilo istim intenzitetom...i istim razmacima....

e kad me upalilo iza ponoći ja čučnula na pod da rađam....
kaže mama ovo je porod...user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Ispadanje sluznog cepa
12.8.2010 23:06:37   
Miau
IZVORNA PORUKA: noa

Skvo brisi Ilhanin post prepast ce se Miauuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Miau ne brini ovo samo u swe ima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Necu se prepasti, kad vidim onu njezinu malu slatkicu i jos kako uvijek torbicu nosi, ma isplatilo je se cekati 3 sedmice! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Ispadanje sluznog cepa
12.8.2010 23:07:07   
Ilhana RR
Ma nema se sta prepasti.. Da Bogdo joj bilo kao meni za vrijeme porodjaja =)
Otisla sam nikakvih bolova nisam imala... porodila se a nista me nije bolilo...

ma u svedskoj je sve tobe jarabi tobe stakvrla... koliko zena znam da su se porodila po sedmicu dvije nakon toga sto im je vodenjak puko... oni su ludi ovdje majke mi....

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Ispadanje sluznog cepa
12.8.2010 23:08:58   
Miau
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

e to je...
samo budi u pripravnosti...
mene cjeo vijrme bolilo istim intenzitetom...i istim razmacima....

e kad me upalilo iza ponoći ja čučnula na pod da rađam....
kaže mama ovo je porod...user posted image



Mozda i mene poslije ponoci krene! Samo da ne budem "Slucaj Ilhana"! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Ispadanje sluznog cepa
12.8.2010 23:11:03   
Anoniman
Miau ja kao iskusna rodiljauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sam svaki trud trcala u wc i pitala se da prostis sta vise suser posted image iz meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma to je to aBd stize nam Zara ako sam dobro upratilauser posted image

(odgovor članu Miau)
  Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Ispadanje sluznog cepa
12.8.2010 23:14:22   
Miau
Super si ti to upratila, svaka ti cast! Idem se sad malo odmoriti, u slucaju da krene kao kod Hanady iza ponoci! user posted image
Drz te mi fige! Pusa! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Ispadanje sluznog cepa
12.8.2010 23:14:54   
Ilhana RR
Maiu kad se budes poradjala sjeti se osobe koja je najlaksi porodjaj imala... to mi je govorila jedna prijateljica da se sjetim nje jer je se oba dva puta porodila u roku dva sata jer je to njoj jednom davno rekla jedna stara nana... kaze ako mislis na nekog ko se lahko porodio i ti ces se lahko poroditi ;)

Sretno i cuvam ti fige da nebudes cekala kao ja... al ja sam ti inace sva neznam kako da ti objasnim... pa je kod mene sve van svih obicaja hahaha =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *